Final

Opinie o Final

lej

To 15zl/h to brutto czy netto? Jak sie dostac na montaz?

Janek
@lej

Wyślij cv i napisz ze chcesz na montaż

mam pytanie jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu atmosfera ,ludzie zarobki

Kredens
@anonymous

Praca na utrzymaniu ruchu jest ok zarobki sa ok.nie dawno dostaliśmy podwyżke płacy składać papiery .

panicz z pomorza zachodniego
@Kredens

czemu im to robisz?:( pozdrawiam Cię kolego ty mój

@panicz z pomorza zachodniego

pytam poważnie mam propozycje pracy

@panicz z pomorza zachodniego

na jakie zarobki można liczyć w UR

S.Kiepski
@anonymous

Nie zarobisz nigdzie tyle co na UR kasa jest ok.składaj papiery

Golota

Witam mam pytanie jak praca w transporcie wewnątrznym jaka kasa dodam że mam uprawnienia suwnice z poziomu zero i na wózki jezdniowe specjalizowane o zmiennym wysięgu

Tyson
@Golota

Kasa jest zależna od umiejętności wyślij cv a sam się przekonasz , praca spoko na Suwnice jest zapotrzebowanie na każdym dziale , natomiast wózki to tylko magazyn

Gołota
@Golota

Niezła znaczy jaka????

obecny pracownik

Jak zakład nie zacznie szanować pracowników to zostanie z więźniami jedynie bo gadka typu 12 na jedno miejsce nie robi wrażenia na nikim a później się okazuje że nie ma kto robić. Wszyscy bez premii przez jednego delikwenta i to jest niby w porządku,bo mnie nic nie wiadomo o odpowiedzialności zbiorowej. Też się pięknie mówi na pracowników ''plebs'' i to słowa kierownika

Pakowacz

Świetnie zero problemów

min o doświadczenie i czego oczekuje typowy standardowy zestaw pytań Zaznaczam ze to było w 2014 potem sam zakończyłem prace bo miałem lepszą ofertę zagranicą obecnie zastanawiam się aby tam wrócić

obecny pracownik

Jak wygląda praca? Zależy od działu na montażu są dwie zmiany, na start 15 zł/h, ubranie robocze od firmy później 3 komplety na 3 lata co tydzień brane do prania. Nie polecam pchać się na montaż bo pieniądze słabe a kierownik jest (usunięte przez administratora) i to jest główny powód czemu się zwalniają ludzie.. Na innych działach 4 brygady atmosfera jest luźniejsza i kierownictwo podobno też lepsze ale jest tam gorąco szczególnie latem od gorących profili. Dojazd autobusem na popołudnie jest dość ciężki i to zależy skąd bo jest tylko jeden autobus, polecam autem jak już ale ogólnie to nie polecam sam jestem już na wypowiedzeniu

@obecny pracownik

Nikt za tobą nie bedzie płakał krzyżyk na droge.

Sebek
@Marek

Może ja jakbym wiedział kto to jest :)

@Marek

Ja za tym zakładem tym bardziej,powodzenia murzyny

@Andrzej, jakie umiejętności powinni posiadać kandydaci do pracy w Final? Pamiętaj, że wysokość wynagrodzenia może zależeć od wielu czynników i często różni się w zależności od piastowanego stanowiska. Firma aktualnie poszukuje osób chcących podjąć pracę na produkcji. Szczegóły tutaj: http://www.final.pl/praca/oferty-pracy/pracownik-produkcyjny - czy ktoś już aplikował? A może komuś już udało się dostać pracę?

zainteresowany romuś

A mało tam zarabiacie w prównaniu do innych działu +25 zł/h ? Wiadomo że podwyżki należą się każdemu ale trzbe patrzeć też na to ile kto zarabia a co robi a przedewszystkim jak to robi :)

Szybki

Dział utrzymania to dział Zatrzymania Ruchu nie potrafia nic naprawic to im podwyzka sie nie nalezy i nie 2zlote podwyzki tylko 5.

Super Pracownik :)

A czemu to nikt się nie żali że dostał podwyżkę ? ,

Pracowitylen
@Super Pracownik :)

Ile wam dali tej podwyżki??

Stary
@Super Pracownik :)

Zadowoleni tu nie wchodzą

Byly Finalista

Dali wam juz Pity za 2017 ??

