Final

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Final

Bania 2017-03-24 23:45
Ale mu pojechałaś po majtach. :P

A co do kierownictwa to powiem tak.Stosunki między pracownik kierownik całkiem niezłe lecz zapominają o reprezentowaniu nas przed dyrekcją. Naciskać górę na podwyżki a nie lać nam bzdur że się nie da.

Ma być norma, ma być kasa
Murzyn 2017-03-26 21:31
Bez urazy. Wywieszają informację jaka kto robi wydajność, ile ton która zmiana spakowała. I się z nas śmieją Podwyżki damy grosze ale niech się scigają kto lepszy niech jeden przed drugim świruje i się zarzyna. W tym zakadzie jakość jest na drugim miejscu liczy się ILOŚĆ !!!! Mam to gdzieś parze kawę i odpalam smartfona :P
Ala 2017-03-27 16:48
Spokojnie Parz kawę , a Pan Adrian już na Ciebie czeka
NN 2017-03-27 18:18
Zgadzam się niektóre dziewczyny są naprawdę fajne i miłe. A co do tego cwaniaka z biura też się zgadzam, pewnie po znajomości się wkręcił i myśli że jest niewiadomo kto
Murzyn 2017-03-28 06:28
Robota to jest w polu, my przychodzimy do pracy. Chyba kolega z Olkusza zapomniał Hahahahaah
Max 2017-03-28 06:53
Do spania, bo po nocy w pracy głupoty Ci w głowie
Murzyn 2017-03-29 23:11
Jeżeli piszę że pan Adrian może mnie cmoknąć w pa..ę to proszę nie usuwać tego
Przyjaciel 2017-03-31 18:07
Sorki niech cie może cmoknie przez samo ż :P
Bania 2017-03-31 19:54
Ja pilnuje. :0 hahaha
elo 2017-04-01 14:34
i słusznie
pracownik 2017-04-02 11:42
mało zarabiacie? to trzeba solidniej pracować! bo są osoby które traktują ten zakład jak rozrywke np. spacerki po hali, na papieroska kiedy się chce, komputer i fejs, na stołówce kawka śmiechy,radio na ful itd. jaka praca taka płaca
Pakowaczka 2017-04-02 13:38
Mógłbyś wytłumaczyć co oznacza twoje sformułowanie. Praca czyni wolnym, w jakim kontekście ??????
Bania 2017-04-03 15:50
Kolega używa słownictwa którego nie rozumie HiHi. Gratki
Bania 2017-04-03 15:51
Kolega używa słownictwa którego nie rozumie HiHi. Gratki
Xy ___ 2017-04-04 00:46
Walną gafę , wolność to spacer po hali. Pozdrowionka
Sędzia 2017-04-05 23:40
Za dużo się filmów naoglądałeś, lub z kimś się na głowy zamieniłeś. Pamiętaj wolność słowa
Sędzia 2017-04-05 23:44
Wysnuć taką fantazję,mógł tylko ktoś za biurkiem.
bolo 2017-04-06 17:55
a co tam słychać u Pompera
XY____ 2017-04-13 11:05
Do tego nie wystarczy szkoła zawodowa
GRUCHA 2017-04-18 09:24
DZIĘKI ZA BONY NA ŚWIETA
Zawie_rucha 2017-04-19 21:43
Niezły żarcik. :P
SS 2017-04-23 16:46
Serio dali wam coś na święta?? A w weekend majowy macie wolne czy nie??
Bania 2017-04-25 08:41
Dali nam na święta, wolne 1-go i 3-go. Wyśmienicie
grucha 2017-04-27 18:07
1,2,3 maja wolne
lewatywa 2017-05-17 23:19
Logistyka sie sypie, kolegę prawie wykończyli psychicznie i fizycznie i już zajeli jego miejsce - grubassss
Ciekawski inaczej 2017-05-21 21:04
Co tam jeszcze słychać ciekawego u was ?
Romantyk 2017-05-31 00:39
Zależy gdzie ucho przystawisz. A co chcesz wiedzieć ?????
Pomper 2017-07-02 00:13
A może imprezka zakładowa. Kto za.
Ciekawy 2017-07-11 19:30
Słyszal ktoś że koleżanka Ewelina ze z zmiany a chce opuscić prace w naszej firmie???
Ja 2017-07-31 10:23
Nie będziemy za nią płakać.
Zimny 2017-07-31 20:02
Dobrze że na Hali jest Ciepło :-)
Ricky 2017-08-01 16:17
Powiem krotko: Final- nie polecam. Nie rozumiem ludzi którzy tam pracują. Dookoła jest mnóstwo firm, w których można dostać dużo lepsze warunki. Pracowałem, znalazłem coś lepszego.
Ciepły 2017-08-06 22:35
A co. Jest na co popatrzeć. :) czy cieszysz się jak ci się pot z d...y leje
Gość obserwator 2017-08-22 00:25
Widzisz Ricky. Do sukcesu trzeba dążyć bo sukces do ciebie nie przyjdzie.
Miałeś wybór piąć się w górę,podnosić kwalifikacje,a co za tym idzie lepsze zarobki. Lub spacer po hali,muza i zabawa ,wprawdzie jest to cudowna rzecz :) ,ale i ona ma swoją cenę. Każdy musi do pewnego stopnia zdecydować sam za siebie, co jest jego zdaniem dobre a co złe, do czego warto dążyć, a do czego nie. Ty dokonałeś wyboru gratuluję.

