Opinie o Inforcontracting Group BV w Zwijndrecht

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Inforcontracting Group BV. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Inforcontracting Group BV o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforcontracting Group BV w Zwijndrecht

Rozumiem, że agencja oferuje kwatery pracownicze, powiecie jakie to warunki? Kontakt z biurem jest ok, można liczyć na ich pomoc w razie problemów? Jakie umowy dla pracowników?

BEZ KOMENTARZA.
@Tatiana

Łazienka jest jedna na morze być nawet 8,9 osób sprzątasz sama kuchnia 4 palniki na 8 osób sprzątasz sama lodówka na 2 ,3 osoby.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Inforcontracting Group BV?

@ruchaczsuk

To nie macie jasno określonych obowiązków? Trzeba się godzić na to żeby być pracownikiem od wszystkiego? Ile trzeba wyrobić tego akordu żeby w miarę wyjść porządnie z kasą?

YYYYY Nowy wpis

Mają trochę ofert (usunięte przez administratora) na stronie. Dla mnie to była by pierwsza praca za granicą więc wole się upewnić. Chodzi o stanowisko pracownika produkcyjnego przy potrawach gotowych. Stawka 13.27 eur. Kwatery podobno w domach ale ile płatne? Nie zdzierają za bardzo i można coś odłożyć z roboty? Chętnie posłucham rad doświadczonego pracownika.

Wyjeżdżał ktoś ostatnio z firmą do Holandii do zbiorów? Próbowałem znaleźć oferty ale nie ma nic takiego, może spróbuję osobiście. Najpierw wpadłem poczytać co macie ciekawego do powiedzenia o pracy ale jednoznacznie nikt nic nie argumentuje. Czy firma jest wypłacalna pod względem finansowym, pieniądze zawsze na czas bez opóźnień?

Choinki pachnące jak las. Nowy wpis

Firma nie ma takich ofert do zbiorów co najwyżej do sortowania cebulek na 1 miesiąc. Co do wypłat to były w prawdzie nie za duże ale na czas.Nie rozum mnie negatywnie ale bywały po 600 lub bardziej 700 euro na wprawdzie jeden miesiąc. Czy to ci się będzie opłacić czy też nie opłacić tego to ja nie wiem.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Inforcontracting Group BV?

Misia

Gdzie szukać w sieci jakieś nowe oferty pracy? Bo znalazłam jakieś stare oferty np. dla konserwatora, ale to było lata temu, a coś aktualnego, to gdzie firma zamieszcza?? Widziałam tu już pytania o stawki godzinowe, a czy można wziąć od nich jakąś zaliczkę jeszcze przed rozrachunkiem miesięcznym?

logo firmy Frezer CNC - programowanie
Zwijndrecht
READY_STEADY_GO

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Inforcontracting Group BV?

SMOKIE / Kochani

Ile będziesz mieć godzin pracy tyle będziesz mieć zarobku.Wszystko zależy od godzin pracy.

@SMOKIE / Kochani

Cześć, opiszesz zatem standardy tych godzin? Od czego będą one zależne i jaki bezpośredni wpływ na nie może mieć sam pracownik? Czy będzie to także zależne od jakiejś sezonowości? Proszę o szczegół

Witam.

Szczegóły tkwią w samym środku czyli jak się sprawdzisz w pracy to będziesz mieć stałe godziny w tygodniu a jak się nie będziesz nadawać do danej pracy to będziesz jeździć dwa razy w tygodniu raz tu raz tam aby zarobić na koszt mieszkania i nie będzie z tego nic.Prsca jest na produkcjach liniach produkcyjnych gdzie wszystko idzie taśmowo.

ruchaczsuk
@Witam.

Ludzie pracują miesiącami w tej samej pracy i sa wysyłani do każdej pracy po 2,3 dni nie wierze że chcą tych ludzi do pracy przez te kilka miesiecy i sie nie sprawdzili pracując akordowo na tych produkcjach. Jesli pracownik pracuje kilka lat w takiej agencji i ma faza A to jest tak naprawde wykorzystywany i pomiatany na każdym kroku przez takie agencje

Witam.

