Opinie o ROSCAFF B.V. w Ridderkerk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ROSCAFF B.V.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ROSCAFF B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROSCAFF B.V. w Ridderkerk

Oszusci

(usunięte przez administratora) hajsu nie wypłacają i jeszcze koordynatorzy przyjebani o szefowej nie wspomnę benda oszustów i głupio mądrych baranów

@Oszusci

"Hajs" jest niewyplacany w przypadku zerwania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia lub nierozliczenia sie z nami np. ze sprzetu o wartosci 1000 euro. Co do pracy koordynatorow i szefowej to Pana osobiste zdanie, nie da sie kazdego zadowolic a oni wykonuja swoja prace. Mamy nadzieje ze teraz ma Pan lepsza prace wsrod "swoich" ;)

Igor Nowy wpis

Bo to prawda szczera

Zbyszek Nowy wpis
@Oszusci

Jak najbardziej się zgadzam . Niestety słona prawda . Zastanawiam się kto tak ładnie pisze o tym biurze i pracownikach .

Polska Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora) na pieniądze problemy z pieniędzmi za każdym razem coś się nie zgadza trzeba prosić się o to żeby była zrobiona korekta Nie odbierają telefonów ani szefowa ani kierownik Nie polecam

Wałek

Dorota Nowy wpis
@Wałek

Możesz napisać coś konkretniejszego? Dlaczego nie polecasz pracy tutaj?

Fabian

Nie wiem skąd tyle złych opinii na temat firmy Roscaff, pracuję dla Nich już kilka miesięcy i nigdy nie było problemów z żadną wypłatą, urlopem, czy chorobowym - wszystko zawsze zalatwione w odpowiedni sposób przez miłe Panie pracujące "za biurkiem". Ja osobiście jestem zadowolony ze współpracy i polecam z czystym sumieniem ;)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ROSCAFF B.V.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Zbieracz zamówień - sałatki
Ridderkerk
Carrière
(2060 opinii)
logo firmy Praca przy pakowaniu/ sortowaniu warzyw i owoców
Ridderkerk
Strefapracy.com Sp. z o.o.

Czy można liczyć w ROSCAFF B.V. na prywatną opiekę medyczną?

W Niderlandach prywatna opieka zdrowotna jest praktycznie niespotykana. System zdrowia opiera sie na publicznym o powszechnym obowiazku opracania ubezpieczenia zdrowotnego dla kazdej osoby powyzej 18 roku zycia. Firma swoim pracownikom zapewnia ubezpieczenie oraz dostep do opieki medycznej w calym kraju a takze ubezpieczenie na terenie calej UE.

Daro

Ta firma to jedna wielka sciema

@Daro

Hmm firma Roscaff jest czlonkiem wielu instytucji i organizacji ktore regularnie kontroluja prawidlowosc prowadzenia firmy, systemow wyplat oraz calej organizacji co mozna latwo sprawdzic oznacza to ze jestesmy solidna firma ktora dziala w ramach przepisow prawa.

Retusz

Unikać jak ognia, jest problem żeby się zwolnić z firmy i dostać ostatnia wyplate, za wszystko kary i kaucję(usunięte przez administratora)

@Retusz

Nie ma zadnego problemu ze zwolnieniem sie z firmy, wystarczy zachowac okres wypowiedzenia - tak stanowi prawo. Wyplaty sa wyplacane jak najbardziej prawidlowo, uzbierane i niewykorzystane dni urlopowe sa wyplacane do 6 tygodni po zakonczeniu stosunku pracy chyba ze pracownik przy konczeniu wspolpracy nie zwrocil firmie sprzetu o wartosci € 1000 wtedy do czasu rozliczenia sie z nami ze sprzetu, wyplata jest wstrzymana. Logiczne? Za co kaucje? Nie stosujemy zadnych kaucji. Kary? Jezeli pracownik jezdzi sluzbowym autem w celach prywatnych to pracodawca ma do tego prawo. Niestety ale ten komentarz jest jedynie napisany by cos napisac zlego na temat firmy, co nie ma pokrycia ze stanem faktycznym. W razie pytan zapraszamy do bezposredniego kontaktu z firma i zyczymy sukcesow zawodowych i prywatnych ;)

Sebastian

@Daro Czemu tak twierdzisz? Miałem zamiar aplikować do tej firmy ,jednak jestem ciekaw opinii pracowników.

Zenada

Nie polecam szczerze nikomu u nich pracować. Od 5 tygodni przelewy dostaje po upomnieniu się z mojej strony o nie telefonicznie. Przypominać się trzeba o swoje wynagrodzenie żałosne. Po 3 dni robocze spóźnienia wypłaty. Salarisy kiedy im się chce to wysyłają.Kpina k..

Alicja
@Zenada

Czyli dostajesz tygodniówki w ROSCAFF B.V.? Może są to jakieś tymczasowe opóźnienia. Pytałeś o to właściwe osoby?

Karol

Nie każda firma musi być idealna a pracować trzeba to nie będzie powodu do narzekania.

