Opinie o Izotechnik w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Izotechnik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Izotechnik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izotechnik w Płock

Tofik

Jrek dlaczego wisienka robi karierę jako spawacz w innej firmie bez niego tu nie robota powiem krótko natychmiast ma wracać i tu robić. Tu się wyszkolił inna firma korzysta. Już tu ma być skonczylem

@Tofik

Wisienka znalazl sobie lepsza prace i odszedl.Jest to rozgarniety kolega i dobry spawacz

@Rak

Wisienka ma natychmiast wracać!!!

To zwykly ciul

@Budyn

A dymaj się ty sam ciulem jesteś. Pajacu-jeden nie masz gdzie i co pisać.

@Tofik

Wisnia nie pisz juz na swoj temat Dla izo to i tak jestes szmaciarzem i wlazowyn

@Budyn

Ale ty się odczep od kolegi wisienki może sam szmaciarzem jesteś i wlazowym ty odgrzewany kotlecie. Wisienka o izo to już dawno zapomniał jest to dobry kolega i spawacz poradził sobie w innej firmie a nie jak ty wróciłeś na kolanach a izo Ci życie uratowało. Więc pedz wrotki ogonie.

@Tofik

Zapomniałem o izo to poco pisze caly czas o izo wisnia to zwykly flak na ku tasie pozdrawiam

@Budyn

to ja sobie pisze pracuje tu i tak sobie pisze co czuje...

Rak

Masz kolorową cip..... Bo jaj to ty nie masz.

Jrek
@Budyn

Co ty tu wypisujesz wisienka ma natychmiast wracać do izo bez niego robota słabo idzie. Będzie wisienka będzie szła robota.

@Jrek

Wisni to nikt nie chce to nie jest spawacz tylko wlazowy Każdy ma dość juz ,bo bez niego to nie robota ,jaki ma samochod i takie tam (usunięte przez administratora)

@Budyn

A co Cie obchodzi jaki samochód ma wisienka odczep ty się od wisienki to on ma gdzieś te izo odszedł i napewno niezaluje poradził sobie jest to dobry spawacz i kolega nie piszcie więcej. Akurat wisienke mało to obchodzi że ktoś tam chce żeby wracał. Albo i nie wracał. Ze ktoś ma go gdzieś napewno on tego nie czyta a więc dajcie sobie spokoj. - Rak

Grzegorz
@Budyn

Ja bym go chciał do pracy. Miło by było jak bym go codziennie widział. Jest to dobry kolega.

Ll

Od Nowego Roku widzę go tu na robocie

@Budyn

My wszyscy byśmy go chcieli do pracy.. Z nim praca miała by smak

@Ll

Gdzie łon jest mniał dziś być w robocie do wujka Wacława

@Tofik

Liczyłem ze wróci jak my !!! Pomyliłem się.

Marycha

Na próbki obcy przychodzą a naszego kolegi Marcina nie widać .

Marycha

Pracowałem z wisienka kupe lat ubolewam nad tym ze się zwolnił -( Marycha)

Niema wisienki bez niego to nie robota.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Izotechnik? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Gdzie jest wisienka bez niego

to nie robota miałem życzenie żeby od Nowego Roku był. A tu ani widu ani słychu słyszałem że karierę jako spawacz robi. Trudno tu go nie będzie a szkoda- Tofik

Rak
@Gdzie jest wisienka bez niego

prawdziwym majstrem bedzie a nie pseudo

Tofik

Jutro 3 -2021 rok widzę wisienkie tu na robocie. Jle będziemy czekać bez niego bardzo słabo idzie praca.Jest potrzebny !!!

Tofik

Po świętach będzie wisienka tak się cieszę. Bo bez niego-to nie robota.

Bogdan
@Tofik

Widzę że wiesz co się dzieje w firmie, powiedz mi w takim razie czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą liczyć na pracę w Izotechnik? Jestem ciekaw jak wygląda tu sprawa szkoleń, wiesz coś na ten temat?

Po kursie
@Bogdan

Tak moze i przyjma na przyuczenie ale daja mniej niz inne firmy ukraincom czyli jakies 18 brutto. To cwaniacy przyjma nauczysz sie przez miesiac a potem bedziesz robil za(usunięte przez administratora)

Ja pitole
@Tofik

Wisienka Mercedesa ma.. O królu z niebios. A ja co mam garba i krzywe nogi.

