Opinie o Izotechnik w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Izotechnik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Izotechnik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izotechnik w Płock

Robak

Pleban cholero te posty to twoja robota!

@Robak

Tak jest to moja robota a co nie wolno?

Ii

Wolno i owszem pleban.

Młodziak

Widzę ze ludzie często tu zaglądają dlatego moze ktoś z pracowników cos podpowie. Jak to w izotechniku jest z młodymi początkującymi spawaczami? Jestem po kursie w mostostalu i chciałbym sie rozwijać i uczyć sie spawać, aktualnie zalapalem sie do cnh ale tu to nie spawanie tylko smarkanie. Jest szansa w Izo dla młodego, czy młody jest dobrze jeb....y. Bo z opini znajomych dowiedziałem sie ze „ w izotechniku nauczysz sie spawać” Pozdrawiam pracowników i liczę na jakaś rzetelna odpowiedz.

Tofik

Na próbki przychodzu łobcy a wisienki nie ma niech łon wraca natychmiast bez niego to nie robota -TOFIK

Jrek

Wisienka wracaj do Izo!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Izotechnik? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Paa

Panowie interesuje mnie- ten starszy odgrzewany kotlet z wąsem to kto?

@Paa

No dobra stary to wiadomo kto .Aten młody to kto

Prawda potwierdzam

Agata

Komentarze poniżej są niepokojące. Wszystko w firmie okej?

@Agata

Nie jest okej? Nie ma wisienki bez niego to nie robota.

@Agata

Wisienka zwalniaj sie z tamtej roboty i wracaj bez Ciebie to nie robota.Bez wisienki nic nie jest ok! -Tofik

JREK

WIsienka wracaj do izo natychmiast!!!

Tofik

Gdzie łon jest miał być dziś w robocie mówię oczywiście o koledze wisience. Czekam do cholery już prawie 1,5 roku.

Wisienka wracaj jutro 2 stycznia widzę Cię w izo bez Ciebie to nie robota. Jrek

Jrek

Wisienka wracaj do izo natychmiast.!!

Tofik

Wisienka wracaj do Izo bez Ciebie to nie robota!!!

(usunięte przez administratora) wracaj od 2020r. Widzę Cię w pracy

Wisnia
@Jrek

Niech on nie wraca bo dla niego roboty niema wlazowych nie potrzebują Okna też zajęte myją w tandemie

Grzegorz (rzeźnik)
@Wisnia

Odwal się kołtunie od kolegi wisienki.

Wisienka wracaj!

Llll

Ludzie ilu ja tu odgrzewanych kotletów jeszcze zobaczę już mnie się chce wymiotować od nich.Naprawde?

Budynio

Wisienka wracaj do nas?

@Budynio

Witam.Mam zamiar przyjac sie do izotechnika wie prosze opisac jakie jest kierownictwo

Li

A ten młodszy odgrzewany kotlet to nikt inny jak łysy

Tofik

Wisienka wracaj do wuja Wacława do izo natychmiast bez Ciebie to nie robota.Jestes potrzebny .

A ten młodszy to ktury

Podobno

Podobno Wiśnia wraca. W TVNie mówili, że od 15go.

Rzeznik
@Podobno

Podobno to Kopernik był kobietą jak go znam to napewno tu nie wroci zreszta ma dobrą robote na miejscu.To jest rozgarniety człowiek.

Spawacz

Witam są przyjęcia do IZO . I co słychać u tych dwóch odgrzewanych kotletów

@Spawacz

W szczególności ten starszy odgrzewany kotlet ma się za fachowca a nadaje się jedynie do pieszczenia pod baranami,jaj oczywiscie baranom. Ja cię obserwuje w dalszym ciągu pobierasz. Dorwiemy i się skończy babci sranie

@Tolek

Czy to jest ten odgrzewany kotlet co nigdzie sobie rady nie mógł dać i wrócił na kolanach. A swego czasu sprawy zakładał oczywiście w sondzie..? Dajta spokój jaki wstyd.

@Michał

A ten drugi odgrzewany kotlecik nadal cwaniakóje

@Spawacz

A ten drugi odgrzewany kotlet to taka, wazelina!

@Michał

Tak to właśnie ten odgrzewany kotlet z wąsem ha ha ha.

@Michał

Najlepiej to zrobil jednak kolega wisienka .

@Michał

Z tych starych spawaczy dobrze zrobił. Grzegorz, Janek a Wisienka to już pokazał klasę.

@Michał

Kolego pierwszy przed spawaniem trzęsie się jak galaretka . A ten ostatni jak pamiętam to nawet nie spadał pod RTG bo wszystko partolił. To nie pisz tu takich głupot

@Spawacz

To ty kolego nie pisz głupot bo słabo pamiętasz duża strata bez nich

_
@Grzegorz

Ha,Ha, Wisienka i spawanie z izo wyleciał bo nie potrafił spawać.

@_

Co ty za bzdury piszesz wisienka to spawacz pierwsza klasa. Odszedl z izo i spawa w innej firmie na pewno nie wyleciał bo pracował tam w izo kupe lat. Dobrzy ludzie poodchodzili.A zniego są zadowoleni dostał dobra kapucheznam tam jednego co znim robi.

Women
@Grzegorz

Tu sie pisze opinie o pracodawcy a wy panowie piszeci głupoty bo jestescie chamy prostaki i neandertalczyki. Idzcie do psychiatry, leczcie sie bo nie potraficie myslec i czytac ze zrozumieniem

@_

kolego wisienki nie ma już nieomal poltora roku w izo a wy go jeszcze tak wspominacie.Tak wiem jest to dobry kolega,nie masz racii kolego pisząc ze wisienka nie umnie spawac .JAK trzeba było to wisienka robil probki za majstra Dymka .BO on sam nie dawal rady .TAKRZE DUZO POMOGL SAMEMU MAJSTROWI.JA TO WIDZIALEM I tez wiele osob to widziało ciekawe czy mu podziekowal ze mu tylek ratowal.JESZCZE raz szanuje kolege wisienke.

Budyń
@Michał

Jaka klasę wiśnia pokazał że był wlazowym czy lico kład szlifierka Ps.wisnia przestań się chwalić nie pisz więcej na siebie

@Budyń

Oco Tobie znowu się rozchodzi co ty piszesz znowu na kolegę wisienke. On ma gdzieś te tematy to ja piszę że jest to dobry kolega. A ty ciągle o tym wlazowym. Zazdrościles mu tej fuchi to ty przestan pisać głupoty. TY odgrzewany kotlecie

@Budyń

Odwal się od kolegi wisienki

Rak
@Budyń

Sam chciałbym być wlazowym i brać taką kapuche jak wisienka.

@Budyń

taką klase wisienka pokazał ze odszedł sam z firmy spawa i daje sobie rade w innej firmie .Proponowali mu tutaj większe pieniądze nie ugioł się nie wycofal wypowiedzenia jak niektorzy by chcieli .JEST to dobry kolega który ma swoje zdanie a nie jakiś zwykly odgrzewany kotlet .Grzegorz (rzeznik)

@Grzegorz

Kolego idź postój przy grobie kogoś kogo znałeś i się pomudl o rozum dla siebie A nie tu takie głupoty piszesz

Zostaw merytoryczną opinię o Izotechnik - Płock

• Jak się pracuje w Izotechnik?

Zobacz opinie na temat firmy Izotechnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izotechnik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 42 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Izotechnik
2.2/5 Na podstawie 247 ocen.
  • Witolda Zglenickiego 44E
    09-411 Płock