Opinie o Tonnies Fleisch w Rheda-wiedenbruck Bolesława Krzywoustego 7

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tonnies Fleisch. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tonnies Fleisch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tonnies Fleisch w Rheda-wiedenbruck Bolesława Krzywoustego 7

Hej właśnie wracam i wszystkim odradzam firma DSI to (usunięte przez administratora)obiecują pomoc a tak naprawdę mają ludzi w (usunięte przez administratora) .warunki mieszkaniowe na czas kwarantanny skandaliczne, (usunięte przez administratora)lepiej śpią.brak ubezpieczenia grupy podatkowej,i meldunku.zarobki 1200.wiecej się nie da.brygadzisci opryskliwy . Niczego nie wytłumaczą.Od Polaków też się nie pozywisz.szybciej (usunięte przez administratora) zjechała bez wypłaty bo. Pomoc mojego. Konta nie mają skandal!!!!! Jeśli ktoś chce zarabiać to nie tam.odradzam wszystkim to miejsce

Monia31!!

Cześć ma pytanie czy może ktoś jedzie na 1.02.2021 z Małopolski bardzo proszę o informacje i jakiś kontakt

Patryk

A ma ktoś aktualny numer do biura?

dokumenty do emerytury

Chodzi mi o numer telefonu do biura ,bo potrzebne sa dokumenty ,jak tam pracowałam w celu udokumentowania do emerytury

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tonnies Fleisch spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno

Ukazuje sie od kilku dni ogloszenie-nabor nowych pracownikow Tonnies Lebensmittel Gmbh Co.KG In der Hack 2 33378 Rheda-Wiedenbruck(usunięte przez administratora)Chca przed wyjazdem 20 zl na konto przelewem za rzekome wydanie odziezy a po miesiacu niby wroca Stad moje pytanie czy jest to norma w tych zakladach czy to kolejny cwaniaczek naciagacz ktory zeruje na bezrobotnych i biednych ludziach

sanio

nie dajcie sie w rogi walic cwaniak goni cwaniaka firma daje ciuchy ba lekarz weterynari na zaklad nie wpusci to jaik prawem rzadaja 20zl kasy ot polscy madrale w ubezpieczenie gdzie nie ubezpieczajcie sie w aok tylki w innej firmie niemieckiej co masz pelne swiadczenia ato tylko mydlenie oczu niec t tego aok niemasz szpitel czy wypadek to do polski biegem bo tam nic nie zalatwisz bedziesz musial duzo placic emerytki z tego nie bedziesz mial nie polecam

sanio
@sanio

a jak chcesz blizej wiedziec to po 10 latach pracy i ubezpieczeniu w aok to 150e emmerytury masz opiekunki tylko 95 e zobacz jak niemcy zaatwili polaczkow ciapate niech im robia odwet za pewne sprawy co slyszysz w polskiej telewizji bez komentarz polacy juz u nich frycow nie zarobia

Nie wplacajcie rzadnych pieniedzy bo to bluff !!! Firma nie pobiera kasy za ubrania !!! Dzwoncie bezposrednio do biura !!!

Sebek

Czytam opinie i smiac sie chce,ludzie kto od was chcial kase za ubrania?,lub kiedy na mieszkaniach było przeludnienie,nie wspomne o proszeniu oco kolwiek? panie anonim i ten juz nie pracownik,to ten sam gosciu.

Gosia
@Sebek

Nie wracacie żadnej kasy na żadne konta(usunięte przez administratora)po szkoleniu dają buty i bluzę za bluzę 6euro a buty 30 zakfaterowanie biurowe 100euro ,,prawda ciężko się tam pracuje jak ktoś chce dorobić to warto

Aka

Na szkoleniu daja buty i bluze potracaja ci z 1 wypłaty

Kolega

Nie to ścina na miejscu dostajesz kartę ubrania i cały osprzęt mi kiedyś osiągnęli 80 euro za całość sjeżdzałem do Polski na stałe rozpocząłem się że wszystkiego wypłatą wpłynęła na konto a po 2 tygodniach kasa za zdany sprzęt

Iza

Witam.pracowalam w Tunisie 5 lat i nigdy zakład nie brał żadnych wpłat przed rozpoczęciem pracy..po przyjeździe załatwieniu wszystkich formalności dostajesz ubranie i w sumie przy pierwszej wypłacie osiągami 20 euro za buty i nic poza tym.A mieszkanie wynajmowalam sama.Znajomym osiągami 150 e od pary za pokój,ale wtedy to zarabialam 1700 euro

Beata

W zakładzie pracuje się 10h od pn do piątku i obowiązkowo soboty. Stawka najniższa-hotel pracowniczy ok. (usunięte przez administratora) w Verl. Stamtąd dwie godz przed pracą zabiera autokar pracowniczy.Praca jest ciężka, nie ma zmiłuj się bo tam jest duża produkcja. Odradzam prace w tym zakladzie.Stawka najniższa,(usunięte przez administratora)zero pomocy koordynatora jakiegoś. (usunięte przez administratora)

