Muster

Opinie o Muster

pracownik 2014-09-18 18:35:30
Panie prezes muster gdzie sa nasze wyplaty !!! .z czego
Mamy zyc .pana prawo nie obowiazuje .miej pan odwage
Powiedziec ludziom ze jest pan bankkrutem .dla mie jest pan
Zwyklym oszustem ! .3 raz pan zmieniasz nazwe firmy
Odajcie nasze wyplaty!!!!!
byla pracownica 2014-09-22 16:52:20
do 31 maja pracowalam w firmie muster,od 1 czerwca pracuje w innej na tym samym obiekcie ale wypłaty za maj jak nie bylo tak nie ma tzn dostalismy jakies 127 zł na konto poczatkiem lipca( tradycyjnie opóznienie) w srepniu wypłacono nam polowe z tego co został i do dnia dzisiejszego ani słychu o pozostalej kwocie. Nawet telefonów nie odbieraja. Paranoja ta firma powinna miec zamkniete drzwi na wszelkie obiekty. Ludzie zapierdzielaja po 15 dni bez przerwy i co z tego maja?
julianek 2014-09-23 12:27:08
to nie prawda. Zacznijcie wkoncu pisac prawde. Bo jak na razie to piszecie bzdury . Dajcie tej firmie swiety spokoj .
pawelec 2014-10-01 16:01:42
Witam , pracowałem w tej firmie , banda złodzieju , pracownicy nie dostali wypłat od kwietnia br. Maślanka i spółka wozi się na ludzkiej krzywdzie ale nie długo już tracą obiekty i wkrótce wpadną do szamba.
julianek 2014-10-01 17:50:51
pawelec! Prosze przestac pisac takie bzdury na temat tej firmy.Ja pracuje w tej firmie i jakos wyplaty sa na czas. Najlepiej jest pisac nie prawde. Bo to jak do tej pory najlepiej wam wychodzi. Dajcie sobie spokoj i zostawcie FIRME MUSTER w koncu juz w spokoju.jak lubicie pisac bzdury to napiszcie o innej firmie . A FIRME MUSTER ZOSTAWCIE W SPOKOJU . Nie denerwujcie Julianka.
k22r 2014-10-03 14:07:58
Czesc,Pracowalem dla nich kiedys.Kilka lat temu.Tylko w Bielsku.Omijajcie te firme z daleka.Nawet najbardziej zdesperowani.To niewyplacalni oszusci(mysle o pensjach dla pracownikow fizycznych,bo dla kierownikow sa zawsze na czas). Pracownicy sa w porzadku.Jak wiekszosc ciezko pracujacych I wyzyskiwanych ludzi.Zarzad powinien dawno stanac przed sadem I pojsc siedziec.Wyzysk w czystej formie.Zdecydowanie odradzam wszystkim!!
k22r 2014-10-03 14:11:54
Zgadza sie stary.Wiekszych oszustow I wyzyskiwaczy w zyciu nie spotkalem.Pozdro.
julianek 2014-10-04 21:10:12
to nie jest firma oszostow i dajcie tej firmie spokoj. A gdzie pracowalaes?
abc 2014-10-16 11:03:31
To ciekawe co tu wszyscy piszecie...czyżby wszyscy pracowali charytatywnie?????Nie sądzę -zastanówcie się! Firma sprzątająca jak to każda firma-czasem kasa jest kilka dni później, ale zawsze jest!A na Galerii Kazimierz-ostatnio zawsze na czas!!! Umowy to inny temat, rzeczywiście mogłoby być lepiej, dzieło i zlecenie no i kilka umów o pracę. Ale to nie tylko wina firmy, ale naszego RZADU!
karlik 2014-10-16 18:04:48
Silesia city Center, TESCO. Po trzech miesiącach doczekałem się kasy o umowę zlecenie.
julianek 2014-10-16 23:15:47
Karlik- no widzisz ale dostales wiec wporzadku firma . Nie waz sie ruszac tej firmy bo zdenerwujesz Julianka. Ciesz sie ze dostales .i zostaw ta firme w spokoju.
julianek 2014-10-22 16:11:49
Janek- co masz na mysli z tym 2,5??.dwa piedziesiat to nisko sie cenisz. A jesli myslisz o 2,5 tysiaca to zle szukasz chyba ze na lizaki zbierasz .. Ciekawe skad ty wzioles te 2,5 chyba z kosmosu. W polsce sie tyle nie zarobi nawet jak garba bedziesz mial. To wyplaty tyle nie dostaniesz.
jolka 2015-01-07 20:45:25
Pracowalam w tej firmie ,moge tylko ostrzec aby nie dac sie nabrac na obietnice kierownikow bo to co mowia mija sie z prawda.Po pierwsze zarobki to 4.70 za godzine ,umowy o dzielo i oczekiwanie na wyplate 'pierwsza na zachete normalnie a kolejna po trzech miesiacach od podjecia pracy.Mundurki schodzone po innych pracownikach .Nie polecam tej firmy a wrecz przestrzegam przed podjeciem pracy w tej firmie.
julianek 2015-01-27 17:09:11
Jolka- to nie prawda ze ubrania dostajemy zchodzone.jak nie byłń na ciebie rozmiaru to ciesz sie ze wogole cos dostalas. Zostaw firme Muster w spokoju bo jak masz pisac takie bzdury to lepiej sobie odpusc.najlepiej jest pisac bzdury na firme w ktorej pracowalas. Doczep sie do innej firmy jak cie to bawi. Bo jak na razie to denerwujesz Julianka.
