Opinie o BIOFLUID w Tuszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BIOFLUID. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BIOFLUID o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIOFLUID w Tuszyn

Nie nie i jeszcze raz nie!

Zero benefitow, zero socjalu, firma korzystająca z kiepskich jakościowo surowców, a próbująca udawać wielką korporacje. Firma kierują dyrektorzy - czytaj sama rodzina, która ma nikłe pojęcie o tym. Najwięcej do powiedzenia ma jedna z córek tatusia, wielka szefowa (usunięte przez administratora), która nie ma pojęcia jak wygląda produkcja towarów, a próbuje pouczać pracowników, którzy robią to od lat (pisze próbuje bo i tak wszyscy śmieją się z niej za plecami). Pracownicy większości nie mają nic do gadania, a nawet kontrolowane są ich prywatne FB, ponieważ nie mogą spotykać się z ludźmi, którzy już odeszli z tej cudownej firmy. Zakresy obowiązków są tylko na papierze, a w rzeczywistości każdy musi znać się na wszystkim. Wykorzystywanie (zawalanie zbyt wieloma obowiązkami) młodych ludzi za najniższą krajową jest na porządku dziennym. Do tego dochodzą krzyki i obrażanie pracowników. Ktoś mocno zdesperowany może i popracuje, ja wytrzymałem 3 miesiące i nie polecam.

@Krzysztof

Czy potwierdzają się informacje na temat tego że nie ma żadnych benefitów? No a co z dziennym planem? Nie ma czegoś takiego jak dzienny wykon? Nie dostajecie nic za dobrą prace czy tam frekwencję?

Zainteresowana

Jak wygląda praca w dziale jakości? Możecie podpowiedzieć?

Bomba
@Szefowa

Szkoda tylko że nowy pracownik dostaje więcej jak ten że starzem...trzeba się zwolnić i zatrudnić na nowo na lepszych warunkach...

Kamila

Jakiś czas temu w jednym wpisie ktoś pisał, że ciężko z podwyżkami. A jak teraz to wygląda, przy tej tragicznej sytuacji w kraju i inflacji? Ile w ogóle dostajecie tam na rękę, nic nie podwyższyli, jak część pracodawców?

Jakub

Czyli nie tyle co firma z wlasnej woli dała podwyżkę co ustawa wymusiła bo podnieśli minimalną a lipcu znowu podniosą. A tak indywidualnie można pójść i dostanie się więcej? Czy odprawiają z kwitkiem?

Inia Nowy wpis

Właśnie jakieś wątpliwości mam. Pracownik administracyjno-biurowy ma do ogarnięcia sekretariat, sklep internetowy (online zamawiają herbatki detaliści, czy hurtownie?) i pomoc logistykowi. Do tego trzeba dojeżdżać 30km, bo nie czarujmy się, na miejscu takiego akrobaty nie znajdą. Ile zarabia taki pracownik, chociaż z 8 tys. netto?

Nicknick Nowy wpis

Robota cieszka i niewdzięczna . Niska wypłata . Szefostwo wozi się drogimi furam i.A nie ma pineniędzy na podwyzki.

Zainteresowana

Jak wygląda praca w dziale jakości? Możecie podpowiedzieć?

Wiktoria
@Zainteresowana

A jest jakaś konkretne rekrutacja, bo ja szukałam, ale nie znalazłam, a właśnie dział jakości interesuje też mnie. Dołączam się. Jak w tym dziale wygląda struktura? Jest płaska czy hierarchiczna? Generalnie przyjaźnie jest?

(usunięte przez administratora) Z tego co się orientuję to (usunięte przez administratora) nie mają żadnych praw. To samo sugerujesz? Jeżeli nie to wyprowadź mnie proszę z błędu. Tutaj jest jakoś za dużo obowiązków? Bo serio teraz nie wiem jak to rozumieć

MP

Praca jest w super zgranym zespole, szefostwo jednakowo podchodzi do każdego pracownika (nieważne czy pracownik linii czy kierownik) i wymaga pomysłów na ulepszenie firmy, każdy musi się wykazać. Można zarobić jeśli ktoś chce pracować, a nie jest krętaczem i leniem. . .

@MP

@MP mówisz, że jest tak dobrze? Ja słyszałem, że wszyscy się zwalniają przez jedną osobę - szefową, która podobno nie ma po kolei w głowie. . . .

