Opinie o NEW TRENDY SP. Z O.O. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy NEW TRENDY SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NEW TRENDY SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NEW TRENDY SP. Z O.O. w Radom

„Luz bluz i przerwy jak chcesz”? :D a co potem z zarobkami w takiej sytuacji? Technologa produkcji jakiś czas temu szukali ale nie wpisali niczego w warunkach finansowych, ciekawi mnie jakie w praktyce teraz wychodzą? Są do negocjowania jeszcze?

Paweł Nowy wpis

Super praca, luz bluz, przerwy kiedy chcesz i ile chcesz. Polecam

Administrator Nowy wpis

W Radom NEW TRENDY SP. Z O.O. szuka pracownika na stanowisko Technolog produkcji. Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Marika Nowy wpis

Pracownicy faktycznie są tak wyrozumiali jak ktoś opisywał? Miedzy sobą także? na stronie widnieją oferty i jedna z nich jest skierowana do asystentki działu księgowego. jakiej pomocy na stanowisku można na pewno się spodziewać? W razie problemów zawsze będzie ktoś pod ręką? Kwestie awansu mnie przy tym interesują, kiedy można się go śmiało spodziewać?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Działu Zakupów i Rozwoju Produktu w firmie NEW TRENDY SP. Z O.O.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polecam bardzo solidna firma wyrozumiali i doświadczeni pracownicy firma godna polecenia

Praca spoko załoga mega zgrana trzeba trochę podźwigać , ale to wkońcu praca , kasa spoko zawsze na czas . Polecam

korniszon

Polecam tego allegrowicza

@Michał

Następny biurowy naganiacz opisuje swoje fantazje. ,, trochę podźwigać", dobre ludzie rezygnują już na etapie rozmowy o pracę jak się dowiadują ile ton muszą przerzucić , w jakich warunkach i za jakie wynagrodzenie.

@Jacek

Hehe w biurze nie pracuje ja prosty wózkowy i dziennie musze swoje przerzucić , ale o pracy gdzie się leży i dychę bierze nie słyszałem jeszcze . Nie zniechęcaj Jacek ludzi którzy się pracy nie boją!

@Michał

Byłem widziałem wyzysk w biały dzień odpowiadam tylko na czyjeś urojenia i ostrzegam szkoda czasu i zdrowia. Prosty wózkowy z doświadczeniem to jeden z najbardziej poszukiwanych pracowników w okręgu Radomskim więc nie rozumiem co tam robisz ze stawką jak w intersnacku tam przynajmniej jest zero pracy fizycznej.

Andrew
@Jacek

Jak byłeś to znaczy że stałeś i nie wiedziałeś że w pracy się pracuje a nie leży . Cię pogonili bo pewnie udawałeś że coś robisz... Każda praca jest ciężka ale ekipa tu akurat jest zgrana to robota idzie.

@Andrew

Pogonili i to Cię na na dodatek ? Raczysz żartować. Czy to ty takie same mądrości wypisywałeś o nauce kopania łopatą, płacy na czas itp. a później w odpowiedzi na argumenty ubliżałeś innym piszącym opinie ?. Pytam bo w podobny ,,inteligentny" sposób odpisujesz. Do ludzi którzy zastanawiają się nad aplikacją do tej firmy praca w niej polega na rozładunku kontenerów w lecie upał +50 w zimie mróz - 30 płaca nie adekwatna do utraty zdrowia przy przerzucaniu kabin po 50kg a jest ich baaaaaaaaardzo dużo w takim kontenerze i oczywiście nie jeden dziennie a was nie będzie kilku. Robią to również wózkowi którzy rezygnują już na etapie rozmowy lub w pierwszych godzinach , dniach pracy i jest to powód ciągłych ogłoszeń na olx np. Ludzie nie dawajcie się nabrać na to że pójdziesz zobaczysz jak jest uwierzcie mi nie spodoba wam się niema szans, nie jest to możliwe praca dla ludzi zdesperowanych ale to naprawdę zdesperowanych którym nie przeszkadza bardzo niska zapłata za harówę . ,,Każda praca jest ciężka ale ekipa jest zgrana" jaka ekipa co drugi dzień nowi ludzie co ty wypisujesz i ,,każda praca jest ciężka" co ty jakiś nowy świat wymyśliłeś.

Andrewa
@Jacek

Praca jest ciężkie nie przecze ale każdy kto idzie do takiej firmy dostaje Info czym się zajmuje i nie waży to 5 kg to kabiny są wazą swoje... Sprostuje Twoje błędy po pierwsze Ekipa zgrana większość pracowników ma staż ponad 2 lata (magazyn tyle jest w Radomiu) więc nie wymyślaj że zaraz odchodzą.oweszem jest że ktoś odejdzie ale głównie z wypowiedzeniem jak Ty lub poprostu znaleźli coś innego...Po drogie zarobki są nieźle jeśli dla ciebie średnio 3500(robiać niedużo nadgodziny) zł to słabo to nie wiem ile chcesz mieć... wiem ze są tacy co robią tam nawet 4 tys.

