Opinie o IQ Select w Barendrecht

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie IQ Select. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie IQ Select na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IQ Select w Barendrecht

Czy pracownicy w IQ Select dogadują się między sobą?

Pracownik Nowy wpis

Po kilku latach pracy na dystrybucji masz rozwalone plecy. Zdrowie siada praca po 70 godzin tygodniowo. Banda (usunięte przez administratora) mówią ze nie płacisz za mieszkanie a tak naprawdę każdy płaci. Robią co chcą, a Agnieszka z Dawidem to banda oszołomów którzy nic nie wiedza. Nie polecam

XYZ

Witam Orientuje się ktoś jak wygląda na dzień dzisiejszy praca na dystrybucji? Jest bardzo cieżko oraz czy agencja wypłaca pieniądze w terminie ?

Marian Nowy wpis
@XYZ

W dystrybucji spoko wiadomo lekko nie jest kasa dobra i na czas

Marian Nowy wpis

Polecam pracuje przez to biuro około 5 lat naprawdę polecam praca jak wszędzie trzeba pracować kasa bardzo dobra zakwaterowanie pokoje jednoosobowe

Hce pracowac

Lukasz

Jestem zadowolony ze współpracy. Mieszkanko, praca spełniały moje oczekiwania.

jjjjjj

hlenderski odzial ma normalne oferty ale polskie rekruterzy to (usunięte przez administratora)nie oferty pracy. dla polaczkow tylko dystrybucje po marketach albo noszenie skrzynek z piwem na solowce (usunięte przez administratora)

rick

jack, pisze prawde. Byłem zobaczyłem, sprawdziłem - nie warto. Odnośnie tej Agnieszki racja, nawet na holenderskiej stronie iqselect nie widnieje nigdzie, dziwne, w dodatku opryskliwa kobieta. Lepiej siedzieć w domu jak tam jechać, nie polecam strata czasu

jack

Najwredniejsza to ta rekruterka z Agnieszka. Jak starasz sie o oferte pracy na kontenery to sila wciska ci oferte do supermarketow bo mowi ze tego nikt nie chce a na kontenerach praca jest lekka. To sama idz na dystrybucje madralo. Wyjatkowo wredny (usunięte przez administratora)!!!

driveros
@jack

racja wrzucą cie na Amsterdam i bujaj sie tam po tych hotelach i restauracjach gora dół idz pan (usunięte przez administratora)

Joanna
@driveros

To już człowiek nie ma wolnej woli przy wyborze pracy?

Karakan
@driveros

Czy robisz jeszcze

@Karakan

Zadeklarował się etykietką "były pracownik", więc wątpię. A Ty pracujesz sądząc po etykiecie, jakie stanowisko?

Easy
@jack

Jeszcze gdyby ta dystrybucja była jakaś ciężka, rozumiem Jumbo, ale Albert Hejin, Lidl , Aldi i plus to przecież tam jest lajtowo :) na plusie nawet i kobiety pracują i wózki przepychają a tu stary szofer narzeka ze rady nie daje, żałosne

Franciszek
@Easy

Skoro w tych firmach jest łatwo, to gdzie niby jest ciężko Twoim zdaniem?

Irena

Ale (usunięte przez administratora) to raczej nie tutaj? Tak właściwie to od czego to zależy, że niektórzy tak narzekają a inni niekoniecznie? Przecież pracuj w tym samym miejscu

Irena

Rezygnacja bez złożenia własnoręcznego podpisu przez jakiś link? Ciekawa jestem co sąd by na to tak właściwie powiedział. Żartujesz z tym? ;)

Uuuuu

Teraz wciskają ofertę na kat C. Jeździsz z pomocnikiem i dymasz skrzynki napoi po pabach i restauracjach. GLUPICH SZUKAJA. NARA!!!!!!

@Uuuuu

Chyba jednak nie czaję co w tym takiego? Normalna praca przecież o co Ty się burzysz?

jack

zapomnialem napisac ze mieszkania maja w blokach socjalnych.takie obskurne nory z nie ciekawym towazystwem.kto zobaczy to ucieka ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o IQ Select - Barendrecht

• Jak się pracuje w IQ Select?

Zobacz opinie na temat firmy IQ Select tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IQ Select?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IQ Select?

Kandydaci do pracy w IQ Select napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IQ Select