Aaa
@MP

Hej, to ile można zarobić, jeśli komuś się chce pracować i się sprawdza? Dasz radę podać widełki? Podwyżki indywidualne są możliwe w takim razie? Ktoś tu pisał, że nie ma żadnego socjalu w zakładzie. Żadnych benefitów nie oferują? Na stronie firmy niby jest oferta dla specjalisty ds produkcji, ale nie wiem czy jeszcze jest aktualna? Szukają teraz tu do was ludzi do pracy? Pamiętasz jak wyglądała twoja rekrutacja? Jakieś rady? ;)

Szefowa
@Aaa

Zapraszam na rekrutację , podobno atmosfera w trakcje rozmowy jest bardzo miła , zazwyczaj tak żegnają mnie potencjalni pracownicy :) .

Bomba
@Szefowa

Nie nie i jeszcze raz nie!

W jakiej wysokości te premie? Każdy dostanie czy tylko za dobre wyniki i to kierownik wybiera komu da?

Krzysztof

Jak szefowa będzie miała dobry humor to i premie będą:)jak narazie firma się wzbogaca więc nie stać ją na premie...

@Krzysztof

Aplikowałeś do firmy BIOFLUID? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z BIOFLUID? Oddzwaniają zawsze?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie BIOFLUID? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

kama

....nie rozumiem zasadności kierowania takich pytań na takim portalu. Jeśli jest Pan /Pani zainteresowana pracą proszę skierować się na rekrutacje do firmy i zadać te pytania rekruterką. Każdy pracownik indywidualnie i tajnie negocjuje warunki swojej umowy i warunków pracy i dodatkowo istnieją procedury zachowania poufności dotyczące wynagrodzeń oraz rodo. Czy naprawdę jakby ktoś tu Pani odpowiedział na takie pytanie uwierzyłaby Pani / Pan ?

@kama

Nie każdy przecież kto wyśle cv jest zapraszany na rekrutacje, dlatego tu się pojawiają takie pytania, żeby wiedzieć na co się człowiek pisze. Podpisujecie jakąś lojalniościówkę o zakazie mówienia o zarobkach?

A jak było w zeszłym roku? Może jeszcze w tym tygodniu coś dadzą, do świąt jeszcze parę dni zostało. Tak od razu negatywnie podchodzisz..

Zico

Tak duży zakład żeby chociaż jakieś bony,na kino,basen,itp...nie bo nam się nie należy...

Firma całe lata temu zmieniła nazwę na Bifix bio miała kłopoty przez użycie słowa bio w nazwie. I ma swoje inne konto na tym portalu, więc nie wiem, czy jest sens komentować na starym? Ale przy okazji zapytam, czy tu jakiś dojazd pracowniczy z Łodzi jest, czy trzeba na własną rękę?

KAMA

Nie wiem o jakich kłopotach Pan/Pani mówi , ponieważ zmiana nazwy nie wynikła z kłopotów tylko ustawy . Proszę nie wprowadzać w błąd użytkowników.

Krzysztof

Znów szukają Technologa? Do którego obowiązków ma należeć raport i ocena wydajności podległych pracowników? A zakres obowiązków, jak na dwa stanowiska. Powodzenia, chyba ktoś tu szuka frajera. Albo technolog albo kierownik..

Łucja
@Krzysztof

Skoro robi się na dwa stanowiska to przynajmniej płacą jak za dwa albo chociaż więcej niż standardowo za pracę Technologa? Bo jeśli tak, to jeszcze bez tragedii, dla mnie liczy się kasa, więc gdyby płacili więcej to wzięłabym więcej obowiązków.

@Łucja

W ogłoszeniu jest kwota 4000-6000 brutto, sama sobie odpowiedź na pytanie czy to dużo za dwa stanowiska?

Kamila

????
@Kamila

Lepiej przyjść i się samemu przekonać jak wygląda wynagrodzenie oraz praca. Nie sugerować się opiniami innych;)

@????

A te rozmowy odbywają się zdalnie czy stacjonarnie? Szkoda jechać jeśli tutaj ktoś mógłby udzielić prawdziwych informacji i nie będą mi warunki pasować

@????
@Ewa

Proponuję przyjechać poświęcić czas i się dowiedzieć wszystkiego na miejscu..

@Kamila

Była podwyżka w tym roku. Do najniższej krajowej przewidzianej ustawowo na pierwszą połowę 2023 roku... Następna podwyżka w lipcu... xD

Jakub

Prawda jest taka, żeby zarobić przyzwoite pieniądze w w/w firmie należy pracować i nie obgadywac innych, wykonywać swoje obowiązki a prawdopodobnie ktoś z GÓRY to doceni po 10 latach ????. Panie z pola oraz sprzątaczki maja w tej firmie najciężej.

Justyna

10 lat piszesz, a po ile tak średnio tu pracują? I kto ma najdłuższy staż i ile wynosi?