@Andrewa

Ogłoszenia od was idą non stop czy to na facebooku czy na olx więc mit o stałej zgranej załodze między bajki proszę włożyć. Tyle zarobili u was zapewne ludzie którzy na facebooku piszą pod waszymi ogłoszeniami że za cały dzień ,, harówy przy rozładunku kontenerów zarobili 70 zł. " prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż uwierzę że firma która żałuje na ubrania robocze dla pracowników zapłaciła komuś 4 000 zł. Przecież wasi decydenci by tam zeszli od razu na zawał. Co do uprzedzania o ciężkiej pracy jest to prawdą i ja po poznaniu warunków pracy i płacy podziękowałem za nią, jednak ja nie odpisuję tu na post w rodzaju praca jest ciężka nie wymagająca żadnych kwalifikacji i przez to słabo płatna, ja odpisuję na post w którym autor piszę trzeba trochę podźwigać co nie jest prawdą i nikt ale to nikt kto ma taką pracę jak u was na magazynie nie będzie pisał pochwalnych komentarzy o niej no chyba że go któraś z tych kabin uderzyła w głowę. Kto o sobie pisze jestem prostym wózkowym nikt. Wnerwiają mnie ludzie tacy jak wy którzy zamiast polepszyć warunki pracy i płacy próbują wykorzystać często zdesperowanych ludzi którzy mają nóż na gardle. Piszcie prawdę albo wcale taka rada od niedoszłego pracownika.

@Jacek

@Jacek nie wiem skąd ty bierzesz tą wiedze , ale mam wrażenie że piszesz o zupełnie innej firmie . Nikt tu na ubrania nie żałuje fakt praca jest ciężka nie ukrywam załoga jest świetna pełna współpraca , a to że napisałem o sobie " że jestem prostym wózkowym ", miało być żartobliwą formą wypowiedzi . Umowy mamy wszyscy mniej niż 3600 jeszcze nie wziąłem także gwarantuje ci że tu nie jest wcale tak strasznie . Zamiast siać ten defetyzm w komentarzach ustal stan faktyczny na tą chwile i dopiero się wypowiadaj . Pozdrawiam

@Michał

Jaki ty jesteś zabawny przecież masz tu od pracowników wpisy o zarobkach , atmosferze, ubraniach roboczych itp. , część niestety usunięto. Jeszcze raz napiszę byłem widziałem nie polecam.

Jurek
@Michał

To pisze ktoś z dyrekcji

Sztywny Wiesiek
@Michał

Ciekawe czy ten Michał jeszcze pracuje bo jak byłem na rozmowie kwalifikacyjnej o pracę to pan kierownik w trakcie rozmowy rozmawiał z jakimś Michałem. Jak tak to brawa dla niego w lato ma saunę a w zimę się hartuje pewnie siły mu nie brakuje.

Helena
@Sztywny Wiesiek

I twoja kariera w firmie skończyła się na rozmowie rekrutacyjnej? Dlaczego? Tobie coś nie podpasowało czy to oni wybrali kogoś innego? Sama rozmowa jak wyglądała?

Jacek nowy

Witam jestem nowy pracownik Michał jeszcze pracuje więc nie jest tak źle. Nadal jeździ na wózku i też samochodem ja od dłuższego czasu poznaję zakład ale wszystko jest ok trochę mają zaległości ale powoli wychodzimy na prostą.

Zimny fred

Praca ciężka i nie przyjemna za najniższą krajową każą dźwigać ciężkie szyby . Kierownictwo totalne dno i chamstwo nie polecam tam pracy.

Newbalas
@Zimny fred

Ja polecam.dźwigać trzeba darmowa siłka w lato sauna w zimę hartują w mrozie ,wypłata zawsze 10 nie wcześniej ,impreza integracyjna od dwoch lat ciągle w planach..kierownik z wyrazem twarzy weź (usunięte przez administratora).. (usunięte przez administratora) i nic więcej oby szybko to padło.

Helena
@Newbalas

odnośnie tego, że jest to praca ciężka chyba wiesz od samego początku? Jasno przedstawiają zakres obowiązków na rozmowie? a co do imprezy to czemu ludzie sami dla siebie jej nie wyprawią? co ich hamuje?

Maria

Natrafiłam właśnie na ich dawną ofertę pracy na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. I napisali tam, że to praca na terenie całej PL i jest dużo jeżdżenia. A mnie interesuje, jak wygląda rozliczanie się za paliwo, hotele itd. Firma oddaje pieniądze, czy pracownik ma kartę firmową i nią płaci? Jak to wygląda?

Małgorzata. Śmigiel 18.01.2023

Chciałam bardzo podziękować Panu Bartoszowi Augustynowi,za bardzo szybkie załatwienie reklamacji, dotyczącej drzwi prysznicowych. Jeszcze raz dziękuję

Damian
@Małgorzata. Śmigiel 18.01.2023

Jak wyglądała jego pomoc, i ile czasu zajął cały proces reklamacji? Wolę dmuchać na zimne i mam nadzieję, że postępowanie tego Pana oddaje podejście również innych osób z firmy?

