Carrefour I Siege-Carrefour Polska Sp.z o.o.

Zielona Góra

Opinie o Carrefour I Siege-Carrefour Polska Sp.z o.o.

mario

dnia 05-03-2017 kupilem poczki z bita smietana co sieokazalo ze te poczki sa stare zanioslem je do oddania jedno opakowanie a drugie jotro oddaje do sanepidu oni mysla ze ludzie to sfinie i wszystko zjedza skonczy im sie to nie kupujcie nic na promocji bo sa stare i zepsute a jutro jade tez do gazety lubuskiej i to opisze pozdrawiam carrefour jak tak dalej bedzie to dobrej przyszlosci im nie wróże pozdrawiam

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Carrefour I Siege-Carrefour Polska Sp.z o.o. na naszym forum. Możesz pomóc wielu osobom w wyborze pracy.

Zostaw opinię o Carrefour I Siege-Carrefour Polska Sp.z o.o. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carrefour I Siege-Carrefour Polska Sp.z o.o.