LABOUR FORCE B.V. - for SGB Cleton

Rotterdam

Opinie o LABOUR FORCE B.V. - for SGB Cleton

anonin 1234 2012-11-17 06:37:54
Firma klamie,moze nie firma a polka ktora tam zatrudnia Polakow.Kreca na godzinach,kilometrowkach,A polka obiecuje przed podpisaniem umowy co innego a przy wyplacie rozczarowanie.A dzwonisz do niej toa cie zlewa,ona niewie,zapyta oddzwoni i tak w kolo,typowa pola naganiaczka polakow dopracy..Zastanow sie !!!!!
Bronek 2012-12-01 18:23:31
Tak zgadza się ,oszukują nie wypłacają wszystkich pieniędzy.A ta (usunięte przez administratora)to długo by pisać.Straszna kłamczucha..
sawa 2013-01-02 17:19:37
Nie polecam tej firmy!!!! Nie wypłacają należnego wynagrodzenia!!!
rynek... 2013-01-03 20:20:02
(usunięte przez administratora) oddaj nam kase...........
. 2013-03-01 18:59:31
Ja również zostałem oszukany przez tą panią (usunięte przez administratora) .porzuciłem prace w Polsce wyjechałem , praca miała być na X czasu a po pojechaniu okazuje sie ze pracy jest max. 2 tygodnie . Zrezygnowałem z dobrej pracy a teraz siedzę w domu . Oczywiście co do pieniążków nie odzyskałem wszystkiego .

NIE POLECAM TEJ FIRMY ANI WSPÓŁPRACY Z TĄ OSOBĄ JEST ONA POROSTU ZWYKŁĄ OSZUSTKĄ
gays 2013-04-17 18:45:18
nic się w tej agencji nie zgadza oszustwo za oszustwem do każdej tygodniówki kasy brakuje pani ołga czy Ola kłamie i tylko obiecuje a tu coraz większe bagno nie polecam szukajcie innej agencji kłamią na czele z(usunięte przez administratora) wielka księgowa !!! Nie wyjeżdżajcie za ich pośrednictwem ostrzegam wszystkich!!!
Sławek 2013-05-17 10:05:07
Mieszkania mają ale na koniec umowy przekręcą ci ze 300 euro bo powiedzą ze mieszkanie zniszczyłeś. A papu swoje.
Izolacja 2013-09-21 18:01:42
Witam,
w przyszłym tygodniu prawdopodobnie wyjaz na budowę,
ktoś pracuje jako izoler ?? Jakie warunki pracy ? Ciekaw jestem, czy wyjazd na typowe podgonienie pracy, czy szykuje sie praca na dłużej.
Jak ktoś się wybiera to dajcie znać

pozdrawiam
izolacja 2013-09-26 09:38:06
Jeszcze nie wiem, wyjazd na 7 października. W sumie to nic nie wiem. Jakie zarobki, gdzie bede mieszkał, jak z transportem.... Jak ktoś coś wiem to niech się podzieli jak w tej firmie teraz jest ..
izoler 2 2014-01-27 10:44:17
witam napiszcie jak praca na izolacjach czy placa i jakie warunki mieszkalne
ol 2014-12-31 22:44:19
Chcialbym sie doweidziec jak to jest w labour forcie. Pare miesiecy moglo spwoodowac jakies diamtralne zmiany w zarzadzaniu albo cos w tym stylu,orientujecie sie jak tam jest teraz i czy warto w ogóle sprawdzać co takiego się dzieje w tej firmie.... cisza mi nie pomaga więc liczę na waszą pomoc
hhhkj 2015-01-17 17:07:50
Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników...Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma? czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonanej pracy i wypłacane w terminie czy ktos moze podpoiwedziec jak nalezy przygotowac sie do rozmowy kwalifikacyjnej w tej firmie? dziekuje bardzo za odpoiwedzi...
Makor 2015-03-25 09:29:19
Zastanawiam się czy jest sporo Polaków podejmujących pracę w Rotterdami przez LABOUR FORCE. Chociaż nazwa po tłumaczeniu dosyć niejednoznaczna - praca siłowa, praca przymusowa ...hehe Niektórzy mogą mieć złe skojarzenia, ale dajcie znać jak generalnie wyglądają warunki przez nich oferowane, da się coś odłożyć może?
kaska 2016-05-20 13:10:18
ja nie slyszalam zeby mieli klopoty moze przez to ze mieszcza sie w rotterdamie :)
Zostaw swoją opinię o LABOUR FORCE B.V. - for SGB Cleton - Rotterdam
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LABOUR FORCE B.V. - for SGB Cleton