Final

Opinie o Final

Bolek

Dobrze, że mnie tam już nie ma. Robota "za dychę", kłamliwe kierownictwo, pozostawię resztę bez komentarza...

grucha

nie spodziewałem sie tego losu który zgotowała mi mafia kielecka podejrzewam że czeresniiaki z częstochowy jedzą wam z ręki

heheh

wydaliscie juz bony w tym roku ? a od stycznia wielka niespodzianka :D 10 brutto godzina i praca na 4 brygady ;----)

zenek

W firmie ludzie bardzo dobrze zarabiaja - ponad 2 tys netto tylko ze pracuja 7 dni w tygodniu + premia i wtedy maja 2tys . Firma daje moziwosci rozwoju. Np mozesz przyjsc na 12 godzin i sie rozwijac

Pakowacz

Świetnie zero problemów

min o doświadczenie i czego oczekuje typowy standardowy zestaw pytań Zaznaczam ze to było w 2014 potem sam zakończyłem prace bo miałem lepszą ofertę zagranicą obecnie zastanawiam się aby tam wrócić

boss

Jak tam zmiany w finalu?

zzzdddd

roman - 2012-07-17 21:41:52 coś ty każdy mądry w domu przed kompem.niby każdemu źle ale jakoś nikt się nie zwalniaa kto niby zostal w finalu ? garstka osob ktora ma stawki wywalczone przed 4 laty . A reszta ? to nowi pracownicy ze stawkami minimalnej krajowej zmuszani do pracy 7 dni w tygodniu

roman

fred

Nie wiem kto jest tak paskudny by oceniać ludzi których nie zna ale chciałbym by te dno społeczne potrafiło mi spojrzeć w oczy i powtórzyć te oszczerstwa

ola

Wasza firma ma na mieście bardzo dobrą opinię. Po co wypisujecie tyle głupot. U nas w firmie nie ma zfśs. Ludzie w firmie, w której pracuję - pracują bez umowy, po 4 zł na godzinę. I cenią to co mają.

zuzia

Aktem, który ustanawia i reguluje zfśs jest ustawa z dnia 4 marca 1994 r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych (t. j. Dz. U. 96.70.335 z późn. zm., zwana dalej ustawą). O przyznaniu świadczeń z zfśs zgodnie z ustawą decyduje sytuacja materialno-bytowa, rodzinna pracownika. Co oznacza w praktyce, że fundusz jest dla najuboższych. Po za tym, to macie duże szczęście, że pracodawca utworzył u Was fundusz, gdyż nie ma takiego obowiązku. Co roku musi na Was wywalić kupę pieniędzy, a mógły je sporzytkować na inny cel.

zzzz

nie zapominajmy jeszcze o nowej pani technolog na tloczni bo p . [usunięte przez moderatora] mial tyle obowiazkow ze nie dawal rady ... a kto lepiej bedzie mi pomoze jak pani pijaca kawe od paru lat :D

milka

Ciągłe Awansowanie ludzi na górze(usunięte przez administratora) nie wiadomo po co jeśli na niczym się nie zna, po za tym pieniądze z socjalnego tylko należą się pracowniką szczebla niższego firmy zero dla reszty bądźmy troszkę ludźmi .(usunięte przez administratora)przy próbie zamówienia od klientów nie umie się nawet wysłowić jak mogą być zamówienia,(usunięte przez administratora)k o wiele lepiej dawał sobie tym wszystkim radę, lepiej zoorganizowany w wykonywaniu powierzonych zadań.

bob

To są słowa gościa bez zaiteresowań, wypalonego,zawodowego pantoflarza i [usunięte przez moderatora].Nuda ? lepiej zastranów się nad życiem kolego, bo nuda to podupadanie społeczeństwa . Związek, jest esencją , zrozumieniem oraz ustępstwami , jak w życiu .Ale jeśli ktoś jest zbyt młody lub padalcem, to nie pojmie wywodu tego rezolutnego tekstu,polecam dobrą książkę bądz gryla hehe i pywko tez się nada ,do tej nudy, panie mądry.A jak zabraknie pomusłów, to pomoże tylko jeden gość , zmarszczony kolo ,wymiętoszony i z wymiocinami spuszczonymi w kanał .Powodzenia.Może wtedy nuda będzie przyjemna.Tak czy siak- (usunięte przez administratora) i zlodzieje.Ale nadal jest hak !!!!!

zezez

i po co placzecie jak i tak z merdajacym ogonem wszyscy podpisali i maja problem nudy w wekend zalatwiony

stratny.

Jak [usunięte przez moderatora] nie daje premi to pip je będzie miał w kieszen, i bo pape do keszeni pipu wysypią , gej zasrany .Podaje o hałas i brak BHP.

Ala

Wcale nie macie źle w Finalu.Sama wolałabym pracować w takim systemie,ale nie dostałam szansy.Pracuję na umowę zlecenie za 6 zł na rękę.Co z tego,że na dwie zmiany?Żeby zarobić jakieś konkretne pieniądze siedzę po 12 godzin i oglądam dziecko jak już śpi.

Bolesława

Hahahaha podwyżki bo wzrost płacy minimalnej, dobry żart. Wprowadzenie kosmicznego systemu 9 dni pracy, 3 wolnego to też jakaś kpina.[usunięte przez moderatora]

kawal

Kiedy w finalu sa podwyzki dla 60%zalogi ? Gdy rzad zwieksza pensje minimalna :D

onon:D

podsumujmy final od czasu kupna przez jawal stawki nowych -1700 brutto + \"premie 0zl lub max 200 brutto \" brak mozliwosci podwyzki . Kto mial szczescie dostal po 2 latach 100 lub 200 wiecej . Nadgodziny wyplacane co 4 miesiace Bony -brak Podejscie do ludzi z \"dolu \" - robol bez zycia ktory ma byc na kazde zawolanie ale nic w zamian bo 31 okaze sie ze premi i tak nie ma Urlop ? na wiekszosci stanowisk trzeba sie prosic albo odrabiac godziny bo nie chca podpisac 1 dnia wolnego gdyz \" nie ma ludzi \" Mozliwosc rozwoju - brak Mozliwosc awansu - jezeli bedziesz regularnie kablowa i donosil na wszystkich to moze kiedys dostaniesz lepsze stanowisko Swoja droga w firmie gdzie jest kryzys od tylu lat troche jest dizwne ze trzeba robic soboty na 2 zmiany bo tyle zamowien .... Nie polecam firmy od momentu przejecia przez jawal jest syf a odkad jest nowy dyrektor jest (usunięte przez administratora) Starzy trzymaja sie roboty bo maja stawki i umowy na stale , nowi porobia pare miesiecy i uciekaja . Tak wyglada praca w azymucie

paczkowaczka

Bolek ma rację nie wypisywać głupot......a swoją drogą to dyrko trochę dyscypliny wprowadził..... ucieło się kumoterstwo chociaż trochę ...... jest sprawiedliwiej z PREMIAMII producenty mają mniej i nie ma różnicy paczkowaczki a producenty:):) a podwyżki to inna bajka ..... napisać pisemko do dyrka z uzasadnieniem i podwyżka jest PRAWDA PRODUCENTY:) a ja [usunięte przez moderatora] za 1700 brutto i co i bzdet nie wypisuje...

Zostaw merytoryczną opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Final?

Zobacz opinie na temat firmy Final tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Final?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Final?

Kandydaci do pracy w Final napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Final