Natomiast czy sezonowość ma wpływ na pracę to jest to dobre pytanie.

@ruchaczsuk

W tej firmie pracuje się na akord? :O Podstawę tak czy siak się dostaje, jeżeli pracownik nie wyrobiłby dniówki? I jak średnio idzie praca takim trybem? Faktycznie da się coś więcej zarobić, czy trzeba się gonić?

Mira

Zastanawiam się nad ofertą dotyczącą stanowiska pakowania książek w Holandii. Z tego co czytam umowa holenderska, napisane jest również, że rozliczenia są tygodniowe. Wie ktoś ile wychodzi takiej tygodniówki?

wtyczka
@Mira

umowa holenderska jest tak zrobiona abys była (usunięte przez administratora)z wszystkiego, zaznaczam ze jesli sa dni np swięta to agencja pracy nie wypłaca za dzien wolny kasy chociaz swieto jest panstwowe, holendrzy i pracownicy biura maja za ten dzien zapłacony normalnie. Tygodniówka wychodzi tak 260 euro jesli ma sie pelne 40 godz pracy w tygodniu zapewnione ale zdarzaja sie osoby co zarabiają nawet 190 euro bo agencja nie zapewnia 40 stu godz pracy na umowie

Alibaba arab z bajki.

Kwatery są w domkach po kilka osób w domku pokoje dwu osobowe metalowe łóżko i nic więcej.Kontakt z biurem jest różny z pomocą tak samo jest różnie z pracą również jest różnie i to tyle.

Kalina
@Alibaba arab z bajki.

Czemu różnie z pracą? Ale chyba gwarantują pracę 8 h dziennie? Czy jakoś inaczej to wygląda? Praca w ogóle daleko od zakwaterowania? Jakieś dojazdy w razie czego są?

Nik
@Kalina

Pracy nie ma gwarantowanej w umowie możesz pracować tygodniowo 20 h ,30,40 h do pracy możesz dojeżdżać nawet po 100 km w jedną stronę i dużo więcej dowozić do pracy ktoś b cię będzie kierowców mają,wypłata tygodniowa możesz zarobić poniżej 100euro w jednym tygodniu a w drugim 260 euro z tym jest różnie.

Werka
@Nik

Ale mimo, że się podpisze umowę to nigdy nie wiadomo ile godzin nam spadnie? Może są jakieś etaty takie bardziej stabilne, że w każdy tydzień jest to samo? Jest opcja dogadania się na wypłaty raz w miesiącu?

Były pracownik.
@Werka

Wypłaty są co tydzień w piątek z resztą się jako tako dogadasz.

asdf
@Były pracownik.

Zawsze są te wypłaty na czas? Jakieś premie w ogóle tu wchodzą w grę czy są tylko ustalone podstawowe stawki?

Koszałek Opałek.
@asdf

Wypłaty raczej są ale zależy od czynników premie nie wchodzą w grę stawka ustalona i godziny pracy to jest twój zarobek. Jaki to będzie to zależy ile razy w tygodniu będziesz miał pracę i po ile godzin.Stednio od 80 euro do 260 EUR.

Małgosia
@Koszałek Opałek.

Co to znaczy, że zależy ile godzin pracy będzie w tygodniu? Nie ma stałej liczby godzin? W umowie nie ma zapewnionej minimalnej ilości pracy??

No to no.
@Małgosia

Nie ma stałych godzin pracy i nie ma minimum godzin.

Morze nie zabraknie.
@No to no.

Powinno być gwarantowane 36 godzin pracy ale jest mniej więcej.

Tatiana
@Alibaba arab z bajki.

A warunki sanitarne? w sensie jest jedna łazienka na ile osób? I podobnie z kuchnią, ile osób do jednej kuchni? Kto sprząta te przestrzenie, jest firma do tego?

BEZ KOMENTARZA.
@Tatiana

wiewiura

Nie pracuje już kilka lat w tej agencji a widzę że cały czas te same wałki i ludzie dalej są oszukiwani przez tą (usunięte przez administratora)agencje, ci co kapusiują do biura prace mają co roku i zawsze sa zadowoleni nawet z tego ze pracuja w tygodniu za 150 euro a co tam na krate piwa jest

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Inforcontracting Group BV?

