Oranjegroep B.V

Opinie o Oranjegroep B.V

Anetka Nowy wpis

Monter rusztowań jakie ma warunki? Próbuje coś patrzeć w starszych ofertach z 2021 ale tresc zniknęła a obiecałam pomoc ojcu szukającemu pracy. Poza podstawa jakiś dodatek jest za pracę na wysokościach?

Mat Nowy wpis

Czy system płacowy jest tygodniowy?

Nict Nowy wpis

Jakie stawki cieśla szalunkowe??

Michał Nowy wpis
@Nict

Teraz mają ofertę dla cieśli szalunkowego w Holandii lub Belgii i stawka na godzinę od 14 euro w górę. Ogólnie zarobki między 15-25 tys zł. Chcesz aplikować? Jakbyś się zdecydował na wyjazd to napisz. Z chęcią się czegoś dowiem bo się zastanawiam;)

Praca super, Tylko organizacja daje do myślenia. Pieniądze też małe.

Edyta
@Marta

Małe pieniądze? Chodzi ci o najniższa krajową, czy jednak firma oferuje coś więcej? Może chociaż mają jakiś dobry socjal lub są inne plusy? Szczególnie skoro mówisz, że praca super. Doprecyzujesz jeszcze o jakie stanowisko w sumie chodzi? :D

Monter

Żenada

18 lat doświadczenia a stawkę pomocnika oferują ????

Krystian

Szukam kontaktu do oranie group Holenderskiego . Monter

P.G.Nieroda

pracowalem w tej firmie biurze z synem i bardzo dziwia mnie negatywne opinie o Oraniegroep jako monter izolacji i zawsze bylismy zadowoleni i z pracy i z biura zadnych problemow nigdy nie mielismy .Mieszkania b dobre .reasumujac slabej tanecznicy przeszkadza rabek u spodnicy Pozdrawiam cale biuro z p zoranem trofinowskim na czele piotr i przemek

Kris

To w końcu jak jest aż taka tragedia widzę opinie bardzo słabe znałem kolege co pracował w oranjegroep holenderskim na kasę nie narzekał ale straszna olewka ze strony kordynatorów

BB

Unikajcie jak ognia. (usunięte przez administratora) i niekompetentni pracownicy biurowi. Firma dla ćpunów i Rumunów . (usunięte przez administratora) na kółkach, nie można się doliczyć pieniędzy.

Nadal zaległości z kasą dla pracowników czy to się poprawiło i kasa została oddana? Mam nadzieje ze firma nie ma trudności finansowych bo chciałem wyjechać do pracy za ich pośrednictwem. Ktoś napisze mi jak jest?

Marki
@Michał

Pojechałeś z tej firmy?

Małgorzata
@Marki

A ty jesteś ogólnie pracownikiem tej firmy? Też miałeś jakieś problemy z otrzymaniem wynagrodzenia?

MONTER RUSZTOWAŃ

CZEKAM OD STYCZNIA NA WYPŁATE PIENIEDZY WAKACYJNYCH , GODZIN REZERWOWYCH I NA ZWROT PIENIEDZY ZA ODDANE NARZEDZIA

Problem z systemem od poczatku stycznia tego roku,wyplaty placone bez procentow zmianowych czy to jest normalne?

Jak dla mnie to jakaś kpina nie biuro. -koordynator Adam pisał mi ze mam tramwajem jeździć do pracy. Teraz jest problem z wypłatą w tej firmie. System ponoć ma problemy. Jednym słowem jak mam wybór wybierz inną agencje.

@Paweł

Paweł - wypłaty w naszej firmie nie są problemem. Zmiana systemu czasami wiąże się z chwilowymi trudnościami. Do pracy tramwajem ... brzmi jak żart prawda?

Aktualność
Oranjegroep S p .z o.o. specjalizuje się w zatrudnianiu specjalistów do pracy w Holandii i Belgii.

