Marduk

Zielona Góra

Opinie o Marduk

anonim 2010-06-24 18:35:06
anonim - 2009-04-09 09:20:48

Dodaj opinie o Marduk - Zielona Gora. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

Wszystkim którzy myślą o pracy za pośrednictwem MARDUK z Zielonej Góry,radzę aby najpierw się mocno zastanowili.[usunięte przez moderatora].Zero kontaktu.Puszczają ludzi i potem tylko patrzą jak im euraski kapią.P.M[usunięte przez moderatora] M[usunięte przez moderatora]. i p. A[usunięte przez moderatora] to są trzy najważniejsze osoby,które na naszych plecach i krwawicy dorobiły się majątków.Przy każdej wypłacie pomimo obliczonych godzin,nie zgadzała się suma do wypłaty.Zawsze byliśmy zmuszeni do ostrych interwencji.P.M[usunięte przez moderatora]. zamiast dbać i pomagać pracownikom,włóczył się po restauracjach i dawał alkoholowego czadu.Dno i wodorosty!!!!!!!!!!!!
asia87 2016-04-30 10:28:05
a skąd masz takie informacje? ciekawe czy ta agencja pracy ma swoją stronę. I ciekawa nazwa jak na agencję... nazywają się jak zespół black metalowy... i Marduk to był też bóg ze starożytnej Mezopotamii... kontrowersyjnie widzę
Zostaw swoją opinię o Marduk - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marduk