Coroplast

Krapkowice

Opinie o Coroplast

Magazynier 2016-07-02 04:58:27
Może by tak zamiast pisać to tutaj o tej "zdradzie" czy o co w ogóle chodzi (niedoprecyzowana wypowiedź) na temat transportowego, może by mu to tak w twarz powiedzieć, nie było by prościej??
Buba 2016-07-06 20:39:36
Pracuje tam juz trzy lata i to na produkcji dogaduje sie swietnie z ludzmi jak i z brygadzistkami i innymi "wyzej" postawionymi wszystko zalezy od podejscia do pracy i ludzi skoro jest wszystkim tak zle to dlaczegi nie zmienicie pracy na lepiej platna itd.?
Gowork 2016-07-07 12:13:53
Zmiana C
Uwaga! Sylwia chodzi po firmie i tylko mówi swoim komu obsmarowac duże.
Ostatnio Dawid iw.. miał obrobic [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Magdzie. I co Dawid udało Ci się??!!!
Xxx 2016-07-07 12:17:30
Magdo ze zmiany C
Podaj ich wszystkich o Moobing ja Cię popre.
wieśiu śmietana 2016-07-09 20:24:05
Czyżby początek końca "ekipy gliwickiej"?
hłe hłe hłe...
...nie takich "kozaczków" już się pozbywali w syfoplaście
Taki jeden 2016-07-14 02:45:26
Pozdrowienia z palarni, mamy ubaw... Zal.
pracownik 2016-07-15 20:42:08
Ja do tzw. majstra per pan, a on do mnie ty. Chętnie przyjmuje wyrazy szacunku ale nie chce szanować pracownika. Nie pomaga rozmowa ani
interwencja jego zwierzchnika. Z satysfakcją i złośliwą uporczywością realizuje na terenie Coroplastu sobiepaństwo. Może to kompleksy i wybujałe ego powodują chęć dominacji nad
innymi, a w szczególności osobami znającymi swoje prawa, wyżej
wykształconymi, o większej kulturze osobistej? Może do głosu dochodzi
charakter naturszczyka, który wyszedł poza swoją zagrodę wprost do
cywilizowanego świata i nie wie jak się zachować?
Błacha sprawa szanowny Coroplaście ale co z manierami kadry kierowniczej?
Nie uogólniam. Poznałem wiele osób zajmujących kierownicze stanowiska i
nie mogę im nic złego zarzucić; wprost przeciwnie.Może jednak dla tego
człowieka warto zrobić jakieś szkolenie z zakresu stosunków
interpersonalnych w miejscu pracy lub ogólnie z savoir-vivre zawierające
nieskomplikowany aparat pojęciowy i proste słownictwo
MG 2016-07-18 12:51:54
Dobrze, że pan o tem napisał. Wiemy o kogo chodzi. On wszystkich ma za gorszych od siebie. Udaje fajnego a burak.
Malina 2016-07-19 14:49:42
Jak Klaudyna widzi jeszcze :) Czy nareszcie diabel przygarna ja do siebie diablice z dupolizusami i obludnikami:) Czekam!!!
Jagoda 2016-07-20 13:30:28
Na co czekasz Malina? Wez sie lepiej do pracy a nie wypisuj bredni tutaj!
QWERTY 2016-07-31 15:09:31
ja zatrudniłem się w tym zakładzie na wakacje i powiem wam że nawet nie przepracowałem tygodnia praca jest ciężka ale można się przyzwyczaić nie ma co oczekiwać cudów na produkcji lecz ludzie z którymi pracowałem są bardzo nie mili jak wcześniej było wspomniane brygadzistki nic nie robią oprócz darcia się, sam nie zostałem nauczony co mam robić w pierwszy dzień miałem stać i się patrzeć jak pani pracuje na maszynie a na drugi dzień dali mnie na transportowego, kompletnie nie znałem tych oznaczeń co mam gdzie zawieźć od kogo i ile, a inni nie patrzyli ze jestem pierwszy dzień i potrzebuje czasu aby nauczyć się chociaż mniej więcej co gdzie tylko darli się, że nie ma i tyle, inni chodzili i tylko patrzyli na mnie zamiast jakoś pomóc, ogólnie atmosfera w pracy jest fatalna jest pełno grupek które się porobiły i tylko sobie pomagają nawzajem a jak przyjdzie ktoś nowy nie ma co oczekiwać na pomoc, miałem sytuacje że kobiety jeszcze w autobusie się kłóciły że muzyka jest za głośno a ona chce spać. Oczywiście nie jest taki każdy ale spora większość.
