Teleplan Polska

Bydgoszcz

Opinie o Teleplan Polska

Inżynier jakości 2017-03-09 18:02
Ocena ich pracy w firmie leży tylko i wyłącznie w mojej gestii, a wszystkie inne aspekty są nieistotne. Jeśli chcesz, abym tobie to powiedział osobiście, to spotkaj się ze mną w pracy. Sądzę jednak, że nie masz tyle odwagi.
Ala 2017-03-09 19:45
Ale świetna informacja. Krutko tutaj pracuje, ale muwiono mi że jak Holenderska firma to stantarty musza byc tez zachodnie. Troche szybko bedą rozdawać bo swieta w polowie kwietnia, ale to nawet lepiej.

dzieki !
Albatros 2017-03-09 19:55
brawo Marcin, w końcu jakaś sensowna odpowiedź
zuza30 2017-03-09 21:48
No ostro bardzo.Co do starych bab:też się do takich zaliczam.Poprzedni zakład zwolnił mnie zanim objął mnie okres ochrony przed emeryturą.Teraz nikt nie chce mnie zatrudnić z tego samego powodu.Jeśli w tym zakładzie przyjmują takie osoby to chwała za to.Nie zahibernuję się przecież na te 4 lata.Ani ja ani nikt inny.Jeszcze nie wiesz J&W jak potoczy się Twoja kariera zawodowa.A jeśli(czegoTobie nie życzę )też zostaniesz taką"starą babą"to co wtedy?O sobie też tak napiszesz?
Jsg 2017-03-10 11:02
Dobrze że nie widzimy twojej mordy jeszcze by się okazało ze cwe Lem jestes
zazula 2017-03-10 23:07
Szkoda. Ta strona pozwalała dowiedzieć się czegoś o firmie, dobrego i złego, czasem wylać frustrację, która nie miała innego ujścia. Teraz zamieniliście to w rynsztok i zniechęciliście wielu do wyrażania sensownych opinii.
Yxz 2017-03-11 11:26
A ja sie wypowiem tez bo wiem ze kierownicy i liderzy czytaja te stronke moze zrobia z tym porzadek ja nie jestem kapusiem i nie pojde z tym do nich wiec napisze tu anonimowo.Nie bede sypac nazwiskami tylko napisze ze pewien wysoki chlopak z dyskow dziala mi na nerwy niewiem za co ona placone ale trzy czwarte dnia spedza na bajerze z dziewczynami i chlopakami.przychodzi i gada o pierdolach po pol godziny czasem wiecej zanieebuje swoja robote jak rowniez pewnie osob z ktorymi ględzi.Miarka sie przebrala bo dlaczego ja lub inni maja zasuwac za taka sama stawke podczas gdy on tylko sie krzata z dzialu do dzialu? Jak niema co robic to niech pomoze komus z robota.Mysle ze wiekszosc wie o ktorego jegomoscia chodzi.Jest bardzo wysoki
mroczny rycerz 2017-03-11 17:11
Takich ananasów w firmie jest pełno i nie licz na to, że ktoś z tym coś zrobi.
Koko 2017-03-11 19:49
No ico ze przychodzi pogadac, za te grosze co tu ludzie zarabiaja to tylko powinno sie przychodzic pogadać do pracy a nie zapier dalac, a ze ty zapier dalasz za te grosze to moim zdaniem masz naj ebane we lbie, i dajesz sie dym ac tym inbecylom z góry
Yxz 2017-03-11 22:03
Jakby tak kazdy olewal swoje zadania w pracy to firma juz dawno by padla nie mowie zeby zapierdalac w pocie czola ale robic chociazby okreslona norme wiadomo ze w luzniejsze dni mozna przyswirowac pawiana na wodzie itp ale bez przesady zeby dzien w dzien przylazic i rozmawiac.A jak widzi ze idzie kieras albo liderka to spierdala szybko i sie chowa miedzy palety
WD 2017-03-12 08:51
A skad wiesz ze on nie robi normy? Skąd wiesz jakim jest pracownikiem? Bazujesz tylko na swoich obserwacjach i prywatnych opiniach.Uwierz mi ze jeżeli byłoby tak jak mówisz ze strony lidera na WD byłaby natychmiastowa reakcja. A Tobie proponuje wziac się za robote bo wynika z tego ze większość czasu spędzasz na obserwacjach co kto robi i dlaczego zamiast pracować. I o normę na WD się nie martw, wszystko gra! Natomiast u Ciebie to chyba licho skoro zapier dalasz i jeszcze normy nie wyrabiasz....Tak jak mówiłam zajmij się sobą a może - końcu będzie z Ciebie dobry pracownik.