JULIANEK 2015-02-06 11:16:55
Zgadzam sie ze firma muster jest dobra firma i profesionalna
Dlatego polecam wszystkim firme Muster. to dobra i profesjonalna firma.
kasia 2015-02-19 16:42:27
Julianek zamknij sie bo nie moge cie czytac .....oszuści i wszystko co piszą to prawda ....gemini tarnów wypłaty nie ma za maj2014 niedługo będzie rok
kasia 2015-02-19 16:47:47
Julianek spadaj na drzewo......
julianek 2015-02-23 21:15:43
kaśka nie zamkne sie . jak nie morzesz mnie czytać to nie czytaj. Muster nie jest firmą oszustów. chyba z marsa sie wziełaśśśśśśśśśśśśśśśśś . już jest 2015 a ty dalej w starym roku żyjesz jesteś daremna od JULIANKA zdaleka .a zbadać sama sie daj i spadaj. MUSTER TO PORZĄDNA FIRMA.
kasiab 2015-02-26 15:00:12
czy ty to maslanka strojniak czy dupek muster nie jest porzadna firma niech wyplaca ludzia co im wisza
julianek 2015-03-04 18:25:59
nie ja jestem Julianek.dajcie firmie MUSTER SPOKOJ.
kasiab 2015-04-09 18:54:55
julianek sie zamknąłz
kasiab 2015-04-09 18:57:35
niech oodaja kase za maj 20014 złodzieje
julianek 2015-04-23 19:06:48
Kasia! Rok 2015 mamy terz .roku 20014 my nie dozyjemy . a ty chcesz juz od firmy Muster pieniadze za 20014 rok.skad jestes ze tak burzysz sie o kase.?????????
malutka123483 2015-05-04 16:31:02
Moim zdaniem Firma Muster jest firmą żyrującą na nie winnych ludziach to jest już szczyt bezczelności żeby zapieprzać przez dwa miesiące!!!!i nie dostać wypłaty ale kierownictwo kadry i sam dyrektor firmy ma za co żreć i dać swiom dzieciom coś do gara.Jesteście skończonymi palatntami jak dla mnie bezlitosne hieny!!!!nikomu nie RADZĘ DO TEJ FIRMY PRZYCHODZIĆ!!!!!A jeszcze usłyszycie o sobie w telewizji życze wam jak najgorzej!
malutka123483 2015-05-04 16:34:15
A co do Julianka broniącego tej zasranej niewypłacalnej firmie to mam pytanie ciągniesz dyrekcji druta czy jaki czort ze tak bronisz daj se spokoj bo zal Cię słuchać !!
Julianek 2015-05-06 17:18:13
Malutka! Firma muster jest wyplacalna a odemnie to sie odpie.... Moze ty ciagniesz to twoja brozka .pewnie lubisz skoro o tym piszesz. Pewnie hu.... Robilas ze nie zaplacici.od Julianka sie odpie..... Bujaj sie
pracownik84 2015-05-12 15:19:15
Większość ludzi opisujących firmę MUSTER ma rację za wyjątkiem julianka, który nie wiedząc dlaczego ma na celu bronić za wszelką cenę dobrego imienia firmy.
Firma Muster traci obiekt za obiektem, teraz straciła kontrakty na Almy i Tesca, łącznie 12 obiektów. Niestety standard życia Świty firmy wymaga nakładów finansowych, których potem brakuje na terminowe wypłaty. I teraz do julianka - ludzie którzy tu cokolwiek wpisują piszą prawdę za wyjątkiem Ciebie.
kasiab 2015-05-21 19:11:51
zgadzam sie ......co do mustera i julianka
kasiab 2015-05-27 01:13:19
ooooo julianek sie wkoncu zamknął ....juz rok a dalej kasy z gemini nie ma ..banda zł....
Byly pracownik 2015-06-15 15:15:19
Maslanka zlodzieju oddaj ludziom pieniadze i zaplac odprawy oszuscie.
kasiab 2015-06-22 13:34:21
zgadzam sie
kasiab 2015-07-21 15:09:25
juz rok minął i za maj pracownicy z galeri tarnów nie mają
rafał 2015-11-10 09:33:04
Witam, zachęcam wszystkich do składania pozwów, najlepiej zebrać się w kilka, kilkanaście osób i pozwać ich grupowo - koszty procesu będą niższe. Nam jako podwykonawcy mycia specjalistycznego nie zapłacili od 05.2014 r. kilkunastu tysięcy złotych. W przyszłym tygodniu pierwsza rozprawa w Sądzie po otrzymanym przez nich nakazie egzekucji długu. Nie dajcie się robić w trąbę przez kilku cwaniaczków ! Prawnicy aż się rwą do tak prostych spraw !
