Opinie o Hollander w Barendrecht

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hollander. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hollander o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hollander w Barendrecht

xxxyzz

Hej! Wyjeżdżam niedługo do pracy i chciałam się dopytać o warunki, zarobki i ogólna atmosferę panująca w tej firmie. Jadę przez agencje E&A i chciałabym się jak najwiecej dowiedzieć na ten temat:) pozdrawiam

Aga12

Cześć. Dostaliśmy ofertę wraz z chłopakiem w Hollander opiszę ktos jak jest ? Ile kasy mniej więcej i czy da się normalnie funkcjonować ( tzn jakieś dni wolne czy coś?)

widze

z sobotami i niedzielami idzie zarobic,do tego jest rozrywkowa ola co sie klei do wozkowych idzie przezyc

Tytanowy Janusz

(usunięte przez administratora)praca. Z tym brakiem ludzi i wolnego to prawda. Norma 240 sztuk na godzinę przy 10.55 stawki to jakieś nieporozumienie. "Jak się wykażesz dostaniesz EPT" . Nie ma co wyróżnienie ????. Pikujesz na(usunięte przez administratora)wózkach którymi ciężko sterować, jak trafisz na wyjątkowe (usunięte przez administratora) możliwe że strzeli w kręgosłupie. Nigdy więcej.

Beata
@Tytanowy Janusz

Zastanawiam się nad podjęciem pracy wraz z mamą.Czy ktoś może napisać coś o normie dla nowych pracowników?czy odrazy wyrzucają z pracy za jej niewykonanie?Myślę o pracy order pickera w Barendrecht.W jakiej miejscowości jest zakwaterowanie.Z góry dziękuję za to jak ktoś cokolwiek napisze

Ok
@Beata

Jest ok, 2 tyg dostaniesz na wdrożenie się, zakwaterowanie w roterdamie, na nockach realnie zarobisz 400-500

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Hollander? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Przyszły pracownik

Witam bardzo serdecznie, aż tak źle wygląda praca w tej firmie? Wybieram się tam 31.05.2020r. Pani z biura informowała, że duża liczba godzin wiec zarobki mogą sięgnąć 460/510 euro netto. A tutaj czytam że ledwo 300 euro. Proszę o opinie pracownika, który obecnie pracuje w tej firmie. Dziękuje i Pozdrawiam Maciej

kravelin
@Przyszły pracownik

Też mam wyjazd do tej firmy 31.05. Jadę przez agencję E&A z Rzeszowa, a ty ?

Anan
@Przyszły pracownik

Kazdy pisze co uważa za stosowne jak dla mnie praca narazie ok

Zimny

Jedne wielkie (usunięte przez administratora) Nie traktują pracownika jako człowieka tylko numerek, dzisiaj jesteś jutro jest inny. Kasa też nie powala na kolana. Nie polecam!

Baranek888

Hej mam pytanie czy zaświadczenie o niekaralnoscin sprawdzają

Student

I jak wygląda sytuacja? Czy warto się tam wybierać? Co możesz powiedzieć po miesiącu spędzonym w tej firmie? Warto się nad nią zastanawiać?

Face89
@Student

Jeśli chodzi o pracę zależy na jaki dział się trafi i jak będą Cię planować. Picking jest ok jeśli dostaniesz nocki z sobota i niedziela idzie zarobić, ale to mówię wszystko zależy jak Ci zaplanują ile dni itp. Możesz dostać 4 dni pracy jak i 14 dni pod rząd. Jest zimno czapka obowiązkowo. Jeśli masz trafić na ekspedycje to stanowczo odradzam, robota ciężka. Czujesz się jak koń pociągowy. Kwestia zakwaterowania hotel. Pokój 2 osobowy, tv, mała lodówka, łazienka. Kuchnia na korytarzu, warunki takie akademickie tylko jak sobie posprzątasz tak będziesz mieszkał. Lipny internet ale to zawsze jest na hotelach. Byłem w gorszych. Lokacja ok blisko sklepy itp ale sort ludzi co tu mieszka tragedia ???? są niektórzy wporzadku i są osoby co chodzą nafurane 3 dni bez snu. Biuro nastawione na rotację bo ciągle ktoś przyjeżdża i wyjeżdża. Miłośnicy używek i palenia twardo siedzą tutaj. Na krótki okres może i warto przyjechać na dłuższy jak kto woli i jaki tryb życia prowadzi. Kto już przerabiał hotele w nl ten wie co go czeka.

