Final

Opinie o Final

orety

Powiedzcie ile sie zarobi w Finalu na ręke na początek?

chyba was pogięło (usunięte przez administratora) na każdym kroku,tyko trzymając się razem możemy to zmienić.

mały

Praca w Finalu jest Ok. Kasa jest Ok. Kiero tłoczni jest Ok. Ocena ogólna 4+

szjba

Final to super firma kierownik jest ok zarobki dobre

Pakowacz

Świetnie zero problemów

min o doświadczenie i czego oczekuje typowy standardowy zestaw pytań Zaznaczam ze to było w 2014 potem sam zakończyłem prace bo miałem lepszą ofertę zagranicą obecnie zastanawiam się aby tam wrócić

antonio

LUDZIE NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ W FIRMIE FINAL SA, STRACICIE TYLKO CZAS I PIENIĄDZE ORAZ NERWY. Z FIRMĄ NIE MA TO JUŻ NIC WSPÓLNEGO JUŻ OD DAWNA. PROSZĘ POTWIERDZIĆ CZY TO PRAWDA

samuraj

Final i Yawal to (usunięte przez administratora) ludzie robia za grosze a Zarzad sie bawi i dostaje nagrody.

einstein

nic związki nie zrobiły...przewodniczący zwalniają się ...chociaż mógł coś powiedzieć..(usunięte przez administratora)

Koles

co związki miały zadzialac skoro zostały (usunięte przez administratora) i sprowadzone do parteru, nowi zarzadzajacy nie chcą zwiazkow bo tak mogą robic co chcą. Nawet tu ucichlo...

edeee

mag - 2013-09-06 20:45:03 1 - 2013-09-04 18:56:34 czyli generalnie związki miały pozytywny wpływ na firme;) okularki, stopery, dobre słowo, atmosfera poprawiona;) Witam czy ktoś wie może o przyjęciach przez final dziewczyn i w jaki sposób składać c.v jak ktoś coś wie bardzo proszę o odpowiedz chcesz kobieto (usunięte przez administratora)stopniu pracując w systemie brygadowym bez żadnych dodatków i nadgodzin za 1700 brutto ?

mag

nowy

Bardzo przyszłościowa firma . Dobra kasa na początek , Możliwość szybkiego rozwoju , awansu i podwyżki . Pomocni i życzliwi ludzie -szczególnie na pakowaniu i prasach . Kierownictwo które rozumie potrzeby pracowników . Bogaty pakiet socjalny . POLECAM

demotywator

przełożonych sie nie lękaj , mało pracuj, dużo stękaj, nie przejmuj sie swą pracą bo i tak ci (usunięte przez administratora) płacą jeśli jesteś w niskiej grupie wolni mieć ci wszystko w (usunięte przez administratora)

xxx

ex final - 2013-07-05 18:03:06 W finalu pracowałem prawi 3 lata i sobie niekrzywdziłem, ale jak patrze na to lanie wody przez niektórych (usunięte przez administratora) to szkoda się rozpisywać. A jak się komuś nie podoba w finalu cytat z Psów "to si (usunięte przez administratora) zwolnij" Ja i tak bym na miejscu władz wszystkich młodych pozwalniał i zatrudnił ludzi w wieku 49-60 lat. Dla nich komputer, tablet i takie pisanie na forum to egzotyka i myślą żeby mieć pracę a nie oskarżać i oczerniać innych. Najłatwiej jest pisać jak nikt nie wie kto to ? Tak ci dobrze było i odszedłeś? Nieprawdopodobne. Skoro tu piszesz i do tego niecenzuralne słowa to rozumiem, że sam do starców nie należysz, bo przecież zgodnie z twoim rozumowaniem byłaby to dla ciebie egzotyka. No chyba, że mimo starczego wieku opanowałeś to i owo, wtedy twoje wypociny nie mają większego sensu. Proponuje samemu się podpisywac pod własnymi wpisami, wtedy niejako można wymagac tego samego od innych (to tak na marginesie i w gwoli ścisłości).

zarząd

Wszystko sprowadza się do kilku zasadniczych rzeczy: - brak podwyżek od 5 lat - brak systemu motywacyjnego - i proszę nie wciskać kitu , że zakład przynosi straty , bo kto dokłada do nierentownego zakładu przez 5 lat.((usunięte przez administratora) ostatnia rzecz premie i podwyżki - nie było związków nikt nie wspominał o premii i podwyżkach - pojawiły się związki to od razu informacja od zarządu , ze były plany ale przez NSZZ niczego nie będzie ( a bajki o podwyżkach to już 3 lata słyszę. Zawsze znajdziecie powód żeby nie dać)

prawda

Nie to jest esencją , nie- o-to- chodzi dajcie zarobić i dajcie się oswobodzić .. nikt nie zna lepiej prod.jak pracownik prod. i tego nie mozecie zroz. uf uf i będzie oki, ja tak myślę, a te wywody to tak naprawdę ,totalne masło...,..

kolega

(usunięte przez administratora)ozdrawiam waszą załogę myślę że kiedyś będziecie mogli pracować normalnie i za godne wynagrodzenie , szczycąc się tym że reprezętujecie swoją firmę.

obcy

Fajnie zarządzana firma :) Widzę, że u Was polityka personalna na najwyższym poziomie. Sporo wody upłynie zanim w Polsce Prezesi firm (usunięte przez administratora) zrozumieją, że bez poszanowania i motywacji pracownik przynosi więcej szkody niż pożytku. Na szczęście kij ma zawsze dwa końce.

Sami sobie (usunięte przez administratora) do podwórka. Widzę Wasze komentarze i łapie się za głowę. Ludzie - czy kupilibyście aluminium od kogoś, kto ma takich elokwentnych pracowników posługujących się biegle łaciną podwórkową? Grożących sabotażem? Przecież drzwi do Pani Prezes są zawsze otwarte - idźcie i powiedzcie prosto w oczy co myślicie. Podziwiam takich, którzy umieją powiedzieć co ich boli face2face, a nie na goworku w zaciszu własnego domu. Popisujcie się tak dalej publicznie, a bez dwóch zdań będziecie wyciskać bąki w domu na bezrobociu, bo konkurencja coraz większa a my przez własne wysokie mniemanie zostajemy w tyle. I do Panów związkowców - może czas zacząć działać na korzyść pracowników? Bo na razie dbacie o własne tyłeczki, a o tych, którymi mieliście się zająć zapominacie. Gratulacje dla (usunięte przez administratora) i powodzenia na nowym stanowisku. Zmądrzejcie ludzie i przestańcie niszczyć własny zakład pracy, bo naprawdę klienci widzą co tu się pisze/dzieje i wolę oddawać swoje projekty gdzie indziej.

eeeeeee

na korekturze kazdy korektor nadaje sie na szefa !!!!!! ich wiedza , zapał , tyraja biedaczki po 12 godzin , przyjezdzaja na 3 rano !!!! stawki maja glodowe !!

Zostaw merytoryczną opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Final?

Zobacz opinie na temat firmy Final tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Final?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Final?

Kandydaci do pracy w Final napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Final