musztarda sarepska 2017-03-12 10:40
Mnie najbardziej wkur*** ciągłe wychodzenie liderów na papierosa. Zwykły pracownik jak wyjdzie na papierosa podczas pracy to robią wielką aferę, a niektórzy liderzy wychodzą jarać co godzinę i jest dobrze. Gdzie tu sprawiedliwość?
Ble 2017-03-12 11:02
Zgadzam sie, tym liderom to sie juz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie pomieszalo nie mowiac juz o tych baranach z gory, oni to juz w ogóle moja wyjeb ane i wiecznie mowia ze pieniedzy nie ma, otóż są i to bardzo dużo, sami biora krocie a dla szaraka na podwyzke nie ma. Ludzie miejcie wyje bane moze wtedy zaczna doceniac ludzi
justa 2017-03-20 15:38
jak zwykly pracownik może się porownywac z liderem??? Lider chyba ma większy zakres obowiazkow i bardziej odpowiedzialna prace, wiec sila rzeczy jest bardziej szanowany i na więcej może sobie pozwolić...Tak działa hierarchia w każdym zakładzie pracy
już szczęśliwy.... 2017-03-23 20:09
justynko, szacunek do pracownika powinien być do każdego taki sam bez względu na zakres obowiązków, coś Ci się liderko-śmieszna dziewczynko grubo w główce pomieszało
nik 2017-03-30 16:41
gdyby każdy lider przeszedł uczciwie ścieżkę od tzw. robola do lidera, nie byłoby tego tematu. zaznaczam:uczciwie, czyli szacunek dla pracy od najniższego szczebla wzwyż. tak się buduje organizację opartą na szacunku i zrozumieniu. nie wystarczy zadzierać nosa z tylko takiego powodu, że wykonuje się zajęcie zwykłego brygadzisty, zwanego hucznie liderem. lider to człowiek, za którym się chce podążać, jakiś autorytet, ktoś do naśladowania. a wszyscy wiemy jak to z tym jest w tej śmiesznej firemce z obcym kapitałem.
Magda 2017-04-02 22:20
Jestem już byłym, od niedawna, pracownikiem serwisu.

Do wątku Teleplanu na tym forum zajrzałam pierwszy raz dopiero teraz, i to, co się tu dzieje, po prostu zniesmacza. O ile przyzwyczaiłam się, że w takich wątkach więcej jest plotek o ludziach niż informacji o pracy, to tutaj zrobiliście rynsztok niespotykany gdzie indziej. Tak, że trochę mniej mnie już dziwi takie traktowanie pracowników, jakie czasami ma miejsce... To, co się najbardziej rzuca w oczy i jest najgłośniejsze, jest traktowane jako typowe i rzutowane też na te osoby, których nie dotyczy.
Trudno wybielać ludzi źle traktujących podwładnych, ale też zachowanie ogółu pracowników ma na to jakiś wpływ.

Do rozważających pracę w Teleplanie.
Jeśli chcecie wyrobić sobie jakąś realistyczną opinię o firmie, to tutaj wam się to nie uda. Możecie tylko spróbować i sprawdzić sami. Dla jednych Teleplan będzie całkiem dobrą opcją (znałam osoby, które pracowały kilka lat i były zadowolone), inni się tam w ogóle nie odnajdą. To duża firma i wiele zależy od tego, "jak się trafi" (dział, lider, kierownik, koledzy na zmianie), a to z kolei w znacznej mierze od szczęścia. Bardzo rozbieżne oceny mogą być prawdziwe.
Zarobki niskie, ale takie wynagrodzenia to w naszych realiach nic wyjątkowego, a praca nie wymaga wielkich umiejętności, nie jest wyczerpująca, jednak istnieje presja na wyniki i źle jest nie wyrabiać normy, na "pracę w swoim tempie" nie ma co liczyć.