Aktualność
Kurs - Praca z niezalezna ochrona drog oddechowych zakonczony sukcesem! Co roku firma Roscaff organizuje rozne kursy podnoszace kwalifikacje pracownikow. To kolejny krok w karierze, ktory jest w 100% finansowany przez nas!
Ja juz tam bylem

Witam, chcieliscie zeby nabiezaco pisac o Roscaff. Prawda jest taka ze, ludzi traktuja, jak im sie podoba, czesto bez szacunku. Jedyna osoba która pracowala w Roscaff i byla naprawde ogarnieta, wszystko bylo na czas, telefony odbierane, emaile odpisywane na biezaco to byla pani (usunięte przez administratora). Ale widocznie za duzo chyba wiedziala i musiala odejsc. Co jest najsmieszniejsze zastapila, ja przybrana corka najwiekszego dupolizca szefowej w Roscaff. Wszyscy dobrzy, normalni, pracownicy biurowi beda odchodzic jak zobacza jak pracuje szefowa. Kto z pracownikow biurowych pracuje jako pracownik biurowy?(usunięte przez administratora)

Alicja

Czy wśród Was użytkowników forum są osoby, które w najbliższym czasie rozpoczynają pracę za pośrednictwem Roscaff B.V.? Za jakie obowiązki będziecie odpowiedzialni i jakie warunki zostały przypisane do Waszych stanowisk? Swoimi wypowiedziami zainteresujecie wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad podjęciem współpracy z tą firmą. Zachęcam do wyrażania własnych opinii.

Dawid

Przestaliście się na tym forum aktywizować. A warto kontynuować i aktualizować informacje o Roscaff B.V. jako pracodawcy, chociażby ze względu na osoby poszukujące nowych opinii o firmie przed złożeniem do niej aplikacji. Czy przez ostatni czas wydarzyło się coś w tym miejscu pracy o czym warto porozmawiać?

@Dawid

Mordeczko ta firma sie nigdy nie zmieni jeśli tacy (usunięte przez administratora) bedą w biurze siedzieć i szefowa co tylko patrzy kogo przekręcić i liczyć pieniążki ktore ukradnie pracownikom. Ludziom juz poprostu juz sie nie chce bo i tak bez sądu nic nie wskurają

ROB

A NA JAKIM PROJEKCIE PRACOWAŁEŚ?

Monter

Widzę po opiniach że ludziom nie dogodzi. Ja już 2 lata tu pracuje i jest ok, kasa na czas, wszystkie sprawy można załatwić, jak ma się jakikolwiek problem to wystarczy napisać albo zadzwonić. A Wy ludzie robicie z igły widły.

Monter rusztowan przemyslowych
@Monter

Hm.. Opinie nie mijaja sie z celem. W kazdym klamstwie jest troche prawdy. Niewiem kto pisze takie pozytywne komentarze ale napewno jest to osoba ktora jest blisko z biurem badz moze nawet pracuje w biurze. Pieniadze sa na czas ale dodzwonic sie do biura i dostac odpowiedz to tragedia. Jeszcze jak byla pani S to wszystko bylo rozwiazywane na biezaco a teraz to jest nieporozumienie. Dlaczego monterzy uciekaja a przychodza pomocnicy bo gdzies musza sie nauczyc zeby isc dalej. Mysle ze biuro duzo pozostawia do myslenia podejsciem do ludzi. Ale kazdy musi sie przekonac na wlasnej skorze.

Nie dla roscaff

Jakis pozew zbiorowy?ktos cos wie na ten temat chetnie przystapie i utre nosa tym złodzieja i oszusta wykorzystujacym ludzi i okradajac ich za ciężka prace.o chamstwie bezczelnosci i nie szanowaniu pracownima juz nie wspomne.

Panstwa opinie sa niestety czesto bez pokrycia. Wszystkie nasze dzialania sa zgodne z prawem, sa dokladnie opisane w umowie i regulaminie. Umowa i regulamin maja na celu ochrone praw pracownika oraz pracodawcy i to dziala w dwie strony. Z kazdym nowym pracownikiem sa omawiane wszystkie dokumenty, ktore sa podpisywane przed rozpoczeciem pracy! Gdyby ktorys z Panow, ktorzy wystawiaja tak negatywne opinie faktycznie byl dobrym pracownikiem, nasza wspolpraca nie zakonczyla by sie, a na pewno nie w ten sposob. Mozemy dokladnie przedstawic Panow sytuacje jednak bez informacji z kim mamy przyjemnosc nie mozemy dokladnie ustosunkowac sie do calej sytuacji. Oczekujac z naszej strony wyjasnien dlaczego tak sie stalo, zapraszamy do kontaktu. My ze wzgledu na polityke prywatnosci nie mozemy opisywac Panow sytuacji na otwartym forum, chyba ze ktorys z Panow sam na to wyrazi zgode. Czytajac te komentarze mamy przypuszczenia, kto to pisze. Czesc z panow miala problemy z alkoholem/narkotykami, nie wspominajac juz o lamaniu przepisow BHP! W takiej sytuacji to nasz zleceniodawca blokuje taka osobe na projekcie i my nie mozemy nic juz zrobic. Pracownik ktory pracuje, chce sie rozwijac-robic szkolenia, dba o swoje bezpieczenstwo, jest jak najbardziej przez nas doceniony! Gwarantujemy ciaglosc pracy (w brazny monterow rusztowan nie jest to takie latwe), organizujemy spotkania z szefowa by wiedziec czego pracownicy oczekuja, organizujemy imprezy firmowe dla pracownikow wraz z osoba towarzyszaca za darmo! Ponadto zapewniamy mieszkania sluzbowe oraz transport. Mieszkania sluzbowe, jezeli pracownik chodzi do pracy sa darmowe. Ocena nalezy do Panstwa, zawsze znajda sie osoby ktore beda negatywnie pisac, tylko najpierw prosze sie zastanowic dlaczego Panowie nie sa pracownikami a dopiero wtedy wystawiac opinie. My robimy co w naszej mocy by nie traktowac pracownikow jako sily roboczej. Caly czas rozwijamy sie, mamy coraz wiecej pracownikow i personelu ale wciaz stawiamy na jakosc nie na ilosc.

