Opinie o Teleplan Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Teleplan Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Teleplan Polska o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleplan Polska w Bydgoszcz

Stefan

Mam pytanie, Czy Reconext GGZ w Holandii do jakaś filia Bydgoskiego oddziału ?

Stefan

Aaa, dzięki. To jak jesteście filia to leczycie tez uzależniania ? bo Reconext GGZ to Ośrodek leczenia uzależnień. Dobrze trafiłem ? Mógłbym u was pracować ?

Browarek
@Stefan

Zapraszamy. Będzie kogo tu leczyć. Szczególnie alkoholików co przychodzą zawiani do pracy, albo po wyjściu z firmy od razu otwierają czteropak

Mimi

Stołówka super, jedzenie pyszne i bardzo miła obsługa ????

Marunia

Stołówka wymiata,jedzonko pychota

Podwyżki

Wiadomo coś o podwyżkach? Czy zaraz wszyscy będziemy siedzieć na najniższej w tym (usunięte przez administratora)? Nadgodziny tylko dla pracowników ma śmieciówkach.

Wielkie obietnice
@Podwyżki

Były rozmowy jeszcze na Przemysłowej, stanęło na "Coś pomyślimy, pogadamy z tym i z tym, poczekajcie jeszcze trochę" itd. Także raczej nic nie będzie bo Tele wypłukany z kasy.

Monter

Przez pośrednika, w eleganckiej sali konferencyjnej, z 2 członkami waznych działów plus coach-lider który mówi co i jak.

Pytali tylko o podstawowy życiorys

Sebastian

Kto by pomyślał że w Polsce będą rządzić nami Ukraińcy , wykorzystywanie ludzi , lider jak ma pomóc to z wielką łaską , o wszystko się trzeba prosić ,szkolenie dramat , unikać tej firmy bo jedna wielka patologia , Polacy dyskryminowani ,jedyne dobre słowo to stołówka bo pyszne domowe jedzonko .

Wera
@Sebastian

Możesz podziękować naszym białym fartuszkom z biura. GM/PM/PD/SUPERVISOR. Liderzy to w połowie ochłap z Przemysłowej i awanse liderowskie (usunięte przez administratora)

Eh
@Sebastian

Oni to się na Polaków krzywo patrzą nawet , za dobrze tu mają u nas. W głowie się nie mieści ze polak u siebie się nie czuje jak u siebie i ma gorzej. Zabierają nam robotę i to nie tylko w tej firmie, takie mamy podziękowanie za pomoc , wszędzie język i napisy po ukraińsku

Nowy Teleplan

Dzicz przy bramce jakiś typ mądry krzyczy sky wiecie gdzie macie Bramki hehe i najlepsze w Kantynie muzyka z telefonu i ludzie którzy nie potrafią nawet powiedzieć co maja w koszach zapowiada się ciekawa współpraca

@Nowy Teleplan

Dzicz ? To mało powiedziane ... Kolejka na pół godz stania. Zapraszają do bramki no beep tylko po co ,nikt tam prawie nie stoi bo się wszyscy boją że poleca na koniec kolejki hahaha ta bramka to jedno wielkie (usunięte przez administratora)po co ona . Raz się piszczy raz się nie piszczy tego nie ogarniesz. Nie mam nic metalowego a na wyjściu piszczę ! Te bramki są z (usunięte przez administratora)

Jogobella
@Xxx

No i kto nam zapłaci za dodatkowe minuty ? Stój nawet 15 min do wyjścia to po tygodniu masz już godzinę z groszem. A z jakiej racji mam tracić swój czas na to jak jestem już PO PRACY. Ale na hale masz wejść przed czasem. Dostawili kolejna bramkę ale i tak nieczynna, jeden ochroniarz na tyle bramek to też nieporozumienie, juz nie wspomnę o tej nowej pani która się w ogóle nie spieszy i narzeka ze stanik piszczy na bramce. Zacznę przy wszystkich zdejmować stanik przed bramka :D A ta holote która się wciska w kokejke powinni za (usunięte przez administratora) przeciągnąć na sam koniec, najwięcej pchają się ci co jeżdżą autami a że nam autobus zwieje to przecież nic. Przepychają się zeby przed firma zakurzyć fajke , tak sobie daliśmy wejść Ukrainie na głowę.