Udal

Mam wrazenie, ze wiekszosc komentujacych to wlasnie Ci, ktorzy nie chodza do pracy, pija na domkach i chca pieniedzy za zieka po pierwszym dniu od zatrudnienia... wezcie sie ludzie za robote.. biuro polecam.

opini
@Udal

Ja mam wrażenie że jesteś debilidajesz sobą pomiatać i tak zachwalasz tom agencja ta agencjatooszusciiwyludzacze w innych agencjach zarabiajaza 40godz 450-500 euro a w inforcontrakting po 215-230 euro (usunięte przez administratora) was na mieszkaniach i na wypłatach a wy im dupylizecie i zachwalacie tłumoki

Brzeszczot.
@Udal

Za robotę tak można się wziąć ale nie od razu.

Julia
@Brzeszczot.

To po jakim czasie mniej wiecej mozna sie spodziewac takiej kasy?:)

Brzeszczot.
@Julia

500 euro morzesz się spodziewać za dwa tygodnie pracy. Piec dni w tygodniu po 8 godzin to będziesz mieć między 250 a 270 euro.

rozpierd,zaba
@Brzeszczot.

Bardzo wysokie te zarobki 270 euro za cały tydzień pewnie zdarzają się sytuacje że panienka z biura dzwoni ze nie ma pracy i kazdo osoba z mieszkania ma w tygodniu po 2 dni wolne ? i juz nie ma 40 stu godz w tygodniu a 20 godzin wtedy wypłata 210 euro + was pożyczone pieniądze za które wam z wypłaty zabierają. Możesz napisać jak wyglądają składki emerytalne za przepracowane lata w tej agencjii ?

Rafal G
@Udal

Udal Masz niewielkie pojęcie chyba o ludziach którzy pracują przez takie agencje wypaczone przez koordynatorów takich firm aby obsmarować ludzi którzy piszą prawdę Ja ani nie pije ani nie używam dragów a jeździłem do pracy codziennie tyle że dojazd do pracy i powrót to darmowe 4-5 godzin dziennie , w ciągu dwóch tygodni miałem ponad 45 godzin dojazdowych niepłatnych a jak zrezygnowałem to firma zabrała mi dwie wypłaty z zemsty , sprawa jest w SNCU FNV etc Więc udal doinformuj się lub napisz prawdę czy nie jesteś przypadkiem jednym z tych niby pracowników firmy Mieszkalem na lokacji z dziurami w drzwiach , zdewastowanymi, dlaczego? Niejedne wściekłości i frustracje byłych pracowników tej oszukanczej firmy musiały te lokacje widzieć

@Udal

Ifc to (usunięte przez administratora) pod przykrywką agencji.Z Polski powyjezdzali cwaniacy o tak bawią się w agencje. Mi przygoda z Ifc uswiadomila,ze dość już Holandii i polaczkow (usunięte przez administratora)

@Sebastian

Te wyjeżdżałeś do pracy i ci nie zapłacili wszystkiego? Czy chodzi o coś innego że jesteś taki niezadowolony? Powiesz jak tam zarabiałeś?

Były
@Michał

Płacą słabo.

mojaopinia
@Były

Nie możliwe podobno kierowca dostaje tygodniowo 120 euro dodatku do wypłaty jeśli dostajesz 260 euro wypłaty dodajesz 120 euro i masz 380 euro tygodniówki to źle ? Kierowcy którzy latami jeżdzą bezwypadkowo w tej agencji sobie chwalą, wiem co pisze bo mąż tyle dostawał. Fakt że do pracy jedzie się powyżej 90 km od domu inni mogą smacznie spać palić papierosy w aucie podczas jazdy na koniec jeśli oddajesz auto czyste to dostajesz 50 euro dodatku za dbanie o auto wiec nie wiem czemu tak oczerniacie tą agencje. Dorotka Hin co całkiem dobra babka miła nie kłamie musicie wiedzieć pracownicy jak z kobietą dojrzałą rozmawiać przynosić kwiatki bąbonierki to szefowa nie da wam zrobić krzywdy

@mojaopinia

Kierowca dostaje 8.10 € dziennie pod warunkiem że ma min jednego pasażera i co tydzień wysyla kilometrówki do biura. Nie wiem skąd pomysł na 120 € tygodniowo ???? pracowałam tam z narzeczonym rok (zakończyliśmy współprace z nimi miesiąc temu) i cały rok on był kierowcą wiec wiem ile kierowcą dostaje.

