The Greenery

Barendrecht

Opinie o The Greenery

2009-04-16 03:40:53
W firmie The Greenery najbardziej podobało mi się to że co dzień spotykałem się z nowymi zadaniami i możliwością sprawdzenia swoich umiejętności a także uporem ponieważ niektóre z tych zadań wiązały się z bardzo niskimi temperaturami lub ciężką fizyczna pracą.
Marcin Królikowski 2009-05-19 23:02:19
Masz racje(usunięte przez administratora)w tej firmie można było sprawdzic swoje umiejętności z pracą którą nie wykonuje sie w Polsce,dla mnie ta praca jest bardzo ważna,szef (usunięte przez administratora) i pracownik Michel są bardzo wyrozumiali i jadąc tam do pracy człowiekowi aż chce sie robić.
japs12345 2010-10-08 15:22:45
masz czlowieku (usunięte przez administratora)leb
Andrzej 2011-01-30 19:01:52
Pracowałem na Greenerach i nie powiem jest co robić, ludzie w porzadku jeśli naprawde chcesz pracowac, bo jeśli chcesz sie (usunięte przez administratora) to znajda się sposoby żeby życie uprzykrzyć.Ja nie narzekałem, mam nadzieję wrócić i spowrotem robić normę na skrzynkach :D
A jeśli ktoś ma zamiar jechac i myśli że mu pieniądze same wpadną do kieszeni to niech się nawet na hali nie pokazuje.Pozdro dla chłopaków z myjki ! :P
killer 2015-12-20 13:05:28
Chora praca. Norma jest tak wysrubowana ze trzeba biegac aby ze skrzynkami wyrobic. Robota dla sportowców nie dla zwykłych ludzi. Ale jak to polacy tak wysrubowali norme ze nawet roboty nie dałaby rady. Niestety my rodacy nie szanujemy pracy przez to takie cyrki sie dzieja. A pot z człowieka sie leje jakby co najmniej na budowie podczas upału pracował.
ghj 2016-04-21 23:07:58
moim zdaniem @wojciak do wszystkiego się można przyzwyczaić. A każda firma ma jakąś swoją politykę, z którą pracownicy zgadzają się mniej lub bardziej, ale bez względu na to musza ją akceptować skoro się tam zatrudniają. Taka jest prawda i już...
Zostaw swoją opinię o The Greenery - Barendrecht
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie The Greenery