Opinie o LABOUR FORCE B.V. - for SGB Cleton w Rotterdam

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LABOUR FORCE B.V. - for SGB Cleton. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LABOUR FORCE B.V. - for SGB Cleton o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LABOUR FORCE B.V. - for SGB Cleton w Rotterdam

Makor

Zastanawiam się czy jest sporo Polaków podejmujących pracę w Rotterdami przez LABOUR FORCE. Chociaż nazwa po tłumaczeniu dosyć niejednoznaczna - praca siłowa, praca przymusowa ...hehe Niektórzy mogą mieć złe skojarzenia, ale dajcie znać jak generalnie wyglądają warunki przez nich oferowane, da się coś odłożyć może?

Bartek i Krystian Nowy wpis
@Makor

Proszę zgłosić do inspekcji pracy.

Franek Nowy wpis

@Karolina Są jakieś mocne strony tej agencji? Może jakieś zauważyłaś?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w LABOUR FORCE B.V. - for SGB Cleton?

Ksnsb Nowy wpis

Tutaj nic nie jest organizowane nie wiedzą jakie mają papiery i kto pracuje jeden wielki (usunięte przez administratora)

Karolina Nowy wpis
@Ksnsb

Zgadzam z opinią .pracuje przez taagencję . Zero kontaktu ciągle zajęte szew zapomina o wszystkim lub ma w 4 literach osoby zatrudnione trudny kontakt jest z nim nie oddzwania zapomina masakra jedna wielka zastanawiam się nad przejściem do innej agencji

Rybak

Pracodawca nie wypłacił mi pieniędzy. Agencja nie potrafi wyegzekwować moich pieniędzy od pracodawcy. Zero odzewu, nie poważni ludzie tam robią Moje sugestie dla LABOUR FORCE B.V. - for SGB Cleton: Lepszy kontakt w załatwianiu spraw i zaległości z pracownikiem

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie LABOUR FORCE B.V. - for SGB Cleton? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Tynkarz / sztukator
Techvisie Personeelsdiensten B.V.
logo firmy Tynkarz
Euro Labora
logo firmy Tokarz CNC praca!
READY_STEADY_GO
Beata

@Marika, dziękuję za Twoją wypowiedź. Liczy się każdy komentarz albo opinia. Ważne by dzielić się aktualnymi informacjami na temat pracy w LABOUR FORCE B.V. Zastanawia mnie jednak jak traktowane są tam osoby, które docelowo pracują w tej firmie? Czy ten pracodawca jest dobrym pracodawcą?

Uziemniona

Agencja na każdym kroku oszukuje jak i agencja labour Force spzo do każdej wypłaty brakuje pieniędzy przy umowie nawet jeżeli nie przepracujeszesz roku I chcesz z rezygnować to obowiązuje Cię okres wypowiedzenia 30dni co do stawki mówią co innego A i tak ma się mniejsza jak ma się do nich jakąś sprawe mówią ze odzwonią a i tak nie odzwaniaja co do godzin pracy maja wielki duży bałagan jeżeli ktoś chce iść do tej agencji to radzę się dobrze zastanowić i nawet nie wiedzą kto gdzie pracuje i przez to są wypłaty spóźnione ostrzegam najgorsza agencja jaka może być nikomu nie radze tam isc jak mozna tak oszukiwać obiecanki na rozmowie o pracę A później wszystko okazuje się wielkim klamstwem

Marika
@Uziemniona

Popieram. Zlozylam cv na rekrutera. Zaproszono mnie na rozmowe w dn....o godz.miedzy ....a..... dla pewnosci zadzwonilam tego dnia kiedy misla byc rozmowa. Mislam przyhsc z wydrukowanym cv??!! Po co wyslalam w zalaczniku??? Po czym poproszono znow o wyslanie cv. ???? Nie oddzwoniono czy mam sie wybierac na rozmowe czy nie. Zadzwonilam znow. Niestety pomimo iz wczesniej zapewniano ze jest 300 kandydatow nagle juz kogos wytypowali uwaga!!! W ciagu pol godziny?! Moje cv bylo mocne ale niestety zbyt dobre raczej ..... Omg Juz na poczatku stek klamstw, brak zgody na przetwarzanie danych osobowych wg. RODO etc .. nie polecam. 0 profesjonalizmu.

