Carrefour I Siege-Carrefour Polska Sp.z o.o.

Zielona Góra

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 1 ocen.

Carrefour I Siege-Carrefour Polska Sp.z o.o.
51

Opinie o Carrefour I Siege-Carrefour Polska Sp.z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carrefour I Siege-Carrefour Polska Sp.z o.o.

Administrator

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na forum o Carrefour I Siege-Carrefour Polska Sp.z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

anna

Kupilam dzisiaj udka pani powiedziala ze z gazetki promocja no to wzięłam a w domu otwieram woreczek a one i sine i smierdzace!! A pracy tam też nie polecam pracowalam i to sam koukoz Masz zapierdalac jak wół!!

mario

dnia 05-03-2017 kupilem poczki z bita smietana co sieokazalo ze te poczki sa stare zanioslem je do oddania jedno opakowanie a drugie jotro oddaje do sanepidu oni mysla ze ludzie to sfinie i wszystko zjedza skonczy im sie to nie kupujcie nic na promocji bo sa stare i zepsute a jutro jade tez do gazety lubuskiej i to opisze pozdrawiam carrefour jak tak dalej bedzie to dobrej przyszlosci im nie wróże pozdrawiam

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Carrefour I Siege-Carrefour Polska Sp.z o.o. na naszym forum. Możesz pomóc wielu osobom w wyborze pracy.

Zostaw opinię o Carrefour I Siege-Carrefour Polska Sp.z o.o. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carrefour I Siege-Carrefour Polska Sp.z o.o.