Tom

Nie polecam tej firmy , jedna wielka Ukraina która nie posługuje się polskim i ciężko czasem się dogadać , nie szanowanie pracownika a wręcz wykorzystywanie bo tylko słyszysz szybciej szybciej szybciej , kierownictwo powinno zrobić porządek bo od niektórych pracowników to czuje się alkohol ,brak BHP , opowiadają piękne historię na rozmowie o pracę a rzeczywistość niczym zderzenie ze ścianą

Nicki
@Tom

Widać firma stawia na nowe standardy kiedyś się w różnych firmach robiło ale trzeba spróbować tego klimatu

Premia

Powie mi ktoś jak to jest z ta premia 500 zł za obecności? Ile dni nieobecności można mieć zeby jeszcze na tą kasę się załapać? Chodzi mi też o urlop i sytuację kiedy ktoś musi np godzinę czy dwie zwolnić się szybciej do domu.

@Premia

Premii nie dostaniesz jak masz L4 albo opieke na dziecko lub jakąś nieusprawiedliwiona nieobecność . Jak masz urlop to premie dostaniesz

Agata
@Xxx

opieka na dziecko? a jest jakaś szansa, żeby taki dzień odrobić jakoś i wtedy by się wyzerowało? robią tak?

Hahah
@Agata

Opiekę na dziecko odrobić ? Ty tak serio ? ????

Były pracownik z Samsunga

Poznałem wielu ludzi (usunięte przez administratora) naiwnych i takich o których myślałem inaczej. Inaczej mam na myśli ambitnych, niestety pomyliłem się. Ludzi ambitnych tutaj niestety nie ma. W tym zakładzie jest fałsz, złość, nienawiść. Że inspekcja pracy i sanepid tam nie wparował to ja się dziwię gdy szanowana Pani sprzątaczka musiała miotłą pajęczyny usuwać (wiadomo o jakiej Pani mowa i jeżeli Pani to czyta to pozdrawiam serdecznie pozytywnie) Kto mądry to ucieknie z tego miejsca a kto chce i lubi być wykorzystywany to tam będzie siedział. O podwyżkach nie wspomnę więcej bo to żart i tylko tyle powiem bo szkoda mi ekranu dotykowego. Gdy zaczynałem pracę byłem zmotywowany i miałem chęci do pracy ale z czasem przekonałem się do ludzi jak i liderów (jakiś chory żart...) Nie widzę nadziei jak i nie daje szansy temu zakladowi. Nie pozdrawiam nikogo

@Były pracownik z Samsunga

Ja jestem ambitny , chce robić targety które zawsze miałem które potrafię robić na każdym stanowisku , ale trafiam na linie gdzie są same lamusy nygusy (Ukraińcy)którzy sciemniaja że pracuja ale im się przecież wszystko należy i do wszystkiego mają prawo . .. dziwię się że ta firma jeszce funkcjonuje. Z liderami też nie ma co za dużo gadać bo do pomocy chętni nie są a jeszcze cię zje...że na Ukraińców gadasz.

Audi na gaz
@Były pracownik z Samsunga

Dobrze i grzecznie powiedziane. Pozdro byczku

Xxxx
@Były pracownik z Samsunga

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią, to wszystko prawda. Prawda jest też to że Polacy w tej firmie są dyskryminowani. Warunki zamiast lepsze robią się coraz gorsze, zapraszam inspekcję pracy

Zdegustowany

No szanowne kierownictwo ! Kiedy w końcu zrobicie porządek z t (usunięte przez administratora) ukraińskim ? Nie da się spokojnie wyjść z pracy, ścisk , jeden na drugiego napiera, łokcie w kręgosłup wbijają zero jakiejs kultury. A wy szanowna góra wszystko widzicie i się tylko pod nosem śmiejecie. A ludzie chcą tylko w spokoju i jak ludzie wyjść z pracy ale się (usunięte przez administratora) nie da ! Człowiek się musi tylko ciągle denerwować bo ile można znosić takie coś. Myślę że inspekcja pracy powinna się tym zainteresować jakie są warunki dla pracowników na wyjście z pracy. Niedługo jeden drugiego zdepcze. Ukraińskie (usunięte przez administratora)

Przemysłowa --> Mokra
@Zdegustowany

To wyobraź sobie co będzie jak za 3 tyg przyjdzie cała Przemysłowa. Oni chcą żeby ludzie stali w kilometrowych kolejkach żeby z pracy wyjść na autobus który będzie zapchany do granic możliwości. Piękne powitanie nam się szykuje, połowa ludzi głowi się jak dojeżdżać do pracy a druga połowa deklaruje raczej porzucenie pracy.

