Opinie o Zakład Produkcji Opakowań Karton Pak S.A. w Nowa Sól

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Produkcji Opakowań Karton Pak S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Produkcji Opakowań Karton Pak S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcji Opakowań Karton Pak S.A. w Nowa Sól

Karo Nowy wpis

To ile wcześniej te premie mogły w zakładzie wynosić skoro teraz po tym jak zniknęły zarabiać się będzie mniej? minimalna to ok 4300, z premiami wcześniej się zarabiało ponad to? Trudno było je wyrobić? Pojawiła się też informacja o tym, że gdy ludzie zaczęli odchodzić to wtedy podwyższono place. To te osoby wróciły wtedy czy może nigdy jednak nie odeszły?

Średniawka Nowy wpis
@Karo

Jest stawka godzinowa ustalana indywidualnie w zależności od stanowiska. Do tego jest premia "wydajnościowa". Było wcześniej załóżmy 100% premii a teraz jest 90%max. Czy było trudno je wyrobić? Ciężko powiedzieć jak liczona jest premia bo za każdym razem słyszy się inne tłumaczenie :). Jak ludzie zaczęli odchodzić to dorzucili do stawki godzinowej,zmniejszając później premie, więc wychodzimy na 0 jeśli nie na minus :)

@Średniawka

Z tym, że plus jest taki, że premia może być w pewnym sensie niepewna a stawka godzinowa i tak zostanie opłacona? Czyli kwotowo ile premia wyniesie? możecie podać liczbę? Ciekawi mnie co się z nią stanie jeśli w lipcu wejdą kolejne podwyżki?

Średniawka Nowy wpis

Pracuje w tej firmie od kilku lat. Jeśli chodzi o wypłatę to szału nie ma. Zwłaszcza od nowego roku gdzie kierownictwo ucięło premie, nie dając żadnych podwyżek, dzięki temu będziemy zarabiać mniej jak wcześniej :). Podejrzewam że na przestrzeni 3 miesięcy ludzie będą się zwalniać, jak zobaczą wypłaty, także zwolni się miejsce na produkcji. Atmosfera moim zdaniem to dramat. Jak wchodzisz w (usunięte przez administratora) liderowi to masz lepiej. Urlop z góry wyznaczony, jeśli chodzi o wakacje. Socjal "wczasy pod gruszą" raz na 3 lata,"karpiowe" co roku, jedno i drugie zależne od dochodu i liczby gospodarstwa domowego. Dodatek do smartlanchu wynosi 8zl - za to można jedynie małą bułkę wziąć "za darmo". Podwyżki ostatnie były w sierpniu po tym jak ludzie zaczęli się zwalniać. W tym roku pewnie ich nie będzie hehe. Robota na ogół nie jest zła. Maszyny porozwalane, bo szkoda pieniędzy żeby dobrze zrobić. Ogólnie jakbym miał jeszcze raz się zatrudnić to bym musiał się mocno zastanowić.

Kiedy będą szukać elektryków? Atmosfera o która ktoś spytał tez jest dla mnie ważna również interesuje mnie to jak teraz od nowego roku się tu zarabia? Wiem, że oferta ze strony jest oznaczona jako nieaktualna, ale wiecie może jak często szukają ludzi na utrzymanie ruchu? Mam doświadczenie

Chizzu

Jaka panuje atmosfera w firmie i czy warto do niej aplikować? Poproszę o opinie kogoś kto tam pracuje lub pracował.

Aplikowałeś do firmy Zakład Produkcji Opakowań Karton Pak S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Witam, napiszecie mi proszę czy do dziś tak jest jak pisali parę lat temu, że młodzi pracownicy raczej nie chcą zostawać tu w zakładzie jakoś na dłużej? Po prostu z tego co kiedyś już widziałem na stronie to wszystkie oferty były już zamknięte. Czy to oznacza, że jak na razie nie będzie rotacji? A od kolejnego roku będą tu kogoś szukać?

Czesiu

Moim zdanie jedna z moich najlepszych prac w nowej soli mam swoje minusy ka każda ale co jak co jak jesteś dobrym pracownikem i przestrzegasz zasad panujących na firmę to kierownictwo potrafi to docenić , niestety musiał opuści zakłada z powody wyjazdu za granice lecz jak będę chciał kiedyś wróci do pl to napewno pierwsze moje cv poleci właśnie tam , pozdrawiam wszystkich kolegów zakładu przy hutniczej i oczywiście kierownika który chciał mnie zatrzymać w firmie na każdy sposób ????

Wąski

Praca jak każda inna robić trzeba raz mniej raz więcej zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy o czym świadczy rotacja ludzi w tym zakładzie !!!!! socjal hmmm jaki socjal hehe jałmużnę na święta ( tylko Bożego Narodzenia bo na Wielkanoc plakat z życzeniami hehe)uzależnione od zarobków całego gospodarstwa domowego o które trzeba składać wnioski z pitami domowników jak dla mnie żałosne .... Wczasy po gruszą raz na trzy lat i to by było na tyle.

Szeroki
@Wąski

ciesz się że pracujesz, nikt chyba cię nie zmusza żeby tam pracować, nie adekwatne do siedzenia i dłubania w nosie

Hejgen

@Wąski Rotacja pracowników wynika z tego, że młodzi pracownicy nie wiążą się z firmą na dłużej!

wąski
@Hejgen

Tak tak a może warto się zastanowić dlaczego się nie chcą wiązać z firmą na dłużej ??! Nieeeee po co młodym się robić nie chcę..... Ciekawe wśród"młodych" są również operatorzy z wieloletnim doświadczeniem ?

