Opinie o BIOFLUID w Tuszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BIOFLUID. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BIOFLUID o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIOFLUID w Tuszyn

Jak długo trwa proces awansu w BIOFLUID?

Jaki awans? W bifix nie ma czegoś takiego jak awans, ludzie którzy pracują od początku istnienia zakładu od dwudziestu kilku lat pracuja na tym samym stanowisku a zarobki mają takie same bądź mniejsze od kogoś kto przyszedł do pracy kilka miesięcy temu i dostał się na prace na maszynie. Dla ludzi zainteresowanych praca w biofix ZERO SOCJALU, urlop oczywiście 10 dni musisz wziąść ale o tak zwanych wczasach pod gruszą możesz pomarzyć ????????, żadnych premii świątecznych, bonów, kart itp. czysta pensja i to w granicach minimum krajowego ????????

Czy w BIOFLUID panuje luźna atmosfera?

Tylko on

Tak,zaraz po wyjściu z pracy

Mmm

W jakich godzinach pracuje produkcja i w jakim sytemie zmianowym?

Emka

Nie polecam ! Zarobki słabe, atmosfera fatalna !!!

Aplikowałeś do firmy BIOFLUID? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Ula

Czym zajmuje sie firma? Na jakie stanowiska są wakaty?

OLA
@Ula

Zapraszam na rekrutacje na : mechaników operatorów maszyn magazynierów pracownik porządkowy do sekretariatu

Nina
@OLA

Nie polecam masakra na żadne stanowisko

emkaaaR

NIE POLECAM !!!!!! BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA, ATMOSFERA FATALNA !!! ZAROBKI - NICZYM COFNĄĆ SIĘ 20 LAT WSTECZ.

Stx

Panie sprzątające to niech nie przesadzają pół zmiany przesiedza w szatni lub na stołówce lub się chowają, niech przyjdą na produkcje na ręczne i zobaczą jak też ciężko jest nieraz zrobić normę, lub na maszynę

Xyz

Nie polecam! Kobiety wykonują najwięcej pracy A traktowane są najgorzej, zero szacunku. Obecne kierownictwo... szkoda słów

nick
@Xyz

Najwięcej pracy w tej firmie wykonują panowie z przygotowalni a nie panie. Panie cały dzień siedzą przy maszynach a panowie robia po 3 tony herbaty to kto tu ma ciężej.

Nikoś

Firma ciągle się rozwija, poszerza asortyment. Jest dobrze więc i pracownicy są zadowoleni, polecam.

Nikt ważny
@Nikoś

A któż to sponsoruje takie opinie? Ciężko mówić o zadowoleniu pracowników skoro kolejni składają wymowienia a atmosfera jest napięta. To, że panuje totalny chaos zauważyć można na każdym kroku i nawet nie widać światełka w tunelu w tym wszystkim.

jesica

Panie sprzątające wykonują najcięższą pracę a mają najniższe wynagrodzenie... w porównaniu do pracowników na suszarni a do panów i pań na produkcji to pensje są w ogóle niesprawiedliwe. Pracownicy zakładu nie okazują sobie szacunku. Podziwiam osoby które wykonują pracę polowe bo odwalają najgorszą robotę a mają najniższe wynagrodzenie.

Weronika

@Nikt ważny Fajnie, że trochę nam opisałeś sposób funkcjonowania firmy BIOFLUID i jej problemy. Jaki jest Twój staż pracy w tym przedsiębiorstwie? Czy pracując w nim można liczyć na jakieś dodatki pozapłacowe? @JohnasBlue Twój główny zarzut względem tej firmy, to zbyt niska pensja. A próbowaliście wspólnie porozmawiać o tym problemie z zarządem firmy? Może w taki sposób doszlibyście do porozumienia.

Nikt ważny

To fakt, że migracje pracowników nabierają rozpędu i jeśli ktoś nie pójdzie po rozum do głowy ze szczytów władzy to, ci którzy czują się najmocniejsi czyli zazwyczaj najlepsi fachowcy, odejdą nie oglądając się za siebie. Jest to składowa kilku zmiennych, których Góra nie chce widzieć albo jest na tyle krótkowzroczna w swoich poczynaniach, że ich nie widzi. Nie mnie oceniać politykę strategii rozwoju, ale przy obecnych trendach może się nie udać w paru aspektach. Jeśli nie nastąpi przynajmniej wzrost wynagrodzeń to jesień, czyli szczytowy okres produkcyjny może pokazać prawdziwą skalę problemu.

JohnasBlue
@Nikt ważny

Wkrótce podobno otworzą Zalando, jakaś alternatywa jest????Może tam dadzą człowiekowi zarobić godne pieniądze, za które będzie można wyżyć od 1 do 1. Najmniej zarabiającą komórką w Bifixie są oczywiście Panie z produkcji i z pola (1600zł). Biorąc pod uwagę fakt, że Panie pracują cały czas własnymi rękoma , które z czasem zaczynają wysiadać,pensja ta jest nieadekwatna. Ale jak to się mówi Nadzieja umiera ostatnia???? Być może szefostwo w końcu przejrzy na oczy i zrozumie zwykłego pracownika.

Weronika

@Zdruzgotany A dlaczego, według Ciebie, szefostwo firmy BIOFLUID pozwoliło na to, by odeszli Ci najbardziej wartościowi pracownicy? Przecież to właśnie oni sprawiają, że dana firma utrzymuje się na odpowiednim poziomie. @Filip Co masz przez to konkretnie na myśli? Jesteś pracownikiem w BIOFLUID i znasz sytuację tam z autopsji?