Wiktoria
@Bibika

A na 100% jest tak, że u każdego są identyczne warunki jeśli o zatrudnienie chodzi? Oczywiście nie chodzi mi o jakieś dyskryminowanie kogoś ale chyba celowo nikt by w błąd nie wprowadzał?

@Wiktoria

Znam wielu kierowców w tej agencji na różnych fazach zatrudnienia i każdy ma ten sam zapis w umowie. 8.10 € jest to standardowa stawka dla kierowców

Owsik
@Michał

W 2022 roku pracowałem w firmie logistycznej, zarobki były spore, ale tylko dlatego, że godzin pracy było bardzo dużo(pisząc to, mam namyśłi ok 60-70h/tydzien. Zdarzyło się nawet 19h w ciągu dnia, gdzie już nie agencja, a firma w ramach rekompensaty zamawiała pracownikom kebaby (buhahaha)). Największa moja wypłata wynosiła 670 e. Faktycznie koordynatorzy, mają olewające podejście do pracownika, ciężko było coś załatwić. Jesli chodzi o zakwaterowanie, to pierwsze 2 miesiące mieszkałem w domu, w którym myszy na przemian z kotami chodziły po suficie wydając iście okropne dźwieki z ludźmi jak sie później okazało świeżo wypuszczonymi z więzienia, a na dodatek najem tego kończył się i właściciel zakręcił ciepłą wodę, co sprawiło, że kąpiel odbywała się uprzednio gotując wodę w czajniku. Jak już było tak źle, to mogło być tylko lepiej, z biegiem czasu wszystko się unormowało, faktycznie w normalnym tygodniu firma płaciła 270e, co na dzisiejsze czasy w Niderlandach jest śmieszne, ale standard mieszkaniowy oraz otoczenie zmieniło się całkowicie, co zadziwiające nawet podejście koordynatorów. Jeśli chodzi o dojazdy do pracy to bez prawa jazdy musimy się przygotować, że więcej przesiedzicie na domku niż w pracy. Kiedy zaczynałem chorować i zgłaszałem to wg regulaminu (nie pamiętam jak to wyglądało, mail + telefon) za każdym razem byłem straszony utratą pracy, wmawiano mi, że robię to nagminnie (przy czym udowodniłem, że ciągu pół roku pracy było to 2 razy. czyt. 2 dni. Osoba, nazwijmy ją (Pani. D), po drugiej stronie po prostu traktowała Cię mniej więcej tak jak traktuje się najgorszego wroga, gdy ktoś na domku zachorował na koronawirusa, wszyscy, mimo że miały kontakt z zarażoną osobą pracowali jak gdyby nic się nie stało, a gdy ta osoba zadzwoniła aby zgłosić chorobę powiedziano jej, że pewnie ćpa i dlatego nie chce przyjść do pracy, grozili jej zwolnieniem z agencji, więc była zmuszona chora, podjechać do apteki (podróż była płatna, bo agencja naliczała sobie pieniądze za dodatkowe kilometry) i wysłać zdjęcie pozytywnego testu, który rzecz jasna był zakupiony za prywatne pieniądze, wtedy dopiero dostał chorobowe, które w jego przypadku było bezpłatne). Zdarzało się również, że pracownicy, pomimo tego, że mieli odciągane pieniądze za ubezpieczenie, tego ubezpieczenia nie mieli. Był to mój pierwszy wyjazd do Niderlandów, wiec nie wiedziałem czego się spodziewać. Opinia nie ma na celu nikogo obrazić, jest tylko i wyłącznie opisem przeżyć związanych z tą agencją pracy.

Marcin 1983

Odradzam pracy przez tą agencję....