Face

Dają rękawiczki na firmie? Czy trza mieć swoje?

Kaja

Nie polecam i przestrzegam przed praca dla Hollander w Barendrecht. Stale brakuje ludzi, firma nie daje wolnego - praca po 14 dni pod rząd jest dla nich normalna. Teamleader zastrasza pracowników. Szkoda nerwów i zdrowia. Zarobki za nocki około 320 - 370 € , ranki ok 280 €

@Kaja

zarobek ktory jest opisany dotyczy ranek lecz tylko z niedzielna nocka wtedy faktycznie jest 280e (mieszkajac na hotelu)gdyby niedziela była wolna to zarobek wynosi 210-220e

LOL
@Kaja

Kwoty podajesz po odtrąceniu kosztów zakwaterowania?

ToJa

Jak wygląda tam praca na chwilę obecną, realne zarobki netto po odjęciu tych 95 euro domek + 25 euro ubezpieczenie, realne godziny, realne dni wolne, kontakt z koordynatorami, czy wypłata faktycznie jest dopiero po 3 tygodniach jak piszą w umowie, oraz czy transport do pracy jest płatny bądź bezpłatny, prosiłbym o szybką opinię gdyż nie chce znowu wejść w (usunięte przez administratora)

JaysonX

Pracowalem tam kilka miesiecy. Na dziale Agf zbieraniu zamowien. Praca jak praca. Czasem wozki wazyly po 200 kg i trzeba bylo je ciagnac. Godziny i dni do pracy tak samo byly w miare. Wiecej nocek niz rankow.. Ale ale....praca bez jezyka praktycznie wiec czego mozna sie spodziewac po towarzystwie..... niektorzy robili po kilkanascie czy ponad 20 dni bez przerwy , cpuny i taka typowa (usunięte przez administratora) ktora wystarczy ze bedzie miec na cpanie. Ale tez sporo ludzi wporzadku. Po prostu mieszanka. Wiadomo ze na dluzej to tu praca nie jest dla normalnych ludzi a wlasnie dla takiej patoli bez jezyka ktorzy sie nacpaja i beda nakrecac te normy . / ale bylem , sprobowalem i tyle

Lukasz

Pracowałem w tej firmie i bardzo mi się podobało bardzo bym chciał wrócić ????nie wiem dlaczego wszyscy tak narzekają na plecy ze im wysiada masakra wszyscy tylko narzekają na nadmiar godzin brak wolnego ...

ha ha ha
@Lukasz

a gdzie mieszkales?i ile czasu przepracowales i gdzie jaki dzial?

Łukasz
@ha ha ha

Zbierałem zamówienia to wystarczy kto narzeka będzie narzekał jeżeli nie jesteś nauczony do pracy to zawsze będzie zle tyle w temacie

Zara
@Łukasz

Dlaczego nie podasz działu? Czyżby trolling?

Łukasz
@ha ha ha

A co to przesłuchanie pracowałem jako order picker dobrze mi tam było zaden troling co to w ogóle ma być wyrażam swoją opinie jak każdy a ze jest pozytywna bo ludzie tylko narzekać potrafią tyle z mojej strony

Zuzanna
@ha ha ha

A jaka jest Twoja opinia na temat pracodawcy? Zależy mi na tym, żeby pojawiały się tu wiarygodne wpisy, czym więcej osób wyrazi swoje zdanie, tym bardziej forum pomoże osobom szukającym zatrudnienia. Chętnie dowiem się, jak to wygląda z Twojej perspektywy. Jakie wady i zalety pracy w Hollander dostrzegasz?