Mati 2017-04-04 20:18
Generalnie praca jak wszedzie, nie polecam. Małe zarobki a wodę można pić ale tylko z jakiejś maszynki co pije sie z niej jak z kociej kuwety. Wszystko zakazane, nie odpowiadaja ci co powinni tylko pracownicy a taki technolog i kierownik ma wszystko gdzies.. Byle jaki zaklad z którego w miesiacu odchodzi i przychodzi średnio 100 osob na miesiac...
ojoj 2017-04-05 20:37
jestes jeszcz wieksza gamonica niz ktokolwiek ......................
JolkaSzukaRozporka 2017-04-05 22:26
Jest taki jeden pseudo lider na pace z grubym brzuchem, podobno wiecznie kebaby zazera i strasznie donosi gamon. Mowia, ze wiecej obserwuje inne linie niz wlasna no, bo poco pracowac jak mozna podpierdalac. Uwazajcie, bo jeszcze kebaba wam zapierdzieli podobno takie ma ssanie. Aktor niesamowity..
Sebuś 2017-04-07 06:11
A kebaba tylko z cebulka :) taki poje bany. " uwazaj zeby Cie Pier nie przyczail "
zanoiepokojona 2017-04-14 07:36
najbardziej mnie wkurwia tych kilku typów na WD co ciągle chodzą na wode i nic nie robią, ten z brodom sie śmieje i nic nie robi, lider gupi...żal pl...i tych wysokich czech co też nie robiom nic tylko gadajom i sie śmiejom. Się nie dziwie że WD upada i nie robiom norm

a te liderki to tesz nie lepsze, tylko fajeczki i telefony
Napalona :D 2017-04-14 11:24
Mi sie podobają technicy z WD szczególnie jeden :D ten przypakowany Hmmmm schrupała bym go. Lider z broda o którym mowa też niczego sobie wygląda nie obliczalnego Wikinga :*
Yyyy 2017-04-14 12:36
Który niby z tych techników taki napakowany ? Kości tylko z naciągnięta skórą ..
A lider z brodą czasami zachowuję się jak krasnal na mefedronie ..
Lepiej idź na magazyn tam są lepsze typy
zniesmaczony 2017-04-14 12:42
podobno ten ,,napakowany'' woli chłopcow.... jego boy tez pracuje na WD, razem do TWENTY chodza.
Aset team 2017-04-14 16:55
Ja bym zamknęła cały ten dział. Najbardziej denerwujące jest to wpychanie się w kolejkę przez bande z WD i ciągłe wychodzenie na fajeczkę. Od tego jest przerwa ludzie! inni pracują a na WD [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] każdy łazi jak chce i gdzie chce. Liderki to są znane z tego że cały dzień stoją i debatują. Ciekawe tylko nad czym...
innydział! 2017-04-14 17:58
Da się po prosić o przeniesienie na inny dział , czy nie da rady? Nie odpowiada mi coś na jednym z działów i nie bardzo bym chciał tam pracować.
WD Team 2017-04-14 18:20
Jak przepracujesz tyle co my i wlozysz tyle pracy w swoją linię ile my wlozylisny w WD to też będziesz mogła się szwendac. Na to trzeba sobie zapracować. Nie znasz nie oceniaj prostą sprawaa lepiej będzie jak zajmiesz się porzadkami na swojej lini bo tam to smród brud i ubustwo. Patologia level hard
WD Team 2017-04-14 18:24
I przestańcie wkoncu kraść krzesła :D
kingkong 2017-04-14 19:15
ubustwo piszę się przez drugie u z kreską patolu i gamoniu z WD:)
pozdrawiam wszystkich pracujących w tej pseudo firmie.
WD Team 2017-04-14 19:20
Pozdrawiamy Ciebie również przez z z kropką ;)
obserwator 2017-04-14 22:30
Tak czytam i zastanawiam się o co chodzi?
Zazdrość...Nuda....
Niech każdy patrzy na siebie.
A co do WD robią tam kawał dobrej roboty,można podkreślam można liczyć tam na każdego od operatora,lidera,po kierownika.
Wyniki baaaa wyniki mają na zielono.
Jest tylko hasło akcja specjalną a ludzie z zapałem dają z siebie wszystko.
Każdego dnia ciężko na to pracują.
Współpraca wszystkich jest tak ogromna że widocznie kogoś to boli.
Najbardziej zgrany zespół!!!
A ten kto wypisuje takie głupoty nie zna ich, zwykła ludzka nienawiść.