@Justyna

Z Opowieści osób pracujących słyszałem że niektórzy pracują nawet i 15 lat. I ciężko się doprosić o jakieś podwyżki.

Firma poszukuje kierownika produkcji. Mam pytanie, z tego co widzę to średnio co pol roku jest wystawione ogłoszenie o pracę dla kierownika produkcji. Czy ktoś może napisać dlaczego tak się dzieje?

@Kandydat

To inny dział, do którego firma potrzebuje kierownika produkcji . A w zasadzie w tym dziale go nigdy nie było tylko samodzielnie radził sobie technolog . Dziś kiedy firma jest coraz większa potrzebny nam jest kierownik

Czy firma Bifix przewiduje jakieś podwyżki w tym roku. Inflacja jest bardzo wysoka, wszystko drogie. Ciężko jest pracownikom utrzymać się za minimalną krajową.

PROACOWNIK

PODWYZKI BYŁY W LISTOPADZIE NA NOWY ROK KLAENDARZOWY

@PROACOWNIK

No czyli to były takie samoistne, a zdarzały się "wyjątkowe" chociażby właśnie takie jako łatka na inflację np?

Justyna

Na forum widziałam wzmiankę sprzed dwóch lat o zatrudnianiu studentów, którzy mogą przejść na praktyki zawodowe. Aktualnie również oferowana jest tutaj taka możliwość? Jest tu może jakiś student, który ostatnio takie praktyki odbył i opowiedziałby o nich coś więcej?

@Justyna

Aktualnie Firma również przyjmuje studentów na praktyki. Pytanie co Panią interesuje i co chciałaby wiedzieć na temat takich praktyk? Są to najczęściej praktyki w dziale jakości.

Justyna

Jaki oferowany jest okres praktyk czy są płatne? I jak ogólnie są organizowane, raczej stawia się tu na całkowitą samodzielność czy cały czas obok jest jakiś mentor?

Atmosfera na produkcji FATALNA. GODZINY PRACY PRACOWNIKÓW PRODUKCJI LICZY NIEKOMPETĘTNA OSOBA (usunięte przez administratora) KTÓRA CHODZI I OPOWIADA SWOIM KOLEŻANKĄ KTO ILE ZARABIA. NIESTETY KIEROWNIK (usunięte przez administratora) NIE ZWRACA UWAGI NA TAKIE RZECZY.

Jakie są mocne strony pracodawcy BIOFLUID?

Klient

Nie wiem jakie są mocne strony tej firmy... Ale wyszczepione szefostwo/kierownictwo próbuje/planuje wprowadzić swego rodzaju segregację sanitarną, dyskryminację osób niezaszczepionych... Tak na marginesie to pracodawca nie może żądać informacji od pracownika, czy jest zaszczepiony lub nie...

Eliot
@Klient

Szanowny Panie/Pani wszczepione szefostwo dba o zdrowie swoich pracowników, informacja o szczepieniach może, ale nie musi zostać przekazana dobrowolnie, po to żeby kierownik działu miał możliwość zwolnić pracownika z noszenia maseczki, jeśli pracownik tego potrzebuje lub ma problem z jej używaniem . Proszę w przyszłości dokładnie sprawdzać informacje, zanim wypisuje Pan publicznie bzdury. Zawsze można nosić maseczkę i nie buntować się ogólnie panującym zasadą . Wybór należy do Pana.

Gop

Jak bedzie wygladalo w tym roku z zarobkiem i kontakt kierownikiem o podwyżki?

fafal

Witam , jak zarabiają w Bifix przedstawiciele handlowi? Czas pracy zgodny z kodeksem? Auto do dyspozycji?

Art
@fafal

Jak w każdym dziale handlowych jest podstawowe wynagrodzenie i dodatkowe % od wykonanego planu . Można dobrze zarobić jeśli masz duża sprzedaż .

tu_dorka
@Art

jaka jest podstawa i % sprzedaży?

fafal
@Art

A coś więcej wiesz? Jaka podstawa? Ile procent od wykonanego planu?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w BIOFLUID? Chętnie zatrudniają?

Justyna

Firma zatrudnia najlepszych studentów , którzy przejdą praktyki zawodowe .

@Nick A to bardzo dziwne co zawiera ten wpis. Firma z opinią dobrego pracodawcy tylko może pracownik mało się stara?

Zostaw merytoryczną opinię o BIOFLUID - Tuszyn

• Jak się pracuje w BIOFLUID?

Zobacz opinie na temat firmy BIOFLUID tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIOFLUID?

BIOFLUID