Lecz pamiętaj,jeżeli kiedykolwiek odniesiesz sukces tak jak ja,w każdym calu. Wystarczy jedna chwila i całe życie staje do góry nogami, nic nie jest jak dawniej, inne cele,priorytety,inaczej wygląda dzień. Masz możliwości więc wierz w nie bądz nieustępliwy i ciśnij do końca, ale pamiętaj do tego trzeba jeszcze mieć charakter :)

SŁABI MUSZĄ ODPAŚĆ !!!
Ricky 2017-08-22 20:38
Nie do konca rozumiem skad aie wzial ten swiatopogladowy wywod. Brzmi obserwatorze jakgdybys mnie znal. Nie wszedzie sa mozliwosci rozwoju i bycia do docenionym. Zdania nie zmienie, w finalu zarobki sa marnewporownaniu do konkurecji.
Gość Obserwator 2017-08-22 23:11
Wiem kim jesteś,mam intuicje i potrafię wiązać fakty stad ten wywód. Aczkolwiek ja pracownikiem tego zakładu nie jestem. :) Dorośnij popracuj jeszcze nad charakterem,być może stać cię na więcej???? Albo nie. Spójrz na dłonie i zobacz jakiego masz koloru :) bo to też zależy od ciebie.
Ricky 2017-08-23 09:45
Musisz być niezwykłym człowiekiem, jeżeli nie pracując tam, po jednej mojej wypowiedzi wiesz kim jestem, a biorąc pod uwagę rotację pracowników, która występuje w tym miejscu.. godne podziwu. Chyba oprócz niezwykłego charakteru i intuicji, powinienem zazdrościć Ci również zdolności wróżenia z fusów albo może raczej pozerki? Nieistotne, każdy sobie..
Nie mam pojęcia co kolor dłoni ma do tego, naprawdę uważam, że zaszło tutaj jakieś nieporozumienie.
To co związane ze mną, zależy ode mnie - to raczej łatwo stwierdzić nawet bez Twoich niepodważalnych zdolności fusowróżenia. I w ramach tej jakże prostej zależności tę wymianę zdań uważam za zakończoną, gdyż do niczego nie prowadzi.
Swoje zdanie utrzymuje - FINAL - NIE POLECAM.
Gość obserwator 2017-08-24 01:38
Kolor dłoni ??? Zastanów się czym pracujesz, rekoma czy głową,a to co co zależy od ciebie napisałem w pierwszej mojej wypowiedzi.Czytaj uważnie ,ten temat zakończony.