Sb juz przejete przez rumunow 9.19 za godzine brutto dorzucaja cos za godziny nocne ja pracowalem tydzien nocek tydzien dniowek to wychodzilo okolo 100 euro za nocki. Na dzialach gdzie jest ciezej sa dodatki ale bez szalu. Po odjeciu mieszkania wychodzi okolo 6.70e na reke za h. Wiec ... Za mieszkania w rheda i okolicznych miejscowosciach biora po 100 e jedynie od pewnego czasu sa 2 bloki blisko zakladu okolo 1 km za co kasuja 150e + okolo 10e sprzatanie klatki. Te 2 bloki ladne ale mieszkanie ladne 2 pokojowe 1 pokoj 2 osoby drugi 4 osoby i tu jest problem bo ta 4 jest za mala na 4 osoby.

O. N. A

Cześć Witam wszystkich. Mam pytanie co tam się dzieje w tonnis. Pracowałam 2 lata jakieś 6 lat temu na SB. Zastanawiam się nad powrotem. Jakie sa teraz działy dla Polaków. (usunięte przez administratora) Gdzie teraz można się tam dostać? Chodzi mi o dział pakujący i oczywiście nie Chiny :D Mam nadzieję że znajdzie się jedna osoba która opisze warunki. 1. Jaka płaca? 2.gdzie zakwaterowania? 3. Jakie działy (usunięte przez administratora) 5. Czy są jakieś opłaty za hotele. 6. W jakich godzinach się pracuje No i takie wiecie co przyjdzie do głowy. Ja jak pracowałam to było po 12 godzin cały czas 7 dni w tygodniu.(usunięte przez administratora). Pamiętam że wtedy za hotele się nie płaciło i ogólnie było nieźle. Dajcie znać. Pozdrawiam wytrwałych :)

Teresa
@O. N. A

Ja niestety nie umiem Ci odpowiedzieć, bo dopiero szukam info na temat Tonnies Fleisch. A mogłabyś napisać coś więcej o tym, jak Ci się wcześniej pracowało w firmie? Na jakim stanowisku pracowałaś?

Daniel
@Teresa

Nic się nie zmieniło, trzeba bardzo uważać na ludzi osobiście nie polecam płacą najmniej jak się da o mieszkaniu nie wspomne

Byli pracownicy

Nie polecam, ta praca wiąże się z nikomym życiem prywatnym ,wracasz z pracy jesz i idziesz spać. Wypłata nieadekwatna do wykonywanej pracy , przez 4 przepracowane miesiace ani razu nie zgadzała się nam liczba wypracowanych godzin... To niestety jeszcze nie jest najciemniejszą stroną współpracy z firmą DSI. Pracownicy biurowi są opryskliwi , rzekłbym nawet chamscy. Po złożeniu wypowiedzenia zabrano nam urlop , a za ostatni przepracowany miesiąc zabrano nam 3/4 wypłaty. Zdecydowanie nie polecam !

Dostalem numer od znajomego ktory pracowal w tej firmie ladnych kilka lat. Skoro sa osoby ktore dluzej tam pracuja niz miesiac to chyba nie jest tak zle, licza sie checi do pracy. Jade na 7.10 do tej firmy. Jak ktos chce sie zabrac z okolic Pozniania dajcie znac.

Stefan
@Tomek

Możesz opisać swoje doświadczenia z ta firmą? Jak wyglądała praca, którą podjąłeś?

PAULINA

WITAM JA MAM TAM JECHAĆ W TE NIEDZIELE WARTO JAK TO 200 GODZIN ZA DODATKOWE 50 GODZIN JUŻ JEST KARA A CO DOPIERO 200 GODZIN CHCIELI OD RAZY DANE O DE MNIE OCZYWIŚCIE NIE PODAŁAM BO SIĘ BOJĘ.

@PAULINA

A co to jest za tekst?jakieś dziecko to pisze czy osoba nie umiejąca pisać i składać zdań

@Kasia

@Kasia Też nic z tego nie rozumiem. Mam nadzieję, że Ty mi rozjaśnisz na jakim stanowisku pracujesz i co należy do Twoich obowiązków?

Gosia

(usunięte przez administratora) kasa w miarę dobra

Gogo

Witam. Mam niedługo zacząć prace ale opinie są nieciekawe na temat pracy..a co z brygadzistami?polacy czy niemcy..mam nadzieję że palacy bo może łatwiej będzie się dogadać i w razie czego pomogą..pozdrawiam

Pg
@Gogo

(usunięte przez administratora)idź do rumu albo Niemca i masz św spokój .

