Final

Opinie o Final

Aa

Jak z jakością produkcji. Chcielibyśmy zlecić tłoczenie profilu. Tylko czy warto.

ert
@Aa

Oooooojjjooojoj dobre pytanie. Zapytaj może o ilość reklamacji i odpowiedzialność za produkt :) to oczy z orbit wyjdą.

@
@Aa

Jakosc produkcji na najwyższym standarcie polecam.

qaz
@@

CO TO ZNACZY NA NAJWYŻSZYM STANDARCIE ? PO JAKIEMU TO JEST NAPISANE ? PO TARNOGURSKU ?, PO ANDRYCHOWSKU CZY W (usunięte przez administratora) ODMIANIE TURECKIEGO?. Jezu ... kogo oni tam trzymają ?. To są jakieś kałmuckie standardy.

As
@qaz

Poliglota się odezwał:-) jak już coś to " po tarnogórsku" geniuszu

@qaz

Nie k&wa po chinsku poligloto.

@.

Po chińsku ? aja myślałem że to kałumcka odmiana strzemieszyckiego. Takie dobro kulturowe Finala.

Kultura na "najwyższym standarcie", no ale czego wymagać od chłopa ? kultury ? Kultura to dość odległy termin dla chłopów i chłopek z Finala.

Rty
@Aa

A jaka może być przy dziesiątkach niesprawnych, naprawianych prowizorycznie na szybko urządzeń?

to be
@Aa

A może coś na dział CNC czyli Computerized Numerical Contro bo nie m co planować? :)))

mamy kompu7ter mozna pisac co co cieche eheeeeeeeeeeee

@.

nie kawa tylko zupa chińska z radomia

Nina

Bardzo solidna firma polecam i zapraszam są ogłoszenia na olx.

Radkowitz

Tak zwłaszcza wydział anodowni. Hahahaha

Raki

A o co chodzi

@Radkowitz

Nie narzekaj anoda+ metoda = katoda hehe nawracajcie się. Wracajcie na tor

Lusy
@Beata

Sama się nawróć bo firma jest spoko tylko ludzie nie chcą pracować. Tu idzie zarobić naprawdę sporo. Na produkcji około 4 tyś . Na paczkowni też 4 tyś. na magazynie słyszałam że chłopaki mają koło 5 tyś. Ogłoszenia są warto tu przyjść

Lusy

Jak o innym piszę o naszym w DG. Takie są zarobki

@Nina

Taka solidna że nie wypłaca setek które miały być w lutym. Może w kwietniu a może dostanie się do odbioru, ciągłe (usunięte przez administratora) pracowników.

F16
@Radkowitz

A co jest tam nie tak że tak narzekacie ?

Zgred
@Lusy

Ciekawe gdzie te 4tys na pakowni

Zioło
@Obserwator

Ja tam dostaje wszystko na czas i jest ok lubię jeździć zielonym wózkiem bo jest pełnoletni hahaha

. ..

Hahaha, ktoś nowy przyjdzie. Rozbawiłeś nas kolego. Ostatni nowy zniknął zaraz po tym jak zobaczył sześciodniowy grafik.

nick
@Nina

technologa i do jakosci szukaja na pracuj.pl

. ..

4 tysiące, dopisz tylko za ile godzin czy dniówek. Taki zarobek dostają tylko ludzie niemający życia poza pracą

@Lusy

brutto

nick

technologa szukaja i specjaliste ds jakosci na pracuj.pl

Anodal

Agonia anodowni postępuje. Kiedy Pani kierownik przyzna że się do tego nie nadaje? A może bunt po wprowadzeniu 6 dniowego tygodnia pracy sprawi że niedługo nie będzie już czym i kim zarządzać.

Bogdan
@Anodal

Pani kierownik jest super ja ją uwielbiam. Proszę ich nie słychać

Rota

Czy ktoś mi powie czy dalej jest potrzebny magazynier wózków ? Bo jestem zainteresowany jakie są zarobki na początek?

R
@Rota

Nie ma takiego stanowiska magazynier wózków :)

@Anodal

jak sama zawiesi i zdejmie a wózków i koszy nie będzie życzę powodzenia

Pakowacz

Świetnie zero problemów

min o doświadczenie i czego oczekuje typowy standardowy zestaw pytań Zaznaczam ze to było w 2014 potem sam zakończyłem prace bo miałem lepszą ofertę zagranicą obecnie zastanawiam się aby tam wrócić

tadek

wysłałem cv na magazyniera, ktoś wie ile dają na początek? druga sprawa: • dodatkowa premia za dojazdy oraz za nie palenie ile ten dodatek za nie palenie wynosi? bo nie wiem czy rzucać już fajki ; )

Alek
@tadek

I jak pracujesz już? Bo ja też chciałem złożyć podanie

Beata

Praca jest ok w ciepłe nie leje na głowę fajnie jest no może wozkowi maja źle bo na dworze muszą jeździć cały czas A wózki bez szyby są nawet nieden pan ostatnio się zwolnił bo słyszałam że mu to nie odpowiadało. W sumie się nie dziwię zimno leje czy ktoś by chciał pracować w zimnie na wózku starym jak świat.

