Lend

Rotterdam

Opinie o Lend

Oszukany 2010-12-24 14:19:49
Witam chcialbym przestrzec wszystkich rodakow przed tym syfem.
Wyplaty tragiczne.Praca po 2-3 godziny przy sprzataniu.W biurze pracuje slowak ktory leje na polakow i wyzywa ich normalnie bez karnie ,szefowi to nie przeszkadza.Slowak zrobi wszystko zeby was wyrzucic z pracy bo oczywiscie na wasze miejsce czekaja juz slowacy ktorzy placa jozefowi za miejsca.Mi przy zjezdzie odciagneli rzekomo 300 euro za mandaty ktorych do tej pory nie moge sie doprosic.Syf kilka i mogila ... Omijac ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak najdalej!!!!!
pracujący 2015-01-23 19:52:11
pracowałem tam 5 lat.za czasów słowaka jozefa i póżniej.ludzie wy chyba chujowych firm nie widzieliście.jak jesteś głupi i nie potrafisz robić to tak cię traktują.mi sam szef tego chujowego jak to mówicie lendu załatwił robotę bezpośrednio na fabryce bo u niego już nie mogłem pracować(nie ma kontraktów na stałe).praca bardzo ciężka po 11 godzin dziennie +bycie kierowcą.tygodniówka na własnym mieszkaniu 450-500 euro na konto +koperta 70 euro.jak nie potraficie robić lub wam się nie chce to nie piszcie głupot.
olek 2016-04-28 12:57:54
pracujący' to ciekawe jak teraz jest, bo widziałem co pisałeś poprzednio, że praca jest bardzo ciężka, faktycznie codziennie po 11godzin to jest bardzo dużo i kasa tez za wysoka nie jest ale z pewnoscia wieksza niż niż u nas, wiec możesz przez parę miesiecy coś zarobić
Zostaw swoją opinię o Lend - Rotterdam
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lend