Final

Opinie o Final

nemo

Ale masz akt desperacji chyba mieszkasz w Strzemieszycach Małych 500 metrów od Final'a. SZYBKO DOPŁYNIEŻ DO BRZEGU.

@nemo

dopłyniesz

nemo

Czy widzicie jak ludzie uciekają z tonącego Titanica???

loko

Soska już sama nie wie co ma ze sobą zrobić interesuje się tym co tak naprawdę nie jest jej sprawą. Miejcie się na baczności byłem na jej zmianie to wiele wiem.

moris
@loko

A nie wspomne o Pani Szpigiel faja za fają a robota na bok.

bolek

kobiety do garów a nie na produkcje

Pakowacz

Świetnie zero problemów

min o doświadczenie i czego oczekuje typowy standardowy zestaw pytań Zaznaczam ze to było w 2014 potem sam zakończyłem prace bo miałem lepszą ofertę zagranicą obecnie zastanawiam się aby tam wrócić

roman

Janek jak jestes ciekawy sie zatrudnij chyba ze juz tu pracowałeś czas wracac do polski

Hamburger

musi być tak samo jak w Chrzanowie bo nawet to skopiowali. nawet brak przerwy skebabowali hehe. Nic swojego tylko kopia. Tak mamy pakiet medyczny - możesz se pojarac za prasą, mamy pakiet sportowy, nawet własną siłownie - krokodyla...możesz pocwiczyc. najważniejsze ze mamy piękne samochody - oto firma...

były

Ja tak myślę... że to będzie jeszcze gorzej .......

to widze ze jest to samo w chrzanowie na pile to niemamy przerwy tak by zjesc na spokoju jedynie jak sie odrobimy albo jest przestuj bo cos stanelo niema palet lub system sie zacial

witan mam pytanko pracuje w podobnej firmie czy uwas sa przerwy sniadaniowe na prasie pile czy jest zajob 8godzin bo umnie niestety tak jest

szybki

Do kebaba jak ci nie pasuje to sie zwolnij akurat zwolnilo sie miejsce w firmie sprzątajacej dostaniesz nowa miotłe ibędziesz zbieral pety na hali

kebab

No to teraz po upadku związków dobiorą Się Nam do (usunięte przez administratora) Na początek 12-miesięczny okres rozliczeniowy, później dyby i kula u nogi.

bolek

Firma Final jest najlepsza w której pracowalem sa bony na swieta,wczasy pod gruszą,paczki dla dzieci,darmowa woda do picia,przerwy sniadaniowe jest ok.

@bolek

witam mam pytanie czy przyjmują tez kobiety -jest szansa wbić się na produkcję proszę o odpowiedz

stary

Na początek stawka 12-14 pln na godzinę, ludzie tak szybko uciekają z tej firmy że już nie wiem czy się nie pozmieniało. Od kilku lat obiecanki że będzie lepiej że druga irlandia, dla mnie beczka śmiechu. Kierownictwo złośliwe do szpiku kości, nie wspomnę że wiedzę na temat prowadzenia firmy chyba przespali na wykładach. Jednym słowem wyzysk pracowników jak za czasów rewolucji przemysłowej. Omijajcie tą firmę z daleka.

pTt

Szczerze mówiąc jedna wielka... Nawet tego nie da się ująć w słowa . Najpierw obiecywanie wyższa pensja wszysto ładnie pięknie a jak przyjdzie co do czego to nic , jestes zwyklym robolem i tyle. Plus te kwasy nawet sie oddychac noe da a co dopoero w lato eh szkoda słów. Dyrektorzy powinni sie gleboko zastanowic a nie kupywac wypasione fury za to ze tylko siedza a zwykli pracownicy cierpią na zdrowiu.

Chłopaki uciekajcie z tamtąt a wtedy się obudzą ale będzie za późno będziesz się zwalniał i tak cie nie powstrzymają pa pa jest na twoje miejsce tysiąca podań za mniejsze pieniądze nieważne czy pracowałeś rok czy 15 lat mają cie za nic wiejcie puki można ostatnio się zwolnił u was brygadzista ktoś go powstrzymywał nie pa pa do widzenia może jak się zwolni jeden następnie drugi i trzeci operator to zaczną trzasnąć gaciami ale będzie za późno

lolo

Odszedłem z tej firmy z względu na zarobki i brak dodatków i obiecaną matrycę umiejętności gdzie jak narazie wszyscy są na równi traktowani ten co pracuje 8 lat a ten co dopiero zaczyna pracę w tym zakładzie nie różni się prawie niczym w zarobkach, po za tym członek Związków Hofler działał Mi na nerwy zapisujcie się do związków a ja zdziałam cuda, powiem tak najpierw trzeba mieć jakąś widzę żeby zarządzać w ty temacie, a on niestety wyrobił sobie opinie na swój temat.

kolo

Sawki słabe na początek, póżniej tylko gorzej trzeba się prosić o zmianę, cały czas mówią w przyszłym miesiącu. (usunięte przez administratora) Mam niezłą bekę jak ich widzę razem lub osobno.

gall

Wybaczcie że anonimowo, ale są osoby które mogą skojarzyć moją osobę. Mój wpis kieruję do osób które mają ofertę na anodownię w Finalu, jeśli chcecie tam pracować przygotujcie się na smród chemikaliów, osoby z tłoczni to potwierdzą, nie mają bezpośredniego kontaktu z tym co się tam dzieje ale wiedzą że wystarczy się przejść na anodownię aby szybko uciekać od smrodu chemii. Wiem co piszę bo pracowałem tam ponad 8 lat, zrezygnowałem gdy groziło mi zapalenie płuc a poza tym mam dolegliwość skórną przez chemikalia z tego zakładu. Byłem operatorem linii technologicznej. Odradzam pracę tam, chyba że nie macie innego wyjścia, ale bardzo grubo się zastanówcie czy tam pracować, z naciskiem na GRUBO!!! Mogę napisać Anodownia=samo zło!!! Zapewne nadal brak szkodliwego, gdzie szkodliwe jak najbardziej się należy!!!

grucha

ja tam nie narzekam robota jest spoko w brembo to dopiero byla charówa

Pytajnik

A kto teraz jest kiero tłoczni? Szajba? Czy kogos innego sciagneli z firmy zaprzyjaznionej

Zostaw merytoryczną opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Final?

Zobacz opinie na temat firmy Final tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Final?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Final?

Kandydaci do pracy w Final napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Final