Final

Opinie o Final

styk

a powiedzcie Jan a socialem I na swieta dzieci cos dostaja znaczy na mikolaja

Suwnicowy

Mamy dość Damiana brygadzisty stworzył coś co jest okresem starań i wypracowania Rafała nie jego .Jak taki człowiek może coś wprowadzać co już dawno zostało ustalone przez naszego kiero . Słowa przelane na papier trzeba tylko zawdzięczać Rafalowi bo on opracował to jak ludzie mają pracować na każdej brygadzie nie jest to nic nowego to co wielce "brygadzista" napisał i co najlepsze dostanie za czymś wysiłek nagrodę hehe. Donosi na ludzi i panuje nie miła atmosfera nie mówiąc już o Eweline myśli że wszystkie rozumy pozjadała

Operator
@Suwnicowy

Drogie Starsze Panie jak już coś takiego piszecie to nie piszcie jako suwnicowy, tylko jako pakowaczki/a ,, bo wątpię żeby któremuś z nas przeszkadzało to co jest na tym regulaminie ujęte !!! Nie pasuje wam to proszę napisać swoje spostrzeżenia do danych punktów i przedstawić kierownikowi a nie wypisać tutaj bo nic to wam nie da tylko się ośmieszacie .Premię to każda by chciała brać . Nie odpowiada to do widzenia nikt tu was na siłe nie trzyma !!!

@Operator

Czytaj z zrozumieniem bo to co stworzył Rafał sobie skopiowałeś nikomu ten system nie przeszkadza tylko to co się dzieje resztę wszyscy wiedzą

Operator
@Suwnicowy

Ze zrozumieniem to niech Pani czyta bo ja nie jestem Damian , a jeśli kierownikowi by to przeszkadzało co "Przelał na papier" Damian to chyba by tego nie podpisał i nie wprowadził , tyle z mojej strony a co do sytuacji na waszej zmianie to takie sprawy chyba lepiej załatwić u kierownika niż tu całą góra to czyta i się śmieje z wydziału pakowania !

@Operator

Nam nic nie przeszkadza tylko to że ktoś taki jak ty piszę rzeczy już dawno wprowadzone przez kierownika dla szpanu pamiętaj że brak szacunku do osób starszych może także odbić się na tobie młodość przeminie i zobaczysz wszystko w swoim czasie. Dobro całej zmiany ma być najważniejsza jeśli nie zrobiliście sobie takich jaj wcześniej to nie było by takich sytuacji że ktoś jest gorszy a ktoś lepszy szacunek jest najważniejszy bo każdy wie po co przychodzi do pracy.

styk

witam mam zamiar złożyć podanie na wózek dodam że mam uprawnienia na sownice2s i pracowałem w hydro w sosie w Chrzanowie na transporcie wewnetrznym mam pytanie jaki zarobki są w Finalu

Młody

Moim zdaniem dobre

Arczi
@styk

Zarobki zapewne adekwatne do stanowiska i umiejętności , nie ma co narzekać warto przyjść i przekonać się co i jak :)

@Młody

dobre znaczy jakie a sapie bylo 2000 brotto

zadowolony driver
@styk

2900zł na łape po okresie próbnym.Premia kwartalna 1500zł co 3 miechy.Lekka i przyjemna praca.Jeździsz sobie i robisz co chcesz,nikt Ci nic nie każe.Praca marzenie.

@zadowolony driver

wynika z tego ze spoon a socjal I swieta

Dark

To zależy gdzie Pan/Pani chce pracować jaki dział Atmosfera jest okej , kasa też okej na chwile obecną nie ma co narzekać

Pakowacz

Świetnie zero problemów

min o doświadczenie i czego oczekuje typowy standardowy zestaw pytań Zaznaczam ze to było w 2014 potem sam zakończyłem prace bo miałem lepszą ofertę zagranicą obecnie zastanawiam się aby tam wrócić

Powiedzcie czy tam się pracuje tylko na 4 brygady? Jaka atmosfera tam panuje ile na rękę dają?