Cezary

Najlepiej to nam wychodzi jednak narzekanie!

Mark

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w FINAL? Jak dojazd do pracy? Praca ciężka? Czy jest norma? Co z ubraniem roboczym? (w obecnej firmie mam swoje, zaklad nie daje) Jakie sa dzialy?Jak liderzy? Czy łatwo awansowac? No i najwazniejsze jakie zarobki nastart? Dzieki

bolo
@Mark

Wszelkich odpowiedzi udzieli ci dział kadr.

Gość Obserwator

Witam wszystkich. Przesyłam spóźnione Noworoczne Życzenia. Życzę aby Dyrektor przeczytał wszystkie stare opinie roku 2017 i zaczął robić porządek od dołu do góry, aby w 2018 pracowało się nam w miłej atmosferze bez kłótni i sporów.

kredens
@Gość Obserwator

Moze lepiej niech robi porządki od góry a po za tym jest jakiś nowy kebab.Sczęsliwego nowego roku

Ciekawy

A 1 i 11 listopada macie wolne czy robicie??

bolo
@Ciekawy

A coś taki ciekawy

Wikary

Jeżeli nie miały litosci nad bliską ci osobą to widocznie ta osoba była życiowym nieudacznikiem i zwykłym leserem i oczywiście była z Olkusza.

@Wikary

Sam sobie odpowiedziałeś. To znaczy że jak ja nie mam litości nad tą trójką to też są nieudacznicy zwykli leserzy z Sosnowca HAHAHA. I zrobią wszystko aby na koniec roku skorumpowanym wynikiem wydajności dostać w nagrodę czajnik bezprzewodowy. Ja jestem z Olkusza i się tego nie wstydzę :P :P

@Gość obserwator

No wlasnie dupku musisz sie wstydzic ze jestes z olkusza bo jesteś ciotą SOSNOWIEC zawsze bedzie górą a wszyscy z olkusz to buraki

@Wikary

Dość że jesteś mało inteligentny to i czytać nie potrafisz, napisałem ci że się nie wstydzę. A to jaka patologia reprezentuje Sosnowiec to widzę. Spytaj się rodziców skąd przyjechali zanim się osiedlili w Sosnowcu. HaHaHaHa. A może by ktoś z waszej trójcy napisał coś mądrego na swoje usprawiedliwienie bo cały zakład ma z was niezłą polewkę.

Ricky

Nie do konca rozumiem skad aie wzial ten swiatopogladowy wywod. Brzmi obserwatorze jakgdybys mnie znal. Nie wszedzie sa mozliwosci rozwoju i bycia do docenionym. Zdania nie zmienie, w finalu zarobki sa marnewporownaniu do konkurecji.

@Ricky

Wiem kim jesteś,mam intuicje i potrafię wiązać fakty stad ten wywód. Aczkolwiek ja pracownikiem tego zakładu nie jestem. :) Dorośnij popracuj jeszcze nad charakterem,być może stać cię na więcej???? Albo nie. Spójrz na dłonie i zobacz jakiego masz koloru :) bo to też zależy od ciebie.

@Gość Obserwator

Musisz być niezwykłym człowiekiem, jeżeli nie pracując tam, po jednej mojej wypowiedzi wiesz kim jestem, a biorąc pod uwagę rotację pracowników, która występuje w tym miejscu.. godne podziwu. Chyba oprócz niezwykłego charakteru i intuicji, powinienem zazdrościć Ci również zdolności wróżenia z fusów albo może raczej pozerki? Nieistotne, każdy sobie.. Nie mam pojęcia co kolor dłoni ma do tego, naprawdę uważam, że zaszło tutaj jakieś nieporozumienie. To co związane ze mną, zależy ode mnie - to raczej łatwo stwierdzić nawet bez Twoich niepodważalnych zdolności fusowróżenia. I w ramach tej jakże prostej zależności tę wymianę zdań uważam za zakończoną, gdyż do niczego nie prowadzi. Swoje zdanie utrzymuje - FINAL - NIE POLECAM.

