Hollander

Barendrecht

Opinie o Hollander

Eryk

Słyszałem, że Hollander Barendrecht, zainwestował w nowy TMS, który ma usprawnić planowanie transportu, szczególnie w przypadku backhaulingu. Czy coś możecie dodać?

Patrycja

Od dawna nie pojawiały się żadne informacje dotyczące warunków pracy ale wcześniej można przeczytać o niejasnościach dotyczących godzin pracy, niektórzy @prawda pisali o 20h, a inni @oloo o 50h na tydzień. Ktoś może potwierdzić jak to wygląda naprawdę? Wiele osób wchodzi tutaj poszukując informacji dotyczących firmy, podzielcie się prawdziwymi.

las

nie wiem, sądziłem, że firma nie rekrutuje za pośrednictwem agencji, a samodzielnie. @kamsa, a widziałeś jakieś oferty aktualne, ja niestety nie widzę nic

Prawda

Dno kompletne. Pracuje juz 2 miesiace i w tygodniu sie pracuje 3 dni po 6-7h. 20h raczej sie nie przekracza ale 16 zawsze po to aby sciagnac kase za mieszkanie

oloo

komentarze powyzej chyba pisaly jakies nieroby od pługa oderwani . oczywiscie na poczatku jak to nowy nie bedzie mial tyle godzin co stary ale jak sie ogarnie i bedzie zapieprzal to i bedzie po 50h tygodniowo robil czasem i zdarzaja sie przestoje ale ja takowych nie odczuwam. zawsze mam te 35 czy 40h media 70 euro to przesada zazwyczaj kolo 20,30 euro w zime a jeszcze mniej w lato na czyms musza zarabiac tylko nie wiem po co te spisywanie licznikow xd ogolnie robie tu rok i na wiekowce 300 e na reke zazwyczaj mam . sa gorsze roboty i gorsi ludzi ale tu jest calkiem wporzadku

jebac chinczyka

Jak macie na zmianie teamleadera Azjate to macie zapewnione od 5-6 godzin pracy, czyli jakies 90 euro na reke tygodniowo, bo oczywiscie media 70 euro tygodniowo a, niektore mieszkania od agencji sa gorsze od celi, odradzam :)

wqrzony

Jesli ktos chce jechac z eena stanowczo odradzam zabieraja polowe wyplaty na tzw "media" strasznie malo godzin kicha

encepence

pytanie do Polaczek. Przez jakiego posrednika tam pojechales ? jest tam ogolnie robota? czekam na szybka odpowiedz

Polaczek

Robota zaje"sta, wystarczy sie wdrozyc i bez problemu da sie ogarnac wszystko :-)

Zostaw opinię o Hollander - Barendrecht

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hollander