Buba 2016-08-01 15:07:06
To trafiles na nie ciekawa zmiane mozna wiedziec na ktora?
jolkipolkimenlubwomen 2016-08-03 19:51:26
na tym stanowisko mozesz spokojnie dostac 10 000 netto na miesiac

biora wsyztskich bo im sie 4 litery pala
jolkipolkimenlubwomen 2016-08-03 19:58:47
ludzie ta firma ma zaleglosci nie do odrobienia u dostawcow jak VW
mobbinguja na kazdym kroku
biuro produkcja wszystko jedno
a konstrukcje przenosza do chin wiec robota tymczasowa nie warto.
kierownicze stanowiska w biurze placa powyzej 10 000 do 30 000 zl nawet na reke dla dyrektora
szeregowi biurowi maja powyzej 4000 netto
a na produkcji mistrzowie tez powyzej 4000 na reke

wiec placa super alle wysysaja do konca - az czlowiek kleknie psychicznie potem wyp......
Jagoda 2016-08-07 16:49:32
Co ty lizusie wiesz :)Napewno jestes w tej grupie kablujacych i lizusow.Zniszcz a bedziesz wielki!!!Tego uczyla cie mama ?!!!
pracownik 2016-08-11 22:09:41
Nie będę pisać o szczególnych przypadkach mobingu , chaosie organizacyjnym i tym podobnych sprawach. Tutaj wypaczenia stały się normą, a norma wypaczeniem.
Przjrzyjmy się pracownikom. Pan Który Lubi Przemawiać, taplając się w pyle i brudzie krzyczy "jeśli się komuś nie podoba, niech idzie pracować do szpitala". Jak to brzmi w sytuacji zamykania na czas tzw. audytu wielokondygnacyjnego budynku i udawania, że nieistnieje, co implikuje wypędzanie ludzi z pracy?
Teraz inna kategoria. Młodzieniec lat dwadzieścia lub kilka więcej. Przemierza przestrzeń magazynową i ryczy na nutę pisenki "Brown girl in the ring" zespołu Boney M następujący tekst własnego (chyba) autorstwa "Auschwitz-Birkenau, sia,la,la,la,la..."
Podsumowując: na dole dziwnie i można to zrozumieć, na górze dziwnie i to też można zrozumieć.
"Tacy sami, a ściana między nami".
Nie dajcie się zastraszyć. Macie swoje prawa:
-mobing - Kodeks Pracy 2016 tekst jednolity: Art. 18,&5,pkt 2, Art.943,&2.
-przedawnienie-Art 291,&1
VL01 2016-08-13 03:17:49
wszyscy tylko marudzicie na necie, odezwijcie sie kiedy trzeba jak wam sie cos nie poodoba.

na VL'u zawsze dobra beka :)
pracownik 2016-08-13 23:48:43
Odzywałem się wielokrotnie, co jest oczywiste dla każdego , kto czytał mój tekst z 15.07.2016.
Nie "marudzę" , tylko opisuję rzeczywistość.
pracownik 2016-08-14 00:01:02
Niby mobing, niby zdjęcia, niby nagrania rozmów. Może, Janku, zostaniesz powołany na niby -świadka?
iga 2016-08-23 15:25:46
Kludyna z lizusami zesrala sie w majtki ze strachu:)Smierdzi z daleka.Nie czyn drugiemu co tobie nie mile .
KARMA WRACA MOWIA:)
Jagoda 2016-08-24 15:14:04
Malina, jestem w grupie tych pracujacych i robiacych co do mnie nalezy a nie zajmujaca sie pierdolami i ciaglym narzekaniem na innych i obwinianiem niewinnych osob za swoje niepowodzenia w pracy i zyciu osobistym. Najlepiej narzekac i obwiniac bogu ducha winna brygadzistke za swoje lenistwo!!
WIKI 2016-08-25 19:50:48
Iga. A ty chyba masz problem z ludźmi, a raczej ze samą sobą. Zamiast pracować zajmujesz sie plotami. Chyba sprawia tobie przyjemność wyżywanie się na innych. Klaudyna jest dobrą brygadzistką, co może potwierdzić jej zmiana. Pani Klaudio, proszę się nie przejmować tymi pierdołami. To pisze jakiś prostak, któremu się nudzi!!! Klaudia to jedna z lepszych brygadzistek:)))
iga 2016-08-26 09:14:28
Co ty piszesz niunia:) A jestem najszczesliwsza osoba pod sloncem, kocham ludzi ,kocham zycie. A stwierdzam fakty.ZAL:)Pusta jestes chyba jak pustak i sie nie madrzyj bo guzik wiesz i to brzmi banalnie:) Karma wraca pamietaj i ty !!!