@Ricky

Kolor dłoni ??? Zastanów się czym pracujesz, rekoma czy głową,a to co co zależy od ciebie napisałem w pierwszej mojej wypowiedzi.Czytaj uważnie ,ten temat zakończony. Ja też tego zakładu nikomu nie polecę i to nie dlatego że go nie lubię tylko przez atmosfere tam panującą tworzoną przez kierownictwo brygadzistów i całą hołotę która nie ma pomysłu na porządek. Pracę trzeba umieć zaplanować,umiejętne planowanie daje warunki do efektywnego wykorzystania czasu pracy, złe zaplanowanie czasu powoduje harowanie a efekt jest mizerny. No chyba że się pracuje rodzinnie po znajomości temu ulżymy, a drugi niech dyma a jak nie wytrzyma napięcia to się zwalnia. I takim sposobem jest rotacja. Drodzy kierownicy Brygadziści czy jak was tam zwą,nie zostawię teraz na was suchej nitki. Macie słabą umiejętność planowania pracy,ma to wpływ na otoczenie w którym udajecie że pracujecie, umiejętność planowania jest to dyscyplina wobec samego siebie,pracownik widząc niezorganizowaną osobę zaczyna pracować tak jak ona i wykonuje zadania o słabej jakości. Zaplanujcie skuteczny plan zarządzania pracą i planowania pracy który umożliwi osiągnąć wymarzone efekty. Jak tego dokonać wy tego nie wiecie bo za mało przepracowaliście na stanowisku pracowniczym. Być może złoże do was cv, ale zastanawiam się czy was na mnie stać :)

Gość Obserwator

Widzę że zabolało i będzie bolec jeszcze bardziej. Słownictwo którego używasz świadczy o tym że jesteś maksymalnie na stanowisku brygadzisty, kierownicy są za inteligentni do takiej formy wypowiedzi, aczkolwiek mogę się mylić lecz biorąc pod uwagę moją magiczną moc wróżenia z fusów obstawiam na Marka lub Damiana,mógłbym do tego jeszcze kogoś dokleić ale na razie zostawię ich w spokoju. Cały problem w tym że wy koledzy próbujecie stworzyć w tym zakładzie swoją ( Rodzinną ) firmę ma to niestety duży wpływ na resztę pracowników,nie traktujecie swojej zony ( dziewczyny brata ) na równi z innymi pracownikami,zatrudnijcie jeszcze wujka siostrę i utwórzcie spółkę grupy A i C. Nikt nie ma za złe że pół waszej rodziny będzie tam pracować, tylko to powinno was automatycznie eliminować z tego stanowiska bynajmniej w tej grupie lub w ogóle,to powinna być dla was kara za brak lojalności wobec reszty pracowników. Kierownikowi tym razem odpuszczę i zobaczę jakie podejmie kroki, rozliczymy go w puzniejszym terminie za jego pracę. Ale jest tez dobra strona tego medalu Grupa D na czele której stoi pani Bożena. Wystarczy tylko porównać system pracy do innych grup i wszystko jasne. Kwalifikacje i doświadczenie, stworzenie atmosfery stawia ją z marszu na stanowisko Kierownicze. Trzymam Kciuki Nie wiem czy kobiety nie byłyby lepszym rozwiązaniem jeżeli chodzi o stanowisko Brygadzisty wykluczając oczywiście Dorotę i Ewelinę Drodzy koledzy i koleżanki piszcie o dobrych i złych stronach. Z pewnością wiele przełożonych to czyta i coś z tym zrobią, a jak nie poskutkuje to napiszemy do zarządu dyrektora właściciela. To jest siła internetu. I NICZEGO SIĘ NIE BAĆ TO JEST WALKA O LEPSZE JUTRO. Pokażcie że macie charakter.

@Gość Obserwator

Ty inteligent patrz na ortografię.

@ja

Mój nik to Gość obserwator, a Ty to sobie wołaj na krowę w swojej okolicy. Pamiętaj że inteligencje ma się wrodzoną a ortografii można się nauczyć ( nie popełnia błędów tylko ten co nie pisze ) a biorąc pod uwagę twój komentarz długo szukałeś byka ( późniejszym ). Aczkolwiek widzę że stoisz po drugiej stronie a więc spójrz na wykształcenie zastępcy brygadzisty Kamilka bez matury z załatwioną pracą siedzącego w każdej wolnej chwili na smartfonie i udającego że pracuje. Lub Ew...nę najsilniejszą kobietę na zmianie która z racji siły jaką posiada dostaje najgrubsze profile aby się nie narobić. HAhahahahah

Moris
@Gość obserwator

Z rozdartą buzią wielka dyktatorka I wielki panicz Najberek któremu aluminium siadło na mózg zapomniał byk jak cielęciem był Rafał oby tak dalej to nikt Ci nie zostanie

sylwek
@Moris

Najberek chodzi po hali i pali faje i ma wyj...ane.