JAZON 2015-11-10 19:44:13
Muster obys cie na zachodzie Polski nie trafili na Dyr Operacyjnego P,ktory nie nadaje sie nawet na kierownika obiektu zwykly nierób znamy go z Zielonej Góry zresztą jego rola już sie konczy jazon
bode 2016-01-13 10:47:04
chyba prezes sie odezwal lub jego czlowiek
benio 2016-01-17 18:32:35
Witam pracownikow firmy muster na obiektach carrefour.CZY WIECIE CO Z PRZETARGIEM ?CZY PRACUJEMY TYLKO DO KONCA STYCZNIA ????? PROSZE O ODPISANIE JAK NAJSZYBCIEJ TO WAZNE . JESLI WIECIE TO PODAJCIE JAKA FIRMA WCHODZI.
ania 2016-02-02 17:30:23
Firma - szkoda gadać, bida z nędzą, szkoda czasu , bo pewnie i tak za niego nie zapłacą. Mam tam wypracowany kilkuletni staż, więc wiem, co mówię. A ten Julianek to Pan Po czy Str czy Maś? Bo chyba tylko któryś z nich może takie dyrdymały pisać. Każdy , kto przewinął się przez Mustera wie , jakimi prawami rządzi się ta "firma" (patrz: swoimi prawami)
bazyl2 2016-02-09 15:43:57
muster znow stracil obiekt i to w Warszawie-
careffour wilenska-i ktos tu mowi o wiarygodnej firmie? I jest problem z wyplatami...Na careffoura wchodzi aspen,choc nie mam pewnosci czy wszedzie..
bodek 2016-03-17 11:42:16
nie tylko w W-rszawie ale i w Białymstoku przegrał przetarg a z zapłatą to majo problem są niewypłacalni
rafał 2016-06-02 20:43:57
Wygraliśmy sprawę z nimi, będzie windykacja :-)
jola 2016-10-06 08:37:25
firma tragiczna nie wypłacalna
Prezes nie wypłaca należnego wynagrodzenia,
firma upada
jola 2016-10-07 10:51:53
płacą na raty i do tego obcinają wysokość wypłat
jola 2016-10-12 10:09:02
zapytaj w bydgoszczy
Warszawiak 2016-10-13 17:12:30
Firma porażka
kontakt poniżej krytyki
płatności na raty (cząstkowe) albo wcale
Mam wygrane sprawy sądowe i przekazane do firm windykacyjnych czekamy na pieniądze za wykonywane zlecenia ..
Taka mała przestroga :
zanim ktoś podpisze z nimi umowę na co kol wiek niech się 100 x zastanowi czy warto inwestować swój czas, zdrowie i pieniądze
jola 2016-10-15 10:23:21
A tak poza tym prezes który robi porządnych ludzi w konia i zabiera część zarobionych pieniędzy ma jeszcze jedną firmę ECO Sauber tak więc uważajcie co podpisujecie i na co się zgadzacie
jola 2016-10-17 09:41:15
Nie wiem jaki w tym jest cel ale pracownicy z bydgoszczy nie dostali jeszcze całych wypłat za sierpień komuś jest ciągle mało????????????????????????????????????????????
ann 2016-10-17 12:44:17
A ten muster to jeszcze w ogóle istnieje ? Z tego co słyszałam, to potracili wszystkie kontrakty ...
ann 2016-10-17 12:50:06
ha ha ha ha ha .... brzuch mnie i jeszcze kilka innych rozbolał ze śmiechu .... muster i terminowe wypłaty ... ha ha ha ha
rafał 2016-10-20 10:40:41
Założyli spółki córki i na nie przepisują majątek, więc wygrana sprawa nie oznacza, że kiedykolwiek zapłacą. Muszą natomiast pokryć koszty adwokata i wysyłać do sądu swoich kierowników - to też duże upokorzenie. Piszę o wygranej sprawie tylko dlatego żebyście nie bali się wytaczać im procesów - im więcej, tym lepiej.
Krakus 2016-10-24 19:22:21
jola nie ECO Sauber tylko Eko Sauber Plus, już drugą zrobili albo nawet i trzecią, bo w Sosnowcu też jest jakaś. Ludzie nie liczcie na kasę, Maślanka już dawno ugotowany, tylko sprawy się przeciwko niemu toczą i nic nie ściągną bo wszystko powywoził. Maszyny i samochody. Biuro w Krakowie zamknięte, bo mu pewnie pracownicy pouciekali. Oszust jakich mało. Oby zgnił w piekle za takie traktowanie ludzi.
Zostaw swoją opinię o Muster - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muster