styk

Witam sa jakieś przyjęcia na wózek dodam że pracowałem w SAPA: w transporcie wewnetrznym

New

Są. Przesyłaj cv

VIPER

Ludzie nie polecam tego zakładu

proboszcz
@VIPER

Jestes dupkiem i nieudacznikiem a w dodatku leniem spadaj do brembo wszystko to co piszesz bzdury

Bolszevik
@proboszcz

W ja mam 30 na rękę i (usunięte przez administratora)

szybki
@Bolszevik

A ja mam 40 na ręke i czym się tu chwalić

VIPER

Kiedy premia jakąś za wydajność chyba tylko Rafał i brygadzisci dostają bo tak co 3 miesięce a jak nie masz umowy na 2 lata to już nic zero odzewu bo ci się nie należy co to znaczy trzeba uciekać bo Ukraina weszła na zakład tepic bić i nie żałować do domu niech spierdalaja

VIPER

Biorą ludzi z Ukrainy za 14 zł a Polacy (usunięte przez administratora) za 12 gdzie tu jest logika i szacunek nie polecam nikomu tej pracy szkoda mi dziewczyn że zmiany D pomysły Bożenki są masakra i jeszcze muszą pracować na piłach precyzyjnych zero szkolenia a i tak norma musi być czy pakowanie czy piły ludzi traktują jak niewolników jeszcze jedno wozkowi mają taki młyn że oooooo szkoda gadać co chwila tel daj to daj to jednym słowem żenada a nie firma

Zniesmaczony

Nowi ludzie już są.Oni nie potrzebują dodatku za 4 brygady.Oby wszystkim żyło się lepiej.

Suwnicowy

Wyzysk pracowniczy z którym się spotkałem ostatnio to jakieś nieporozumienie co działo się na zm D ludzie tam naprawdę mają dość robią resztką sił żadna się nie może odezwać

Polak
@Suwnicowy

Żenada brak ludzi system z (usunięte przez administratora) 4 zm bez dodatków totalne dno

pazdan

Jestem szybki Adam pojawiam sie i znikam

bolek

kierownik pakowania jest spoko ludzie też sa ok. zarobki bardzo dobre polecam firme

pracujacyjeszczewfinalu

Dalej ten sam syf, kierowniczek z pakowania myśli że jest kimś, że jest cwany a tak naprawde jest nikim i każdy tak twierdzi jak i wie o tym, inni z biur jadą z nim równo aż się buzia uśmiecha jak się tego słucha :-) a co do pracowników? dużo fałszywych ludzi, tu z toba gadają śmieją sie żartują itd a tylko odejdziesz i już jesteś tematem rowzmów... bardzo dużo fałszywców, kapusi, tylko ktoś siedzi u kierownika to już wiadomo ze też kabluje, norma tej firmy. Brygadziści co to oni nie są haha cwaniaki... Zarobki lipne, premie ucinaja bo ponieważ niby nie było norm czy sprzedaży a prawda jest całkiem inna, na szczęście nie długo odchodze z tego syfu i nie polecam nikomu!! :-)

djjerzu

witam mam pytanie odnośnie jakiego kolwiek przewozu z sosnowca pod firme czy coś takiego istnieje?

@djjerzu

Tak jest autobus 84 kursuje 3 razy dziennie

bolek

a ja i tak poślę bambucze do W S B.będziemy razem siedzieć w oślej ławce.

kiepski

A ja nie mam doswiadczenia i mnie przyjeli na magazyn. Pozdrawiam

kolo

Agencja wysyła na rozmowy nie wiem po co jak Final Nie chce przyjmować bez doświadczenia nawet wykształconych ludzi.

adam

Ja też byłem i Lipa

Zwiń

Anodownia "ceni" bardzo sobie swojego kierownika który okazuje się świetnym magazynierem....

Zostaw merytoryczną opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Final?

Zobacz opinie na temat firmy Final tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Final?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Final?

Kandydaci do pracy w Final napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Final