Opinie o Aldemed Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Aldemed Centrum Medyczne Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aldemed Centrum Medyczne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldemed Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Zielona Góra

baner wywiady
Aneta Nowy wpis
Inne

Nie mogę uwierzyć w to, że traktuje się człowieka jak idiotę. Po wyjściu z gabinetu przez moment pomyślałam, że biorę udział w programie UKRYTA KAMERA. Zarejestrowałam się u endokrynologa ponieważ podczas USG wykryto małe guzki na tarczycy. Rejestrując się oczywiście powiedziałam o co chodzi. Dzisiaj na wizycie pokazałam swoje USG z opisem, Pani doktor przeczytała mi to co jej przyniosłam " Ma Pani guzki na tarczycy, powinna się Pani dokładnie przebadać "i dała mi skierowanie na następne USG. Nadal się zastanawiam za co zapłaciłam 250 zł. Przyszłam na badania tarczycy, dłużej trwało płacenie niż badanie, którego de facto nie było. Chyba można takie zachowanie nazwać oszustwem. Do Aldemedu nie pójdę nigdy więcej.

Basia
Pracownik

Za każdym razem, kiedy jestem w filii na Kolejowej, zdumiewa mnie arogancja personelu. Bezczelne panie w rejestracji, aroganckie. Ludzie stoją w ogonie a dwie zagadane kawkę sączą, na kolejnych 2 stanowiskach panie zapracowane - nie obsługują pacjentów, działa tylko jedno stanowisko - dramat! Tutaj, jak za PRL-u pacjenci w długiej kolejce trenują czołobitność: W RAMACH COMIESIĘCZNYCH SKŁADEK ZDROWOTNYCH, KTÓRE PŁACĄ I Z TYCH PIENIĘDZY TO KÓŁKO WZAJEMNEJ ADORACJI FINANSUJĄ!

Zostaw merytoryczną opinię o Aldemed Centrum Medyczne Sp. z o.o. - Zielona Góra

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma Aldemed Centrum Medyczne Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

 • Pielęgniarka / Pielęgniarz, Zielona Góra - Kwiecień 2023

Czy pracujesz w firmie Aldemed Centrum Medyczne Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Aldemed Centrum Medyczne Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Aldemed Centrum Medyczne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldemed Centrum Medyczne Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aldemed Centrum Medyczne Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Aleja Niepodległości 1
  65-048 Zielona Góra
 • NIP: 9731025278 REGON: 363377516 KRS: 0000594861
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Aldemed Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii