Opinie o Woodward Poland w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Woodward Poland. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Woodward Poland o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woodward Poland w Niepołomice

Johny

Najlepsza jest recepcja... Można dzwonić 3h i nic.. Nr wewnętrzny to problem ze się do ich dzwoni.. Pozdrawiam

Johny

Zozo

Niektórzy tak narzekają ale nie widzę dużej oferty pracy, czyli pozostałym praca odpowiada? Zawsze można szukać dziury w całym.

Maniek

Każda firma jednej osobie pasuje a innej niestety nie. Tak samo jest z Woodward-em, który musi znosić całą złość niektórych osób. Przecież można zmienić firmę?

Rekrutacja składała się z trzech części: 1. Prezentacja firmy - około 20 minut, 2. Pytania z umiejętności miękkich - tutaj pojawiały się pytania o współpracę z kolegami z pracy, moją postawę w konkretnych sytuacjach przedstawianych przez osoby prowadzące rekrutację (w moim przypadku był to pracownik HR oraz menadżer). Ogólnie pytań było 5 - 6 w tym jedno w języku angielskim. Każde pytanie było rozwijane w trakcie odpowiedzi kolejnymi pytaniami więc ten etap rekrutacji trwał około godziny. 3. Pytania z wiedzy technicznej - przekrojowe, z szerokiego zakresu wiedzy elektronicznej. W moim przypadku były to pytania o dobór tranzystora do układu, rozpoznanie po charakterystyce konkretnego typu diody, wzmacniacze operacyjne, przetwornice DC-DC, główne aplikacje tranzystora bipolarnego. Oczywiście każdy temat był rozbijany na pytania dodatkowe w zależności od tego czy widzieli po mnie że znam temat. Generalnie im więcej wiedziałem na dany temat tym więcej pytań dodatkowych się pojawiało. Ogólnie pytania nie były trudne ale na takich najłatwiej się wyłożyć więc trzeba uważać i być skupionym cały czas. Ta część rozmowy również trwała koło godziny. Generalnie uważam że była to najlepiej przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna na jakiej w życiu byłem. Panowie byli bardzo sympatyczni i nie czuło się presji ani jakiś negatywnego nastawienia z ich strony. W mojej ocenie wystawiam Panom 3.5/5... było by 5/5 mimo że nie dostałem pracy ale uważam że bardzo nie w porządku w stosunku do kandydata jest nie informowanie o wyniku rekrutacji mimo że Panowie dwukrotnie podczas spotkania zapewniali mnie że maksymalnie do dwóch tygodni dostanę informację zwrotną. Jednym słowem słowa należy dotrzymywać Panowie! Pracy nie dostałem choć żałuje bo firma wygląda na dobrze zorganizowaną i gdybym miał taką możliwość to myślę że posadę bym przyjął.

j.w.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Abc

Czy są przyjęcia na produkcję?

moon

firma nadaje się do przeczekania i poszukania lepszej pracy, no chyba, że lubisz podpierdalać... (ludzie normalni masowo się zwalniają, zostaną sami pupile przełożonych XD)

Jeden z Was.

Czyżby tą sprawiedliwością był "skubidu"? gość z magazynu w brylkach jak Stępień?

Wkurwiony

Widzę że cię pizdeczko ruszyło:) Dla twojej wiadomości nie jestem tą osobą za którą mnie bierzesz. Ciekawe co ten chłopak ci zrobił że tak go jedziesz na forum:)? Patrząc na twoje wpisy to musiałeś być ładnie jebany skoro teraz odgryzasz się publicznie. Dobrze wiem kim jesteś bo zdążyłem cię dobrze poznać ty cip.o. Sprzedawałeś wszystkich którzy cię dojeżdżali , byłeś pupilkiem szefa i uważałeś się za niewiadomo kogo a cały zakład śmiał się z ciebie i miał cię za ciotę. Otaczałeś się przydupasami , wyglądaliście razem jak banda kolesi z zemsty frajerów. Nie rozumiem tylko jednego i powtórze to jeszcze raz-dlaczego ty tchórzliwa mendo nie powiedziałeś nikomu z tych "pajaców" co o nich myślisz tylko piszesz anonimowe komentarze? Wiesz dlaczego? Bo jesteś sprzedajną k..wą bez honoru. Tyle w tym temacie.. Acha..3400 brutto można zarobić..ale po przepracowaniu tam 10 lat i dostając 50 zł brutto podwyżki rocznie:)

Zozola

Widzę że trzy osoby używają sobie ile tylko mogą. To jest forum na wypowiedzi o firmie żeby pomóc nowym chętnym do pracy.

jurgen

Widzę, że Woodward Poland nie ma zupełnie nowych ofert pracy, a szkoda bo miałem zamiar składać cv w firmie.