Byly pracownik
@Łukasz

(usunięte przez administratora) Nie wazne jakie warunki mieszkaniowe, jaka kasa,jaka ciezka jest ta praca wazne ze 200€ tyg dostajesz. Gaugan jestes i tyle

Nano77

Hej. Mam jechac 28.03 do pracy w tej firmie. Jak to teraz wyglada? Sa godziny? W umowie jest poranna zmiana od 5.30-11.00 czyli tj. 6.5 godziny. Idzie tam cokolwiek zarobic? Jak ogolnie wyglada praca?

Nano77
@Nano77

Dziekuje Wam za obszerne komentarze, nie wiem na ktore odpowiedziec, ale postanowilem, ze zostawie Wam prace i norme i w dobie wzrostu zakazen jednak nigdzie nie jade.

xyz

nie polecam,szkoda sie rozpisywac dlaczego bo zbyt duzo by tego bylo..

@xyz

Dokładnie szkoda słów i czasu.

Likwid

Mała stawka, brak betejow przez co 70% ludzi ciągnie często 200 kg wózek za sobą. Bardzo zacofany magazyn. Wysiadaja plecy rece i nogi. Praca czesto po 15 dni bez dnia wolnego. "Planisci" nie umieją zarządzać ludzmi przez co większość stalych i dobrych pracownikow w 2019 odeszla. Dlatego teraz robi sie po 28-29 dni w miesiącu. Koordynatorzy Sebastian oraz Karolina kłamią, ze dadza Ci wolne w następnym tygodniu po czym wysyłają plan 7/7 na 50-65h pracy, 400e nocka 300 ranki. Koordynator przychodzi do 2h z norma. Jeżeli jej nie masz często jest grozba zwolnienia.

@Likwid

napisałem głównie o pracy,bo o osobach ujętych tutaj nikt nie ma dobrego zdania prucz przełożonego który o połowie nieprawidłowości nie jest informowany w ogóle a drugą połowę zastępuje ignorancją,po co ma zawracać sobie głowę problemami pracowników skoro karolina z sebastianem to urodzeni aktorzy i kłamcy,jeden problem ma z głowy A oni kłamią kombinują doskonale,dopóki ktoś się nie zdenerwuje i nie załatwi sprawy po męsku co z czasem jest nieuniknione,Polsko wstydź sie za to dziadostwo...

Ola
@Likwid

W sedno.. ile razy prosiłam z chłopakiem o wolne a Pan Sebastian obiecywał i na obiecywankach się kończyło.. dzięki Hollandrowi mam spore problemy ze zdrowiem, które ciągną się do dzisiaj. Nie polecam!

@Ola

Witam czy nadal Pani tam pracuje?

Ola
@Janina

Nie, zwolniłam się kiedy po raz kolejny oszukano nas na wolnym.. kto normalny będzie pracował w takich warunkach bez regeneracji 16 dni pod rząd

@Ola

Dziękuję za odpowiedź i właśnie tego się obawiam bo też razem z mężem mamy zamiar tam pracować ale po przeczytaniu różnych opinii. To jakaś masakra ech. Czy można z Pania jakoś prywatnie porozmawiać?

bardzo duza rotacja, wiec godzin brak bo sciagaja za duzo ludzi, czeste rezerwy, zarobek to kpina,ludzie po paru tygodniach zwijaja walizki i wyjezdzaja lub ida do innej pracy,i WTEDY zanim przyjada nowi zarzuca sie godzinami tych co pozostali wtedy czlowiek staje sie przemeczony znuzony nerwowy, zarobki nigdy nie dobilo do 400eu chyba ze masz uklady i zostajesz dluzej niz wiekszosc na hali, za dniowki tak jak ktos tu pisal okolo 220eu a z niedzielna nocka 280eu,traci sie zdrowie i nerwy,bole stawow, zwyrodnienia to codziennosc

fatsoenlijk

Odradzam normalnym ludziom,jeśli jedziesz imprezowac to na chwilę może być,godziny tylko w okresie świątecznym ludzi ściągają oporowo stąd masa rezerw i rotacja,planista to jakieś dno i nieporozumienie,problem z logistyką wiec własny transport lub bejsbol ,każdy zgłaszamy problem kończy się przytakiwaniem przyklejonym uśmiechem i....nic wiecej, czlowiek zaczyna sie zastanawiac czy ma do czynienia z normalna osoba za biurkiem czy z przepalonym niedorozwojem, praca jak praca cała reszta to śmierdzące (usunięte przez administratora) normalność jest tu nienormalna