@Beata

A no był ostatnio jeden kolo nawet spoko gość ale nie odpowiadała mu praca na dworze . Zresztą nie dziwię się kto by chciał pracować na dworze jeszcze jeździć starym złomem bez szyby albo z tymi drzwiami bez zamka co latają w prawo i lewo. Jak ktoś przyjdzie fajny to zamiast go przytrzymać zaproponować coś innego to puszczają bez słowa. Ciekawe kto tym razem przyjdzie i na ile na dzień lub dwa .

Beata

A Gdzie BHP i UDT czy oni widzieli te wózki? Może ktoś to w końcu zobaczyć jaki to złom i jak niebezpiecznie się tym jeździ . Nie dziwię się że ten ostatni gość się zwolnił. Jak by mi kazali tym jeździć też bym odeszła. Wstyd dla firmy

Kiepski

Jak kto przyjdzie osadzonych w kryminale jest dużo oni są chętni

Bolek

Ale za to w lecie ma przyjemność jazdy wózkiem bez szyb.

Znawca nie znawca ale bezpieczeństwo stawiam na pierwszym miejscu A u nas w zakładzie co niektórzy o tym zapomnieli. Dojdzie do tragedii to wtedy oczy otworzycie. Ty możesz jeździć dla mnie nawet taczką

Obserwator

I to jest właśnie podejście rodem z finala, co tam że to się trzyma na stretchu i tyrytytkach, ważne że jeździ. Bezpieczeństwo i komfort pracy pracownika - kto by się tym interesował. Tyczy się to większości urządzeń w tym zakładzie.

Czym Final zachęcają? Jakie mają dodatki?

Zioło

Premie wczasy pod gruszą nocki i wielka innych 4 tyś wyciągniesz

Krzysztofson

Witam mam pytania proszę o klarowne odpowiedzi a nie durne wypociny z góry dziękuję. Jaka obecnie jest stawka miesięczna netto (na rękę) Czy praca jest przez agencje czy bezpośrednio przez zakład. Czym można dojechać do pracy czy Final posiada swoje przewozy itd. konkretnie chodzi mi o dojazd okolic Gołonoga

Dżony
@Krzysztofson

Nie ma zakładowego środka transportu , jedynie koksiaki Pytasz o zarobki , ale sprecyzuj na jakim dziale i stanowisku bo tu są różnice w tysiącach :) Pozdrawiam :)

@Dżony

Chodzi mi zwykłego pracownika fizycznego na produkcji nie mam pojęcia jakie są działy na Finalu. A taki przewóz ma koksownie (koksiaki) jaka cena jest orientacyjna i gdzie można załatwić karnet miesięczny. Pytam bo jeśli się nam zatrudnię to nie chce mi się błądzić a autobus 84 ma tragiczną trasę. PS. Dzięki za odp.

@Krzysztofson

Odpowiedzi na twoje pytania udzieli ci dział kadr

Dżony
@Krzysztofson

W tamtym roku było 160 zł na miesiąc , co do 84 to potwierdzam ciężko dotrzeć na 6;00 Co do wynagrodzenia na tamtym dziale nie mam pojęcia , ale pewnie na start jakieś 2,5k bez dodatków w okresie próbnym

@Kiepski

Nik pasuje do twojej odpowiedzi KIEPSKI gdybym chciał specjalnie tracić czas aby jechać do Finału do działu kadr lub dzwonić i czekać X czasu na połączenie

@Krzysztofson

Nie ma takiej firmy Finał na pewno się tam nie dodzwonisz.

CY ja wiem ????

Bożena

I tak na pakowni i hu&a robicie

Ile jest zmian w Final?

KonstaMaTo

Z tego co pamietam

KonstaMaTo

Z tego co pamietam obowiązywał system pracy czterobrygadowy

Sami swoi

Słyszałem o nagrodach na pakowni z jakiej niby okazji takie bonusy? Żenada

Jacek

Czoło mnie boli

Tomash

Przyjemne zoo ,codziennie w cyrku

Mądry z rozładunku

Bardzo wesoła atmosfera, dobre pieniążki

Srawlik

Pracodawca który daje i zabiera pieniądze kiedy mu sie podoba to jesy ...uj nie pracodawca.Tyle w temacie.

rebeca
@Srawlik

po dzisiejszym zebraniu widac ze pani prezes sama nie zrezygnowala.szkoda.dala temu zakladowi to co najlepsze.kobieta na poziomie.obyta i ma znajomosci.bylo widac jak ja to bolalo.

