Final

Opinie o Final

Anoda

25.04 dzień wypłaty premii kwartalnej - to sa kpiny w bialy dzien, okradziono nas ... tym sposobem final traci kolejnych dobrych pracownikow. Dziekujemy !!

@Anoda

Mała strata.Sznurek chętnych stoi przed szlabanem z CV na wasze miejsca.Sztuka za sztukę.

Bobek
@Kiepski

W czapkach niewidkach stoją bo raczej nie widoczni są

Molekin
@Anoda

Potrzebujemy kierownika Anodowni oby jak najszybciej. Czas na zmiany.

@Molekin

Roman jest zainteresowany

Zoja001
@Molekin

Jak byście przejrzeli dokumenty z wykształceniem swoich pracowników to kandydata szybko byście znaleźli. Wiem że pracują tam ludzie z wykształceniem technicznym i dyplomem zarządzania AE którym się nie chwalą nawet z dwoma kierunkami. Wiedzę na temat anodowania mogą wchłonąć bardzo szybko. Naprawdę nie wiem jaki jest czas na zmiany u Was i jakich oczekujecie. Wiem bo jestem z tej miejscowości, trzeba tylko chcieć i zaufać zatrudnionym u was pracownikom.

kapusta
@Zoja001

gratulacje dla sebka nowaka.ma to na co zapracowal tyle lat.pelen szacun

Roman
@kapusta

Może bez nazwisk Rodo obowiązuje nadal

majonez

ile można obecnie zarobić na produkcji ?

Musztarda
@majonez

Dużo

sfrustrowany
@majonez

Jako Majster obecnie po podwyżce 5100zł na rękę z dodatkami

Musztarda
@sfrustrowany

To szału nie ma słabe zarobki jak na majstra szukaj lepszej pracy

Kotlet
@sfrustrowany

Jak Ci sie przysni hahah

Co tam słychac u kierownika tłoczni?

DeeDee
@€

Anodownia go przerosła

tyr
@DeeDee

Znając życie zapłakał, że pieniędzy mało więc dostał obuchem w czapkę. I pomyśleć, że był taki fajny, amerykański, bo ............ i tani.

Co tam u romana podobno pracuje na kopalni soli w Wieliczce?

Pakowacz

Świetnie zero problemów

min o doświadczenie i czego oczekuje typowy standardowy zestaw pytań Zaznaczam ze to było w 2014 potem sam zakończyłem prace bo miałem lepszą ofertę zagranicą obecnie zastanawiam się aby tam wrócić

Bolo

Ludzie z prasy to debile po podstawówce no ale przywykliśmy do tego :)

@Bolo

Ludzie z prasy? O jaką gazete chodzi wyborcza czy dziennik zachodni ? (usunięte przez administratora)

£
@Bolo

Ty tak na trzeźwo? Jak tak to pewnie intelektualnie nie opuściłeś brodzika, ale na szczęście są instytucje, które za pewne Ci pomogą.

Co powiecie o pracy na stanowisku elektromechanik? Chciałbym złożyć CV ale nie wiem czy się opłaca.

Opłaca się składaj

@Kandydat

Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Rozczarowany

Praca wygląda tak że zapi3rd4l4sz i naprawiasz wszystko co psuje się co chwilę

17zł/h brutto

Koksownik

Zero socjala (na umowie o pracę będzie to napisane). Zero bonów,czy dodatku na święta,zero wczasów pod gruszą.Zarobisz tylko tyle co masz na umowie(stawka godzinowa). Jedyny dodatek to premia kwartalna(raz jest np.70zl za 3 m-ce, a raz nie ma w ogóle-żenada). Kierownicy:pakowania,produkcji i magazynu to proste chłopaki bez szkoły,pracownicy fizyczni którzy zostali kierownikami dzięki pani prezes(razem pracowali w poprzedniej firmie jako fizyczni). Robota nie do przerobienia.Ciągły brak ludzi,ci co zostali to sieroty życiowe (widać po twarzach). Najlepsze stanowiska zajęte przez towarzystwo z chrzanowa.Syf i upodlenie za marne grosze

wikary
@Koksownik

Ważne, że towarzystwo wzajemnej adoracji ma się dobrze. A co do kierownictwa - prostymi chłopkami łatwiej sterować, a oni myślą, że Pana Boga za nogi złapali. To towarzystwo przejrzy na oczy jak skończą się obecne rządy.

Bolek

Największa robotnica żali się po wszystkich działach jak ona jest biedna Czy wszyscy wiedzą o kim mowa ? Proszę o wypowiedzi na jej temat niech każdy wyjawi prawdę.

Kebab
@Bolek

Czy to może jest G.Kiepska?

Rick
@Kebab

Stawiam na milenkę.....

Bonia
@Rick

Napiszcie o kogo chodzi bo mnie ciekawość zżera : )

Bolo 1
@Bolek

Pani pełnomocnik?

Wacek
@Bolo 1

Zwykło się mówić - jaki zarząd taki i pełnomocnik. W tym konkretnym przypadku powiedzenie to pasuje idealnie. Nic tylko współczuć tym wszystkim, którzy na codzień muszą uczestniczyć w tym zagórzańskim wiejskim cyrku.

Bolo_Lolo

Zakład bez perspektyw. Jedno wielkie zakłamanie. Nie masz adresu chrzanowskiego to nie masz na co liczyć.

