Opinie o Muster w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Muster. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Muster o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Muster w Kraków

Julianek

to jesli wiesz duzo to napisz bo ja nie wiem co jest grane czekam na odpisanie co z ta firma jest?

Muster to banda złodziei i oszustów

Lubię sobie posiedzieć w Galerii Kazimierz,miła atmosfera,przyjemny chłód. Obserwuję spacerujących ludzi,niekoniecznie mających zamiar coś kupować, oraz krzątające się Panie które czuwają aby wokół było czysto i schludnie. Robią co mogą by utrzymać porządek,a na pewno nie jest to takie proste na tak dużej przestrzeni,a nie każdy szanuje ich ciężką pracę.A już na pewno firma w której są zatrudnione,a mianowicie,,Muster",firma sprzątająca która ma wszystko i wszystkich głęboko w d....,dba jedynie o swoje interesy i grubość swoich portfeli.Ludzie tam zatrudnieni zarabiają grosze za swoją ciężką pracę.Dziwi fakt że ta właśnie firma została wybrana, choć do przetargu startowało ich kilkanaście,i można było wybrać lepiej. Wybrano najgorsze zło dla pracowników,którzy w większości dbają o czystość Galerii już od wielu lat.Pytam jak to jest możliwe że na tak znanym i lubianym obiekcie jak Galeria Kazimierz znajduje się taka firma jak MUSTER,która ludzi ma za nic.Gdy obejmowali obiekt w lutym tego roku,to naobiecywali ludziom różne cuda,by pracownicy tylko zostali i doprowadzili Galerie do porządku. Więc zostali i zrobili wszystko co było w ich mocy aby na Galerii było ładnie i czysto,w zamian dostali śmieciowe umowy którymi można sobie d... tylko podetrzeć.W głowie się nie mieści że w XXI wieku ludzie pracują już kilka miesięcy i to w pełnym wymiarze godzin bez ubezpieczenia oraz składek zus-owskich,w większości Ci którzy pracują na nocną zmianę,gdzie są bardziej od innych narażeni na różne niebezpieczeństwa,urazy i wypadki. Co miesiąc podpisywana jest z nimi,,umowa o dzieło"w której wpisuje się że wykonują jednorazową pracę,a podkreślam że wszyscy pracują co dzień w pełnym wymiarze godzin robiąc całkiem co innego niż jest ujęte w tak zwanej umowie. Przecież to kwalifikuje się pod prokuratora,pytam co będzie jak wydarzy się jakiś poważny wypadek z udziałem takiego nieubezpieczonego pracownika. To pytanie kieruję do Dyrekcji Galerii Kazimierz,ponieważ to wszystko się dzieje na Waszym terenie i powinniście czuć się odpowiedzialni za tych ludzi którzy dają z siebie wszystko by Wasz obiekt wyglądał tak jak wygląda. Lepszych nie znajdziecie,ani z takim doświadczeniem jak obecni pracownicy, bo doświadczenie zdobywa się latami pracy,a Oni właśnie pracują tam już długie lata. Druga grupa ludzi oszukanych przez,,MUSTERA"to tacy którzy mają tak zwane ,,umowy-zlecenia"dawane na 3 miesiące.I co możemy powiedzieć o tych umowach, a no to że też tylko nadają się do podtarcia d...,niby jest ubezpieczenie a nawet składki zus-owskie.Niby wszystko w porządku,ale g....,wcale tak nie jest. Ludzi choć pracują w jednej firmie,pensje mają wypłacaną z dwóch,a dlaczego ?- ktoś by zapytał,a k....dlatego żeby ich wyrolować na składkach.Z jednej biorą 270 zł. brutto a z drugiej resztę,a składki oczywiście odprowadzane są tylko i wyłącznie z tej niższej kwoty,podam przykład-np.składka emerytalna wynosi 26 zł.miesięcznie. Złodziejstwo w biały dzień,najgorsze jest to że wszyscy o tym wiedzą na każdym szczeblu władzy w całej Polsce,bo tak oszukuje się ludzi w całym naszym kraju i nic z tym się nie robi,a dlaczego?-odpowiedź jest prosta-bo żaden złodziej nie będzie zmieniał czegoś,z czego czerpie korzyści.Sami musimy walczyć o to aby coś zmienić w tym kraju.Więc kto się z tym zgadza i chce aby było lepiej,niech opublikuje to na swojej stronie.Pamiętajcie o tym że,,pióro potrafi być silniejsze od miecza".A Panów Dyrektorów Galerii Kazimierz proszę aby nie byli obojętni na los pracowników,nie pozwólcie aby oszukańcze firmy były na Waszym obiekcie i wykorzystywały porządnych ludzi i dobrych pracowników.Z poważaniem; Częsty Bywalec Galerii Kazimierz.