Aktualnie poszukujemy:
- monterów rusztowań,
- cieśli szalunkowych,
- monterów izolacji przemysłowych.
Oooooo

Pracowałam w tych kawachvw eurocaps. Koordynatorki bez znajomości języka stopień Hi howare u a ich stanowiska dna totalne a niby takei gwiazdy wielmoznej nie robiły nic nie potrafiły nawet grafiku ustalić tak aby człowiek mial normalna wypłatę. Niby tygodniówki ciągle opóźnienia, przez te firmę przetoczyła się witrkszosc rotterdam sukien meneli która jedyne co miała w pysku to śmieciowa gatke typu ku su i wyp Jaki kraj taki obyczaj że jak jest mgr przed nazwiskiem to jedyne co ma taka Madam do powiedzenia to nie wiem bo i nic nie wiedziała wszystkim obciążają liniowe. Dziwolągi z tego biura mają chyba problemy z uposledzeniem może jakieś specyfiki i alkohol je pędzi aby tylko lufzi nie widzieć biednych. Po szacie się nie ocenia SKoniowalone teksty i za godzinę jałmużna z łaski śmiechu warte. Te stuknięte koordynatorki może niech wyślą na jakiś studia nl niech poucza się trochę perfect bo slomaz ucha wystaje a baby bliskie komentarzy po co one tam dyskutują. Menele z biura myślące że są Z wyższej półki stuknięte nieroby biurowe damy do szkoły wista wio z podstawową znajomością języka to może w szklarnie w pomidory pozbierajcie i od tego zacznijcie damy wielmoznej biurowe tępe a wykształcone liczyć nie umiecie nawet. Tragedia

Endriu

Witam,jak wygląda praca na montera izolacji,warunki mieszkaniowe,ilosc godzin w miesiacu,itp.

@Endriu

Dzień dobry, warunki dla Monterów Izolacji przedstawi Pan Michał pod nr. tel.: 606589191

pojedyncze pokoje

Axxxxxxx
@pracownik

Meliny a nie pokoje

Izoler
@Endriu

Pracowałem tu z synem na izolacji przez 10 lat od 2008 do 2017.Zarobki 12,50E na godzinę.Po 5 dni pracy tygodniowo po 8 godzin.Waruki mieszkaniowe dobre.Osobne pokoje i kuchnia.Przyjeżdżaly do nas żony i były też zadowolone.Co prawda to byliśmy dobrymi fachowcami 10 lat pracy w Niemczech ,rok w Norwegii i w RPA.Operujemy językami angielskim i niemieckim dlatego cenili nas i jeszcze nie chcieli żebym odchodził na emeryturę.Tak, ze polecam całym sercem firmę Oranje i pozdrawiam Zorana iKrystynę!

Janusz
@Izoler

Pozytywnie wspominasz to miejsce pracy, dlatego napisz mi proszę, czy według Twoich doświadczeń uważasz, że byłoby to dobre miejsce pracy dla osób, które szukają swojej pierwszej pracy? Firma ta przygotowuje odpowiednio do wykonywanego zawodu? Chętnie poznam Twoją opinię, dlatego zachęcam Cię do jej wyrażenia. Zrobisz to dla mnie? Dzięki.

Izoler

W poprzednim wpisie żle kliknąłem bo myślałem że gwiazdki po kolei a tu wyskoczył mi negatywna opinia.Prostuję.Pełen pozytyw

@Marek w jaki sposób niby poniżają?

Nie polecam pracy na sortowni smieci.ponirzaja ludzi szkoda czsu aby z (usunięte przez administratora)sie urzerac szkoda czasu i pieniędzy.

Iza

To mnie zaskoczyłeś. Nie spodziewałam się, że firma Oranjegroep ma jakiekolwiek problemy z wypłatą wynagrodzenia pracownikom. Trzeba byłoby nie czekać, tylko jak najszybciej zgłosić to odpowiedniej instytucji. Jak długo czekasz na swoje wynagrodzenie?

Lukas
@Iza

Piszą bzdury wszystko na czas płacone robota na pół gwizdka a warunki mieszkaniowe super. Kuchnia z salonem pokoje jednoosobowe w jednym z pokoi jest nawet kabina prysznicowa. Samochody na dojazd do pracy nowe tankuje się firmową kartą. A 30km do pracy to problem? Żaden,klimat w pracy super tylko trzeba uważać oczywiście na polaczków którzy chodzą z palcem w dup.e i na widok holendra przełożonego mają orga.m

Mati

Ktoś pracuje/pracował na produkcji kawy? Jak wygląda atmosfera w pracy i jaka jest stawka godzinowa na trzech zmianach z góry dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Oranjegroep B.V - Rotterdam

• Jak się pracuje w Oranjegroep B.V?

Zobacz opinie na temat firmy Oranjegroep B.V tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oranjegroep B.V?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oranjegroep B.V?

Kandydaci do pracy w Oranjegroep B.V napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oranjegroep B.V