Chyba nie o to chodzi.
Już było wiele razy napisane masz problem to podejdź,powiedz....
Tak to jest zwykle tchórzostwo nic innego.
Obrażanie siebie na forum jest płytkie.
WD upada hasła WD rusza do przodu z kolejnym projektem i da radę hmm jak zawsze.
Luk 2017-04-15 08:35
No i czym tu sie chwalic, ze ludzie daja z siebie wszystko. To sa chyba jakies debile ze za 1600 daja z siebie wszystko, ludzie ogarnijcie sie, wy zapie rdalacie a te gnoje z gory licza pieniądze. Wypier dolone miejcie na ta robote za takie grosze niech sobie sami zapier dalaja
Niebieski 2017-04-15 08:50
Ja tez nie moge tego zrozumiec ze ludzie za 1600 z zapalem pracuja, ale moze oni sa jedynie po podstawówce i taka praca to dla nich marzenie cos jest z nimi nie tak, to chyba brak inteligencji
Niebieski 2017-04-15 08:51
Aset team 2017-04-15 12:48
Hmmm ciekawy tok myślenia w stylu: ustawiłam sobie linie pod siebie i teraz mogę cały dzień siedzieć na telefonie i plotkować do woli na temat innych linii bo jestem tak dobra że nie muszę pracować!. a czemu? bo robią to inni za 1600 zł! Szczyt bezczelności!
WD Team 2017-04-15 13:29
Kto ma 1600 ten ma :D jeżeli chodzi o konwersacje na temat ludzi z WD to luźna guma ;) niektórzy na WD maja dziwne poczucie humoru;) jezeli cjodzi o komentarz wyżej to właśnie tak jest jak mówisz! Ustawilismy sobie linię pod siebie dlatego mamy tak zaje biscie. I mamy gdzieś co sie dzieje na innych liniach widać to Ty nie masz co robic i obserwujesz innych. Uwierz mi, ze zapracowalismy sobie na to co teraz mamy. Ty też możesz tak mieć wystarczy chcieć i wiedzieć po co się przychodzi do pracy. Daj najierw cos z siebie to może nie będziesz płakać ze zapierniczasz za 1600 a za 2000
WD Team 2017-04-15 13:33
Jaka praca taka płaca. Widocznie zaslugujesz na te 1600
Sympatycznie 2017-04-15 16:26
Zywa dyskusja na tym forum, to dobrze trzeba rozmawiac moim zdaniem. Proszę państwa TELEPLAN?? Ja już na szczęście tutaj nie pracuję, pracowałem pare lat i wiem co to jest teleplan, ogólnie odradzam tam pracę dosłownie wszystkim. Teraz pracuję w innej firmie i nie jest to korporacja i szczerze, w teleplanie zapomniłem jaki jestem dobry, zapamniałem ze jestem dobrze zorganizowany, inteligetny i pełen dobrych pomysłów. Teleplan to wszystko odbiera, człowiek zapomina jaki jest dobry pracujac w tej korporacji. Naszczęście rynek pracy się zmienia, mozna bez problemu znalesc prace lepszą niz w teleplanie i każdemu z was proponuje nie zmuszam uciekajcie z tej firmy jak najszybciej bo w niej człowiek cofa sie w rozwoju totalnie. Odnosnie korporacji proszę obejrzyjcie ciekawe filmiki i zastanówcie się czy chcecie pracowac w TELEPLANIE.
https://www" rel="nofollow" target="_blank">https://www [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] com/watch?v=z0NoSwyeios
https://www" rel="nofollow" target="_blank">https://www [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] com/watch?v=0ru7EQ7I83M
Euforycznie 2017-04-15 18:58
Jestem w identycznej sytuacji jak "Sympatycznie", też pracowałem ładnych parę lat w Teleplanie.