IGA 2016-08-26 09:39:15
Wikusia kto ci kazal pisac takie glupoty ,Kludyna?:) A ona czyms sie przejmuje? Widze ja codziennie prawie,wesola kobitka. Czasami tchorz wychodzi ,ale jak czuje sie taka wspaniala to czym sie przejmowac,sumienie rusza,ma takowe?:)MOJA PRACA.MOJE ZYCIE NIE MOZE BYC WSPANIALSZE ,ZYCZE KAZDEMU :) POZDRAWIAM!!!MILEGO DNIA WSZYSTKIM .
MALINA 2016-08-26 18:43:37
HA,HA KON BY SIE USMIAL. DLUGO ZES MYSLALA,AZE WYMYSLILA:) ZOBACZ MOZG CI SIE ZAGOTOWAL:))))))))))))))) POZDRAWIAM
Jagoda 2016-08-26 21:13:51
Czy tylko mi sie wydaje, ze Malina i Iga to jedna i ta sama osoba??
Kobieto za grosz jakielkowiek kultury u ciebie!

Ta druga:) 2016-08-27 07:59:35
Jednak mozg sie zlasowal:)I podwojnie widzi nawet. Kobieto kultury mam nadmiar i dlatego nie widze powodu ,zebys sie tak denerwowowala. Zlosc pieknosci szkodzi.))))))))))))))))Milego weekendu zycze CI. kultura musi byc,czyz nie:)))
MIIA 2016-08-28 11:38:00
ILE TU JADU, AZ WYLEWA SIE Z UST CO NIEKTORYM. :( KTO POD KIM DOLKI KOPIE SAM W NIE WPADA. DAJCIE SE SPOKOJ BO CHAMOW SIE NIE PRODUKUJE,SAMI SIE RODZA. ZLOSLIWI W TYM ZAKLADZIE BYLI I BEDA,NIESTETY.KLAUDIA TO SPOKO BRYGADZISTKA TAK MI SIE WYDAJE. POZDRAWIAM SERDECZNIE.
Pracocholiczka 2016-08-28 16:36:46
Leniwa i co by chciala pieniadze na tacy:) Lezy i nic nie robi ,do roboty niech sie wezmie.Bogatego chlopa niech szuka jak chciala ,cwana . Za lezenie nie daja pieniedzy. Wszystkich popieram i daje klika. Chyba kazdy sie ze mna zgodzi:)))))))))))))))))
WIKI 2016-08-28 20:47:17
Jak kochsz tak ludzi, to co się o nich tak wypowadasz skoro ich nie znasz? Ale widocznie ludzie nie kochają Ciebie!!! I w tym leży twój problem. I tak jak pisałaś KARMA WRACA. Uważaj żeby nie wróciła do Ciebie!!?
? 2016-08-28 22:17:19
Dobrze zauwazylas Ludzi przez duze L. !!!!!!!!!!!!!!Czasami glowa ruszysz chyba i sie udalo. :)Ludzie kochaja mnie BARDZO. CI ,ktorzy chcE, zeby mnie kochali, a ich ja.!!!!!!!!!!Milosci mam dosc duzo i to mi starcza ,od ciebie nie oczekuje:),Obrazilabys mnie jak bys mnie lubila. :))))) Proste a na reszcie mi nie zalezy, nie wszyscy wszystkich kochaja a jezeli mysla ze tak jest to na dopalaczach i w glowkach sie poprzewracalo:)Oszukuja sie wzajemnie i udaja ,a nozy w plecach mnostwo. Karma oczywiscie wraca do kazdego . ZA DOBRO I ZLO WYRZADZONE. MNIE NA PEWNO NIE OMINIE, JESTEM PRZYGOTOWANA:). GORZEJ Z TOBA , POKORY TROCHE I POMYSL CO ZROBILAS DOBREGO I ILE ZLEGO I CZEKAJ!!!! Ty tO KTO ?:)niewiasto? Taka poirytowana ciut jestes,Ty to masz problem widze ze soba. Sugerujesz, ze nie znam ?Kogo/?Gubisz sie:) 1500 osob napewno ,nie da rady zapamietac tyle :)Pozdrawiam
marjolain 2016-08-31 13:11:23
Weszłam znowu po dłuższym czasie na to forum i napiszę tylko tyle - jak ja się cieszę, że się stamtąd zwolniłam :))))))))) Ludzie poszukajcie innej pracy i uciekajcie z tego corosyfu jak najprędzej bo pracy naprawdę wokół pełno, wystarczy poszukać i to w zupełnie innej atmosferze i za PIENIĄDZE!!! a nie taką jałmużnę jaką daje cudowne coro :)
zyczliwa 2016-10-02 14:06:32
Klaudyna zeszlas juz ?Jak to jest ty psychiczna sadystko, wladczyni syfoplastu:) Wlaca cie podnieca:)Co?
Pracownica 2016-10-02 17:54:38
Imozna a raczej powinno sie pracowac w soboty i niedziele z ominieciem czasu na odpoczynek o kturym mowa w kodeksie pracy ja sie pytam od czego jest PIP i dlaczego sie tym faktem nie interesuje czyzby siedział w kieszeni firmy
Luke 2016-10-03 21:15:22
A czy zgłosiłaś cokolwiek do PIP? Czy ktokolwiek zgłosił cokolwiek do PIP? Sami się nie domyślą, że może być coś takiego jak Coroplast w Dylakach, Krapkowicach czy Strzelcach Opolskich. Ludzie, pomyślunku trochę. Jak nikt nie zgłosi konkretów to żadna komisja nie przyjedzie.
Pracocholiczka 2016-10-04 14:50:48
Dzwonilam do PIP, pytalam co robic bo mobbing przekracza jakiekolwiek granice. W mobbingu w nich brak. Pan mi powiedzial , ze nie maja prawa dokuczac, ponizac, wkraczac tam gdzie nie pozwalam, moje zycie osobiste itp ja mam przyjsc do pracy i spokojnie 8 godz pracowac, inne zachowania pracownikow, przelozonych jest to karalne. Majstrowa, bygadzistki , nawet Pan dyrektor wie o wszystkim.Oczywiscie blla, blla, blla. Wszyscy to wiemy. A uprzedzil, ze strace prace:) przeciez PIP jest od tego , zeby pilnowac taki zaklad pracy i nadzorowac . Strace guzik mnie to obchodzi, w tym syfie pracowac za grosze.Smiechu warte. Aha trzeba zlozyc zawiadomienie oficjalne do Opola i walczyc samemu lub w grupie o swoje prawa. Debili mozna wytepic , zlozysz zawiadomienie i wtedy musza ruszyc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Chociaz to jedna mafia, przekupiona wiedza o takich przypadkach raczej. A probowac warto bo zlo sie rozprzestrzenia szybko . Powodzenia.
nowy 2016-10-05 03:55:38
Czytając powyższe wypociny mam wrażenie, że w tej firmie pracują sami ........
Ja piernicze idź jeden z drugim pracować gdzie indziej.
Wszędzie jest podobnie.
Sami sobie jesteście winni.
Prowokujecie a później wielkie żale, pretensje,inspekcje.....
A jak się zwalniacie to wracacicie potulnie z podwinietym ogonem.
Po co skoro tak jest źle.
Paranoja.
A ABS-y to biją na głowę wszystkich tam to dopiero pracują talenty.
Masakra.
Oj głupi ten naród .
Pozdrawiam i życzę zdrówka no może jeszcze troszkę rozumu.
Może jeszcze nie jest za późno.
Patka 2016-10-05 20:43:00
Na ABS-ach pracuje osoba, która zatruwa powietrze(puszcza bąki). Kobieto, nie pracujesz sama, powstrzymaj się!!!. Wszyscy wiedzą, kto to ale głupio im zwrócić uwagę!?? Hamuj się troszkę, to nie Holandia!!!
jeden zmc 2016-10-07 18:09:52
Klaudyna wes się do roboty i nie odpowiadaj głupot o sabinie G.wszyscy mają tego dość :)
df 2016-10-07 21:34:46
hej a mam pytanie czy ktoś z was pracował może jako operator extudera w Strzelcu Opolskim? bo się wydaje ze to jest jakas aktualna oferta pracy od nich tylko się zastanawiam na czym to dokładnie polega
jolkipolkimenlubwomen 2016-11-01 16:25:18
polega na tym samym co kazde stanowisko w tej firmie - ZAPIER....Ć i to zdrowo
czyl iwciskasz kabelki przez 8 godzin az ci palce spuchna i krzyz wysiadzie
Buba 2016-11-01 21:22:56
Pieprzysz glupoty wiesz?
jeden zmC 2016-11-04 18:43:38
Klaudyna, jak Klaudyna przynajmniej pracuje!!! Ale Ewelina, leser nad leserami. Na niczym się nie zna, nic nie robi, obibok jakich mało. Chodzi i się trzęsie!!! Jakby wzięła się do roboty, to by było jej ciepło. Tylko pogratulować takiego leserstwa;!