@sylwek

Słuchajcie chyba że Damian znów ma plan, wywalić Rafała ze stanowiska kierowniczego . Tak jak wywalili Andrzeja i na jego miejsce wsadzili Kamilka i to od razu na suwnicowego, Kamil to powinien zacząć od pakowania a na suwnicowego to po maturze :). A propo Damian pasowałoby aby brygadzista zwracał się pracownika przynajmniej po imieniu a nie eee ty. Damian miałbym parę pytań na które chciałbym odpowiedzi. - Dlaczego Ew...na dostaje najlepsze profile a inne dziewczyny ( siano ) - Dlaczego Ew...na ma największą wydajność - Dlaczego pozwalasz na pakowanie gorących profili ( dziewczyny maja poparzone ręce ) Rafał ci na to pozwala ??? - Dlaczego Ew...na tak często zmienia osobę do pakowania i czemu nikt z nią nie chce pracować. - Dlaczego moja koleżanka wytrzymała tylko trzy dni w tej pracy Powiedz czemu jesteś taki ślepy ty tego nie widzisz,chyba że się nie nadajesz na to stanowisko. Zacytuję ci regułkę brygadzisty, jest to osoba sprawująca nadzór i pracująca razem z brygadą pracowników. Która organizuje, koordynuje zakres prac z kierownikiem i przestrzega zasad BHP. Brygadzistę powinno cechować:Dyspozycyjność,uczciwość,umiejętność i lojalność wobec brygady :) Przepraszam za moją surowość ale wasze osoby nie miały litości nad bliską mi osobą.Nie patrzcie na czubek swojego nosa.

Gość obserwator

Tylko dlatego że jesteś taki wulgarny wikary ( mam podejrzenie że pod tym nickiem kryje się ktos z was ) zaproszę Rafała krótkim SMS lub zarząd listem poleconym do udziału w tej konwersacji hahahahah i co ty na to B.r.ku

Ricky

Powiem krotko: Final- nie polecam. Nie rozumiem ludzi którzy tam pracują. Dookoła jest mnóstwo firm, w których można dostać dużo lepsze warunki. Pracowałem, znalazłem coś lepszego.

@Ricky

Widzisz Ricky. Do sukcesu trzeba dążyć bo sukces do ciebie nie przyjdzie. Miałeś wybór piąć się w górę,podnosić kwalifikacje,a co za tym idzie lepsze zarobki. Lub spacer po hali,muza i zabawa ,wprawdzie jest to cudowna rzecz :) ,ale i ona ma swoją cenę. Każdy musi do pewnego stopnia zdecydować sam za siebie, co jest jego zdaniem dobre a co złe, do czego warto dążyć, a do czego nie. Ty dokonałeś wyboru gratuluję. Lecz pamiętaj,jeżeli kiedykolwiek odniesiesz sukces tak jak ja,w każdym calu. Wystarczy jedna chwila i całe życie staje do góry nogami, nic nie jest jak dawniej, inne cele,priorytety,inaczej wygląda dzień. Masz możliwości więc wierz w nie bądz nieustępliwy i ciśnij do końca, ale pamiętaj do tego trzeba jeszcze mieć charakter :) SŁABI MUSZĄ ODPAŚĆ !!!

Zimny

Dobrze że na Hali jest Ciepło :-)

Ciepły
@Zimny

A co. Jest na co popatrzeć. :) czy cieszysz się jak ci się pot z d...y leje

Ciekawy

Słyszal ktoś że koleżanka Ewelina ze z zmiany a chce opuscić prace w naszej firmie???

@Ciekawy

Nie będziemy za nią płakać.

Pomper

A może imprezka zakładowa. Kto za.

Ciekawski inaczej

Co tam jeszcze słychać ciekawego u was ?

Romantyk
@Ciekawski inaczej

Zależy gdzie ucho przystawisz. A co chcesz wiedzieć ?????

Zostaw merytoryczną opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Final?

Zobacz opinie na temat firmy Final tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Final?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Final?

Kandydaci do pracy w Final napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Final