Małgorzata. Śmigiel
@Damian

Proces reklamacji trwał bardzo krótko. ,żeby wszyscy fachowcy byli tacy słowni jak pan Bartosz

Kamil

Kupiłem kabinę prysznicową trzy szybową reflexa black 90x90x200 za prawie 4tyś zł. Producent podaje że kabina ma mieć wymiary od 87.5 do 89cm. Po zamonotowaniu kabiny wymiary są 85cm. Teraz mam pytanie czy ubiegać się o zwrot pieniędzy za brakujące cm. To jest śmieszne kabina za tyle pieniędzy i złe wymiary, przerabianie całego brodzika bo producent się pomylił. Nie polecam

Karka

Witam. Czy w firmie jest laboratorium? Czy jest KJ? Szukam pracy w laboratorium i jestem ciekawa czy ta firma posiada KJ z laboratorium? I ewentualnie jak wygląda praca. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie....

ELA

Składam bardzo gorące podziękowanie p. Bartoszowi Augustynowi za bardzo szybkie i sprawne załatwienie reklamacji dotyczącej braku uszczelki przy kabinie prysznicowej.

Kamila

Ktoś pisze że spoko kasa, ktoś inny że przeciwnie :) I że ludzie rezygnują już na rozmowie kwalifikacyjnej :P Może jakiś pracownik się jeszcze wypowie? :D Bo już nie wiem czy mąż ma podesłać swoje cv czy nie.. to prawda ze trzeba sie nadźwigać bardzo?

biurowy

kadra zarzadzajaca pozostawia wiele do zyczenia, sloma z butow wystaje...

Tedi
@biurowy

Niestety to prawda, zwykłe chamstwo, ignorancja i brak obycia. Rozmowy rekrutacyjne przeprowadzana są w tonie "Jak mamy prowadzić prowadzić firmę i zorganizować pracę" - brak kompetencji, wyciąganie informacji i ogólnie zwykłe olewatorstwo. Albo ma się klasę i naturalne predyspozycje do bycia leaderem albo niestety słoma z butów wystaje....

ewamal20

Chciałabym bardzo podziękować p. Bartoszowi Augustynowi za bardzo szybkie i sprawne załatwienie reklamacji dot: uszczelki przy kabinie prysznicowej oraz za fachowe porady dotyczące montażu i użytkowania.

Jak wygląda praca na stanowisku konstruktora? Wiszę, że co jakiś czas ukazuje się ogłoszenie, że potrzebują konstruktora. Tak duża rotacja?

Bogdan

Witam. Pojawiło się ogłoszenie na PH na całą Polskę. Można prosić o info czy to faktycznie taki teren, jak można to warunki i czy rynek tradycyjny czy DIY. Dziekuje

Sylwia
@Bogdan

Aż z ciekawości zaczęłam szukać ofert pracy od NEW TRENDY - no i wygląda na to, że akurat teraz szukają jedynie Kontrolera jakości. A więc, jak wnioskuję, zatrudnili już tam tylu PH, ilu potrzebowali. @Bogdan, to zdecydowałeś się ostatecznie na podjęcie tam pracy?

Darek

Witam mimo starych komentarzy (pisanych w czasie lockdown gdzie wszędzie nie było za ciekawie i były ciecia) praca jest dobra zarobki też są na dobrym poziomie ludzie z którymi się pracuje też spoko.Jezeli nie boi się ktoś czasem popracować ciężej (kabiny prysznicowe niestety nie ważą po 5kilo) to aplikujcie bo warto.A jak jesteś typem co gdzie nie pójdzie to mi nie pasuje to daj sobie spokój bo takich nie chcemy.ekipa jest zgrana i tak ma zostać.Pozdrawiam

John
@Darek

Przestań fantazjować pochwal się ile ton dziennie musi pracownik przerzucić i w jakich warunkach. Szkoda czasu pozytywną ocenę tej pracy mógł wystawić jedynie ktoś z biura bo na pewno nie szary pracownik no chyba że ma coś z głową.

@Darek

To pisze ktoś z szefostwa

Sverige99

Chciałbym się zapytać zarówno byłych pracowników jak i obecnych pracowników w firmie New Trendy na stanowsku Operator wózka widłowego. Jak wygląda praca na tym stanowisku. I jakie są zarobki na tym stanowisku.

Bożena
@Sverige99

Dzień dobry. Zastanawiam się jakie obecnie są wolne miejsca pracy w NEW TRENDY. Wspominasz o pracy na stanowisku operator wózka widłowego a ja zaglądając na stronę firmy ujrzałam tylko to, że poszukują obecnie informatyka. Możesz dać znać skąd czerpiesz informacje o nowych ofertach pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o NEW TRENDY SP. Z O.O. - Radom

• Jak się pracuje w NEW TRENDY SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy NEW TRENDY SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEW TRENDY SP. Z O.O.?

NEW TRENDY SP. Z O.O.
2.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Kielecka 90
    26-600 Radom