Ja też tego zakładu nikomu nie polecę i to nie dlatego że go nie lubię tylko przez atmosfere tam panującą tworzoną przez kierownictwo brygadzistów i całą hołotę która nie ma pomysłu na porządek.
Pracę trzeba umieć zaplanować,umiejętne planowanie daje warunki do efektywnego wykorzystania czasu pracy, złe zaplanowanie czasu powoduje harowanie a efekt jest mizerny. No chyba że się pracuje rodzinnie po znajomości temu ulżymy, a drugi niech dyma a jak nie wytrzyma napięcia to się zwalnia. I takim sposobem jest rotacja.
Drodzy kierownicy Brygadziści czy jak was tam zwą,nie zostawię teraz na was suchej nitki. Macie słabą umiejętność planowania pracy,ma to wpływ na otoczenie w którym udajecie że pracujecie, umiejętność planowania jest to dyscyplina wobec samego siebie,pracownik widząc niezorganizowaną osobę zaczyna pracować tak jak ona i wykonuje zadania o słabej jakości.

Zaplanujcie skuteczny plan zarządzania pracą i planowania pracy który umożliwi osiągnąć wymarzone efekty. Jak tego dokonać wy tego nie wiecie bo za mało przepracowaliście na stanowisku pracowniczym.

Być może złoże do was cv, ale zastanawiam się czy was na mnie stać :)

Gość Obserwator 2017-08-25 19:01
Widzę że zabolało i będzie bolec jeszcze bardziej. Słownictwo którego używasz świadczy o tym że jesteś maksymalnie na stanowisku brygadzisty, kierownicy są za inteligentni do takiej formy wypowiedzi, aczkolwiek mogę się mylić lecz biorąc pod uwagę moją magiczną moc wróżenia z fusów obstawiam na Marka lub Damiana,mógłbym do tego jeszcze kogoś dokleić ale na razie zostawię ich w spokoju. Cały problem w tym że wy koledzy próbujecie stworzyć w tym zakładzie swoją ( Rodzinną ) firmę ma to niestety duży wpływ na resztę pracowników,nie traktujecie swojej zony ( dziewczyny brata ) na równi z innymi pracownikami,zatrudnijcie jeszcze wujka siostrę i utwórzcie spółkę grupy A i C. Nikt nie ma za złe że pół waszej rodziny będzie tam pracować, tylko to powinno was automatycznie eliminować z tego stanowiska bynajmniej w tej grupie lub w ogóle,to powinna być dla was kara za brak lojalności wobec reszty pracowników.
Kierownikowi tym razem odpuszczę i zobaczę jakie podejmie kroki, rozliczymy go w puzniejszym terminie za jego pracę.

Ale jest tez dobra strona tego medalu Grupa D na czele której stoi pani Bożena. Wystarczy tylko porównać system pracy do innych grup i wszystko jasne. Kwalifikacje i doświadczenie, stworzenie atmosfery stawia ją z marszu na stanowisko Kierownicze. Trzymam Kciuki
Nie wiem czy kobiety nie byłyby lepszym rozwiązaniem jeżeli chodzi o stanowisko Brygadzisty wykluczając oczywiście Dorotę i Ewelinę

Drodzy koledzy i koleżanki piszcie o dobrych i złych stronach. Z pewnością wiele przełożonych to czyta i coś z tym zrobią, a jak nie poskutkuje to napiszemy do zarządu dyrektora właściciela. To jest siła internetu. I NICZEGO SIĘ NIE BAĆ TO JEST WALKA O LEPSZE JUTRO. Pokażcie że macie charakter.
ja 2017-10-05 12:30
Ty inteligent patrz na ortografię.
Gość obserwator 2017-10-06 15:48
Mój nik to Gość obserwator, a Ty to sobie wołaj na krowę w swojej okolicy. Pamiętaj że inteligencje ma się wrodzoną a ortografii można się nauczyć ( nie popełnia błędów tylko ten co nie pisze ) a biorąc pod uwagę twój komentarz długo szukałeś byka ( późniejszym ).