Hanys

(usunięte przez administratora) kierownik (usunięte przez administratora) a kierowniczka niezdara. Pani prezes udaje że nie widzi co sie dzieje Moje sugestie dla Final: Niech Pani Prezes przejży na oczy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić kierownika anadowni i zacząć więźniów traktować jak ludzi a nie jak kierownik traktuje skazanych jak najgorsze ścierwo

@Hanys

Nie ma potrzeby zmieniac kierownika anodowni jest ok.a wieżniowie nie siedzą za niewinosc.

tadek niejadek
@Hanys

"pani" pryzys nie przejrzy na oczęta bo do tego potrzebne jest trochę moralności i osobisty rozrachunek ze sobą samą. Człowiek tak zakłamany może co najwyżej cie poklepać po plecach i za pośrednictwem stonogi pogonić w ciortam. A kierownik anodowni ? mój Boże jaki pan taki kram. Jakby kram był hoaroszy to by was bezdelniki ni kuda niet w kolchozie Dambrowskiem.

Pablo

Witam widzialem dziw na olx pferty pracy z zakladu prscy Final SA.. na pracownika produkcjji chocby..m9je pytanie - ile u was mozna wyciagnac na reke ??

Asdfg

Hahahaha chyba za 2 miesiące

Greg

W Chwili obecnej nie liczyłbym na więcej jak 2400 zł na rękę

@Greg

Chciałabym wiedzieć, czy w Final można liczyć na premie? Jeżeli tak, to jakie wymagania należy spełnić, aby kwalifikować się do jej otrzymania? Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że posiadasz doświadczenie związane z pracą w firmie, dlatego zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania.

Uzdrowiciel
@Marta

Pracując na górze nie zna Pani odpowiedzi ?.....

Pasterz

Wigilja była udana stawili sie na nią wszyscy pracownicy umysłowi pracowników produkcyjnych nie było w ogóle to o czymś świadczy . Wesołych Świąt.

Taki se
@Pasterz

Widać nie chcieli uczestniczyć w szopce lizodupców.

Zadowolony

Przelew na święta 800 brutto + podwyżka po nowym roku min.4zł/h + premia roczna 2500zł.

Greg
@Zadowolony

Można jaśniej ? Czy to Twoja wyplata netto za grudzień 18r?

@Zadowolony

Ale ładnie sie naćpałeś musiałeś mieć niezły odlot.

CNC operator

Jak wygląda praca na nowym wydziale CNC bo chciałbym ubiegać się tam o pracę ??

CNC

Zarąbiscie możesz sie ubiegać

MOKRY WACEK
@CNC

DAWID W RAJTUZACH TO TY ?

yolo
@CNC operator

Chyba nie wygląda, skoro jeszcze nie dostałeś odpowiedzi :)

nick
@MOKRY WACEK

Nie, to nie Dawid to Sonia.

@CNC

Zachęcam Ciebie żebyś napisał, jakie konkretnie kwestie pracy w Final oceniasz pozytywnie? Rozwinięcie Twojej wypowiedzi poprzez konkretne przykłady, pomoże nie tylko @CNC operator, ale także innym użytkownikom forum zainteresowanym podjęciem pracy w firmie.

Piła
@CNC operator

To zalezy na jakie stanowisko jak na umyslowe, kierownicze czy wyżej to musisz byc zameldowany w Chrzanowie, a jak na fizyczne to Dabrowa Gornicza, Sosnowiec i okolice

Yawal

A Wy macie premie?

Bolo
@Yawal

Nie no co ty też nie.

Pracuś
@Yawal

Jest i to spora jak na ten okres , byłoby świetnie jeśli zawsze była by tak wysoka pozdrawiam

idek
@Pracuś

Chyba tak wysoka jak jej ekscelencja.

zresocjalizowany

Szanowni Państwo. Nie każdy były więzień jest zły. Ja na przykład miałem czas na przeczytanie bardzo wielu książek, czego o was nie da się powiedzieć. Proszę szanować mój wkład w funkcjonowanie zakładu.

@zresocjalizowany

Super dzięki za twój wkład twoj tekst jest debilny

zresocjalizowany
@Hanys

żebym nie znalazł cię na hali

@zresocjalizowany

Nie znajdziesz mnie (usunięte przez administratora) na hali zabierz sie za uczciwa robote

A co grozisz mi?

RST
@zresocjalizowany

Takimi groźbami właśnie udowadniasz jaki jesteś zresocjalizowany...

Ali

Niech pewna osoba z góry się obudzi i zacznie myśleć o "jescze obecnych"pracownikach , wiadomo chodzi o kase , bo pracownicy z ZK nie będą tak harować i wykonywać należyciej sowjej pracy

RST
@Ali

Przecież "nie ma ludzi niezastąpionych" Co to za problem zastąpić pracownika z kilkuletnim stażem ćwokiem z kryminału...

Na stronie są ogłoszenia.

Filip

Final ma opinię dobrego pracodawcy. pewnie dobrze się pracuje ale narzekających zawsze znajdzie się kilka osób.

@Filip

Na miłość Boską Sonia co ty za głupoty wypisujesz ? Ogarnij się i idź do spowiedzi.

Adrianna

Czy ktoś może napisać, jak wygląda praca na stanowisku managera regionu? Jaka atmosfera w pracy, jacy ludzie i oczywiście jakie zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Final?

Zobacz opinie na temat firmy Final tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Final?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Final?

Kandydaci do pracy w Final napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Final