@Przemysłowa --> Mokra

Jestem przerażony... Jak się stoi 15 min do bramek to jest dobrze , 15 min codziennie dłużej i nikt nam za to nie zapłaci ale spróbuj się spóźnić do pracy to trzeba odrobić każda minutę !!! Co to wogole są za ludzie brak im jakiejkolwiek kultury

Znany i Lubiany
@Zdegustowany

Trzeba się umówić i zrobić kolejkę na wejście do pracy, punktualnie zacząć wchodzić ale powoli, tak z 10-15 min, codziennie. Może wtedy kierownictwo zauważy problem z kolejkami jak im produktywność zacznie spadać i ich premie. A co do kultury w kolejce, proponuje postawić kierownika do pilnowania dzieci jak w przedszkolu, niech wyłapuje tych wpychających się i ustawiać ich na końcu. Tam jakieś 20% jest notorycznych wpychaczy, reszta stara się stłumić naturalne instynkty a kilku się nawet szanuje.

jestem za
@Znany i Lubiany

jestem za.

@Znany i Lubiany

To jest bardzo dobry pomysł ale myślę że nikt na to nie pójdzie ???? bo ci pchający się na maksa to sama Ukraina im nie zależy na spokojnym wychodzeniu tylko byle się dopchnąć za wszelką cene, a Polaków jak na lekarstwo ???? na przemysłowej tego nie było . Kolejka była normalna bez żadnego przepychania. Tutaj zero kultury. Może jak przemysłowa przyjdzie to nauczy co niektórych kultury.

Przemyslowa
@Zdegustowany

Pracowałam na przemysłowej 5 lat na Mokrej jestem od roku i cieszę się że przemysłowa przechodzi do nas tam przynajmniej Polaków traktowano ok nikt nie wyróżniał Ukrainy ale tam są inni liderzy i trenerzy współpraca z nimi była spoko i na bramkach nie było cyrków.prosba od niektórych pracowników żeby trenerka Magda szkoliła u nas.czekamy

Taki tam
@Zdegustowany

Nie ma co sie dziwić ze jest tyle Ukrainy w firmie skoro trenery z Ukrainy ściągają swoich a Polaków odrzucają "bo do niczego się nie nadają " Sam slyszalem jak pani siedząca w sali trenerow tak mówiła . Powinni ,robic tam porządek a w szczegolnosci z tym wysokim trenerem z UA zarozumialy i uwarzajacy sie za Boga

Czekamy

Czekamy na was. Oni na nas z pogardą patrzą, to widać że nas Polaków tu nie chcą.

Szkoda czasu na dojazdy

Zakład powinien zainwestować w autokar którym dowoziłby swoich pracowników albo wynająć przewoźnika. Nie każdy mieszka na Kapach lub ma auto. Szukam innej pracy bo szkoda mi czasu na dojazdy. Człowiek nie tylko pracą i dojazdami żyje, mam jeszcze swoje życie i dom poza pracą.

Agata
@Szkoda czasu na dojazdy

A były wprost tutaj rozmowy podejmowane na ten temat? drugiej strony zakład ma tylu chętnych do pracy, że odejście z tego powodu im nie szkodzi? Stale są chętni?

Oczywiście
@Agata

Oni się nie przejmują tym , że ktoś nie ma dojazdu. Bo są zakłady w gorszych miejscach i tam ludzie jakoś dojeżdżają. Przyjdzie ten kto ma dobry dojazd. Tak jak większość ludzi dojeżdżało z Fordonu do Reconext a mniej np: z Kapuścisk czy Wyżyn tak teraz tendencja się odwróci. Kto odejdzie ten odejdzie co ich to... najwyżej będziemy robić za kilku przez tydzień potem sytuacja się unormuje. Ale już polaków za wiele nie przyjdzie.

Kama

Ukraińska firma -nie zauważyli przejęcia firmy ...

@Kama

Dokładnie, ukraińska firma Polaków prawie wcale .. już co niektórzy karzą się uczyć ukraińskiego tylko pytam się jakim prawem ? To nie oni powinni znać choćby podstawy polskiego ?