Joanna
@Marcin 1983

Możesz być pewny, że szanuję Twoje zdanie. Jednak wiesz, tak naprawdę Twoja opinia nie wnosi za wiele do dyskusji o Inforcontracting Group BV. Przydałyby się bardziej konkretne informacje. To dlaczego właściwie nie polecasz pracy przez tę agencję? Chodzi o zarobki, o umowę czy o co?

Oko za oko,ząb za ząb.
@Marcin 1983

Proszę Państwa,ta agencja daje kary prawie za wszystko.Nie podpisujcie umów bo są po holendersku,kara za to że zadzwonisz do agencji i weźmiesz dzień wolnego.Osoby poszkodowane proszone są o kontakt. Watsap +48537392254.

BRYLANCIK
@Oko za oko,ząb za ząb.

Agencja daje kary a ludzie tam jezdzą bo chca sprawdzić czy firma ok a potem beczom jak barany ze ich tez wydymali na kasie,nie ogarniam po co tam jezdzicie za 40 godz w tygodniu dostajecie po odciagnieciu za mieszkanie ubezpieczenie zostaje wam 220 euro lub nawet mniej to ile odkładacie co tydzien po 70 euro ? prace w holandii sa na akord tak jest np na miesie w son i best w vaan loon holandia sie skonczyła to kraj rasistów tam niema po co jechać jezdziłem tam kilka lat i czuje się jak taka prostyttutka wykorzystana przez roznych pracodawcow co roku u innego wyzyskiwacza. Osobiscie znam ciuli którzy (usunięte przez administratora)się ze w tym roku bedzie lepiej bedzie podwyzka o 50 centów pojechali pracuja 3 dni w tygodniu dostają 180-210 euro tygodniówki i im to odpowiada pracuja rok czasu i odkładają 1500 euro szkoda marnować czas na mieszkanie z(usunięte przez administratora) i dawac sie (usunięte przez administratora) na kasie. Ludzie tu piszą komentarze ostrzegają przed (usunięte przez administratora)a takie tłumoki jezdzą tam a pożniej szukają pomocy bo ich (usunięte przez administratora)i wykorzystali

Maciek
@BRYLANCIK

Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe,nie ma tu żadnej ściemy.To że to kraj rasistów i wyzyskiwaczy to prawda.znam ♈ co za parę groszy sprzedają się jak dziwk....Ale znam takich i zbierają osoby poszkodowane co zamierzają zabrać się za (usunięte przez administratora)tym wyzyskiwaczom.

Dorota

Bo tak jest prawda.

iskra
@Marcin 1983

To wszystko jest prawdą co piszą byli pracownicy byłam spróbowałam nie kierowałam się opiniami z internetu tak to prawda ,brak lokacji dla normalnego człowieka lokacje meliniarnia bród smród i ubóstwo normalny człowiek tutaj się nie odnajdzie!!! Nikt się nikim nie interesuje! Porzadkiem na lokacjach! I zakwaterowaniem gdzie trafisz!! Każdy robi to co chce?!!! Wszyscy umywają ręce....przestrzegam nie jest to biuro dla normalnego człowieka brak nerwów...jak już nie mają lokacji normalnych godnych człowieka to nie wiem jaka by była praca z dobrą stawką to już nic nie cieszy bo człowiek po pracy chce wypocząć i przedewsxystkim opłaty za wszystko nawet pralki po 3 euro to już jest kosmos dziękuję brak słów mają ludzi za nic!!!! Nie eliminują patologi tylko wszystkich przygarniają ....

2000
@Marcin 1983

Czemu odradzasz pracy przez tom agencje ? Podobno ludzie pracują tam po 15 lat i sobie chwalą

byłam przez to biuro...
@iskra

tak to prawda co pisza poprzednicy...

@Marcin 1983

Za kurs VCA obciążyli mnie mimo,że na nim nie byłem i domagał się zwrotu ukradzionych pieniędzy. .Za kurs powinien płacić pracodawca lub agencja.Mimo zwrotu klucza i tak obciąży li mjue 35 euro To mafia.Czas złożyć pozew.