TADEK NIEJADEK
@rebeca

"Na poziomie, obyta i ma znajomości" hehehe :):):). Zależy kto jaki poziom oraz obycie preferuje. Ja wole się nie wypowiadać na temat obycia i poziomu tej pani, bo musiałbym użyć słów, których nie używam na codzień. Swoją drogą, ciekawe czy ją równie mocno bolało jak tych, których latami zwalniała często bez żadnego uzasadnienia i bez zastanowienia ile czyni krzywdy takim osobom. Byłbym za tym, żeby bolało ją po 100 kroć mocniej niż tych, których bez mrugnięcia oka wywalała na bruk, lub którzy za jej sprawą wylecieli z ręki właściciela. "Na poziomie, obyta i ma znajomości" :):):). Boże co za oddana ciemnota.

@Srawlik

Klucz to utrzymywanie czterech zmian za wszelką cene. Mieć (usunięte przez administratora) dostępnych 365 dni w roku za 2500 tysiąca. (usunięte przez administratora)

Wernyhora
@TADEK NIEJADEK

Będzie płacz i zgrzytanie zębów. Były bony na święta, paczki na Mikołaja, imprezy na dzień dziecka. Pójdziemy na dno.

Kozak
@Wernyhora

Ja na twoim miejscu w poniedziałek rano poszedłbym do MJ i powiedział jej, że to ty jesteś tym oddanym pracownikiem, który bez niej nie da sobie rady. Myślę, że jako osoba obyta i z klasą zabierze cię ze sobą, a może cię nawet adoptuje. Trzeba przyznać, że posiadasz jedną zadziwiającą umiejętność. Ilekroć się odezwiesz, dowodzisz swojego głupoty. Obyś żył wiecznie! P.S. Jak chcesz dostawać mikołajkowe paczki to idź na grube, dostaniesz nie tylko paczkę i bony, ale też 13-kę, barbórkę, wczasy pod gruszą, ołówkowe i jeszcze deputat na węgiel. Może nie będziesz kierownikiem z podstawówką ale za to będziesz raz w roku dostawał chałwę i szynkę konserwową.

@rebeca

Sama zrezygnowała hehehe. dobre. Nosił wilk razy kilka poniesli i wilka.

@TADEK NIEJADEK

A ja tam robię swoje i mam to gdzieś.

Sami swoi

Rafał brygadziści nie źle zarabiają mówią że mają lepsze pensje od Kierownika.

Misisipi
@Sami swoi

Nie jeden chciałby zarabiać taką kasę.

Zazdrosna
@Misisipi

To ile Ci brygadziści zarabiają tak +/- , ma ktoś taką wiedzę oprócz nich i ich kierownika ?

maz

fajne macie zdanie o ludziach z zk !! przecież tro tacy sami ludzie jak my !!

@maz

No chyba nie są tacy sami jak my za niewinność nie siedzą

@..

3/4 to element społeczny mający dwie lewe ręce do roboty.

grucha

chciałem się dowiedzieć czy pracują w waszym zakładzie przodownice pracy

Roman
@grucha

Tak pracuje jedna przodownica Bożena z Olkusza

Hanna
@grucha

Czy jesteś zainteresowana pracą na wskazanym stanowisku? Może wskażecie nam dodatkowe informacje takie jak kwestia wynagrodzenia jak również benefity, które firma oferuje swoim pracownikom. Każda informacja będzie cenna dla osób obecnie poszukujących pracy.

Zadowolony
@Hanna

Wszystkie informacji udziela dział kadr

Jerzy
@Zadowolony

Myślę, że takie informacje może podać również osoba, która pracuje bądź pracowała w firmie Final. Czy ktoś z Was mógłby napisać, jak kształtuje się obecnie poziom wynagrodzeń, które oferuje ten pracodawca? Z chęcią poznam informację na ten temat.

Mark

Jaki zakres obowiązków należy do operatorów cnc? Uzbrajanie? Ustawianie? Pisanie programów z ręki w jakim zakresie bądź jakim poziomie? Jakie sterowanie jest potrzebne do pracy w firmie? Zastanawiam się nad złożeniem cv i ciekawi mnie zakres obowiązków za wszelkie odpowiedzi na powyższe pytania będę wdzięczny.

Dar

Jakie zarobki na cnc ?

CNC

Jak wygląda praca na CNC ? Bo zastanawiam się nad złożeniem CV jakie zarobki atmosfera itp

Roman
@CNC

Praca jest ok zarobki bardzo dobre atmosfera ok

Zostaw merytoryczną opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Final?

Zobacz opinie na temat firmy Final tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Final?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Final?

Kandydaci do pracy w Final napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Final