Nie nie nie i jeszcze raz nie , inaczej (usunięte przez administratora) ,nie szanują pracowników ,niedługo z batem będą stali nad tobą . Omijać szerokim łukiem .

Witam, czy może ktoś podać jakiś kontakt do zarządu, nie chcą mi paczki zwrócić z dyskami WD, podobno już z nimi nie współpracują, dostali paczkę 19 grudnia, Pani która odbiera twierdzi że do WD mam pisać i to zrobiłem ale oni oprócz RMA potrzebuje numery listów przewozowych których TELEPLAN nie może podać i tak w kółko. Pani nawet nie chce podać nr tel. do przełożonego !!! Ja tylko chce odzyskać moje dyski.

Zarząd

Proszę Zarząd@teleplan.pl

@Zarząd

Dziękuje ale nie działa, dostaje zwrotkę, że nie dostarczono, bez znaków polskich też nie działa. Kurcze czy naprawdę nie da się nic zrobić ??

@Marcin

Udało się odzyskać dyski? Też mam taki problem

Seagate
@Marcin

Skoro wiesz, że paczkę otrzymali 19.12 to chyba znasz numery listów?

ona
@Piotr

tu chodzi o list przewozowy którym firma Teleplan odesłała dyski do WD inteligencie

ona
@Seagate

Wiśnia

A może firma zainwestuje w jakieś busy? Dużo firm tak dowozi pracowników. Chociażby zeby się wydostać z okolicy mokrej , np jeden w kierunku pętli kapy a drugi w drugą stronę na dół. Lokalizacja i komunikacja miejska w tych okolicach to dramat. Z osiedli innych niż kapy 2 lub 3 przesiadki. Dla mnie to powod zeby szukać innej pracy bo mam dość tych wycieczek.

@Wiśnia

Mzk nie zgadza się na dodatkowy "bus" ;) to już potwierdzone info z góry ,więc lepiej szukać innej pracy niż jeździł na Mokrą 3/4 przesiadkami.

Kamembert

Wiśni raczej chodziło żeby teleplan wynajął jakiegoś prywatnego przewoźnika do wożenia ludzi, a nie o MZK

Money
@Kamembert

Kwestia kasy i podejścia. Chcą to zrobią, jak nie to radźta sobie sami. Ważne żeby ukraina była. Sue jeszcze okaże że będą busy ale tylko dla nich.

Paczki

Ile trzeba przepracować żeby dostać paczkę świąteczną?

@Paczki

To wprost proporcjonalne do ilości tzw. "wykonanej pracy" poza pracą ;)

LECH
@Paczki

Wystarczy mieć umowę o pracę. Nie było limitów stażu pracy.

...
@LECH

A nie 3 miesiące lub pół roku? Raczej osoba mająca od połowy grudnia umowe o pracę nie dostanie paczki.

nemo
@Paczki

10 lat trzeba przepracować żeby dostać taką drogą paczkę. reszta dostanie po wafelku typu " Grześ"

@Paczki

To będą wogole jakieś paczki ? Myślałem że ta mega podwyżka to już wszystko na co stać zakład ????????????????????

Lolek
@Paczki

Jak jestes z ukrainy to wystarczy pierwszy dzien

Grześ

Dziwne pytania zadajesz. Zapewne jesteś pracownikem serwisu a nad toba stoi ten długi lider i opiera jajka na twoim barku

Bubu
@Lolek

No i to jest właśnie coś co mnie zadziwia. Dlaczego oni są lepsi od nas ? I to nie tylko w tej firmie , takie rzeczy dzieja się też w innych zakładach. Mało tego, mlodzi ukraincy nie są wcale tacy robotni , zarobić ale sie nie narobić i mieć wszystko za pół darmo albo najlepiej za darmo. Bo im sie należy, no serio? Nie wspomnę o tej (usunięte przez administratora) z wychodzeniem do domu , ile można zwracać im uwagę, udaja ze nagle nie rozumieją, juz oni rozumieją dużo albo tylko to co chcą. No tego jeszcze nie było żebym w swoim kraju był przepychany bo oni muszą pierwsi. (usunięte przez administratora)

Seriously
@Bubu

W tym rzecz. Liczbę ukraińców którym można podać rękę i podziękować za dobrze wykonaną pracę można na palcach policzyć. Wielce zapracowani a pierwsi przy bramkach. Zasłaniają się nieznajomością języka a oni rozumieją więcej niż nam się wydaje tylko jak gadasz z nimi o pierdołach to wszystko jarzą. Dziwni ludzie. Nie ukrywam niektórych lubię ale niektórych mam ochotę zdzielić przez krzesło a pieniążki biorą te same. Za mało jest dyscypliny w tym zakładzie kieras widzi tylko to co chce widzieć.

