Opinie o DDD Personeel B.V. w Rotterdam

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DDD Personeel B.V.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DDD Personeel B.V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DDD Personeel B.V. w Rotterdam

KRO Nowy wpis

Nie polecam tej firmy Amsterdam Dot personel nie maja szacunku do ludzi są nie wypłacalni oferują prace której nie ma maja swoją grupę Ukraińców na których sobie zarabiają żaden hotel ich nie poleca mówią ze to głupia kampania P.Patrycja dużo obiecuje a mało robi P.Adrianna ma na wszystko czas a później na ostatnia chwile wszystko załatwia to chora firma

Czy w DDD Personeel B.V. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Kama Nowy wpis

DDD PERSONEEL RAAD IK NIET AAN: ze annuleren de middagdiensten tot 2 uur voor aanvang van het werk, ze betalen geld niet op tijd, ze dwingen je om naar je werk te komen ook al ben je 7 uur eerder klaar met je dienst want als je dat doet niet mee eens, je mag helemaal geen baan krijgen of je diensten annuleren of je zit een week vrij, een contract voor 15 of 7,5 uur per week zodat ze makkelijk kunnen ontslaan bij "geen medewerking" (zoals hierboven), je werkplek heeft je nodig en ze plannen je niet in voor werk, je weet nooit waar je gaat werken, je bent lastig als je vecht voor je onbetaalde geld, zeer slechte communicatie omdat je vecht voor het jouwe en ze negeren je, alleen als je raadpleeg advocaten en stuur hun brieven om je geld terug te krijgen er is een reactie en je wacht 3 weken, 5 weken en continue fouten in schikkingen en je hoort nog steeds dat het je werkplek was die je slecht betaalde niet DDD Personeel, normaal beeft over je goed -geld verdiend en bespaar omdat ze minuten, uren duren ze bedriegen je met alles, hou een oogje in het zeil !!!!! IK BEVEEL GEEN constante problemen en onzekerheid aan.

annia

Czy polecacie ta agencje.

Kama Nowy wpis
@annia

DDD PERSONEEL NIE POLECAM: odwołują zmiany popołudniowe do 2 godzin przed rozpoczęciem pracy, nie wypłacają pieniędzy na czas, zmuszają Cię do przyjścia do pracy mimo ze skończyłaś swoja zmianę 7 godzin wcześniej bo jak się nie zgodzisz możesz nie dostać pracy w ogóle lub odwołają ci zmiany lub siedzisz tydzień na wolnym, umowa na 15 lub 7,5 godziny w tygodniu, żeby mogli łatwo wywalić w razie "braku współpracy"(jak wyżej), twój zakład pracy ciebie potrzebuje a oni cię nie zaplanują do pracy, nigdy nie wiesz gdzie jedziesz do pracy, jesteś uciążliwa jak dobijasz się o swoje niewypłacone pieniądze, bardzo zła komunikacja bo dobijasz się o swoje a oni Cie olewają, dopiero jak radzisz się prawników i wysyłasz ich pisma żeby odzyskać pieniądze jest reakcja a tak czekasz 3 tygodnie, 5 tygodni i ciągłe błędy w rozliczeniach i jeszcze słyszysz ze to twój zakład pracy Ci zapłacił źle nie DDD Personeel, normalnie drżyj o swoje godziwie zarobione pieniądze i zapisuj bo zabierają minuty, godziny na wszystkim Cię oszukają, ciągle się pilnuj!!!!! NIE POLECAM ciągłe problemy i brak poczucia bezpieczeństwa.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w DDD Personeel B.V. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Tokarz CNC
READY_STEADY_GO
logo firmy Tynkarz
Euro Labora
logo firmy Kierowca C+E i HDS - Rotterdam
Grupa590 Sp. z o.o.
drewi

Ja pracuje na srztaniach w mac donaldzie... i bardzo sobie chwale prace. jak chce wiecej godzin to moge jechac do innej pracy poza roterdamem, i jest git

Patryk94

Miałem sytuacje, że złamałem obojczyk poprzez upadek z roweru podczas powrotu z pracy, oczywiscie w biurze powiedziano mi ze sam musze to zglosic do UWV po czestych odwiedzinach i telefonach do nich powiedzieli mi, że mnie zglosili oczywiscie gdyby zostalo to zgloszone bym otrzymal telefon od UWV a tak nie było, zadłużyłem sie w tym czaasie, nie mialem ubezpieczenia bo biuro go nie zapewnia, musialem zaplacic za szpital w ktorym pomoc byla nikła i koniec w koncu nie dostalem pieniedzy nawet za chorobowe(3 miesiace ponad musialem odpoczywac i nie uzywac praktycznie reki) po czym znow mnie zatrudnili bez troski o moje zdrowie, spłaciłem długi i wróciłem do Polski. Tak sie skonczyl mój wyjazd w celach zarobkowych tylko straty finansowe, zdrowotne i psychiczne. Do dziś mam problemy z prawą stroną barku , nie moge wykonac 5 pompek z powodu bólu i mam ograniczoną ruchliwość... Pozdrawiam Biura jak te...

yeti

Witam,syn w zeszłym roku pracował przez tą firmę w ocynkowni w Alblasserdam,chwalił sobie,wypłaty co tydzień,wakacyjne,zwrot za dojazdy itp.Nie ma co narzekać.Jak komuś zależało żeby zarobić,to mozna było robić na okrągło

Zostaw merytoryczną opinię o DDD Personeel B.V. - Rotterdam

• Jak się pracuje w DDD Personeel B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy DDD Personeel B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

DDD Personeel B.V.