Final

Opinie o Final

adam

Ja też byłem i Lipa

Zwiń

Anodownia "ceni" bardzo sobie swojego kierownika który okazuje się świetnym magazynierem....

kolega

Byłem na rozmowie, fajna firma i fajni ludzie - niestety Nie dostałem się bo nie posiadam doświadczenia, szkoda.

zlosliwy

Przyjdz,przekonaj sie sam co potrafisz.

Pakowacz

Świetnie zero problemów

min o doświadczenie i czego oczekuje typowy standardowy zestaw pytań Zaznaczam ze to było w 2014 potem sam zakończyłem prace bo miałem lepszą ofertę zagranicą obecnie zastanawiam się aby tam wrócić

ADAM

witam jak wygląda u was praca jako wózkowy ?

nowy

Witam Mam pytanie jak wygląda praca w firmie jako wózkowy??jest wysoki skład??jak tam praca wygląda proszę o odpowiedz i czym dojechać do waszej firmy jakim autobusem i na jakim przystanku wysiąść??

nieznane
@nowy

Składu niema ale są duże wymagania :) jak się tam dostać? podaj adres, sami po ciebie przyjadą bo jak narazie każdego wózkowego przyjmą :) strara kadra się rozchorowała :) powodzenia, pozdrawiam cieplutko

nowy
@nieznane

Jakie duże wymagania są o co chodzi??chodzi o doświadczenie na wózkach??stara kadra się rozchorowała.A jak wrócą to co w tedy do zwolnienia czy jak się ktoś wykaże to go zostawią???Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam wszystkich pracowników firmy FINAL

pakownia
@nowy

Stara kadra to patałachy lepiej niech nie wracają. Przychodzą młodzi i po tygodniu lepiej jeżdżą niż te stare lamusy.

pak
@pakownia

tak, jeden pijak drugi kaleka. Powinni ich dawno zwolnić. Kierowniczek Maruś się ich bał i trzymał takie łamagi. Zresztą jak on sam.

bolek

A pani Agnieszka tylko zamiata a stoły pełne.

bolek

mechanicy tez sa fajni.stabilne zatrudnienie oznacza ze masz (usunięte przez administratora)

nowyyyyyyyyyyyy

nic dodać nic ując same luje

bolek

Wszyscy brygadzisci to fajne chlopaki

ŻUBR

hmmm dokładnie ten ciotowaty brygadzista ze zmiany C hehehheh przypomina takiego GNOMA żal gadać

życzliwi pracownicy

Maciuś popełnił duży błąd:)Chciał wydymać Freda a to Fred wydymał jego:)Fałszywiec i kapuś z niego i tyle w temacie...Żegnaj gnido

pracujaca

to są jakieś żarty co się robi w tej firmie, dziś została zwolniona jedna z nie licznych lubianych i szczerych osób a przez co? przez głupią karteczke i coś napisane na niej!!!!! i co najlepsze ktoś doniósł na niego... nie którzy takie przekręty tam robią byli upominani i dalej tam pracują i dalej są upominani... sami fałszywi ludzi niby razem pracuje sie a każdy patrzy żeby drugiemu nóż w plecy wbić!!!!

pracownica!!

Hahaha dokładnie brygadzista, ze zmiany "C" zwykły prostak, któremu wydaje się, że osiągnął wszystko a jest zwykłym robolem, którym każdy gardzi!!! Nie ma szacunku do ludzi! Jest zwykłym prostakiem i DONOSI na wszystkich!!!

ktoss

To ladna lipa z tym systemem wiadomo 350 zl droga nie chodzi za 4 brygady no coz :)

hahahaha

Dokładnie brygadzista ze zm C to taki śmieszny gość i wielki maczo a najlepsze są te jego spodnie jak sobie podwija do kostek hahahaha. Spoko brygadziści są ze zm A i B chociaż i im czasem coś odbija bo ze zm D to szkoda pisać każdy wie jak jest hahahah

młodyyyyyyyyyyyyyy

Brygadzista ze zm C myśli że jest wielki maczo ina myśleniu się kończy nie znaczy NIC

Mlody

A czy ja cos mowilem o matkach? Nie masz racji z tym dodatkiem za 4 brygady. Pracowalem w firmie gdzie taki system byl - pip tez byl i dodatku nie mieli - bzdury gadasz.

robotnik

Mlody: a gdzie w kodeksie pracy pisze ze na urlop wakacyjny w pierwszej kolejnosci ida matki ktore maja dzieci?? coroczna wojna jest o to jak pracujace matki maja pierwszenstwo do urlopu wakacyjnego i wielkie kłótnie sa o to, dlaczego ktos kto nie ma dzieci ma byc poszkodowany i isc na urlop w kwietniu,maju czy we wrzesniu jak w zeszlym roku co?? nic takiego nie pisze o tym, jak tak chca jezdzic ze swoimi dziecmi na wakacje to czemu nie kłóca sie o ferie zimowe przeciez dzieci tez maja wtedy wolne i co zadna sie nie odezwie w tej sprawie... A co do dodatku to za prawidłowy system 4brygadowy nalezy sie dodatek, nie ma tego ujetego w kodeksie pracy bo ten system jest wymysłem pracodawców a nie z urzędu, i jak zadzownisz do PIP to Ci powiedza ze powinien sie nalezec dodatek bo idziesz w kazdy dzien jak wypadnie, świeta mniejsze i wieksze itp. A w Finalu to nie jest system 4brygadowy bo by kazdy musial dostac aneks do umowy o zmianach w umowie pracy. Pracujemy poprostu w systemie 3zmianowym 4brygadowym z tym ze mamy wolne od swiat itp i nie musiamy isc tak jak wypadnie i dlatego nie ma dodatku zadnego. Albo za krótko tam pracujesz albo poprostu jestes któryms z tych "wielkich" kierowniczków co tylko wymyslaja i zmuszaja. W każdej pracy narzekaja i narzekac beda dopoki sie cos nie zmieni, ale jedyne co mozna dobrego powiedziec o tej firmie ze wypłaty sa na czas i normalne umowy o prace a nie jak w wiekszosci firm jakies glupie umowy . pozdrawiam :)

Robol

Tempo jest jak w każdym prywatnym zakładzie(to nie czasy komuny,niestety).Wielki plus dla,,zwykłych"pracowników-szacuneczek.Miła atmosfera,żadnych złośliwości.Pozytywni ludzie.Każdy wie co ma robić.

Zostaw merytoryczną opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Final?

Zobacz opinie na temat firmy Final tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Final?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Final?

Kandydaci do pracy w Final napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Final