Ciekawy

Czy ktoś ztwgo zakładu mógł by się wypowiedzieć na temat jakie środki obrazki kroki podjął pracodawca żeby chronić swoich pracowników? Chodzi o całą akcję covid-19 inne firmy kończą zmiany 45 min wcześniej żeby ludzie się nie mijali co raz więcej zakładów w ogóle jest na postojowym jak to jest w tak poważnej firmie jak Karton Pak??????

Jak duże trzeba mieć doświadczenie ,aby zacząć prace w tej firmie ?

Yogi metal dach

Metal dach mam wymagania socjal 600 zł na rok karpiowego nima podwyżek nima. (usunięte przez administratora)

Stach

Sporo narzekania i teraz zastanawiam się czy złożyć dokumenty.

Kierowca 445

Mam bardzo negatywną opinię o tym zakładzie. Z logistyki stawiam zero, za koczujące w nocy tiry na pobliskich uliczkach. Przez całą noc włącza się jakiś alarm i ciągle wyje. Oświetlenie dziwnie się załącza, nie tam gdzie tego potrzebują pracownicy. Potwierdza to innych opinię o braku właściwego zarządzania. Przy portierni ustawiono złą wizytówkę - stanowisko dla palących, którzy też nie są szczęśliwi że muszą wychodzić na ulicę żeby zapalić.

Sebastian

Hej, czy trzeba mieć doświadczenie w tej firmie?

Wzk

Hej. Czy może ktoś z Was napisać czy to w Waszej firmie maja postawić tekturnicę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Emenem

Jako operator z 10 letnim doświadczeniem powiem tak zakład ładny nowoczesne maszyny i to tyle z tych dobrych rzeczy . Minusem jest bardzo słabe zarządzanie brak nadzoru nad pracownikami oraz to że ludzi zatrudnia się po rodzinie co powoduje chorą atmosferę po prostu domowe przedszkole nadmiar obowiązków w stosunku do operatorów brak szkoleń a co najgorsze jedyne co się liczy w tej firmie to kasa dla właściciela oraz kierownictwa cała reszta to jedna wielka ściama chore przepisy które są przestrzegane tylko podczas audytów ogólnie bałagan . Pracownicy nie są szkoleni przed rozpoczęciem pracy ż BHP itp . Dostają kartkę do przeczytania i na maszynę heja a później każdy zdziwiony że dzieje się źle mógł bym wymieniać dużo różnych rzeczy ale szkoda czasu jeśli chodzi o zarobki bardzo słabo dla zwykłego pracownika a o socjalu zapomnijcie PS . Są ludzie którzy po prostu pracują tam całe życie bo do niczego się nie nadają i nigzie innej pracy nie znajdą więc ich opinią pewnie odstaje od mojej ale trudno prace polecam osobą które są w stanie wnieść do firmy jakąs pozytywną energię i pomysły oraz ż dużą odpornością na stres. Spółka rodzinna zdanie pracownika się nie liczy ludzie to po prostu robole bez prawa do czego kolwiek taka prawda

lol
@Emenem

Emenem skoro tak ci tam źle i staży pracownicy nie nadają się do niczego, a pracujesz tam 10 lat to piszesz chyba o sobie? Co? Skoro nowy zakład i nowoczesne maszyny to kasa idzie na to a nie do kieszeni wlasciciela, czy kierownictwa. Co polecieli po premii za chorobowe czy za makulaturę? Jak jesteś operatorem to jakie masz obowiązki siedzenie i pilnowane maszyny, zapraszam ponakładać trochę na sklejarki czy powyrywać jak ręce zabolą to od razu ci się zacznie podobać, o jakim stresie ty piszesz? Firma ogólnie ok, jedyne co można się zgodzić z tym Panem to socjal odstaje jeżeli chodzi o inne firmy

Czarek

@Emenem Wszyscy są źli tylko Ty jeden sprawiedliwy? Dobra firma dla dobrego pracownika!!

Stefan

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Kartoniarnia

Warunki jak najbardziej na plus, jeżeli ktoś pracuje dłużej tak jak ja ponad 10lat zauważy zmiany jakie firma wprowadziła, organizacja też na plus czasami jakieś postoje niezależne od nas. Chyba braki zamówień, zleceń? Zarobki w miarę ok. jak robisz jako operator. Szanse rozwoju też są tylko trzeba pokazać że coś się potrafi i chce na operatora zawsze mozna próbować zgłoś sie do szefa w porządku, kiedyś częściej na produkcji teraz rzadziej bo chyba lata na 2zaklady, ale jak masz sprawe to tylko do niego. Minusy: Socjalne masz rację bardzo słabe , żadnych multisport itd. Karpiowe słabe pod grusza co 3lata, podwyzki rzadko co 4-5lat. Ogólnie na plus, do poprawy social.

Kartonik

Jestem zadowolony z pracy w firmie Karton Pak. Zarobki są dobre, praca również. Ludzie w większości są ok. Atmosfera pracy - spokój, porównując do innych firm , a robota jest zrobiona. Jednak nie jest tak kolorowo : podwyżki są znikome, inne firmy już nas doganiają,wyprzedzają, możliwości rozwoju - a właściwie ich brak to wielki minus tej firmy. Socjal - jak podwyżki znikomy. Organizacja słaba. Firma jak najbardziej na +, w porównaniu do innych firma jest naprawdę ok, może warto coś zmienić by zatrzymać pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcji Opakowań Karton Pak S.A. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Zakład Produkcji Opakowań Karton Pak S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcji Opakowań Karton Pak S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcji Opakowań Karton Pak S.A.?

Zakład Produkcji Opakowań Karton Pak S.A.
  • Hutnicza 10-12
    67-100 Nowa Sól

Zakład Produkcji Opakowań Karton Pak S.A.