Opinie o NEW TRENDY SP. Z O.O. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy NEW TRENDY SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NEW TRENDY SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NEW TRENDY SP. Z O.O. w Radom

Stefan

@Poszukujący pracy Czy na pewno szukający pracy? Bardzo tendencyjna opinia a przecież firma ma dobre opinie również jako pracodawca

Poszukujący pracy

Byłem zainteresowany pracą w firmie New Trendy na magazynie. Opinie skutecznie mnie zniechęciły. Szkoda, że pracodawca bardziej interesuje się śledzeniem i usuwaniem nieprzychylnych sobie komentarzy niż rozwiązywaniem problemów pracowników i zapewnieniem godnych warunków pracy i płacy. Przydałaby się jakaś kontrola państwowa i kara dla tej firmy. A pracownikom proponuję założenie związków zawodowych i ubieganie się o swoje, bo będą sobie pozwalać na jeszcze więcej, jak raz im na to pozwolicie. Kryzys kryzysem, ale z tego co czytam to firmie bardzo dobrze się powodzi mając (usunięte przez administratora) pracujących za miskę ryżu.

Jak w tej firmie wygląda praca na produkcji?

mery

Widziałam ofertę pracy do działu marketingu. Ilu osobowy jest to dział? Szukają managera obecnie. Jakieś opinie o tym dziale? Częsta rotacja tam jest? dzięki

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Działu Zakupów i Rozwoju Produktu w firmie NEW TRENDY SP. Z O.O.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Witajcie. Byłem pracownikiem tej firmy niedawno... Ale szczerze gorszego bałaganu i braku kompetencji u kierownictwa nie widzialem. Dyrektor biega krzyczy.... Szok... A co do kasy... Mnie zwolnili tak poprostu ... Bo niby nie mają zamówień... A jak czytam wpisy kolegów którzy pracują ja rozumiem ich rozgoryczenie sam bym był .. żeby tak potraktować ludzi którzy na ich utrzymanie pracują dać im minimum kpina kpina nic więcej . Podziwiam was że macie chęć pracować na tych zjebanych kontenerach . ... I wogole że chcecie robić to dalej .

Gula

(usunięte przez administratora). Jeszcze nie dawno było ich stać na 30 pracowników na Magazynie a nagle jeden miesiac i (usunięte przez administratora) połowę dziwne może nabrali kredytów i sie cykaja że ich sprawiedliwość dopadnie.... Kontenery kolejne będą ale nadal bida będzie i niszczenie pracowników ich rozładunkami he 25 ton w temp blachy do 60 stopni ..(usunięte przez administratora)

JPD

Słyszałem, że ostatnio troszkę się pochrzaniło w firmie. Chłopaki narzekają, ponieważ poobcinano im pensję, wywalono część pracowników a pracy wcale nie ubyło. (usunięte przez administratora) Ludzie zaczną pewnie w końcu uciekać.

Gula
@JPD

Z tego co wiem to tak jest i roboty już jest ponad siły kadry która została a kolejni pracownicy dają firmie czas do 2 mca i zaczną szukać czegoś... Nie ma co się dziwić dźwigać kabiny za 1,900 zł to kpina tyle to nawet (usunięte przez administratora) ba wartowni zarobi wiecej....Szefostwo zdecydowanie przytula hajs zaoszczedzony na pracownikach i Rządu bo na bank coś dostali Z tarczy antykryzysowej .. Napewno im się dostania jak rynek pracy ponownie ruszy. ....A co się dzieje na dziale produkicij tam już uciekają ludzie ...ostatni magazynier był kierowca ,operatorem wózka widłowego i sam wszystko robił.....

@JPD

(usunięte przez administratora) kasę biorą z państwa a my pracujemy ... Za najniższą ... Kontenery i inne ... (usunięte przez administratora)..a my zwykli pracownicy zapewniamy im ta płynność pracy i sprzedaży czy wysyłek bez nas nie udało by się tego zrealizować

(nie)chińczyk
@Gula

Najwyraźniej szefostwo myśli, że za miskę ryżu będą mieli roboli. Żeby się w czerwcu nie ździwili jak sami będą tachać chińskie badziewie.

paleciak
@(nie)chińczyk

dobrze piszesz. kontenery przyjeżdzają, czyli stan magazynu jest na uzupełniany non stop, a to znaczy że biznes się kręci. codziennie wyjeżdzają po 3 auta, do tego inewstycje w nowe rzeczy, więc ktoś bezczelnie robi sobie jaja z pracowników, znaczy pensja minimalna, zyski maksymalne(usunięte przez administratora)

Jak przedstawia się sytuacja z pracą w biurze/ obsłudze klienta? Jestem zainteresowana, proszę o więcej informacji.

Prpr

Co się dzieje w tej firmie zwolnienia zmniejszenie kasy ludzia...(usunięte przez administratora).. Sorry ale my pracownicy robimy im pensie powinno dbać o nas..bez nas to stanie... ...(usunięte przez administratora)

Johny
@Prpr

Czyli u Was też zamykają firmę? Czy po prostu zwalniają osoby?

Niech naprawią to zasrane ogrzewanie bo zimno.

Nestor

A co ty oczekujesz że bd miał 20 plus na hali? To idż do huty szła tam zawsze lato bd miał. Nie oczekuj cudów że bd mega grzali taka hale.

Bożena
@Nestor

A ile w hali New Trendy jest stopni na co dzień? Sprawdzaliście? Chyba powinno być minimalnie 14 stopni według BHP.

Fakt zimno to jest kolega ma rację .... Nikt nie robi nic w tej sprawie.... A tam co siedzą w ciepłym biurze nic nie jest siedzą i się cieszą.... Jak czyta to góra niech coś z tym zrobi......

Fizio

Widzę że kolega nigdy nie robią na dworku wtedy mógłbyś powiedzieć że zimno i na łeb kąpie.... A jak jest za chłodno zawsze możesz złapać strecz dwie palety ofoliować i już ci będzie ciepło ????????

@Fizio

Jak lubisz w zimnie pracować to możesz iść do chłodni pracować albo gdzieś gdzie jest zimniej.... Ja uważam że wszyscy powinni godnie pracować i mieć to minimum ciepłego powietrza. A nie tylko Ci co pracują czysto przy komputerach...m a jeżeli chodzi o pracę na powietrzu to pracowałem znam te realia i wiem że jest gorzej ale skoro się przychodzi do pracy i pracuje to powinni zapewnić to.... a nie jakiś dyrektor kurek zakręca bo oszczędności robi niech sobie pensje i premie zmniejszy to wtedy można robić oszczędności a nie na pracownikach którzy pracują na pracodawcę

Fizio

Wiesz jak ci tak za zimno to możesz znaleźć sobie cieplejsza robotę.... Np.w hucie szkła tam będziesz miał cały rok temperature na plusie napewno. Wiadomo że w każdej robocie firma liczy koszty sobie a biuro ma lepiej jak magazyn to żadna nowość jak dla mnie.

wiglless

Piszę o Radomiu. Praca spoko, ludzie tym bardziej. Kasa na początek (usunięte przez administratora) nie urywa, ale liczę , że będzie lepiej- w końcu nikt nie da ci kasy za to ,że nic nie umiesz i musisz się nauczyć i dostosować. Póki co jestem zadowolony, a jeśli się zmieni to o tym napiszę. Pozdrawiam PS wypłata zawsze na czas, a nawet wcześniej i sprzęt do pracy też spoko.

Jan
@wiglless

Czyli co przekładania kabin po 50kg z palety na paletę czy rozładunku kontenerów musisz się nauczyć żeby dostać podwyżkę przez jak długi okres 3 miesiące pół roku a może rok aż ci kręgosłup wysiądzie i cię wywalą z roboty. Wypłata zawsze na czas niech zgadnę dziewiątego każdego miesiąca no tego to jeszcze w PL nie widzieli gratuluje samozadowolenia.

@Jan

1) Machać łopatą też musisz się nauczyć, bo jak będziesz to robił źle to nic nie wykopiesz a się namachasz. 2) Widzę, że zadając pytania, sam masz gotowe odpowiedzi ( więc po co je zadawać). 3) Nikt nie zmusza Cię do zatrudnienia tutaj ( może lepiej siedzieć w domu i żyć z zasiłków) 4) Opina wpisana jest opinią subiektywną, nie musisz się z nią zgadzać za to powinieneś ją uszanować.

jan
@wiglless

NAPRAWDĘ MUSISZ UCZYĆ SIĘ POSŁUGIWANIA ŁOPATĄ ? Czy jesteś naganiaczem pracowników do tej firmy i dlatego takie (usunięte przez administratora) wypisujesz.

@jan

To była przenośnia. Jeżeli ja jestem naganiaczem, to Ty jesteś trollem wypisującym same złe opinie. Szkoda na Ciebie czasu bo i tak jesteś najmądrzejszy i wszystko wiesz najlepiej.

jan
@wiglless

Dzieciaku zejdź na ziemię wykorzystają cię do granic możliwości a potem zastąpią kimś nowym i nawet im powieka nie drgnie. Nie ekscytuj się pracą gdzie na dzień dobry słyszysz tekst firma się rozwija i z tego powodu mało płacimy ( więc idź sobie kamieni nazbieraj i z nich zupy na obiad nagotuj ).

Wiglless
@jan

Ciebie to chyba wykorzystywali za młodu, skoro taki negatywny jesteś. Dzięki za tego dzieciaka, choć znowu spudłowałeś.

Jan 2
@Jan

Zgadzam się z Janem, nie ma ludzi nie do zastąpienia dźwignie takich kabin =renta i 600zlotych miesięcznie zgrywanie cwaniaków i chodzenie w kółko bez myśli uśmiechanie się ze wszystko jest ok bo ,,Ja"się dziś na robiłem.Nie polecam

Brat Wodza
@wiglless

Napisz ile płacą Zaintryguj mnie ?

@Brat Wodza

Jesteś idiotą. To Cię chyba zaintryguje hehehe.

@Jan 2

Jan ma rację po części, ponieważ się mądrzy, chociaż ma nikłe pojęcie na temat tej pracy, lub nie ma na tyle siły by ją wykonywać. Jest jak prawiczek gadający o seksie i pozycjach.

Obserwator
@wiglless

Panowie prawda jest jedna, w firmach które dobrze płacą nie szukaja pracowników. Jeśli ogłoszenia są ciągle ponawiane to niestety ale coś jest na rzeczy. Ja się szanuje i bym cv nie złożył.

Patryk
@wiglless

wiglless jak widać po twoich wpisach do roboty to ty talentu nie masz ale do lizusostwa i kablowania to pewnie pierwszy jesteś i ta twoja duma z noszenia kabin jest PRZERAŻAJĄCA ambicji trochę nigdy w tym mieście nie będzie dobrej pracy jak będą tacy jak ty cieszący się z ,,wypłaty na czas" a nie jej wysokości.

Brat Wodza
@Wiglless

Zapomnij o rencie, teraz istnieją takie przepisy ze jak sobie zrobisz coś w kręgosłup to twoja wina. Powiedzą jak Bhp- owiec w casto ( trzeba było nie dźwigać samemu ) Stracisz zdrowie, wiem to na 100% przy tych kabinach, strzeli ci kreg i bedziesz wrakiem czlowieka, ktory zarabial tyle co pani w kiosku ruchu..... Jan ma rację i nie obrażaj się, tylko pomysł co bedziesz robił potem......

Franek

Chciałem zapytać jak jest tak naprawdę z pracą w tej firmie? Praca jest czy tylko ogłoszenie? Bo w zasadzie non stop widzę że leci ogłoszenie a odzewu z firmy brak. Składałem CV mam doświadczenie w pracy na magazynie ponad 17 lat więc wydawało mi się może ktoś oddzwoni. Bo jednak to nie jest mały staż... A tu widzę cały czas pojawia się nowa oferta... Czy jest ktoś do kogo oddzwonili w ostatnim czasie???