Grzegorz (rzeźnik)
@Ja pitole

Ma bo jest to dobry kolega i spawacz ja bardzo szanuje kolegę..

Staszek

Kurcze co sie dzieje Mazur sie zwolnil budyn na wolnym a ircia caly czas smakuje pod baranami .Jest to prawdziwy smakosz -..NAPRAWDE..!!!!!

Tofik

spawamy zbiorniki jest nam potrzebny wisienka .Gdzie lon jest do wujka wacka .Bez niego to nie robota -ma natychmiast tu robic-Tofik

JREK

ircia ja cie obserwuje byly imieniny ,znowu dales ognia. Nieladnie

Tak
@JREK

Dałem bo lubię a co mni zrobisz jak mnie złapiesz.

Tofik

Gdzie jest wisienka. Dlaczego nie ma go tu na robocie

Grzegorz(rzeźnik)

Ale ty się odczep od naszego kolegi może sam plociuchem jesteś ja do wisienki często dzwonię.

Skura
@Grzegorz(rzeźnik)

plotuchami to wy jestescie dzwonicie miedzy soba i obgadujecie ludzi a wisni to nikt nie chce inie dzwoni do niego

@Skura

Wisienki ogonie to nikt nie musi chcieć bo to jest chłopak rozgarnięty odszedł ponad 2 lata temu robi w innej firmie. Ja mieszkam niedaleko wisienki jeżdżę i dzwonię do niego bo to jest dobry spawacz i kolega. (usunięte przez administratora)

Skura
@Rak

chlopie powtarzasz sie juz od 2 lat szkoda ze nie odszedl 10 lat temu by byl spokoj

@Skura

Szkoda mógł odejść jak ja 12 lat temu.

@Skura

Budyń będę powtarzał przez 15 lat a więc. Budyń możesz się przyzwyczajać.

@Grzegorz(rzeźnik)

Wisienka to bardzo fainy kolega i dobry spawacz jak mniał bym firmę w kolejności pierwszej wziął bym go do siebie. A wszystko wskazuje że niedługo będę mniał i będę dzwonił do kolegi wisienka żeby przemyślał swoją pracę jak coś mu by nie pasowało zapraszam go do siebie na produkcję. Pozdrawiam kolegę wisienka.

@Grzegorz(rzeźnik)

wisienka nie wroci robi kariere jako spawacz w nowej firmnie .

@Skura

Wisienka to fachowiec dał radę w nowej firmie i nie jest odgrzewanym kotletem jak niektórzy którzy uważają się za fachowców a wracali na kolanach bo nigdzie rady sobie nie mogli dać pozdrawiam kolegę wisienke

To prawda pokazał klase

@Grzegorz(rzeźnik)

Nie ma wisienka tak bym chciał żeby tu robił chociaż od nowego roku. Ale widzę że to nie możliwe ubolewam nad tym. Tofik.

Tofik

Gdzie jest wisienka nie ma go tu na robocie bez niego kwitniem powiem krótko stoim z robotą. Od listopada widzę go tu. Bez niego to nie robota.

Stasiek

Prawda jak mnialem imieniny to ,Ircia od samego rana pytal sie czy cos mam

Kk
@Stasiek

TO prawdziwy smakosz

Tofik

Od października mniał być wisienka gdzie on jest. Bez niego to nie robota. Powie krótko jutro ma być tu w robocie.

Tofik

Jrek skunksie gdzie jest wisienka bez niego to nie robota.Powiem krotko od pazdziernika widze go na robocie

Spawacz

Panowie interesuje mnie co słychać u tych 2-odgrzewanych kotletach

Robiu
@Spawacz

A gdzie łoni pójdą. Już szanse mnieli. Niestety nie dali rady

@Robiu

Piszesz zapwewne o irci i łysym to są dwa odgrzewane kkotlety

Stary

Gdzie jest wisienka bez niego praca nie ma smaku

Jrcia

Dymcia smakuje pod baranami.

Tofik

Gdzie jest wisienka bez niego to nie robota powiem krótko od września widzę go na robocie.

@Tofik

Będzie Wisienka to będzie szkła robota.

Zostaw merytoryczną opinię o Izotechnik - Płock

• Jak się pracuje w Izotechnik?

Zobacz opinie na temat firmy Izotechnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izotechnik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 42 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Izotechnik
2.2/5 Na podstawie 247 ocen.
  • Witolda Zglenickiego 44E
    09-411 Płock