Opinie o The Greenery w Barendrecht

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie The Greenery. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie The Greenery o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Greenery w Barendrecht

Jakie są mocne strony pracodawcy The Greenery?

Patryk Pielorz Nowy wpis

Proszę o kontakt

Praca lekka i ciężka zależy jak trafisz, przy wykładaniu na taśme robi się swoim tempem a przy ściąganiu trzeba czasami tak (usunięte przez administratora) by nadążyć że tylko nieliczni i doświadczeni dają rade. Vincent to nob jak ktoś mu nie będzie lizać (usunięte przez administratora) to łatwo nie będzie miał w tej firmie.

brydzia Nowy wpis
@Michał

hallo moze ktos napisze czy firma jest wypłacalna ,jakie sa tygodniówki,wiadomo ze za darmo nic niema ale czy mozna tam cos zarbić czy jest wyzysk ....poproszę o jakies odpowiedzi na meila brydzia75@o2.pl dzięki

Mirosław Nowy wpis

@Michał, bardzo proszę o kulturę wypowiedzi na forum. Długo już pracujesz w The Greenery? Polecasz aplikować do pracy w tym miejscu? W wątku nie ma zbyt wielu opinii na temat pracy w The Greenery. Czym spowodowany jest ten brak Waszej aktywności? Napiszcie proszę, jakie warunki oferuje ten pracodawca.

Firma The Greenery poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
ghj

moim zdaniem @wojciak do wszystkiego się można przyzwyczaić. A każda firma ma jakąś swoją politykę, z którą pracownicy zgadzają się mniej lub bardziej, ale bez względu na to musza ją akceptować skoro się tam zatrudniają. Taka jest prawda i już...

killer

Chora praca. Norma jest tak wysrubowana ze trzeba biegac aby ze skrzynkami wyrobic. Robota dla sportowców nie dla zwykłych ludzi. Ale jak to polacy tak wysrubowali norme ze nawet roboty nie dałaby rady. Niestety my rodacy nie szanujemy pracy przez to takie cyrki sie dzieja. A pot z człowieka sie leje jakby co najmniej na budowie podczas upału pracował.

Pracowałem na Greenerach i nie powiem jest co robić, ludzie w porzadku jeśli naprawde chcesz pracowac, bo jeśli chcesz sie (usunięte przez administratora) to znajda się sposoby żeby życie uprzykrzyć.Ja nie narzekałem, mam nadzieję wrócić i spowrotem robić normę na skrzynkach :D A jeśli ktoś ma zamiar jechac i myśli że mu pieniądze same wpadną do kieszeni to niech się nawet na hali nie pokazuje.Pozdro dla chłopaków z myjki ! :P

japs12345

masz czlowieku (usunięte przez administratora)leb

Marcin Królikowski

Masz racje(usunięte przez administratora)w tej firmie można było sprawdzic swoje umiejętności z pracą którą nie wykonuje sie w Polsce,dla mnie ta praca jest bardzo ważna,szef (usunięte przez administratora) i pracownik Michel są bardzo wyrozumiali i jadąc tam do pracy człowiekowi aż chce sie robić.

Grzegorz

W firmie The Greenery najbardziej podobało mi się to że co dzień spotykałem się z nowymi zadaniami i możliwością sprawdzenia swoich umiejętności a także uporem ponieważ niektóre z tych zadań wiązały się z bardzo niskimi temperaturami lub ciężką fizyczna pracą.

Zostaw merytoryczną opinię o The Greenery - Barendrecht

• Jak się pracuje w The Greenery?

Zobacz opinie na temat firmy The Greenery tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

The Greenery