Czy ktoś ostatnio korzystał z ich ofert ? Może podzieli się z nami opinią?

kaska

ja nie slyszalam zeby mieli klopoty moze przez to ze mieszcza sie w rotterdamie :)

hhhkj

Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników...Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma? czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonanej pracy i wypłacane w terminie czy ktos moze podpoiwedziec jak nalezy przygotowac sie do rozmowy kwalifikacyjnej w tej firmie? dziekuje bardzo za odpoiwedzi...

ol

Chcialbym sie doweidziec jak to jest w labour forcie. Pare miesiecy moglo spwoodowac jakies diamtralne zmiany w zarzadzaniu albo cos w tym stylu,orientujecie sie jak tam jest teraz i czy warto w ogóle sprawdzać co takiego się dzieje w tej firmie.... cisza mi nie pomaga więc liczę na waszą pomoc

izolacja

Jeszcze nie wiem, wyjazd na 7 października. W sumie to nic nie wiem. Jakie zarobki, gdzie bede mieszkał, jak z transportem.... Jak ktoś coś wiem to niech się podzieli jak w tej firmie teraz jest ..

Izolacja

Witam, w przyszłym tygodniu prawdopodobnie wyjaz na budowę, ktoś pracuje jako izoler ?? Jakie warunki pracy ? Ciekaw jestem, czy wyjazd na typowe podgonienie pracy, czy szykuje sie praca na dłużej. Jak ktoś się wybiera to dajcie znać pozdrawiam

Sławek

Mieszkania mają ale na koniec umowy przekręcą ci ze 300 euro bo powiedzą ze mieszkanie zniszczyłeś. A papu swoje.

gays

nic się w tej agencji nie zgadza oszustwo za oszustwem do każdej tygodniówki kasy brakuje pani ołga czy Ola kłamie i tylko obiecuje a tu coraz większe bagno nie polecam szukajcie innej agencji kłamią na czele z(usunięte przez administratora) wielka księgowa !!! Nie wyjeżdżajcie za ich pośrednictwem ostrzegam wszystkich!!!

Ja również zostałem oszukany przez tą panią (usunięte przez administratora) .porzuciłem prace w Polsce wyjechałem , praca miała być na X czasu a po pojechaniu okazuje sie ze pracy jest max. 2 tygodnie . Zrezygnowałem z dobrej pracy a teraz siedzę w domu . Oczywiście co do pieniążków nie odzyskałem wszystkiego . NIE POLECAM TEJ FIRMY ANI WSPÓŁPRACY Z TĄ OSOBĄ JEST ONA POROSTU ZWYKŁĄ OSZUSTKĄ

rynek...

(usunięte przez administratora) oddaj nam kase...........

sawa

Nie polecam tej firmy!!!! Nie wypłacają należnego wynagrodzenia!!!

Bronek

Tak zgadza się ,oszukują nie wypłacają wszystkich pieniędzy.A ta (usunięte przez administratora)to długo by pisać.Straszna kłamczucha..

izoler 2
@Bronek

witam napiszcie jak praca na izolacjach czy placa i jakie warunki mieszkalne

anonin 1234

Firma klamie,moze nie firma a polka ktora tam zatrudnia Polakow.Kreca na godzinach,kilometrowkach,A polka obiecuje przed podpisaniem umowy co innego a przy wyplacie rozczarowanie.A dzwonisz do niej toa cie zlewa,ona niewie,zapyta oddzwoni i tak w kolo,typowa pola naganiaczka polakow dopracy..Zastanow sie !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o LABOUR FORCE B.V. - for SGB Cleton - Rotterdam

LABOUR FORCE B.V. - for SGB Cleton