Final

Opinie o Final

W każdej firmie są normy tylko tutaj jest wyścig jak psy sołtysa jak ja mam to drugiemu nie zostawię .Siemka

też pracownik
@pracownik

no i fajnie :)

Były robol
@pracownik

No właśnie wyścig. Ja na szczęście już tam nie pracuje, teraz mam lepszą pracę i lepsze zarobki

@Były robol

Pochwal się gdzie i ile :) daj szansę innym

O czym wy mówicie jakie dobre zarobki? Te grosze? W dodatku jak się nie wyrobi chorej normy to nie ma premii. W okolicy jest dużo firm gdzie są o wiele lepsze zarobki.

Niezadowolony

Okropna praca i okropni ludzie. Nie polecam nikomu.

elo
@Niezadowolony

to pal wrotki i szukaj lepszej :)

ZXZ

Ta firma to jakaś masakra, Trzeba ją omijać z daleka.

no i masz
@ZXZ

Pewnie jesteś jednym z pracowników i masz obawy, że ktoś może zająć Twoje miejsce albo nie nadajesz się do pracy fizycznej. Skoro taka kiepska firma to czemu ma tylu pracowników z długim stażem pracy w tej właśnie firmie? Przestańcie już narzekać, bo warunki nie są najgorsze. Atmosfera- Wy ją tworzycie więc do siebie pretensje należy mieć. Tak gorąco na hali? Inni pracują na dworze- deszcz, śnieg czy słońce- i żyje a Ty dach nad głową, ciepło i jeszcze źle. Normy są wszędzie, za stanie i ładne wyglądanie nikt Ci nie zapłaci. I możesz tutaj teraz wyrzucać jak to źle jest w firmie, że kim ja jestem i ile zarabiam, że tak piszę ale pamiętaj, że Twoje narzekanie niczego nie zmieni. Kto będzie chciał to będzie pracował, siądziesz za biurkiem na du.pie i też będziesz narzekał, że niewygodnie, że psychicznie się wykończysz, że szef nad Tobą sto i patrzy co robisz itd. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, ciesz się, że masz sprawne ręce i nogi, więc szukaj pracy marzeń gdzie indziej.

były
@no i masz

hehe i kto to pisał wiadomo Patryś o jej dobrze że mam wolne od tej zmiany

Pakowacz

Świetnie zero problemów

min o doświadczenie i czego oczekuje typowy standardowy zestaw pytań Zaznaczam ze to było w 2014 potem sam zakończyłem prace bo miałem lepszą ofertę zagranicą obecnie zastanawiam się aby tam wrócić

XYZ

Normy wyśrubowane, kiepska atmosfera. Nie polecam tej firmy. Teraz do brembo mają być przyjęcia, lepsza praca i lepsze zarobki, lepiej tam złożyć CV.

Jeżeli musisz to będziesz pracował i wtrzymasz a w niektórych firmach są niższe zarobki i też ludzie pracują.

Nie warto się pchać do tej firmy. Na hali jest straszny gorąc i hałas, a praca jest ciężka i słabo płatna. Nie polecam.

brembiak

Firma jest super rodzinna atmosfera na hali jest klima hałasu praktycznie nie ma kierownictwo jest ok.składajcie cv.aha zarobki nigdzie tyle nie zarobicie

grucha

A ja ide do brembo i mam (usunięte przez administratora)

Wszystko zależy na jakim dziale Ryśku jeśli nie chorujesz (l4) to się dostaje zawsze coś

Rysiek

A te premie kwartalne to wszyscy dostają? Ile tego jest?

Tomuś

O czym wy ludzie piszecie? To jest forum dla zwykłych prostych ludzi którzy chcą zarobić pare groszy na produkcji a nie dla filozofów chcących gnoić innych. Szanujmy się na wzajem, przecież wszyscy jesteśmy tacy sami, chcemy tylko godnie żyć na tym zasranym świecie!!