Anonimmm
@anonymous

Kursy na których jeszcze nie sie nie było jest już odciagane ,więc to jest docenianie osób które pracują każdy pracujący możliwy dzień ?mieszkania darmowe ?wystarczy jechać na urlop A wszystkie dodatki zabrane które nam sie należący , a na co oczywiście , ze na mieszkanie , transport płacimy i jest wyliczany każdy kilometr inaczej są nie potrzebne sytuacje można mówić dużo i dużo oczywiście wielki brak kontaktu z szefową , imprezy firmowe ?hmm rok już czekamy na firmowe bo grilla:)

Tomasz

Sytuacja jest taka że biuro zwalnia człowieka o dwóch latach z dnia na dzień ale gdy człowiek odchodzi to ma okres wypowiedzenia. Firma może pracownik nie . Dwie tygodniowki n8e wypłacone. Certyfikatu brak pomimo zdania praktyki w lipcu 2017 a teorii w październiku. Do tego zastraszanie. Droga sądową niebawem

pracodawca-prawnik
@Tomasz

Jako pracodawca i prawnik zaprzyjaźniony z jednym z byłych pracowników firmy Roscaff B.V. doradzam:1) skrzyknąć grupę pokrzywdzonych 2)określić rodzaj i wysokość roszczeń, także w sprawie przekrętu ze szkoleniami, zaległych świadczenia z uwzględnieniem odsetek, bezprawnych potrąceń etc 3) sformułować pozew zbiorowy (taniej, mocniejszy dowodowo -każdy głos wzmocni głos innego członka tej grupy) przy pomocy pełnomocnika prawnego: kancelaria prawnicza, komórka prawna związków zawodowych, inspekcja pracy lub jakikolwiek inny prawnik znający realia holenderskie 4) Pełnomocnik procesowy może spowodować zbadanie należnych wypłat w kontekście zawartej umowy i udzielonych urlopów, z uwzględnieniem innych świadczeń np. dojazd do pracy, zakwaterowanie; szybciej uzyska informację bezpośrednio z ośrodka szkoleniowego dlaczego mimo zdanych egzaminów pracownik nie uzyskał certyfikatu, być może pracodawca nie uiścił stosownych opłat a pracownikowi potrącił z pensji 5) nadać sprawie rozgłos medialny, na facebooku, twitterze, blogu czy tak jak teraz poprzez rzetelną opinię z uzasadnieniem. Takie firmy jak Roscaff psują rynek pracy i w interesie tak pracowników jak i pracodawców powinny być eliminowane na rzecz uczciwej konkurencji. Zachęcam do boju, bo mimo gróźb tej pani, wygracie.

Marecki
@pracodawca-prawnik

Jestem za proszę o kontakt

Oszukany
@Marecki

Proszę również o kontakt

Marecki

Brak szacunku ze strony Joanny Wolak totalna olewka brak mozliwosci kontaktu oszustwa na tle codziennym zastraszanie sadem okradanie pracownika z jego pieniedzy zamiast mieszkan meliny ze szczurami i innym syfem taki jest roscaff a Joanna Wolak to perfidna zlodziejka majaca ludzi za nic ...prosze o kontakt w sprawie pozwu zbiorowego rowniez zostalem oszukany i okradziony

Jak szefowa może być ok jak jej Stary współwłaściciel został oszukany przez nią , a była to jej siostra !! Skurwysynst*** a nie firma

Obecny pracownik
@Anonim

Widze ze anonimowo kazdy jest bardzo odwzny i nieboi sie mieszkac ludzi z blotem.Jezeli jest az tak zle i jest pewny swoich racji,to dlaczego niejest na tyle odwazny by sie podpisac imieniem i nazwiskiem??? Takie opinie to jedna wielka sciema!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ROSCAFF B.V. - Ridderkerk

• Jak się pracuje w ROSCAFF B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy ROSCAFF B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROSCAFF B.V.?

ROSCAFF B.V.