Hollander

Barendrecht

Opinie o Hollander

Polaczek 2014-02-24 11:20:43
Robota zaje"sta, wystarczy sie wdrozyc i bez problemu da sie ogarnac wszystko :-)
encepence 2014-04-07 19:57:35
pytanie do Polaczek. Przez jakiego posrednika tam pojechales ? jest tam ogolnie robota? czekam na szybka odpowiedz
wqrzony 2014-06-29 10:46:05
Jesli ktos chce jechac z eena stanowczo odradzam zabieraja polowe wyplaty na tzw "media" strasznie malo godzin kicha
jebac chinczyka 2014-11-05 01:45:11
Jak macie na zmianie teamleadera Azjate to macie zapewnione od 5-6 godzin pracy, czyli jakies 90 euro na reke tygodniowo, bo oczywiscie media 70 euro tygodniowo a, niektore mieszkania od agencji sa gorsze od celi, odradzam :)
oloo 2015-01-31 22:59:12
komentarze powyzej chyba pisaly jakies nieroby od pługa oderwani . oczywiscie na poczatku jak to nowy nie bedzie mial tyle godzin co stary ale jak sie ogarnie i bedzie zapieprzal to i bedzie po 50h tygodniowo robil czasem i zdarzaja sie przestoje ale ja takowych nie odczuwam. zawsze mam te 35 czy 40h media 70 euro to przesada zazwyczaj kolo 20,30 euro w zime a jeszcze mniej w lato na czyms musza zarabiac tylko nie wiem po co te spisywanie licznikow xd ogolnie robie tu rok i na wiekowce 300 e na reke zazwyczaj mam . sa gorsze roboty i gorsi ludzi ale tu jest calkiem wporzadku
Prawda 2016-03-08 09:18:13
Dno kompletne. Pracuje juz 2 miesiace i w tygodniu sie pracuje 3 dni po 6-7h. 20h raczej sie nie przekracza ale 16 zawsze po to aby sciagnac kase za mieszkanie
las 2016-05-21 11:59:59
nie wiem, sądziłem, że firma nie rekrutuje za pośrednictwem agencji, a samodzielnie. @kamsa, a widziałeś jakieś oferty aktualne, ja niestety nie widzę nic
Zostaw swoją opinię o Hollander - Barendrecht
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hollander