Zero
@Marcin 1983

Zero kontaktu z koordynatorem czy kimkolwiek z biura. Wyplaty sie nie zgadzaja . Mniej niz zero

@Marcin 1983

Pracowalem przy konserwacji zieleni miejskiej w Zoetermeer.Dwa razy skasowali mnie za kurs VCA na którym nie byłem bo według związków zawodowych to agencja ponosi koszta qutrenowania pracownika (usunięte przez administratora) u (usunięte przez administratora) omijajcie ich Przez dwa miesiące odeszło 6 osób jak się zorientowali w co wdepneli.

Aleksandra
@Zero

Ale wypłaty nie zgadzają się z tym co na umowie czy o co chodzi, bo to bardzo ważna uwaga. Daj znać bo planuję do nich aplikować.

jutro
@Aleksandra

Tak właśnie o to chodzi wypłaty nie zgadzają się z tym co w umowie, zamiast 40 godz w tygodniu pracuje się 25-30 godz. Te ich smieszne wypłaty za godz pracy w miesiacu wyglądają tak zarabia sie na czysto 650 -700 euro wiec w jakim celu do nich jechać odkładać w miesiącu 250 euro ? Nie szanują pracowników z dużym stażem

Oszukany pracownik

Witam, zgadzam się w 100 % z opiniami o firmie inforcontracting, są oszustami i złodziejami, okradają ludzi. Pracowałam w tej zasranej firmie dwa tygodnie i niestety za tydzień pracy firma mi nie zapłaciła, bo rzekomo porzuciłam pracę, a to nie prawda. Dostałam za pierwszy tydzień pracy 120 euro wypłaty i zrezygnowałam z współpracy z tą zajebistą firmą. Pani Dorota Heinz stwierdziła, że zgodnie z regulaminem firmy została mi wstrzymana wypłata i nigdy nie zobaczę tych pieniędzy na oczy. Po prostu myślałam, że mnie szlak trafi. Jeszcze na dodatek jeździłam ich firmowym busem za darmo. Są to oszuści i (usunięte przez administratora) jeszcze nigdy nikt mnie tak nie potraktował jak ta zasrana firma. Natomiast jeśli chodzi o mieszkania to wszędzie biegają myszy, jest brud, smród i grzyb. Nikomu nie polecam tej firmy, to są oszuści i (usunięte przez administratora) A pani Iwonka z biura nie informuje pracownika o niczym, a szczególnie o karach jakie firma nakłada na pracowników. Ludzie nie korzystajcie z usług firmy inforcontracting, Pani Dorota Heinz to oszustka, po prostu zostaniecie oszukani przez tych złodzeji tak jak ja z koleżanką. Ostrzegam przed tą firmą !!!!!!!!!!!!!!!!!!

brylant
@Oszukany pracownik

zgadzam się to banda złodzieji i oszustów myślą jakby cie na kasie ujebać,jak dają ci auto to musisz się liczyć z tym że dostaniesz kara na koniec pracy, ja za ich (usunięte przez administratora) auto dostałem tyle razy kary że szkoda mówić każdego roku dostawałem kara jak nie za auto to za syf w mieszkaniu w którym ćpuny urzadzały libacje

ta
@Oszukany pracownik

to prawda zgłaszajcie to na policje w polsce bo mają swoje minibiura w roznych czesciach polski opolskie i radom

Bystry
@Oszukany pracownik

Zgadzam się z tą opinią kiedyś pracowaliśmy w inforcontacting ze swoją kobietą pani Dorota Heinz to zwykła (usunięte przez administratora) i do tego nie szanuje normalnych ludzi tylko patologie i ćpunów narkomanów takich sobie dobierała na domkach służbowych i alkoholików,bo z tego co wiem to sama wcześniej wąchała i tak jej zostało, teraz te biuro zmieniło nazwę na IFC WORK także omijać szerokim łukiem szkoda marnować dla takich ludzi czasu.

