Opinie o Reden Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Reden Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Reden Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reden Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

recydywa - 2010-12-10 19:42:46 A ja sobie tu pracuje i jestem zadowolony. [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] Pracujemy ciężko i nie narzekamy :)Nam się tu podoba.

recydywa

A ja sobie tu pracuje i jestem zadowolony.[usunięte przez moderatora]

Icek

Słuszne - to miejsce dla ludzi z charakterem, praca jest specyficzna i nie każdy się do niej nadaje . Pozdrawiam byłych kolegów.

HAHAHAHAHAH

Co masz ty masz 2500 chyba jak pomazysz teraz kierowca ma tam max 2000 a ty chcesz miec tyle to jakies nieporozumienie [usunięte przez admina]

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy BRYGADZISTA / LIDER W DZIALE ROZBIORU KURCZAKA
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
kkk

Ludzie czy Wy nie macie już o czym pisać????? To mają być opinie o pracodawcy???? To co tu się wyprawia to już żenada......

ustawiony

rudy - 2010-12-05 14:40:23 a pierd**** o szopenie ja tam mam 2500 co miecha i nie placze :D Tylko pogratulować.Za pracę w takich warunkach i do tego w godzinach nocnych to jałmużna.....hahahahaha.Może czas się ocknąć.

rudy

a [treść usunięta przez moderatora] ja tam mam 2500 co miecha i nie placze :D

jjjjj

Brawo!!! niech każdy zajmie się sobą.Komu nie odpowiada niech się zwolni ,reszta tyrać i nie narzekać.I skończcie te chore domysły kto się tu udziela bo to robi się już nudne.Co chwilę na kogoś innego padają oskarżenia.Może warto czasem pomyśleć przez chwilę.To że nie macie tam kolorowo to już każdy wie.

markrela

a poza tym kazdy wie, co druga osoba o nim mysli poniewaz tam zadna tajemnica sie nie uchowa. kazdy interesuje sie tym co nie trzeba i rozpowiada dookola, potraficie obrobic dupsko kazdemu no i oczywiscie doniesc prezesowi. zawyczaj oni wiedza wczesniej niz osoba, o ktorej poszla plota. ktos kiedys powiedzial, ze w REDENIE nie ma kolegow, wy sie zastanowcie czy to czasem nie jest prawda?!

makrela

ja pierd... o czym wy piszecie? cos wam sie pomylilo! to maja byc opinie o pracodawcy, a tu zamiast o nich, to piszecie o calej reszcie "pracownikow", kto ile zre jak swinia, kto smierdzi i kto zwalnia sie i wraca z powrotem. przeciez to kazdy wie o kim mowa... a skoro podpisaliscie umowy, to widac kazdemu wszystko odpowiada, wiec o czym gadka? - o (usunięte przez administratora) marynie!!!

olo

Palma Espaniola - 2010-12-01 02:02:59Chyba żartujesz chłopie??? A może czas uświadomić tych Twoich szefów że pracodawca jest zobligowany nieodpłatnie dostarczyć podwładnym odzież roboczą, która musi spełniać wymagania określone w Polskich Normach. Samo wyposażenie w odzież roboczą to jednak nie wszystko. Stosownie do art. 2379 § 2 K.p., zadaniem szefa jest także zapewnienie jej prania, konserwacji oraz naprawy.Art. 2379 § 3 K.p. zezwala, aby pracodawca, który nie może zapewnić prania odzieży roboczej, obarczył tą czynnością pracownika. Trzeba jednak pamiętać, że w takim przypadku podwładnemu przysługuje ekwiwalent pieniężny w wysokości poniesionych przez niego kosztów. Problem prania można rozwiązać w stosunku do pracowników, którzy korzystają z własnej odzieży jako roboczej (art. 2377 § 2 K.p.). Trzeba przy tym pamiętać, że w tej sytuacji niezależnie od ekwiwalentu za pranie pracownikom przysługuje również ekwiwalent pieniężny za odzież.Więc może nie wyjeżdżaj tu z takimi stwierdzeniami.A instrukcje zamiatania i mycia podłogi przestudiuj sam bo to chyba nie jest wpisane w zakres obowiązków?Co do samego stanowiska pracy to się zgadzam,trzeba posprzątać,ale łazienki i toalety do tego chyba nie należą!? Co z tego wynika??? [usunięte przez admina]

Zostaw merytoryczną opinię o Reden Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reden Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Reden Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reden Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 1001 ocen.
  • Kasprzaka 72
    41-303 Dąbrowa Górnicza