Filip

Nie ma ludzi niezastąpionych, a czasami trzeba zrobić porządki!!!

....
@Filip

Człowieku chyba masz problem z interpretacja słowa porządek. Polecam słownik języka polskiego :)

Zdruzgotany

Robi sie niezły bałagan na produkcji. Mamy takie szefostwo, które pozwoliło odejść najbardziej wartościowym ludziom pracującym na kluczowych stanowiskach.

Anim

Nie polecam pracy w biofixie połowa ludzi pracuję bez umowy bo szefostwo nie chcę zarejestrować i obiecuję z roku na rok ,że zarejestruje.

@Anim

Czasami się uda że cię zarejstrują ,ale rzadko.

Anim

Więcej obiecują niż robią,nie umią zadbać o pracownika.

Pracownik@

Praca ciężka nie jest, oczywiście są normy które trzeba zrobić, atmosfera między pracownikami przyzwoita, ale szefostwo masakra. Szef kiedys zrobil zebranie, nawyzywał pracowników od brudasòw bo źle kontrola przeszła(pokazał swoją kulturę). Zaznaczę że na wszystkie kontrole sprzątają pracownicy, jak również latem kiedy jest mniej pracy praktycznie w każdy piątek na drugiej zmianie jest sprzątanie. Latem również dziewczyny z produkcji są oddelegowywane do pracy w pole. Zarobki oczywiście małe dla kobiet, gdzie głównie one przez 8 godzin pakują herbatki, na umowie minimalna( o ile wogole się dostanie umowę bo ciężko z tym jest). Chłopaki w zależności od tego jaka maszynę obsługują 2500-3000, kobiety 10 zł na godzinę, co daje przeciętnie 1600 zł, są nadgodziny 50% płatne i to jest plus, ale tylko w sezonie zimowym, brak jakiegokolwiek socjalu. W ostatnim czasie wypowiedzenie złożyli oboje kierowników produkcji, i wcale się im nie dziwię. Ile można znosić humory Pani Marysi????

@Pracownik@

Ta Pani Marysia to strasznie wymagająca jest i bardzo nieznośna: wpada i krzyczy , niestety zazwyczaj ma racje !

Robot
@anonymous

Hahaha

Don Pedro z Krainy Deszczowców
@Pracownik@

Z tego co wiem, zarobki w Łodzi jako fizyczny pracownik (przy ciężkiej fizycznej pracy) to ok. 2000 zł, więc opłaca się nawet ponieść koszty dojazdu do Górek Małych, więc chyba nie macie takich małych zarobków :) a jeżeli mówisz, że szef reaguje negatywnie na bałagan to nic dziwnego. Płaci więc wymaga. Zresztą zawsze znajdzie się ktoś kto narzeka, a może jest ktoś kto powie coś pozytywnego o firmie? Czy warto starać się o pracę?

@Don Pedro z Krainy Deszczowców

Ciekawe don Pedro. Co innego wymagać, a co innego wyzywać ludzi od brudasów . Nie wspominając o pytaniu czy pracownicy dalej chodzą załatwiać się "za stodołe"

John#
@Don Pedro z Krainy Deszczowców

Don Pedro być może zarobki w Łodzi to ok 2000 zł ale są firmy które płacą więcej. Moja zona pracuje w Piotrkowie rowniez na produkcji i ma 14 zł na godzinę plus pakiet socjalny i bony świąteczne. Markety dają kasierce troche ponad 2000 plus socjal a tu 1600 zł. A poza tym 1600 a 2000 to jest różnica dla przeciętnego człowieka te 400 zł to duża różnica.

kiti

przepraszam bardzo , ale z tego co wiem w firmie znajduje się 18 toalet ,wiec jeśli ktoś załatwia się na zewnątrz to świadczy tylko o jego kulturze.

Mała
@kiti

Ha ha ciekawe gdzie jest to 18 toalet ??

kiti
@Mała

...skoro jesteś pracownikiem i wszystko wiesz to policz sobie !!!

endriuu

w Bifixie płacą różnie. Zależnie od płci i znajomości. Jak masz układy to dostaniesz trochę więcej. Na produkcji faceci 2300 netto podstawy + 50% nadgodziny, ale i tak jesteś zarejestrowany na najniższą krajową. Natomiast kobiety niecałe 1800 i sytuacja analogiczna. Szczerze mówiąc nie polecam tam pracy, ponieważ strasznie gnębią, normy i wymagania wobec pracownika są bardzo duże. Jeśli szukasz spokojnej pracy bez frustracji i wyrzutów sumienia to nie tutaj!. Pozdrawiam.

Carter40
@endriuu

Haha kobiety niecałe 1800 i to prawie 3 lata temu, jak obecnie maja około 1600 podstawy, wtedy z 1400

jj

Witam, Zastanawiam się nad aplikowaniem do działu eksportu. Jak się pracuje w tym dziale? Duży jest? Będę wdzięczna za opinie i informację. dziękuję :)

Weronika

Jak wygląda proces rekrutacji do BIOFLUID? Czego można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej? Podzielcie się swoją opinią dla przyszłych kandydatów.

Zostaw merytoryczną opinię o BIOFLUID - Tuszyn

• Jak się pracuje w BIOFLUID?

Zobacz opinie na temat firmy BIOFLUID tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIOFLUID?

BIOFLUID