POWERSTONE SP.Z.O.O.

Toruń

Opinie o POWERSTONE SP.Z.O.O.

aNDREW 2012-12-09 23:33:30
Nikomu nie polacem pracy w tej firmie.... Wszędzie, byle nie tam!
Stanislaw - operator z kopalni 2012-12-23 11:35:45
Znalazłem tą stronę przez przypdek.
Ja znam ta firmę, bo szef wynajął kruszarkę, nie wiem jakie są tam warunki pracy, ale kruszarka cały czas stała więc za współpracę szybko podziękowaliśm i mieliśmy kary za niezrobienie kontraktu, to jeszcze kazali płacić że coś się pogięło i to straszyli fakturami za tysiące zł..
Teraz mamy zakupione z innej firmy i jakoś niema problemów.
Ja raczej odradzam, chyba że na sprzedawce bo on wcisnal nam (usunięte przez moderatora).. i pewno kase wzial, ale pod koniec juz taki przyjacielski nie byl.
Wesołych
oerator kruszarki 2013-08-07 12:29:53
Zgadzam sie z opinią kolegi. pracowac tam nie pracowalem ale to ze sprzedają maszyny ktore roku bez awarii nie przepracuja to powinien sie caly swiat dowiedziec. i oczywiscie nic na gwarancji. serwisu obiecanego przy sprzedazy - brak. odradzam wspolprace z tą firmą
sztygar 2014-03-24 18:32:26
Nie wiem jakie maszyny kopiliście od powersonów ale my od poznaniaków kupiliśmy przesiewacze mobilne "takie zielone"(nazwy nie będę wymieniał)które pracują 3 lata bezawaryjnie. Bardzo udany model , odnośnie reszty maszyn jakie oferują i serwisu nie wypowiem się bo nie mam zdania a serwis nigdy nie był potrzebny . Ogólna ocena z mojej strony to duży plus co do reszty niech inni się wypowiedza
Luki 2014-08-31 20:47:37
Firma sie juz posypała..
Adrian125 2015-03-14 00:23:25
Miałem u nich kupioną maszynę kruszarkę , sprzedawca podczas sprzedaży obiecywał złote góry , jak już pieniądze zostały przelane to jakby zapomniał o umowie , maszyna przyszła pracowała tydzień i awaria 2 dni przestoju , wymienili część niby na gwarancji popracowała miesiąc i znów awaria . Tak było non stop do końca gwarancji . Serwis bardzo cieńki , kiedyś nazywali się MPS Polska to mieli świetnych chłopaków w serwisie , chłopak przyjechał z Poznania i maszynę naprawił w godzinę taką miał wiedzę , a teraz w Powerstonie to jakaś porażka , serwisanci mało kompetentni zanim ustalą usterkę to mija cały dzień , a kasa leci . Ja osobiście Powerstone nie polecam dla mnie to banda nieudaczników
Adrian125 2015-03-14 00:29:55
Musiała się posypać jak pracują tam same bez muzgi to jak ma się nie posypać , wejdźcie na ich stronę to zobaczycie sami dyrektorzy tylko pracowników nie maja wysługują się zewnętrznymi firmami i tam wałki kręcą , jakby co to oni nie są winni
Czarek1 2015-03-15 22:39:28
No widzę że każdy lubi tą firmę ja też tam pracowałem teraz się przenieśli z ulicy hlonda na ulicę wrzesińską koło Premy , nie wspominam jej najlepiej sami dorobkiewicze tam pracowali przeważnie z okolic Olsztyna jeden lepszy od drugiego za stanowisko by zajechali człowieka na śmierć , dziwię się że ktokolwiek chce z nimi współpracować ceny mają z kapelusza wzięte , narzut 200% i więcej ponadto mówią że to okazja , ja dziękuje za taką okazje . Do wszystkich klientów oni mają na prawdę narzuty ponad 200% proszę się targować i negocjować lepsze ceny , pracowałem tam to wiem a ludzi traktowali czasami jak szmaty
Czarek1 2015-03-15 22:55:16
Jaki serwis oni wszystko zlecają firmą zewnętrznym nikt już nie pracuje z serwisantów w Powerstone ta firma leci na dno współpraca z nimi to wielkie ryzyko podobnie było z MPS POLSKA tą firmę też załatwili , w zarządzie były te same osoby co w Powerstone tylko się stołkami pozamieniali . Firmy które współpracowały z MPS Polska do dzisiaj spłacają długi a niektóre już splajtowały więc na prawdę ja bym się zastanowił nad współpracą z tą firmą oczywiście chodzi o Powerstone Poznań . Nie polecam tej firmy i nie polecałbym nawet największemu wrogowi takie jest moje zdanie , proszę na prawdę bardzo uważać z nimi bo można wylądować z ręką w nocniku
dziubek 2016-04-15 15:39:58
Pracy na magazynie w tej firmie nie polecam , magazyn duży części ciężkie i wysoko składowane a pracujesz sam , wszystko na głowie jednej osoby . Jak przychodzi towar kontenerem 10-15 ton a jest tam z 300 pozycji albo czasami lepiej to chcą mieć ten towar przez jedna osobę przeliczony i przyjęty w system przez max 4 godziny . W tym wysyłanie i odbieranie bieżących paczek . Tak po prostu się nie da towar nigdy nie pasował ilościowo ciągle same problemy , po godzinach pracy magazynu części wydawali kierownicy , w większości zapominali co wydawali , ciągłe braki towarów nie wiadomo kto je wziął , można się psychicznie wykończyć .
Wojtas 2016-04-18 12:38:32
Oj święta racja chłopaki na magazynie mieli czasami pozamiatane szło się wykończyć , ale widzę że na temat serwisu też tutaj ktoś wspomniał . Otóż serwisu to oni nie mają wysługują się firmami zewnętrznymi i każą sobie płacić nieziemskie kwoty , a serwis to szkoda gadać gorzej już chyba być nie może .
prokurator 2016-05-17 12:02:12
Kolego ostra praca to może być w spodniach na fujarce a na magazynie trzeba robić z głową żeby nie narobić braków . Dlatego tam powinni pracować ludzie dobrze poukładani
Emil 2016-07-01 13:47:25
Zgadzam się w pełni w 100% @prokurator. Wiadomo jakie trzeba mieć uprawnienia i doświadczenie żeby Cię przyjęli?
Zostaw swoją opinię o POWERSTONE SP.Z.O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POWERSTONE SP.Z.O.O.