Stanisław

Nic dodać,nic ująć,potwierdzam opinie moich poprzedników.Muster to firma oszukańcza,kombinatorska i złodziejska.Nie dosyć że na pierwszą wypłatę trzeba czekać 2 miesiące to i tak nie dotrzymują terminu i płacą grubo po tym czasie.Wykorzystują ludzi na umowy o dzieło,umowy zlecenia też są złodziejskie bo płacą z dwóch firm,z jednej 200 zł,a z drugiej resztę,oczywiście po to by ludzi wykołować na składkach zusowskich.Płacą je tylko z tych 200 zł..Najbardziej złodziejska firma na rynku pracy,dbają tylko o własne portfele,pracowników mają gdzieś,świnie bez godności i honoru.

brzoza

WOBEC OSOB NIEPELNOSPRAWNYCH NIE JEST STOSOWANY KODEKS PRACY.OSOBA Z UMIARKOWANYM STOPNIU NIEPELNOSPRAWNOSCI JEST PRZYMUSZANA( NA RAZIE BEZSKUTECZNIE) DO PRACY PO 8 H CHOC Z MOCY USTAWY POWINNA PRACOWAC PO 7 H NA DOBE.P.WIESIA TWIERDZI ZE W MUSTERZE TO NIE OBOWIAZUJE.A MUSTER TO ZAKLAD PRACY CHRONIONEJ!!!DRUGA NIEPELNOSPRAWNA MIESIAC W MIESIAC JEST ZMUSZANA DO NADGODZIN.ZWOLNIENIEM GROZI WSZYSTKIM.TYM NA DZIELO TEZ.ISTNIEJE ZAKAZ OPOWIADANIA PRACOWNIKOM TESCO WODZISLAW O TYM CO SIE DZIEJE W MUSTERZE.PRZECIEZ TE KOBIETY CO PRACUJA NA DZIELO FAKTYCZNIE PRACUJA NA UMOWE O PRACE BO WYKONUJA SWA PRACE W GODZINACH I WG.GRAFIKU USTALONEGO PRZEZ P.WIWSIE,WYKONUJA JEJ POLECENIA I SA POD JEJ NADZOREM.WIEC JAKIE TO DZILO? O UMOWE ZWROTNA TRUDNO.ZAWSZE Z OPOZNIENIEM I PO MPNITACH PRACOWNIKOW.I OKAZUJE SIE ZE NP.W LUYM MYLA KRATKI SCIEKOWE I ZA TO DOSTALA WYNAGRODZENIE.PO PROSTU SZWINDEL ZE STRONY MUSTERA .ALE PRACUJA BO MUSZA.ZA 4.50 ZL NETTO NA GODZINE.WYPLATA TYCH O DZIELO ZAWSZE Z OPOZNIENIEM TJ.PO 6 TYG. OD ZAKONCZENIA MIESIACA.ALE DZIEWCZYNA DOJRZEWAJA.....ZYCZE IM POWODZENIA.PIP I SAD PRACY.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
brzoza

NIGDY W ZYCIU DO TEJ FIRMY! WYPLATE ZA DZIELO OTRZYMASZ PO 6U TYGODNIACH OD ZAKONCZONEGO MIESIACA.PRACA DLA DESPERATOW!

JULIANEK

TO NIE PRAWDA ZE NIE PLACA.

@JULIANEK

Julianek! Ty chyba nie ptrafisz logicznie myslec.nie mow ze placa w termi ie.chodza sluchy ze fitma jest na skraju bankructwa.w tesco wodzislaw wyplaty zawsze z opoznieniem.traca placowki.jak myslisz dlaczego ? Powiem ci:: bo szefowstwo placowek widzi na jakich warunkach muster zatrudnia ludzi i jakie prowadzi szwindle.zatrudniaja inwalidow bo za nich dostaja spory zwrot placy a zapieprzaja ci na dzielo.za grosze.opamietaj sie !

NIE WYPŁACALNA FIRMA LUDZIE UWAŻAJCIE BO PO DWÓCH

Nie wyplacalna firma nie idzcie do pracy do tej firmy muster!!!Ja wam radze ze szczerego serca bron Boże do Galeri Kazimierz Kraków i na Zakopianke do Carfura!!!

Stanisław
@NIE WYPŁACALNA FIRMA LUDZIE UWAŻAJCIE BO PO DWÓCH

Święta prawda!!!!!!!!!

