Final

Opinie o Final

bolek

Jazda jazda biala gwiazda a ja mam pole i krowe i wszystko to pieprze

Finalowiec

Kiedyś zadałem pytanie kto odejdzie z Finala ostatni??? I teraz patrząc po pół roku od mojego pytania WIEM :-)))))

bolek

Witam, na dzień dobry chyba 14 pln na produkcji. Poza tym firma boryka się z ogromnymi trudnościami począwszy od kadry zarządzającej(żenującej) która lubi tylko siebie skończywszy na pracownikach którzy się zmieniają jak rękawiczki a robota co tydzień coraz mniej. Nie wspominając że dodatki na święta to już przeszłość premie tylko dla zatkania ryj.a i w ogóle, chyli się ku upadkowi.

lider

wydaje mi się , że jako wybitny specjalista w branży powinieneś starać się o pracę w innym miejscu. Nie mówię tutaj , że Final jest złą firmą, ale nie sądzę aby byli w stanie zaproponoować Ci wystarczająco dobre warunki finansowe, na które sam nie ukrywasz że liczysz. Lepiej nie mów o tym tak otwarcie na rozmowach kwalifikacyjnych

Pakowacz

Świetnie zero problemów

min o doświadczenie i czego oczekuje typowy standardowy zestaw pytań Zaznaczam ze to było w 2014 potem sam zakończyłem prace bo miałem lepszą ofertę zagranicą obecnie zastanawiam się aby tam wrócić

rodzinak.pl

Do ZENI to nie są zarty tak jest naprawde dlaczego piszesz ze jest to przesmiewczy wpis przeciez nie pracujesz w Finalu to nie wiesz jak jest praca jest lekka łatwa iprzyjemna dla prawdziwych facetow a nie mamlasów i leserów zlóż cv

rodzinka.pl

W Finalu warto pracowac sa trzynastki,wczasy pod gruszą sa premie,bony,paczki dla dzieci oczywiscie byla wigilia skladaj podanie. Powodzenia

NOWY

MONDRALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

idź pracować do budżetówki, to może dostaniesz 13 pensję

@ja

jak nie wiesz o co chodzi to lepiej się nie wypowiadaj

nowy
@finalowiec

oświec wszystkich o co chodzi

finalowiec

Tu w tej firmie się już nie dorobimy, będzie coraz gorzej, a o tysiaku na święta to trzeba zapomnieć 13 pensji nigdy nie dostaniesz!!!

tyrka

Oczywiście ze zawsze tak jest ze gora się bawi a wam byle pake dac, oni sobie jeszcze grube premie wyplaca bo zaoszczedzili na nas ...

@tyrka

Dajcie jakąś kase na Święta, ludzie po innych zakładach dostają po 1000 zł. na Święta a tu nic :(!!!

roman

Zgadzam sie z LOVE imprezka dla góry w Bidzie a szaraki z dołu macie po paczce i zatkajcie dzioby i bardzo szkoda pani M.T nie bedzie znami pracowac

finalowiec

dziś skończyła się pewna epoka,... opuściła nas jedna życzliwa, ludzka osoba. Bez niej ta firma już nie będzie tak...

bolo

robotnik ma chodzic na zebrania,na których dowie się ze ma pracować jeszcze szybciej,oraz wydajniej, a biuro imprezki kilka razy do roku

love

Nędzny zakład , nędzne paczki.Góra dostała lepsze paczki plus impreza w Bidzie

Witam ,mam się ok i jestem zadowolony z mojej nowej pracy , słyszałem że w Finalu coś się tam sypie powoli ,?

Ciekawski

Pani Szpigiel? hehe kto to taki?

love
@Ciekawski

jak to kto to jest pracownica zmiany Soski hehe

@love

A kogo to obchodzi że jestes zadowolny z nowej pracy w Finalu nic sie nie sypie

Finalowiec

Mam pytanie a skąd wiesz że nie piszesz z MAŁĄ CZARNĄ??? bolek - 2014-11-15 17:29:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Do popapranca PILARZA jestes ciotą nigdy tu nie pracowałes wiem bo cie znam a po zatym wal sie na ryj

Finalowiec

Ja tak myślę kto tą firmę opuści ostatni ????

Pilarz

Firma syf...bez szans perspektyw...z fatalnym zarządem...chyba najgorszy w historii...mile wspominam czasy Tadeusza...najlepszy Prezes...teraz to amatorka i nieudacznicy...

bolek

I Bożena awansowala z systemu jedno zmianowego na cztero zmianowy i (usunięte przez administratora)olal system i siedzi w domu jedynie GRUCHA ma to w (usunięte przez administratora) i cisnie sobie spokojnie

Zostaw merytoryczną opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Final?

Zobacz opinie na temat firmy Final tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Final?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Final?

Kandydaci do pracy w Final napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Final