Final

Opinie o Final

he he

Ja też się przyglądam ale w przeciwieństwie do Ciebie widzę tutaj tylko frustracje ludzi.Spytasz czym?Odpowiem Twoimi słowami "mało wykształconym, (usunięte przez administratora) (piszę się przez ch) i prostackim" zarządzie no cóż ale czego się spodziewać.Morze Pan (usunięte przez administratora) powinien się przyjrzeć (piszę się przez rz) i zrobić porządek z osobami psującymi wizerunek i atmosferę w firmie.Zarząd powinien w końcu zrozumieć ,że firma to LUDZIE a tych traktują jak zło konieczne.Pani (usunięte przez administratora) dobry i wydajny pracownik to zadowolony pracownik a tutaj takich nie ma.Zapyta Pani dlaczego więc nikt się nie zwalnia? zapewniam ,że dużo osób o tym myśli i jak komuś się nadarza okazja to ani chwili się nie zastanawia a następców brak(studenci to działania doraźne).Pani uważa ,że pracownik będzie myślał o swojej pracy jak nie wie czy mu do 10 starczy?Przestańcie traktować ludzi jak (usunięte przez administratora) a zacznijcie traktować jak pracowników,motywujcie (nie tylko poklepaniem po ramieniu) integrujcie są różne formy motywacji(jesteście po różnych kursach a nauka poszła w las) tyle mojej rady zrobicie jak chcecie.Ale pamiętajcie będą złe wyniki to Pan (usunięte przez administratora) nie będzie rozmawiał z człowiekiem na tłoczni, anodowni,czy magazynie tylko z Wami.Śmieszny gościu (usunięte przez administratora) (podpisz się nazwiskiem jak jesteś takim wielkim i wykształconym oraz doskonałym pracownikiem. Oczywiście nie wątpię że z bardzo dobrymi wynikami i umiejętnościami ) piszesz o wszystkich jako (usunięte przez administratora) itp. I próbujesz ich pouczać. Dla twojej wiadomości MORZE to jest np. Bałtyckie, Czarne itd.....

ZIZI

(usunięte przez administratora)jedyny gościu który może coś podziałać na prasach to (usunięte przez administratora) z korektury ma doświadczenie ,ma poukładane w głowie ,ma jaja nawet staremu się postawi , a na prasach przy mierzeniu profili cześciej go widać niż operatora już nie mówię o tym że wielokrotnie udowodnił ze rzeczy które są w założeniu niewykonalne można zrobić TAKICH LUDZI NAM BRAKUJE !!!!!

huh

To wyciskajcie więcej i szybciej na takim złomie ...(usunięte przez administratora)

bolek

(usunięte przez administratora)Pamiętajmy jeżeli stracimy klientów to FINAL który istnieje na rynku tyle lat będzie tylko wspomnieniem. Obrażacie wszystkich dyrektorów a z tego co pamiętam do tej pory żaden Wam nie odpowiadał nie wspomnę o Prezesach bo każdy Wam robi na złość nie daje podwyżek nie płaci premii a pytanie należy Wam się ? za ilość takiego złomu , za tyle reklamacji .... Może zróbmy coś żeby firma zarobiła to i my zarobimy....

Pakowacz

Świetnie zero problemów

min o doświadczenie i czego oczekuje typowy standardowy zestaw pytań Zaznaczam ze to było w 2014 potem sam zakończyłem prace bo miałem lepszą ofertę zagranicą obecnie zastanawiam się aby tam wrócić

Anoda

(usunięte przez administratora)Ja robię swoje i nie widzę,by "góra" traktowała kogoś ulgowo.Właściciel wykonał dobry ruch.Bez Hydrowców,klientów których mamy dzięki (usunięte przez administratora) nasza firma legła by w gruzach.A to,że (usunięte przez administratora) ciśnie i robi porządki to tylko dobrze,bo jeden robił,a trzech stało i patrzyło.

Adrian F

Przyjdź i powiedz mi to w twarz hejterze :)

huba buba

lepiej coś zrobić niż łazić i narzekać że (usunięte przez administratora) owo. kartofel

eee

czyżby wynikało z tego co przeczytałam ze Pan (usunięte przez administratora) awansował? ;)

Piter

Ale z tego,co czytałem o waszej firmie to macie wszyscy etaty.Wolałbyś 9 zeta brutto?Niedziela gratis?Chyba nikt wam nie karze pracować w niedziele?No chyba,że macie taki system pracy.Widzę też,że nie cieszycie się z faktu,że wasz kolega awansował.To jakieś jaja.Dużo w was jadu i wylewania żółci na forum.I sorry,że was obrażę,ale wy (usunięte przez administratora) wszędzie doszukujecie się złego.Narzekacie na wszystkich,ale nie na siebie.Uczcie się etosu pracy do wielkopolan,sąsiadów ze Śląska czy małopolski.Nie chciałbym pracować z takimi jak wy.Czubek własnego nosa przysłania wam obiektywną ocenę sytuacji.

ciekawy

ciśnijcie temat dalej, aż miło poczytac. hahaha

bbbb

a czy dostałes w kwietniu, związków wtedy nie było komu podziękowałes(usunięte przez administratora)obiecanki cacanki a głupiemu radosc

młoda

Słyszałam że podobno miała byc jakaś premia i wyrównania i prezes powiedział ze nic nie dostaniemy dopóki sa związki. "Dziekujemy" wam chłopaki !!!! że się postaraliście.

jola23

Zobaczcie na ostatnie decyzje kierownictwa. Są mistrzowskie. Skłócą załogę i dalej będziemy pracować za coraz mniejsze pieniądze, godząc się na kolejne obciążenie obowiązkami.

prawa

Ludzie opamiętajcie się! jaki wy poziom reprezentujecie? czy tak ma wyglądać Final? Nawet koledze zasdrościcie. Uważam że dobrze że go ktoś docenił i dał mu szanse, co wolelibyście kogoś z zewnątrz. Żal na to patrzeć. Obrażacie się nawzajem czy to jest poziom związkowców? nie to jest poziom ludzi bez klasy.

blablabla

(usunięte przez administratora) No to się porobiło a tak swoją drogą to będziesz teraz skamlał przed kolegą (usunięte przez administratora) hahaha.

Sizar

To żart czy prawda bo czytam i nie wierze

kolo

(usunięte przez administratora) i zarządzanie produkcją też wymyślili hehe i będzie tu dobrze

lolo

przyjdz do finala 10zł sobota niedziela gratis

Piter

Pracuje w firmie produkcyjnej pokrewnej branży (przetwarzanie profili i obróbka ALu)Pracuję na umowę zlecenie (9 zeta /na godzinę)bez urlopu,bez żadnej ochrony.Jak nie ma pracy to całuję klamkę i wracam na busa.Czekam na telefon od kierownika produkcji.Czy jest ktoś chętny za zamianę?

czarny

Właśnie żenujące, co wypisujecie. Czekam co takiego te związki nam załatwią, może jakieś wielkie zamówienia, które się najlepiej same wyprodukują, spakują i wyjadą. Ludzie spójrzcie kto z nas te związki załorzyl - masakra, jak oni nie potrafia sobie nic zalatwi,ć to co oni nam zalatwia. Tak rozmawiamy miedzy soba, ze chyba chcieli zeby ich nie wywalili z roboty, a teraz my na nich hakowac bedziemy

Zostaw merytoryczną opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Final?

Zobacz opinie na temat firmy Final tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Final?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Final?

Kandydaci do pracy w Final napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Final