Guluś
@Bubu

Już oni cię dobrze rozumieją, jak z kumplami gadam to uszu nastawiają a głupa (usunięte przez administratora)że nie panimaju. A ty widziałeś jak do koryta (usunięte przez administratora) po żarcie

Misiu
@Guluś

Bo oni tu się napchaja a potem w domu pewnie juz nic. Tak oszczędzają i korzystają. Tak chyba nigdzie nie ma zeby obcy mieli lepiej od rodaków. Siedzą w tej firmie bo się nie narobią i same korzyści. Kiedyś nawet byla akcja na stołówce ze jedna ukrainka coś zamówiła ale poszla jakby doplata jej nie obowiązywała aż ten gościu za barem się zdenerwował bo to nie pierwsza taka akcja i ja mu się wcale nie dziwię. Można się zakręcić bo mi się też zdarzyło ale oni chyba udają glupich

Ktoś

W tej firmie jest jeden wielki burdel... Koniec pracy ukraińska cholota jeden na drugiego byłe wyjść. . Tego dziadostwa kolejka nie obowiązuje . Czas nauczyć się kultury ukraińskie dno.... Poniżej jakiejkolwiek krytyki

Kris
@Ktoś

Taaa i kolejka jest bardziej szersza niż dłuższa...

@Kris

A kto ma ich kultury uczyć, jak głupa przypalą, że nic nie rozumieją, albo oskarżą o znęcanie się nad ofiarami wojennymi. A oni biedacy muszą przecież szybko wyjść, bo tam na nich taksówki czekają.

kibel
@Ktoś

A to co kobiety z Ukrainy robią w damskiej toalecie to przechodzi ludzkie pojęcie... (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Współczuję tym sprzątaczką.

Baphomet
@Ktoś

Polaczki jak zwykle rasisty, ksenofoby i nic nigdy nam nie pasuje :)

My

Dokładnie

Co robią?

Jednorozec
@kibel

Robią (usunięte przez administratora) papiery na podłodze ale przejrzeć się w lustrze , poprawić wlosy i makijaż to jest najważniejsze, one tam chodzą pracować czy się pindrzyc ? A na stołówce jak się rozwala to nie ma oczywiście miejsca , rzuca batonika na stół i rezerwacja miejsca , ważne żeby się nazrec za pół darmo bo broń boże przepadnie to dofinansowanie

wladymir

Zwolnia mnie jak nie bede robic target?

...
@wladymir

A co planujesz nie robić?

target
@wladymir

Nikt nikogo nie zwalnia jak nie wyrabia targetu zresztą jak target się zwiększa to dokładają ludzi a jak ktoś np. idzie na chorobowe to wtedy jest akceptowalny mniejszy target. Jak ktoś robi sam na jakimś stanowisku i nie radzi sobie to go po prostu przenoszą gdzieś gdzie sobie poradzi.

MrPolak

(usunięte przez administratora) Ukraińców. Nawet przełożeni to Ukraince. Polaków traktuje się gorzej. Dramat

???
@MrPolak

To prawda, Polak w tej firmie to zło konieczne

Maszalena Walkoniak

Pozdro wszystkiego najlepszego nie(usunięte przez administratora)tyle karpia bo niedługo nie zmieścisz się w Garretach na serwis Think about your sins

Odważny
@Maszalena Walkoniak

A ja z chęcią chciałbym zobaczyć jak podchodzisz do Magdy i osobiście składasz jej takie życzenia! Jesteś taki odważny/odważna? Człowieczku z kompleksami Twój komentarz to prawdziwe dno.

Zostaw merytoryczną opinię o Teleplan Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Teleplan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Teleplan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 320.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleplan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 33 to opinie pozytywne, 147 to opinie negatywne, a 105 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleplan Polska?

Kandydaci do pracy w Teleplan Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleplan Polska
1.6/5 Na podstawie 947 ocen.
  • Przemysłowa 8
    85-758 Bydgoszcz