Van Oers

Geldermalsen

Opinie o Van Oers

anonim 2008-11-17 16:50
dno, wykorzystywanie, nieplacenie za nadgodziny i prace w dni wolne, ODRADZAM
Kolsdka 2013-10-30 06:32
Nie polecam nikomu, pracy w firmie Van Oers, ponieważ po pierwsze traktują ludzi jak zwierzęta, a nawet czasem i gorzej,po drugie pracownicy z owego kraju (Holandia) pracują sobie po 8 godzin a Polacy muszą zapierd.alć po 12 h.. Po trzecie małe zarobki i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jowi ludzie.. Każdy każdego obgaduje, poniża i próbuje załatwić ci problemy tj. np zwolnienie lub zawieszenie. Mógłbym jeszcze wymieniac i wymieniać ale to nie ma najmniejszego sensu. Nie polecam firmy VAN OERS !
NIK 2017-05-19 19:28
Hej poszukuje osób pracujących w tej firmie branża warzywnicza proszę o kontakt jest to bardzo ważne pracuje tam mój mąż i straciłam z nim kontakt niewiem co się dzieje pomóżcie mi
Locky 2017-06-28 15:00
Dno ,kasa jak wpływa to z opóźnieniem.Płacą tylko za godziny standard.Nadgodziny znikają w rozliczeniu..Nie polecam.
Locky 2017-06-28 15:01
Zostaw swoją opinię o Van Oers - Geldermalsen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Oers