Pod koniec pracy w tej firmie czułem się zupełnie wypalony, atmosferą, sposobem zarządzania, oczekiwaniami. U obecnego pracodawcy mam jasno wytyczoną ścieżkę kariery, wiem co mam zrobić, aby awansować. Moja praca jest szanowana i ja jestem szanowany jako pracownik. Poprzez pryzmat tych kilku lat pracy w Teleplanie widzę ile czasu zmarnowałem i jak bardzo rynek mi uciekł. Teleplan nie dał mi szansy, aby podążać za realiami rynkowymi. To wszystko trzeba nadrobić. Kiedyś bałem się, że zostanę z Teleplanu zwolniony, teraz widzę, że to byłoby najlepsze co mogłoby mnie spotkać, nie trwałbym tam nie wiem po co. Szanuję wielu ludzi którzy tam pracują, i mam wiele fajny wspomnień związanych z ludźmi z Teleplanu ale sposób w jaki jest on zarządzany, (albo w zasadznie nie jest) jest beznadziejny. W/g mnie praca w Teleplanie to strata czasu.
NowyWD 2017-04-15 19:28
Witam . Ja Pracuje w Teleplanie od niedawna i jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Moja zmiana na WD jest spoko . Atmosfera [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ci którzy nazekaja na Teleplan to chyba tylko by chcieli siedzieć na krześle i nic nie robić , a dostać ponad 2tyś na konto ! Pozdroo dla WD
NowyWD 2017-04-15 19:39
Witam . Fajnie że znalazłeś lepszą pracę ( Gratuluję ) ale Teleplan nie jest taki zły . Idź i popracuj w handlu . Będziesz nawalal tony towaru i ( usunięte przez administratora ) weekendy i święta . Za podobne pieniądze . Jak komuś nie odpowiada Telepan to proponuje składać CV do Ząbki! Tam to będziecie mieli " radoche z pracy " Pozdrawiam
M.K 2017-04-15 19:52
Większość ludzi tu pracujących nie nadają się nawet do sprzątania więc o jakiś awansach Ty mówisz i jakiej lepszej pracy? To ludzi bez ambicji, leniwi którzy oczekują placu 2500 za skracanie dekodera. Ludzie którym się mózgu nie chce używać a Ty im radzisz żeby znaleźli lepszą pracę????
WD tester 2017-04-15 21:37
Tak z innej beczki wesołych swiąt dla wszystkich
hdhdhdhdh 2017-04-19 22:46
Jak wyglada praca Rejestratorki wysyłek w Teleplanie?
Na czym polega praca? jaka płaca?
Conor McGregor 2017-04-20 15:23
Rejestrator paczek to chyba na wysyłce WD, anie na rejestracji.
ELEKTRONIK 2017-04-21 13:03
hahahhahahaiii ale JAJA !!! NAPISAŁEM KILKA DNI TEMU CO MYŚLE NA TEMAT TEGO POWIEDZMY PRZEDSIĘBIORSTWA i juz nic nie ma !!!!!! po prostu ktoś zauważył że była to prawda i mogło by zaszkodzić Pozdrawiam załoge GOWORK.PL
Pracownik 2017-04-23 08:07
Najlepsza była ostatnio akcja alkomat podobno za pare dni ma być pies tropiący na narkotyki
Bez jaj 2017-04-23 11:20
Gdyby każdy poważnie podchodził do pracy i obowiązków to żadnej akcji by nie było.
Butla po piwie w szatni...
Naprawdę żaden problem..?
No zastanówcie się..
Johnny pif paf 2017-04-23 11:32
Witam,
Jestem już byłym pracownikiem teleplanu, a dokładniej magazynu. O pracy w tej firmie mogę napisać, że jest dobra tylko na chwilę, jak ktoś chce zakotwiczyć tu na dłużej to nie polecam. Zarobki rzędu 1700zł netto, brak premi, podwyżek, zero socjalu i możliwości rozwoju. Teraz kilka słów o magazynie. Syf niesamowity, zarobki pomimo różnego typu uprawnień takie same dla każdego pracownika, rotacja pracowników jest strasznie duża, brak miejsca na cokolwiek ( mimo posiadania 2 magazynów), kierownik zamiast zająć się pracą to co pół godziny wychodzi jarać gdzieś pod rampe razem ze swoim kumplem, nadgodziny w weekend, które są dosyć często na magazynie są praktycznie zawsze obstawiane przez te same osoby ( jak ktoś nie włazi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nie ma możliwości sobie dorobić), praca przez cały czas taka sama (8h pracy ze skanerem albo paleciakiem) i tak jak napisałem wyżej to zero możliwości rozwoju lub awansu. Reasumując, pracy w teleplanie nie polecam, będzie to tylko zmarnowany czas.
Zostaw swoją opinię o Teleplan Polska - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teleplan Polska