Opinie o Hollander w Barendrecht

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hollander. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hollander o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hollander w Barendrecht

Olek

Czy trzeba znać tu język holenderski?

I
@Olek

Do zbierania zamówień jedynie znajomość liczebnikow holenderskich

Ala

Nie polecam tego barlogu najgorszy magazyn na jakim pracowałam a koordynatorzy to porażka jedno wielkie (usunięte przez administratora) tragedia

Rogger

Tez mam tam jechac opiszcie prace zbieram szybko bo mam doswiadczenie ale czy sa godziny to mniz obchodzi bo rade dam na spokojnie

Marstor
@Rogger

Przez jaka agencje jedziesz ? Pracowałem tam ostatnio na dziennej zmianie nie zarobisz tylko na nockach

Roger
@Marstor

Zrezygnowałem po opiniach miało być z eena

Gutek

Powiedzcie czy przed wyjazdem trzeba zdać egzamin ze znajomości języka obcego?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Hollander? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Ktoś tam

Paranoja, trzeba prosić się o własne pieniądze!!! Nie można doprosić się by wypłacili Ci twoje pieniądze urlopowe...

Mirek
@Ktoś tam

A jak tygodniówki?

Konrad

Tu praca i to dobra daje dobre pieniądze. Niestety nie wszyscy tak pracują i zostało im pisanie!

Mirek
@Konrad

Pracujesz tam?

zły

Firma działa w szarej strefie zatrudniając i wykorzystując imigrantów zarobkowych. Omija prawo holenderskie odnośnie zatrudniania, nie płaci dodatków zmianowych etc. Szkoda czasu ...

Nowy pracownik

Jak wygląda praca w holaber szkolenia są po polsku czy jak bo nie znam języka angielskiego jaki system voice itp moja pierwsza praca

@Nowy pracownik

System jest w języku holenderskim, ty odpowiadasz po polsku... Wystarczy nauczyć się liczb i tyle :) Nic trudnego, serio :)

Patrycja

@Abbb, koniecznie daj znać, jak to wszystko wygląda - mam nadzieję, że Twoi znajomi chętnie podzielą się opinią z Tobą lub na forum. Pozdrawiam serdecznie! Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Hollander? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Patrycja

@Abbb, rozumiem, że pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w Hollander, tak? Jakie stanowisko Cię interesuje? Czy ktoś z Was pracuje obecnie bądź pracował w tej firmie i zechciałby podzielić się z nami swoją opinią na jej temat? Chętnie dowiem się, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca.

@Patrycja

Tak, w poniedziałek dwójka znajomych wyjeżdża tam do pracy stąd pytanie :) Jadą na zbieranie zamówień i trochę się stresują, że będzie system Holenderski...

Abbb

Czy system jest w języku polskim? Czy holenderskim? :)

kkkkk

w hollandrze trzeba uważac na polaczków skurw......nów ciężka robota pracowałem tam 9 miesiecy huk od klimatyzatorów chłodnia oczywiście i ciągle norma norma norma a żadnych dodatkow za norme za godziny nocne

Eryk

Słyszałem, że Hollander Barendrecht, zainwestował w nowy TMS, który ma usprawnić planowanie transportu, szczególnie w przypadku backhaulingu. Czy coś możecie dodać?

Patrycja

Od dawna nie pojawiały się żadne informacje dotyczące warunków pracy ale wcześniej można przeczytać o niejasnościach dotyczących godzin pracy, niektórzy @prawda pisali o 20h, a inni @oloo o 50h na tydzień. Ktoś może potwierdzić jak to wygląda naprawdę? Wiele osób wchodzi tutaj poszukując informacji dotyczących firmy, podzielcie się prawdziwymi.

las

nie wiem, sądziłem, że firma nie rekrutuje za pośrednictwem agencji, a samodzielnie. @kamsa, a widziałeś jakieś oferty aktualne, ja niestety nie widzę nic

Prawda

Dno kompletne. Pracuje juz 2 miesiace i w tygodniu sie pracuje 3 dni po 6-7h. 20h raczej sie nie przekracza ale 16 zawsze po to aby sciagnac kase za mieszkanie

oloo

komentarze powyzej chyba pisaly jakies nieroby od pługa oderwani . oczywiscie na poczatku jak to nowy nie bedzie mial tyle godzin co stary ale jak sie ogarnie i bedzie zapieprzal to i bedzie po 50h tygodniowo robil czasem i zdarzaja sie przestoje ale ja takowych nie odczuwam. zawsze mam te 35 czy 40h media 70 euro to przesada zazwyczaj kolo 20,30 euro w zime a jeszcze mniej w lato na czyms musza zarabiac tylko nie wiem po co te spisywanie licznikow xd ogolnie robie tu rok i na wiekowce 300 e na reke zazwyczaj mam . sa gorsze roboty i gorsi ludzi ale tu jest calkiem wporzadku

jebac chinczyka

Jak macie na zmianie teamleadera Azjate to macie zapewnione od 5-6 godzin pracy, czyli jakies 90 euro na reke tygodniowo, bo oczywiscie media 70 euro tygodniowo a, niektore mieszkania od agencji sa gorsze od celi, odradzam :)

wqrzony

Jesli ktos chce jechac z eena stanowczo odradzam zabieraja polowe wyplaty na tzw "media" strasznie malo godzin kicha

encepence

pytanie do Polaczek. Przez jakiego posrednika tam pojechales ? jest tam ogolnie robota? czekam na szybka odpowiedz

Zostaw merytoryczną opinię o Hollander - Barendrecht

• Jak się pracuje w Hollander?

Zobacz opinie na temat firmy Hollander tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hollander?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hollander