normalna
@Bystry

Bo pracowałam u tych (usunięte przez administratora) i wszystko się zgadza, jeśli będziesz cichy nie będziesz kapusiował do hinz to będziesz traktowany jak śmieć i będą ciebie rzucali do pracy na miejsca gdzie ktoś zjechał na urlop będą tobą pracowniku łatali dziury w jednej firmie przepracujesz 2 dni w innej 2 dni i jeszcze innej 2 dni w wiekszości dojazdy do pracy powyżej 90km od domu w różne części holandii i po drodze zabieranie pracowników i to za 20 euro dodatku do wypłaty haha a tygodniówka wygląda tak za 40 godz 240 euro jak masz przepracowane 25,30 godz to wypłaty na czysto dostajesz 210 euro i firma porzycza ci kasa abyś miał tyle ile ci dają wypłaty na koniec ci odciągają WASS kasa którą ci porzyczali u wiekszości są nieprawidłowości na solarisach wass pobierają kilka razy jesli się nie doczytasz na solarisie to (usunięte przez administratora) cie co tydzien z kasy. Zgłaszajcie ich (usunięte przez administratora) na Policje

Bystry
@normalna

Oczywiście zgadza się na wasach też robili wałki zwyklizlodziejeioszusci nic dodać nic ująć a Dorota Heinz mam nadzieje że poniesie wkrótce konsekwencje za to wszystko już jej się knot pali.

wąs
@Bystry

Jaka jest twoja opinia na osoby co kilka lat pracowały sezonowo w inforcontracting cały czas co roku na fazie A i nie miały opłacanych składek emerytalnych znam dużo ludzi co pracowali od 2005 roku i nagle okazało się że agencja ich wykorzystała nie opłacając im składek emerytalnych bo na umowie mieli faza A

Duch_sieci
@Oszukany pracownik

Trzeba tylko poszukać kilka osób, jechać do biura i powyciągać te (usunięte przez administratora)za (usunięte przez administratora) stamtąd i niech płacą ze swoich prywatnych pieniędzy. !

Cześć, ta oferta na tego pakowacza owoców egzotycznych to coś aktualnego wciąż, można aplikować? Chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć o tej pracy. Jaka stawka i warunki zakwaterowania? Mam nadzieję, że ktoś odpisze.

Dżony.

Szukam osób poszkodowanych celem zaskarżenia i odzyskania pieniędzy. Druga sprawa to chce nagłośnić sprawy w holenderskiej tv tylko że trzeba kilku osób. Czekam na kontakt. Tel +3106 83434007

Xxc
@Dżony.

Można wiedzieć ile znalazłeś poszkodowanych osób aby uje,ać to biuro?

Malutka

@Malutka

Zbieramy osoby poszkodowane przez tą agencję +48537392254 Watsap

Dawid
@Dżony.

Pracowałem przez portugalskie IFC. Zostałem oszukany na stawce godzinowej oraz do tej pory nie odzyskalem swoich kursow za ktore skasowali mnie ponad 800€

Rafal G
@Dżony.

Całkowicie się zgadzam z opiniami To (usunięte przez administratora) naciągacze i kłamcy

Dawid

Dojeżdżałem do roboty spod Rotterdamu za Amsterdam, 125km w jedna stronę! Marne €250 na tydzień

ta
@Dawid

zgadzam się tak płacą wyzygają marne 240-260 euro za ciezką prace i jeszcze te dojazdy po 100km od miejsca zamieszkania tylko dlatego aby agencja miała z belastingu fajny zwrot czym wiecej kierowca przejedzie kilometrow w miesiacy tym wiekszy zwrot

Wiktoria
@ta

A to zakwaterowania nie można samemu sobie ogarnąć gdzie się chce?

opel
@Dawid

Te stawki były w 2006 roku od tego czasu mineło dużo lat i stawki te same 240 euro tygodniówki przy dzisiejszych cenach to ile tygodniowo odłożycie 20 euro ? Frajerzy dają sobą pomiatać i pracują za te stawki. Holandia dla Polaków się skończyła nikt normalny już tam nie jedzie tylko (usunięte przez administratora) pijacy ćpuny i byli kryminaliści

Krystyna
@opel

Jesteś pewien? Może nie w każdym miejscu w Holandii tak jest?