NIE WYPŁACALNA FIRMA LUDZIE UWAŻAJCIE BO PO DWÓCH

Najlepsze firmy sprzatajace to Amlux ,Duszman,Aspen dla tych firm wielki szcunek w zaleznosci od kwoty wynagrodzenia sa wyplacalni w przeciwienstwie do firmy muster oczywiscie z malej litery bo nie moga miec szacunku skoro sa nie wyplacalni.Klamia i oszukuja,ze sa wyplacalni,a to wrzeczywistosci fikcyjna firma bez wyplacalnosci dla pracownika po wykonanej pracy!!!pracownik na umowie o dzielo otrzymuje umowe dopieropo trzech miesiacach za wykonana przez siebie prace i to jeszcze mosi sie prosic o umowe,zeby mu ja wydali.Naj bardziej odradzam prace w firmie muster oczywiscie z malej litery Galeria Kazimierz Krakow pani kierownik. A.M i Carfur zakopianka pan kucyk oczywiescie to sa

abc
@NIE WYPŁACALNA FIRMA LUDZIE UWAŻAJCIE BO PO DWÓCH

To ciekawe co tu wszyscy piszecie...czyżby wszyscy pracowali charytatywnie?????Nie sądzę -zastanówcie się! Firma sprzątająca jak to każda firma-czasem kasa jest kilka dni później, ale zawsze jest!A na Galerii Kazimierz-ostatnio zawsze na czas!!! Umowy to inny temat, rzeczywiście mogłoby być lepiej, dzieło i zlecenie no i kilka umów o pracę. Ale to nie tylko wina firmy, ale naszego RZADU!

NIE WYPŁACALNA FIRMA LUDZIE UWAŻAJCIE BO PO DWÓCH

Nigdy nie idzcie do firmy muster do pracy na Galerie Kazimierz w Krakowie to sa oszusci nie wyplacalni o ile dostaniecie pensje to po dwoch miesiacach i 15 stu dniach,a za co macie zyc i dojezdzac do pracy!!!NIE WYPLACALNY MUSTER jako pseldo firma,ktora dziala tylko na krzywdzie ludzkiej.Tak jest z firma muster z malej litery,bo nie mozna im dac innej opini !!!

NIE WYPŁACALNA FIRMA LUDZIE UWAŻAJCIE BO PO DWÓCH

Nigdy nie idzcie ludzie do pracy do mustera to sa oszusci za dwa miesiace dostaniesz kase o ile dostaniesz!!!

r.

Nie płacą ! Sprawa skończyła się w sądzie.

@r.

Napisz jak skonczyla sie sprawa w sadzie.pracownicy mustera w tesco wodzislaw tez sie do tego przymierzaja.odpowiedz prosze.

drkalf

lena tobie to chayba kazali tak powiedziedz

drkalf

potrzebuje numer do nich bo ich strona nie działą

lena

Pracuje w firmie Muster kilka miesięcy wypłata prawie na czas (3 dni opóźnienia) owszem umowa o dzieło moze nie jest najlepsza ale jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma :)Ludzie wam nigdy nie dogodzi narzekacie że ciężko o prace lub że nie ma pracy ale praca jest wystarczy się tylko trochę postarać.

bob

nie nie wszyscy ja pracuje na umowe o prace i musze przyznac ze pensja jest na czas natomiast mialem informacje od kolegow ze dziela a wszczegolnosci zlecenia maja jakies opuznienia

Ellza

To racja ta firma nie placi na czas wynagrodzenia, ludzie przyjecie na umowę o dzielo nie dostają pieniędzy tylko ochlapy. Sprawa skierowana jest do inspekcji pracy.

joseph500

Witam! Pracuję w tej firmie już od kilku miesięcy i już widać efekty wypłat i [usunięte przez moderatora] od szefostwa . Umieją tylko [usunięte przez moderatora] pracowników i traktować ich jak żebraków. Płacą [usunięte przez moderatora] z opóźnieniem o min. dwa miesiące i to jeszcze w kilku ratach nigdy w całości !!!! WYSTRZEGAJCIE SIĘ TEJ "FIRMY"- OSTRZEGAM .

aga

Co wy tam wiecie o tej firmie Muster, jak mieli TM w poznaniu to dopiero była tam jazda, mało ze nie płacili kasy to kierowniczek[usunięte przez moderatora] przyjezdzał tam i uwodził dziewczyny a te [usunięte przez moderatora] za nim hihihihi i tylko to robił a jak sie robił kocioł to umuwał łapska i głupa palił co do kasy to prawda nie płacili i jak widze nadal nie płaca, MUSTER TO CWANIACY[usunięte przez moderatora] I!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Malec

dominisio 123 - 2012-08-27 14:53:56 ta firma to są oszukańcy nie płacą wszystkiego , urywają godziny ostrzegam nie idzcie ta do pracy . Firma kant[usunięte przez moderatora] Wcale nie pracuje w tej firmie i nie ma tak.nie oszukuja. Placa najlepiej oczernic

Pracownik Mustera

Firma z problemami finansowymi ale wypłacalna nie mogę narzekać na pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Muster - Kraków

• Jak się pracuje w Muster?

Zobacz opinie na temat firmy Muster tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Muster?

Kandydaci do pracy w Muster napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Muster
2.2/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Juliusza Lea 202A
    30-133 Kraków