Opinie o Firma M&J Sp. z o.o. sp.k. w Żary

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Firma M&J Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma M&J Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma M&J Sp. z o.o. sp.k. w Żary

W grudniu szukali specjalisty ds. zakupów, jeśli ktoś wie z jakimi warunkami wiąże się stanowisko chętnie poczytam co tam ciekawego macie do przekazania:) Wiadomo, chodzi mi głównie o zarobki, bo nie wiem czy mam wierzyć na słowo firmie, ze oferują atrakcyjne wynagrodzenie. Ponoć pakiet benefitów jest bogaty, ale tez nie wdali się w szczegóły. To co, pomożecie?:)

Podwykonawca Nowy wpis

Tragedia nie polecam wspułpracy z tom firmom jak to bywa na początku ok co do zapłaty kasy już schody i kombinacje kary za wszystko nie wypłacane wpełni faktury (usunięte przez administratora) na metry zaniżają procenty materiałów na odpad zaniżona po czym obciążają podwykonawcę za straty kierowników pełno ale zero mysilenia i tylko kombinowanie oczywiście 30 procent wypłacone reszta do sądu inaczej się nie da budowa w Międzyrzeczu zapraszam poszkodowanych

Chciałem wysłać aplikację na inżyniera budowy, a widzę tu komentarze, że bywały zwolnienia i opóźnienia w wypłatach. Nadal takie sytuacje mają miejsce? Na stronie opisali to tak, że oferują atrakcyjne warunki zatrudnienia. A konkretnie to jakie? Jest system premiowy, wysoka podstawa wynagrodzenia?

Czy pracodawca Firma M&J Sp. z o.o. sp.k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Xxx Nowy wpis

Tak nie płaci na czas trzeba się upominać o swoje i to co każe mówić góra ma przekazywać podwykonawca takie robie z ludzi głupich

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Firma M&J Sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Niestety nie mogę nic miłego powiedzieć o tej firmie. Potrafią wręczyć wypowiedzenie przekazując kopertę, totalnie bez słowa wyjaśnienia. O podwyżkę trzeba się twardo upominać, dobrze jest mieć zapisane warunki na papierze lub mailowo ponieważ później wpierają, że nie było takich ustaleń. Oczywiście podczas wypowiedzenia otrzymuje się czystą pensje bez "premii". Czy wynagrodzenie było takie super? To na umowie mnie nie satysfakcjonowało, a "premią" manipulują jak potrafią. Jak dla mnie to bez szału biorąc pod uwagę fakt, że w soboty wielokrotnie pracowało się za darmo. Często spotykam na swojej drodze ich byłych podwykonawców, którzy najczęściej żalą się, że nie płacą lub są z nimi na drodze sądowej.

Szef

Człowieku obudzisz się nie będziesz robił z ludzi ,,n,, jak mało zarabiasz ;)

Mieszkanka
@Szef

Szefie a dlaczego ciągle rury rozwalacie ciągle brak wody na osiedlu muzyków ..przecież to maskara

Podwykonawca

Firma nie godna polecenia!! Na początku współpracy wszystko ok a jak przyjdzie do wypłacenia pieniędzy to robią się schody. Uśmiechają się, chcą załatwić na słowo a później się wypierają.. Kłamcy jakich mało. Kolejny raz sprawa się skończy w sądzie. Nie polecam!! Ostrzegam przed tymi oszustami!!!

Kinia

Praca w biurze projektowym jest trudna. Niedoprecyzowane polecenia, oczekiwania oraz ciągłe cięcie kosztów. To sprawia, że projekty są wielokrotnie zmieniane, a budowa robi swoje. Tak jakby projektanci stanowili tylko mrówki, które mają klikać zgodnie z życzeniami budowy. A co z poprawnością przyjętych rozwiązań? Tu odpowiedź brzmi "ważny jest zysk". Nie ma nic złego w zarabianiu, ale nie wzbudza to mojego zaufania. Wynagrodzenia ok, trzeba niestety wołać głośno o podwyżkę. Mam wrażenie, że kobiety nie są do końca cenione. Kierownikami zostają mężczyźni, podobnie jak managerami projektów. Nie wiem z czego to wynika, czy to jakaś ogólna polityka firmy, czy szefostwa.

Lidia
@Kinia

A to już niefajnie to wygląda chociażby odnośnie tych kobiet. Ale ogólnie to ile tak właściwie ich tutaj jest? Może mężczyzn faktycznie jest o wiele więcej i dlatego tak wyszło?

Zwolnienia w pracowni projektowej osoby zatrudnionej na umowę o prace wyglądają mniej więcej tak. W dniu zwolnienia dowiadujesz, że jesteś zwolniony . Tryb zwolnienia nie do odrzucenia. Żadnych rozmów i wyjaśnień przed zwolnieniem. Tak w skrócie. Ocenę pozostawiam pozostałym kandydatom

Lidia
@Kandydat

Skąd o tym niby wiesz? To potwierdzone informacje są?

Magda

Zwolnienia w firmie często się zdarzają ?

Jula

Firma niegodna polecenia z punktu widzenia pracy i współpracy Dziwne i bardzo mało profesjonalne procedury, są normą. Firma niestety dosłownie idzie po trupach swoich pracowników i współpracowników. Wystarczy popytać w miejscowości samemu zanim podejmie się współpracę. Nie ma zasad opartych na zaufaniu i szacunku do drugiego człowieka, co idzie od góry. Nie warto, tracić czasu i swoich ambicji dla tej pracy.

Rekiny biznesu, po trupach do celu. Stąd ich szybkie podnoszenie wartości firmy, kosztem partnerów biznesowych.

Bartek

@wykonawca Firma to dobry pracodawca i dobry kontrahent,więc dziwi mnie taka opinia.

wykonawca

Firma kompletnie nie respektująca warunków umowy.Zastoje z powodu braku materiału.Pieniądze za wystawione faktury są wypłacane w dziwnych transzach(,czego w umowie nie ma)i oczywiście NIE są wypłacane w podanym w umowie terminie.Trzeba dzwonić i prosić się o swoje,każdy mówi coś innego,kontakt z Panem Marcinem-Prezesem tragiczny!Jest to osoba,która powinna udzielić pomocy i każdej informacji,jedyne co usłyszałem to...proszę do mnie nie dzwonić.NIE POLECAM współpracy!!

York

Super firma zarobki też pozdro

Julia
@York

Trochę to ogólnikowa opinia, ale bardzo dobrze jest mieć świadomość tego, że w M&J można liczyć na atrakcyjne warunki płacowe. Jestem ciekawa, jak to jest z innymi warunkami pracy. Czy przysługują Wam tam jakieś dodatkowe świadczenia? Na przykład dodatki stażowe, świadczenia urlopowe, itp.?

Pietka11

Dziadostwo

Adek
@Pietka11

Chyba Ty

Zostaw merytoryczną opinię o Firma M&J Sp. z o.o. sp.k. - Żary

• Jak się pracuje w Firma M&J Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma M&J Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Firma M&J Sp. z o.o. sp.k.
2.9/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Aleja Wojska Polskiego 41
    68-200 Żary
  • NIP: 9282090911 REGON: 380159772 KRS: 0000731051

Firma M&J Sp. z o.o. sp.k.