Czarna Mamba

Jedzie ktoś w weekend na pakowanie drobiu

tomek
@Czarna Mamba

Jadę z żoną i jestem nowy i chciałem zapytać jak tam jest

@tomek

Nie polecam, (usunięte przez administratora) jak tylko mogą, wszystko jest po Holendersku żebyś nie wiedział za co ci zabierają pieniądze a tłumaczenie jest tak śmieszne że jedyne co rozumiesz to liczby które ci zabierają. Pracujemy tutaj 1.5 miesiąca i największą wyplata jaką dostałem to 240€ (pracuję po 8.5h dziennie) NIE POLECAM!

pomarancza

To co napisałeś to jest prawdą koordynatorki z biura celowo was polaków na mine wpierdaajom bo dostają za każdego czuba jakieś tam dodatki do tygodniówki Z tego 240 euro co zarobiłeś za cały tydzień musisz sobie odliczyć na jedzenie na tydz jakieś 130 euro i wychodzi ze miesięcznie odłożysz nie całe 2 tyś zł za taki szlam nie warto do holandii wyjeżdzać żeby przeżyć w tej świetnej firmie trzeba zaporzyczyć się u znajomych pewnie też się wam zdarzało praca3,4 dni w tygodniu i to jeszcze nie całe godziny dojazdy do pracy powyzej 90km kierowca dostaje 20 euro a nie 40 dodatku do tygodniówki za wożenie pracowników jeszcze mu potrącają za dojazdy do pracy kierowca też pasażer to jest wałek 1.5 roku musisz pracować aby odłożyć w tej fajnej firmie 10 tys zl

olo
@pomarancza

Jak odłożę niecałe dwa tysiące złotych miesięcznie to nie jest źle w porównaniu z moją wypłatą w Polsce -2500 zł na rękę to nie tylko nie da się odłożyć ale i nie raz brakuje na życie .

cykpyk

Te 240 euro tygodniówki to za ile godzin za 40 ? Możesz coś wypowiedzieć się na temat kierowców jakie oni dostają dodatki za wożenie pracowników do pracy ?

@olo

U Agata,

Czy ktoś normalny może napisać ile tygodniowo się odkłada jeśli pracuje po 38 godzin w tygodniu i dostaje się wypłatę 240-260 euro teraz inflacja w Holandii podskoczyła o 150% wzwyż wszystko w sklepach drogie a firma co roku o 20 centów wypłata do góry podwyższa. Nie wiem jak ludzie godzą się za takie ochłapy pracować 1600km od polski mając nic nie warte umowy śmieciowe

@Andrzej

Normalnie nie ddlorzysz nic, ani centa bo żeby żyć normalnie w Holandii przez 7 dni w tygodniu to wydasz nie mniej niż 200 ale jak będziesz żyć cienko to wystarczy i na denko.

Krystyna

To słabo. A z tą inflacją to prawda? Serio aż tak wysoka w Holandii?

Maćko
@Andrzej

Jak pracowałem przy magazynie jako układanie opon przy 43.75 h to wychodziło jakoś 440 euro

cykpyk

Czytając twój komentarz mogę stwierdzić że prawdziwy z ciebie poeta, tylko łeb nie ta haha

Nik.

Nima jak w kalfasie , reszta odwas zależy.

Bibika

Czy IFC to holenderska agencja pracy czy Polska ?

@Bibika

Jest to Holenderska agencja pracy z oddziałami w Polsce w W Radomiu i Niemodlinie województwo opolskie jest to dawniejszy Inforcontracting czy też Euroservices.

elllla

potwierdzam to co ponizej napisane, ci co mieszkaja w Hol wysylani po 70 km do pracy a ci co przyjechali, to jedyne co to zycze im, zeby sie wyrwali bo sa lepze prace. Probujcie

@elllla

czy te 70km to samochodem firmowym (jakims busem wszystkich ktos zabiera) sie jezdzi czy trzeba samemu placic za dojazd do miejsca pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Inforcontracting Group BV - Zwijndrecht

• Jak się pracuje w Inforcontracting Group BV?

Zobacz opinie na temat firmy Inforcontracting Group BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforcontracting Group BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 14 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforcontracting Group BV?

Kandydaci do pracy w Inforcontracting Group BV napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforcontracting Group BV