Aczkolwiek widzę że stoisz po drugiej stronie a więc spójrz na wykształcenie zastępcy brygadzisty Kamilka bez matury z załatwioną pracą siedzącego w każdej wolnej chwili na smartfonie i udającego że pracuje. Lub Ew...nę najsilniejszą kobietę na zmianie która z racji siły jaką posiada dostaje najgrubsze profile aby się nie narobić. HAhahahahah
Moris 2017-10-07 15:20
Z rozdartą buzią wielka dyktatorka
I wielki panicz Najberek któremu aluminium siadło na mózg zapomniał byk jak cielęciem był
Rafał oby tak dalej to nikt Ci nie zostanie
sylwek 2017-10-07 19:18
Najberek chodzi po hali i pali faje i ma wyj...ane.
Gość obserwator 2017-10-08 19:59
Słuchajcie chyba że Damian znów ma plan, wywalić Rafała ze stanowiska kierowniczego . Tak jak wywalili Andrzeja i na jego miejsce wsadzili Kamilka i to od razu na suwnicowego, Kamil to powinien zacząć od pakowania a na suwnicowego to po maturze :). A propo Damian pasowałoby aby brygadzista zwracał się pracownika przynajmniej po imieniu a nie eee ty.
Damian miałbym parę pytań na które chciałbym odpowiedzi.
- Dlaczego Ew...na dostaje najlepsze profile a inne dziewczyny ( siano )
- Dlaczego Ew...na ma największą wydajność
- Dlaczego pozwalasz na pakowanie gorących profili ( dziewczyny maja poparzone ręce ) Rafał ci na to pozwala ???
- Dlaczego Ew...na tak często zmienia osobę do pakowania i czemu nikt z nią nie chce pracować.
- Dlaczego moja koleżanka wytrzymała tylko trzy dni w tej pracy
Powiedz czemu jesteś taki ślepy ty tego nie widzisz,chyba że się nie nadajesz na to stanowisko. Zacytuję ci regułkę brygadzisty, jest to osoba sprawująca nadzór i pracująca razem z brygadą pracowników. Która organizuje, koordynuje zakres prac z kierownikiem i przestrzega zasad BHP.
Brygadzistę powinno cechować:Dyspozycyjność,uczciwość,umiejętność i lojalność wobec brygady :)

Przepraszam za moją surowość ale wasze osoby nie miały litości nad bliską mi osobą.Nie patrzcie na czubek swojego nosa.
Gość obserwator 2017-10-08 21:19
Tylko dlatego że jesteś taki wulgarny wikary ( mam podejrzenie że pod tym nickiem kryje się ktos z was ) zaproszę Rafała krótkim SMS lub zarząd listem poleconym do udziału w tej konwersacji

hahahahah i co ty na to B.r.ku
Wikary 2017-10-09 01:47
Jeżeli nie miały litosci nad bliską ci osobą to widocznie ta osoba była życiowym nieudacznikiem i zwykłym leserem i oczywiście była z Olkusza.
Wikary 2017-10-09 01:48
Gość obserwator 2017-10-09 18:25
Sam sobie odpowiedziałeś. To znaczy że jak ja nie mam litości nad tą trójką to też są nieudacznicy zwykli leserzy z Sosnowca HAHAHA. I zrobią wszystko aby na koniec roku skorumpowanym wynikiem wydajności dostać w nagrodę czajnik bezprzewodowy.

Ja jestem z Olkusza i się tego nie wstydzę :P :P
Wikary 2017-10-15 20:15
No wlasnie dupku musisz sie wstydzic ze jestes z olkusza bo jesteś ciotą SOSNOWIEC zawsze bedzie górą a wszyscy z olkusz to buraki
Gość obserwator 2017-10-15 22:15
Dość że jesteś mało inteligentny to i czytać nie potrafisz, napisałem ci że się nie wstydzę. A to jaka patologia reprezentuje Sosnowiec to widzę. Spytaj się rodziców skąd przyjechali zanim się osiedlili w Sosnowcu. HaHaHaHa. A może by ktoś z waszej trójcy napisał coś mądrego na swoje usprawiedliwienie bo cały zakład ma z was niezłą polewkę.
Zostaw swoją opinię o Final - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Final