Dla mnie Woodward Poland to miejsce pracy, które daje mi wielką satysfakcję.

Grzeczny

Woodward Poland musi trzymać dyscyplinę, bez tego będzie w firmie źle. Generalnie to warunki stawia ten kto płaci, pracownik nie może dyktować jak firma ma być prowadzona, chyba że to jest jego praca! Zawsze można ją zmienić i wszyscy mogą być zadowoleni.

byly
@Grzeczny

Skoncz gadac glupoty tylko w tym kraju jest tak ze firma robi co chce z pracownikami. Za odra jesli masz staly kontrakt jestes chroniony w pelni przez firmy i zwiazki zawodowe nie oplaca sie firmie zwalaniac ludzi. Chyba ze pracujesz przez agenacje to jest tak jak u nas. To dziwne ze niemcowi oplaca sie zaplacic za to sama prace w tych samych warunkach na tym samym stanowisku to samo co polakowi tylko ze w EURO. To jest nic innego jak wyzysk to wy generujecie zyski i premie niemcą. A warunki w normalnym Panstwie nie stawia tylko ten kto placi tyko rynek pracownika decyduje o stawkach. Jesli godzicie sie pracowac za miche ryzu to dostaniecie miche ryzu. Ale jesli jeden z drugim wypnie 4 litery to sila rzeczy wymusi na pracodawcy lepsza stawke bo inaczej jasnie Pan sam bedzie pracowal

Misia

Świetna firma, zakres prac bardzo poważny a jak czytam opinie to myślę, że to o firmie w garażu. Przyukro to czytać!

Qwerty

Są jakieś przyjęcia na produkcję?

Optymista.

Umysły ścisłe, wydawało by się, że także o wysokim ilorazie iq, a jednak nie. Uczepiliście się tej strefy ekonomicznej, jak by to była jedyna "planeta w galaktyce". Obecnie bezrobocie jest najniższe od prawie 30 lat, 8.5 %. Przejrzyjcie na oczy. Jeśli naprawdę ktoś z was jest coś wart, nie będzie miał problemu ze znalezieniem pracy, tej właściwej, dla siebie. Ale jak widać, nieudacznicy z was i tyle w temacie.

Lukas

Jeśli nawet firma na jakieś problemy to chyba nie ma powodu do radości. Pracuję tu i wiem, że nie jest tak źle jak piszecie. Kto lubi tu pracę ten jest zadowolony.

Nie
@Lukas

mam info ze weszło jakies zamówienie i będą przyjęcia? Mozesz zweryfikowac czy to prawda czy po prostu plotka? z góry dzięki

Ile osób zwolniono z firmy i jaka jest kondycja przedsiębiorstwa ? Spotkałem się z określeniem że firma się powoli zwija.

apk

kolejne zwolnienia ,brak zamowien praca ok zarobki głodowe nie wiem jakimi kryteriami się kierują przy zwolnieniach bo na pewno nie oceniają po pracowitości sumienności i fachowości

Natalia

Woodward ma aktualną ofertę pracy dla supplier development engineer w Niepołomicach. Zależy mi na pracy dla nich tylko mam pytanie, może ktoś ma wiedzę w tym temacie i mógłby cos więcej dodać? A jaka jest atmosfera w firmie? Czy poza pensja są jakieś dodatki?

Patrycja

j z tego co piszesz firma oferuje naprawdę dobre dodatkowe świadczenia, a jak z atmosferą w pracy?

Nie

Pracowałem na produkcji w Woodward kilka miesięcy temu i chciałbym wrócić. Proszę o jakieś info jak teraz wygląda sytuacja z zamówieniami, przyjęciami itp

Zostaw merytoryczną opinię o Woodward Poland - Niepołomice

• Jak się pracuje w Woodward Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Woodward Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woodward Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Woodward Poland?

Kandydaci do pracy w Woodward Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Woodward Poland
2.1/5 Na podstawie 483 ocen.
  • Skarbowa 32
    32-005 Niepołomice