Opinie o Bochemie Poland Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bochemie Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bochemie Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bochemie Poland Sp. z o.o. w Katowice

virus

10.12.2013 w godzinach południowych mam spotkanie w Lublinie. Na szczęście nic nie ryzykuje bo mam kilka kilometrów do Lublina. Zobaczymy co będzie... Jak ktoś cos to psac...

Victus

Ja jadę w grudniu do Lublina...jak się rozmowa nie sklei to chociaż Moje Kochanie odwiedzę w pracy :)Jakby ktoś się wybierał od strony Wa-wy 10 grudnia na rozmowę to chętnie zabiorę aby tylko godzina pasowała. Pisać na ojtam76@znajomi.pl Pozdrawiam!

Figo

Ja jadę, mam trochę bliżej. Jak zauważyłem to na tym portalu większość firm jest opisywana negatywnie... Szukam pracy więc nie zrażają mnie niektóre opinie

dddd

byłem dziś w siedlcach na rozmowie(jak można to tak nazwać)... otóż jechałem 234km w jedno stronę... ku mojemu zdziwieniu zostałem zaproszony na jutrzejszy drugi etap znowu w siedlcach na 9rano znowu 234km w jedno... niech ktoś coś napisze bo od czytania negatywnych komentarzy boli już mnie głowa....pozdrawiam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bochemie Poland Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
?

Ludzieee....przepraszam ,że nie posłuchałem tych co odradzali i bardzo krytycznie się wyrażali o tej ''firmie''....to co zobaczyłem i przeszedłem ( 3 min rozmowy ) to była żenada...nigdy, zaznaczam nigdy nie spotkałem się z takim brakiem profesjonalizmu i olewającym podejściem do kandydata. (usunięte przez administratora). Jeżeli ktoś w przyszłości będzie się wybierał na rozmowę rekrutacyjną to tej ''firmy'' i nie będzie z miasta w którym będzie przeprowadzana ta żałosna rekrutacja to szczerze odradzam-strata czasu, pieniędzy na dojazd i nerwów- .....ŻENADA! Pozdrawiam wszystkich.

milo

Chyba czytają te opinie, bo widać że nastąpiła zmiana i zaprosili nas tym razem na różne godziny. Wiecie coś więcej? Kasa? Jaka fura?

Mar

Ja też mam spotkanie w Siedlcach na godz 9,00. Czy wszyscy zostali zaproszeni na tą samą godzinę?

milo

też się wybieram do Siedlec 25.09.13. Masz już może jakieś dodatkowe informacje - jak z kasą? jakie dają narzędzia? itp.

gulu

mam umówione spotkanie w Siedlcach 25.09 jestem ciekaw czy też będzie taki spęd czy coś się zmieniło. jakie zarobki czy ktoś coś wie ?

Toruniak

Byłem na rozmowie w Toruniu. Spęd, co 5 min nowa twarz, nowy człowiek, nowa ankieta. Totalne olewactwo, Ankieta to żenad, pytania w niej maja w CV i LM, Zachowuja się jak "przedstawiciel handlowy" dbający o "pieczątki" a nie wyniki. Brak planu rozmowy, koncepcji i jak sądzę zaangażowania. Państwo raczej wyskoczyli na zwiedzanie w swoim towarzystwie a nie do pracy..

gft

skoda octavia combi ;)

sarda

A jakie są zarobki w tej firmie i jaka jest flota?

kolo28

Kolo - 2013-05-28 13:32:46 Muszą być niezłymi desperadami jak skrencają z takimi barmankami emertykami z PSS HAHA. Poziom rozmowy bez szału ale widziałem kolesia którego chyba wybrali. Niech mu robota u nich lekko będzie !kolego weź słownik ortograficzny do ręki jak nie umiesz pisać poprawnie podstawowych wyrazów, wstyd, bez szału to Ty jestes....

hahaha

faceta powiadasz??? zmien okuliste kolego :)))))))))))))))))) :-D

Kolo

Neo

Cześć Ja też byłem na "rozmowie" w Gdańsku, czyli w skrócie żenada roku. Panowie zorganizowali spotkanie na terenie hotelowej restauracji ... oczywiście nikt się z nich nie przedstawił, (usunięte przez administratora) Szkoda czasu

KK

ktos - 2013-05-24 20:00:37 przerażony - 2013-05-22 19:28:16 Ja się przejechałem kawałek na rozmowę do Gdańska. Niestety potwierdzam wszystkie wypowiedzi. Spęd ludzi, wypełnianie ankiet i 5 minut rozmowy. Strata czasu i pieniędzy. (usunięte przez administratora). Szczerze odradzamwidzę że kolega powinien startować na stanowisko jasnowidza skoro jest w stanie przewidzieć po 5 min rozmowy jak firma potraktuje swojego pracownika po przyjęciu do pracy, zabawni jesteście ludzie...nie trzeba być jasnowidzem. Przyszły pracownik ma zrobić dobre wrażenie jak to Panowie ujęli "trzeba ich sobą zainteresować" ale to też tyczy się ludzi z którymi się rozmawia. Popieram w 100% negatywne wypowiedzi. Panowie przeprowadzający rozmowę zero przygotowania. Zadają te same pytanie z wcześniej wypełnionej ankiety?! Nawet nie potrafią się przedstawić.Śmieszne:) Rozmawiając z nimi odnosi się wrażenie, że zaraz usną. Odradzam faktycznie szkoda czasu i pieniędzy.

ktos

przerażony - 2013-05-22 19:28:16 Ja się przejechałem kawałek na rozmowę do Gdańska. Niestety potwierdzam wszystkie wypowiedzi. Spęd ludzi, wypełnianie ankiet i 5 minut rozmowy. Strata czasu i pieniędzy. Firma, która już na wstępie pokazuje, że ma pracownika w głębokim poważaniu później potraktuje go jeszcze gorzej. Szczerze odradzamwidzę że kolega powinien startować na stanowisko jasnowidza skoro jest w stanie przewidzieć po 5 min rozmowy jak firma potraktuje swojego pracownika po przyjęciu do pracy, zabawni jesteście ludzie...

harvester

Ja też byłem dzisiaj na tym "spotkaniu rekrutacyjnym". Na szczęście połączyłem to z wyjazdem służbowym.(usunięte przez administratora). W moim przypadku to była kwestia 380 km w jedną stronę i jakbym poniósł koszty takiego wyjazdu na 5 minutową rozmowę to bym się wściekł. Z rozbrajającą szczerością poinformowali mnie, w dniu dzisiejszym mają 100 spotkań i mają mało czasu. Super organizacja, ale mogli by uprzedzić o tym w trakcie pospiesznej rozmowy telefonicznej. Kompletny brak poszanowania dla ludzi bez pracy, kt wydadzą ostatnie pieniądze na bilety. (usunięte przez administratora)Serdecznie odradzam - uważajcie [usunięte przez moderatora]

przerażony

Ja się przejechałem kawałek na rozmowę do Gdańska. Niestety potwierdzam wszystkie wypowiedzi. Spęd ludzi, wypełnianie ankiet i 5 minut rozmowy. Strata czasu i pieniędzy. Firma, (usunięte przez administratora). Szczerze odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Bochemie Poland Sp. z o.o. - Katowice

Bochemie Poland Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Bochemie Poland Sp. z o.o.