Final

Opinie o Final

lewatywa

Logistyka sie sypie, kolegę prawie wykończyli psychicznie i fizycznie i już zajeli jego miejsce - grubassss

GRUCHA

DZIĘKI ZA BONY NA ŚWIETA

Zawie_rucha
@GRUCHA

Niezły żarcik. :P

SS
@GRUCHA

Serio dali wam coś na święta?? A w weekend majowy macie wolne czy nie??

@SS

Dali nam na święta, wolne 1-go i 3-go. Wyśmienicie

grucha

1,2,3 maja wolne

bolo

a co tam słychać u Pompera

Xy ___

Walną gafę , wolność to spacer po hali. Pozdrowionka

Pakowacz

Świetnie zero problemów

min o doświadczenie i czego oczekuje typowy standardowy zestaw pytań Zaznaczam ze to było w 2014 potem sam zakończyłem prace bo miałem lepszą ofertę zagranicą obecnie zastanawiam się aby tam wrócić

mało zarabiacie? to trzeba solidniej pracować! bo są osoby które traktują ten zakład jak rozrywke np. spacerki po hali, na papieroska kiedy się chce, komputer i fejs, na stołówce kawka śmiechy,radio na ful itd. jaka praca taka płaca

Przyjaciel

Sorki niech cie może cmoknie przez samo ż :P

Murzyn

Jeżeli piszę że pan Adrian może mnie cmoknąć w pa..ę to proszę nie usuwać tego

Murzyn

Bez urazy. Wywieszają informację jaka kto robi wydajność, ile ton która zmiana spakowała. I się z nas śmieją Podwyżki damy grosze ale niech się scigają kto lepszy niech jeden przed drugim świruje i się zarzyna. W tym zakadzie jakość jest na drugim miejscu liczy się ILOŚĆ !!!! Mam to gdzieś parze kawę i odpalam smartfona :P

Ala
@Murzyn

Spokojnie Parz kawę , a Pan Adrian już na Ciebie czeka

Max

Do spania, bo po nocy w pracy głupoty Ci w głowie

Może za robotę byście się wzięli a nie głupie komentarze pisali na forum... jeden gorszy od drugiego.. Atmosfera w firmie gorsza niż gimnazjum... nie da się normalnie pracować, po miesiącu człowiek ma dosyć "upośledzenia mentalnego"

xy
@Gość

Popieram kolegę! A kierownictwo gdzie? Widzą i nic???

@Gość

Robota to jest w polu, my przychodzimy do pracy. Chyba kolega z Olkusza zapomniał Hahahahaah

Przyjaciel

Uderz w stół, a nożyce się odezwą ??? Z pewnością je znacie ale czy rozumiecie, Google wam odpowie

fan

towar to jest w sklepje erotomanie nie masz lustra w domu???

vyx

wiem ta blądyna po czterdziestce co na pile robi to ewka! nie złe ziółko mówią pracuje pare miesięcy a tylko palarnia i kawka!!! jak szukacie wrarzeń to nie w tym zakladzie tu się pracuje!

@vyx

Ewa Bardzo miła Fajna Kobieta

xyx
@Bania

człowiek o dwóch twarzach.

bania
@xyx

A ty o trzech. W pracy w domu i na forum

proste
@xyx

Człowiek o dwóch twarzach? Każdy ma dwie. To, którą twarz widzisz zależy tylko od Twojej osoby. Chyba nie muszę pisać dlaczego poznałeś/aś drugą. :)

kolo

kolo praca czyni wolnym!!! A ta farbowana blądyna po czterdziestce co na pile pracuje z D.G. To kto to? bo widze jak się szlaja po hali jak by nie miała nic do roboty!!!

joł
@kolo

niech każdy swojej d.upy pilnuje :)

@kolo

Praca czyni wolnym. Błahahahhahhahaha czy ty się słyszysz gościu, a może szczyt twoich możliwości kończy się właśnie tu.Praca jedynie może tylko kształtować nasz charakter ,bynajmniej ja pracuje bo muszę. Ale ty jesteś wolny haruj za darmo :P

@joł

Ja pilnuje. :0 hahaha

elo

i słusznie

Pakowaczka
@kolo

Mógłbyś wytłumaczyć co oznacza twoje sformułowanie. Praca czyni wolnym, w jakim kontekście ??????

Kolega używa słownictwa którego nie rozumie HiHi. Gratki

Kolega używa słownictwa którego nie rozumie HiHi. Gratki

XY____
@Bania

Do tego nie wystarczy szkoła zawodowa

on

on nie jest tragicznie tylko marudzicje za bardzo

Przyjaciel

Czytając te wasze opinie powiem wam tak jesteście sami sobie winni koledzy narzekacie to poco tam pracujecie z tego co wiem to poza zarobkami to u was jest Fajnie. Tam gdzie komputer tam wszyscy siedzicie na fejsie czy to w biurze czy na chali, przerwa na kawke smiechy hihy . A wiec na kase nie narzekajcie idzćie tam gdzie trzeba zapieprzac ale za to mozna zarobic. Nie wspomne o panach którzy za darmo mają leczenie zwroku i nie tylko patrzac na towary płci przeciwnej co się plontaja po hali. Proponuję aby w finalu założyć biuro matrymonialne na pewno bylibyśmy najlepsi wkońcu nie jednych zwiazek połaczył i dalej Łączy. Sam mam towara na oku :)

ciekawy
@Przyjaciel

a co to za towar?

warto

FINAL S.A. Producent profili aluminowych zatrudni od zaraz osoby do pracy na stanowisko: Montażysta konstrukcji aluminiowych ( produkcja ślusarki aluminiowej) Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Opis stanowiska: Produkcja ślusarki aluminiowej ( okna , drzwi, fasady ) przy użyciu parku maszynowego oraz otrzymanej dokumentacji , kontrola wyrobu gotowego ,praca w systemie 2- zmianowym. Wymagania: wykształcenie minimum zawodowe, sumienność i dobra organizacja pracy, uprawnienia na wózki widłowe- będą dodatkowym atutem , znajomość rysunku technicznego, Obsługa elektronarzędzi ( szlifierka, wkrętarka, wiertarka) wymagane cechy osobowe: dokładność, pracowitość, samodzielność, dyspozycyjność. Oferujemy: stabilną pracę w międzynarodowym środowisku, przyjazne środowisko pracy, atrakcyjny system premiowy, dodatkową opiekę zdrowotną, multisport. WARTO ?!!!

brembo
@warto

co to jest ślusarka aluminiowa ,help

zygfryd
@brembo

konstrukcje okienne,drzwiowe,fasadowe na profilu aluminiowym.

wolny

i znow zlodziejska afera ze strony rzadzacych ktorym prezes zaufal poleca chyba

ciekawski
@wolny

można coś więcej na ten temat?

szukam

witam, Cięzko cokolwiek wywnioskować z tych opinii, wiadomo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. pytanie konkretne praca suwnicowy/magazynier ile może wyjść na rekę. jakies dodatki wkoncu sa bo opine sa rozne co z bonami, premiami i innymi dodatkami, istnieja?? konktetne odpowiedzi

zxdfcbhn

a na magazynie ktos z was pracuje??? i czy orientuje sie ktos jakie zarobki??

zadowolony
@zxdfcbhn

Jak masz minimum kilkuletnie doświadczenie(czołowe,boczne) i IQ ponad normę składaj CV. Stawka 20zl brutto na start.

Zostaw merytoryczną opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Final?

Zobacz opinie na temat firmy Final tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Final?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Final?

Kandydaci do pracy w Final napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Final