Widzę ze same wykształcone kobitki po studiach noszą drewno i wkładają do niego aluminium hehe nauczcie się wszyscy szacunku samych do siebie bo jako osoba szukajaca pracy do tej firmy napewno cv nie złożę...wolę siedzieć w domu niż pracować z judaszami.baby to ch...je

Dla takich wlsanie cweli to pisze :))

Hahah dobry jestes Takiego pedala jak ty zadne słowo na mnie nie dziala Kappaa :D 1:0 grasz dalej ? . Bo Pedal słowo to jeszcze nic ale Taki Cwel jak ty to masakra widac kto sie odzywa jak jest dymany cwel w dupe :) i ciągnący fajne przełożonym . Po za tym wiesz co co Słowo "Cwel" ? Po drugie jak czytac nie umiesz to wlasnie ty w pośredniaku nie byleś . Grasz dalej ?

blondi
@Dla takich wlsanie cweli to pisze :))

Student
@blondi

Widzę ze google pomaga :) Ty Kapelusza to mozesz odpierdolić :)) .i. ..i.. "Twoja wypowiedź brzmi mniej więcej tak: Jeśli masz cztery ołówki, a ja mam siedem jabłek, to ile babeczek się zmieści na dachu? Odpowiedź brzmi fioletowy, ponieważ kosmici nie noszą kapeluszy." Dlugo tego szukałaś ?? z tego co wiem to google szybko działa 2:0 Grasz dalej ?

Do studenta
@Student

weź się rozpędź, a ściana znajdzie się sama. To jest forum, które ma na celu pomóc osobom szukającym pracy poznać ten zakład, a nie twoich upośledzonych wypowiedzi. Napisz coś mądrego, a nie jakieś wiersze o cwelach i pedałach, gdzieś ty się chłopie uchował? Poziom wypowiedzi równy zeru, zdania są niepoprawne złożone, nie wiadomo z której strony ugryźć, żeby przetrawić. Może spróbuj kariery rapera zamiast robić z siebie głupka. Pozdrawiam cieplutko i proszę nie rozmnażaj się :) :) :)

Gramy ?
@Do studenta

Magister sie znalazł tu znajdziesz prace hahha w finalu bedziesz zbitki z derewna nosił/ła wiec zamknij morde i idz szukaj roboty a nie na necie siedzieć bo takich jak ty to moge cisnąć caly czas cwaniaczku. Jade po was to sie juz pisze jakies dziwfne wierszyki :Do -Blondi -Xyz -Wasz Czas Mjia -Dla Studenta Powiem tak Pojechalem was równo . gracie dalej dawac po piszemy :) widze ze cwaniakom brakuje juz słów

do studenta
@Gramy ?

no pojechałeś, aż się boję wejść do Finala .

Pozdrawiam

wszyscy w domu zdrowi? Nie rób wsi na tym forum, bo nikt nie będzie się wstydził za twoje zachowanie

w granicach 2 tyś powinieneś dostać na rękę oczywiście ze stawką suwnicowego a nie taka jak początkowo pakowacze

Ale 2 tys z premią i dodatkami?

Anonim 2
@Anonim

Nie Kierowniku

Ale ile konkretnie dostaje suwnicowy?

Żal tyłek ściska pozdrawiam wszystkich.

Pracuś

To zależy na jakim dziale , ale jak na początkującego suwnicowego tragedii nie ma moim zdaniem . Wraz z nabytym doświadczeniem rośnie pensja :)

A powiedzcie ile operator suwnicy bierze na rękę po okresie próbnym?

Operator

Haha Popieram!!!!

Wasz czas mija....

stara grażynka milenka dorotka,koalicja spiskowców i nieudaczników i ludzi ktorzy nic nieosiagneli i nieosiagna w zyciu.jak na was patrze to mi niedobrze.Krowy doić!!bo do tego tylko sie nadajecie.

Dalekowzroczny
@Wasz czas mija....

Ewelinko - ,, Wasz czas mija.. ". Właśnie widać, ile Ty osiągnęłaś w życiu, 22 lata i zero wykształcenia, zamiast studiować, to przyszłość z finalem wiążesz, u boku niewykształconego OPERATORA suwnicy. Z niecierpliwością czekam na twoje dalsze osiągnięcia w życiu, FINAL FUTURE. HAHAHA! Maturę chociaż masz gówniaro? Bo widzę, że u Ciebie IQ lewego buta, ale do szczekania to pierwsza. . Zresztą widać po twoich wypowiedziach, że u Ciebie polski język, to trudny język. A do dojenia krów biorą,ale takie MŁODE i ZWINNE, co normę napierdalają (A masz do tego predyspozycje: wygląd i posturę). PS.Trochę szacunku do starszych.

Młody

Na dzień dziecka i na Mikołaja dają. Na świeta kasa.

Zostaw merytoryczną opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Final?

Zobacz opinie na temat firmy Final tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Final?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Final?

Kandydaci do pracy w Final napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Final