Egzystor

Praca ok raz lepiej raz gorzej . Ale minus duży to zimno raz jest ogrzewanie raz nie a raczej częściej nie ma... Oczywiście bióro ma ciepło a my niestety nie....

masterson

Byłem na rozmowie. Na dzień dobry dają umowę na 3 miechy za 2300 na rękę potem ponoć jakaś podwyżka ma być ale ile nie wiadomo. Towaru full, dwie zmiany po 8 godzin ale dojazd, to jakaś masakra. Nie wiem jak po tych dołach towar tam dociera. Gościu na rozmowie uczciwie przyznał, że praca jest ciężka. Ja spasowałem zwz. na dojazd.

Misio

Stołówki brak. Śniadanie je się w szatni na ławce. Parking tylko dla wybranych, reszta pod płot. Robota jak robota ale jak jesteś w układzie to nie musisz kontenera robić. Pomyślisz się i kierownik już ma doniesione ale poza lizusem ekipa jest ok.

Roman

Firma dla tych, którzy chcą się załapać na tzw. "chwilę", a w międzyczasie poszukać czegoś lepszego. Ponoć można dostać 2000 - 2700 netto, przy czym każdy dostaje inną kwotę - od czego to zależy, pojęcia nie mam. Premii brak. Kierownik spoko. Dyrektor, to typ, który drze się bez powodu tak,że go na końcu hali słychać. Organizacyjny cyrk, niedobór sprzętu (wózków), system magazynowy = ZESZYT W KRATKĘ!!! i szukaj jednego z 5000 indeksów towaru do skutku. Brygadzistami są ludzie z przypadku (róbcie coś ...urwał). Praca na Magazynie do najlżejszych nie należy ale przygotowywanie wysyłek skomplikowane nie jest, o ile brygadzista lub gość od papierków ogarnie zlecenie, co zajmuje mu nawet 30 min. Najgorszy jest rozładunek tzw. "kontener", czyli ręczne przerzucanie kabin na palety (30-70 kg), upchniętych po sufit i zajmuje około 6h. Jak masz niefarta, to wylosujesz 3-4 takich rozładunków w tygodniu. Nie ma mowy,żeby co drugi rozładunek robiła inna ekipa i dała odsapnąć poprzedniej, gdyż "szlachta" (połowa zmiany) się nie poczuwa do solidarności, a brygadzista i szefostwo nie interweniują (klasyka: równi i równiejsi). Jako tzw. "świeżak" nie mam nic do gadania w temacie. System dwuzmianowy 6-14 i 14-22, przy czym kontenery robi TYLKO 2 zmiana.

wiglless

Dziwni jesteście. Napisałem w sumie, że (subiektywnie) odbieram firmę( czyli samą pracę i ludzi tam pracujących) pozytywnie, a wy się na mnie rzuciliście jak Kaczyński na na sądownictwo. Macie słabe doświadczenia z pracą??? spoko - ja też miałem, ale nie wmawiajcie mi, że jest do (usunięte przez administratora) bo tak nie jest. Praca jak praca- lepsze dni i gorsze, ale skoro spędzam większość dnia z tymi chłopakami i czuję się wśród nich komfortowo, to chyba nie jest źle.

Darek

@wiglless daj znać za jakis czas jak tam sytuacja w firmie i jak cię się pracuje !

rozmowa o prace

Zarobki najniższa krajowa 2200, umowa zlecenie przez miesiąc pierwszy i tyle. Na rozmowie o prace tłumacza ,że firma robi inwestycje i już.

Pedro
@rozmowa o prace

Oki dzięki. Miałem składać cv, ale już sobie darowalem. Pracuje na magazynie i mam 3 tys netto za 8h dziennie.

Johny
@Pedro

A można widzieć gdzie pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o NEW TRENDY SP. Z O.O. - Radom

• Jak się pracuje w NEW TRENDY SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy NEW TRENDY SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEW TRENDY SP. Z O.O.?

NEW TRENDY SP. Z O.O.
2.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Kielecka 90
    26-600 Radom