Damian

Szkoda gadac

Sylwia.donhefner@wp.pl

Nie polecam

@Sylwia.donhefner@wp.pl

czemu? fajny tam klimat podobno jest ;)

Pracownik ????
@Paweł

Też odradzam. To (usunięte przez administratora) A nie firma .

Pracownik ????

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Skrócić godziny pracy i podwyższyć zarobki !!!

Łukasz dessauerstr.

Moja pierwsza praca w Niemczech. Było ciężko, godzin dużo, kwatery takie sobie ale z perspektywy opłacało się. Sam zrezygnowałem nauczyłem się języka i mam fajną robotę za niezła kasę. Jak ktoś ma kredyty itd polecam da się zarobić ale malkontentom odradzam, chcieć to móc. Pozdrawiam Mateusza z Tk, Szymona i Darka z SB.

DSI=oboz pracy

Stanowczo odradzam pracy (usunięte przez administratora) Stawka godzinowa wynosi (usunięte przez administratora)Euro na godzine. Agencja zapewnia mieszkania stan zalezy jak trafisz. Praca po 10-14h za 20 zl/h.(usunięte przez administratora) Szanujcie sie, jezeli nie to miejsce jest dla was :)

Mróz

No rzeczywiście kupa śmiechu 230 godz 1100 EUR Frosta czas się zwijać harówka okrutna za marne grosze.

Vacek
@Mróz

Co? ile 1100 EUR za 230 godz ? No nie śmiech na sali. Ja pierdziele to chyba jakieś żarty z ludzi sobie robią.

Marecki

Witam wszystkich, Nabijacie się z ludzi którzy robią błędy ortograficzne, wyzywacie ludzi którzy pracuj na własne utrzymanie, ja pracuje na dziale Azji od 4 lat obecnie 3 zmiany 7,5 godz. efektywnej pracy chcesz robić nadgodzin? to robisz nie to nie. nie do końca 1 sobotę musisz pracować na naszym dziale. Co do mieszkań faktycznie nie jest ciekawie w Verl , ale jak pójdziesz do biura to zmienia ci kwaterunek. DSI zatrudnia miedzy 1300 -1600 pracowników w sezonie, jak widać wpisy są pojedynczych ex pracowników, fakt to ludzie którzy przyjechali zarobić a nie pracować, najlepiej weekend wolny i do Holandii do coffeeshop, oczywiście każdy był młody ale nie pisz bzdur ze w Polsce jako magazynier dostaniesz 3000 -4000 na rękę bo to nie prawda chyba ze pracujesz 15 lat w państwowej firmie. W DSI co na pewno masz to: Wyplata na kont nie do ręki I to punktualnie ma być do 15 każdego mc jest dużo wcześniej Pełne wynagrodzenie rozliczone na papierze z ubezpieczeniem i podatkiem. Wszystkie świadczenia odprowadzone na czas Rozliczenie roczne ile na rentę, ile na podatek, zwrot podatku na koniec roku po rozliczeniu. Każda roboczo godzina na taśmie jest rozliczona (masz na koniec MC możliwość kontroli godzin i podpisujesz ze się zgadzają , jak nie idziesz do biura i korygują brakujące godziny) Czemu nikt nie pisze ze zarabia 8,75-15,00 euro brutto i daje to miedzy 1530-3000 euro brutto z tego jest prawie 200-500 euro w mc podatku który rozliczasz na koniec roku masz znów 2000-4000 Euro zwrotu? Ludzie takie bzdury piszą tylko mało laty które maja prace w d… jak ktoś chce pracować i zarabiać to nie ma problemu

Kristof
@Marecki

W polsce owszem ,dostaniesz mozliwosc na magazynie zarobic ponad 3000 tylko trzeba szukac a nie korzystac z firm okolicznych dorobkiewiczow

pytajacy
@Marecki

powiedz Czy ty dostajesz zwrot podatku w wysokości 2000-4000 to ile zarabiasz?

gosciu
@Marecki

facio glupot nie pisz kasa w niemczech poprzez te firmy laif sie skonczyla do domu za duzo waluty nie przywieziesz ba malo tego masz 65lat chcesz na emeryture isc bylo do konca roku 360e a od tego roku 150e niemeickiej emerytury to gowno szkoda tam pracpowac opiekunki dostana po 5 latach tam pracy tylko 95e wiec co sie oplaci polacy tak pieknie zostali zalatwieni jak nic odwet xxx no no wiec ciapate niech im podnosza wzrost gospodarczy ja juz tam nie jade niema poco i mlodzi tez zrezygnuja szkoda zmarnowac sobie zycia

Dawny Pracownik

Oj Marecki Marecki kiedy ty zmądrzejesz

Zostaw merytoryczną opinię o Tonnies Fleisch - Rheda-wiedenbruck

• Jak się pracuje w Tonnies Fleisch?

Zobacz opinie na temat firmy Tonnies Fleisch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tonnies Fleisch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tonnies Fleisch