Zuzanna
@fatsoenlijk

Większość z nas podejmuje pracę nie po to, by imprezować, a po to, by po prostu zarabiać pieniądze. Dlatego jestem trochę zaskoczona Twoim wpisem. Ale powiedz mi, czy Ci, którzy jednak angażują się w swoją pracę, mogą tam zarobić całkiem godne pieniądze?

@Zuzanna

Tak jak napisałem werbują ludzi nadmiar, kosztem godzin innych i nawet jeśli uda się Tobie przepracować cały tydzień nocek czy dniówek to zapomnij żeby 400e zarobić za tydzień pracy, dlatego czytaj ze zrozumieniem, to praca dla imprezowiczow którym obojętne ile zarobią byle mieć za co imprezować a nie dla osób z zobowiązaniami czy planami,zarobki oscylują w granicach 400e bardziej na minus, więc szału nie ma jedyny okres to święta kiedy te 400 sie przekroczy,kwota dotyczy na mieszkaniach bo jak odliczyć hotel to będzie ona pomniejszona o 100e tygodniowo więc plus minus zostanie 300e dolicz zakupy...i sama sobie odpowiedz czy można zarobić a zaznaczam ze freon czy amoniak zdrowiu nie służy

Tom
@fatsoenlijk

Zgadzam sie z opinia.. Dodatkowo maja w powazaniu ze czlowiwk jest przemeczony a caly ten (usunięte przez administratora)tylko ludzi straszy zwolnieniami. Na agf to yylko narkomania bo nikt normalny nie wytrzyma takiej tyralni. I ta paniunia co chodzi z karteczka z norma taka zapracowana.. Dno ! Hollander powinien zmienic koordynatorow bo nie szanuja pracownikow

Kaja

Praca nie jest lekka, polega na targaniu ze sobą - często niesprawnego wózka i zbieraniu skrzynek z daniami gotowymi lub serami (zależy od działu). Dział serów należy do najlepszych w mojej opinii, na tzw " malcajach" czyli posiłkach gotowych znajdują się również skrzynki cięższe z małymi ziemniakami - tam bardzo wysiadaja ręce i kręgosłup. W tym dziale bardzo często zaczynają nowe osoby, które nie są rotowane pomiędzy inne działy np sery, co skutkuje naprawdę dużym wyczerpaniem fizycznym szczególnie dla kobiet. Co ciekawe, bardzo rzadko na malcajach pracują mężczyźni.. Podobnie dziwna organizacja panuje na semi - ludzie (mezczyzni) przemierzaja kilometry pieszo z jogurtami i serkami i wiecznie nie mogą "nadrobić normy" - firma powinna zainwestować w większa ilość wozkow elektrycznych, bo akurat tam chodzenie pieszo jest nie do zaakceptowania i osobom tam przypisanym bardzo współczuję.

wiarygodny

Sytuacja na rok 2018 wyglada tak ze jeśli chce się pracować i jest się w miarę ogarniętym, to można w tygodniu spokojnie 50-60h zrobić. Wypłaty po 380-500 tyg. na rękę po odtrąceniu wszystkich kosztów. Pozdrawiam wszystkich pracowników Hollendra ????

Kaktus
@wiarygodny

380 - 500 euro to za mało jak na 50 - 60 godzin tygodniowo TAKIEJ pracy w TAKIM tempie a zaznaczam, że pracuję w nl już prawie 7 lat i to miejsce w kategorii orderpick wypada najgorzej.

@Kaktus

Hahaha 1 kwota sie zgadza ,natomiast te 500 euro niby to napisz prawdę że nie dotyczy zbierania produktów i nie wprowadzaj ludzi w błąd

Zostaw merytoryczną opinię o Hollander - Barendrecht

• Jak się pracuje w Hollander?

Zobacz opinie na temat firmy Hollander tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hollander?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hollander