Lol 2016-11-06 15:07:47
A ile mozna zarobic pracujac w tygodniu i w soboty na produkcji? Moze ktos dac info?
Pasion 2016-11-07 16:48:44
Witam wszystkich pracowałem w agencji Paretti w coroplascie teraz mam firmę ale tu w Strzelcach brak klientów nawet na chleb nie zarobisz to te miasto to jest aczkolwiek ten kraj Wielki grobowiec i nic więcej nie cóż chyba będę zawieszal firmę .pozdrowienia lukasz Wachholz Strzelce opolskie moja strona www. Pasionex-Lukasz.mamfirme.pl
Gogo 2016-11-14 18:19:20
Pracuje ktoś na magazynie?
Taka jedna pracownica Coro. 2016-11-18 22:26:45
Niestety to prawda co piszesz :( Taki jest cały Coroplast W Krapkowicach. Rządzący jak i pracownicy. Bardzo malutko jest ludzi NORMALNYCH tam.. :/
Taka jedna pracownica Coro. 2016-11-18 23:06:13
Jaka jest ta firma? :) Wystarczy spojrzeć na komentarze tutaj, ludzi tam pracujących ;) [sarkazm]
Coroplast w Krapkowicach ---> NIE POLECAM komuś kto ma możliwości podjęcia pracy z godnym zarobkiem stosownym do warunków pracy. Praca jako MONTER WIĄZEK czy OPERATOR MASZYN bo o takim stanowisku mogę się wypowiedzieć na podstawie swojego doświadczenia to praca całkiem fajna, choć ciężka. Jej MINUSEM sporym to fakt, że to praca na 3 zmiany i niezły zapiernicz za który ten biedny ''robol'' dostaje NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ przy tym jeszcze z nałożoną NORMĄ, którą musi wyrabiać na swej zmianie. Wyzysk jak jasna cholera. Idąc dalej - w zakładzie pracy panuje toksyczna atmosfera - że tak to nazwę - JEDEN JEST GOTOWY ''POŻREĆ'' DRUGIEGO NA ŻYWCA dla kawałka materiału do pracy (przed obawą o brak normy, kiedy w zakładzie brakuje materiału do pracy). Atmosfera podsycana jest przez brygadzistów, kontrolę jakości, majstrów i samego kierownika (którego z resztą i WRESZCIE już zwolniono za mobing). To takie koło wzajemnego nacisku i poganiania, jak krowy na pastwisku.
Na dokładkę i wisienkę na torcie dodam, że w czasie Audytu panuje atmosfera jeszcze dziwniejsza. Zamiast zapieprzać jak co dzień z normalną produkcją - robią z nas jakieś niedojdy - każą spowolnić tempo nagle do minimum, heh.. aby wyglądało niby na to że robimy dany materiał bardzo precyzyjnie a przy tym audytorzy mają się łudzić, że niby jeszcze MAGICZNIE WYRABIAMY NORMY heheh, śmiechu warte. Norma z Jakością jakiej od nas żąda zakład - NIGDY NIE IDZIE W PARZE, bo to nie wykonalne. Co dowodzą z resztą liczne reklamacje.
Pracownik 2016-11-19 17:46:52
Sporo ludzi jest zadowolonych z pracy :)A że atmosfera podsycana jest przez brygadzistów, kontrolę jakości to święta prawda.
Była pracownica 2016-11-30 15:01:08
Ludzie!!! Jak można być zadowolonym z takiej pracy? W takiej toksycznej atmosferze? I za takie grosze?
Jak dostawałam wypłatę (czytaj jałmużnę) to nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać - i to na dodatek była wypłata powiększona o słynne SETKI (czytaj dalsza harówa w weekendy). Dodam jeszcze do tego, że jako testerka zawsze byłam winna ja i tylko ja, nieważne, że wcześniej bubla wylano na maszynie (przy takich" inteligentnych" jakościówkach jakie tam są to nie ma się co dziwić), dalej bubla nie zauważyło przygotowanie, a później zakładająca wiązkę na tablicę kolejna "genialna". O opierdalających się wiecznie brygadzistkach już nie wspomnę. Wytrzymałam 2 lata i z radością wręczyłam wypowiedzenie, teraz zarabiam normalne pieniądze i pracuję z normalnymi ludzmi a nie z obrabiającymi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na każdym kroku, wyrywającymi sobie każdą wiązkę "BO NORMY NIE BAJE " kretynkami. WYSTARCZY POSZUKAĆ LEPSZEJ PRACY-POLECAM!!! Nie dajcie się dalej wykorzystywać.
Zostaw swoją opinię o Coroplast - Krapkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coroplast