Buro Nieruchomości Feniks

Wrocław

Opinie o Buro Nieruchomości Feniks

były agent 2015-03-06 21:13:43
W biurze nieruchomości FENIKS we Wrocławiu w teorii jest pięknie, zwrot za paliwo, służbowy telefon, prowizje... chyba nie ma gorszych. W praktyce - prowizje płacone z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Ja skończyłem pracę w tej firmie już dawno, a nadal nie wypłacili mi całości - sprawa miała finał w sądzie i ciągnie się jak flaki z olejem. Zdecydowanie nie polecam pracy w tym biurze.
były agent 2 2015-03-16 13:35:51
co ty (usunięte przez administratora)??? Pracowałam w tym biurze 5 lat. ZAWSZE dostawałam prowizję od ręki po zapłaceniu przez klienta. Właściciel jest jednym z najbardziej uczciwych ludzi na tej ziemi. Nie ma żadnych spraw w sądzie. Mimo, że nie pracuję u Niego już 7 lat nadal utrzymujemy przyjacielskie kontakty
były agent 3 2015-03-25 22:36:07
FENIKS NIERUCHOMOŚCI we Wrocławiu to TRUP W NIERUCHOMOŚCIACH.
100% PRAWDY!!!
ex pracownica 2015-04-19 20:23:40
?? Pracowałam tam ponad 2 lata. Szefu przygarnął mnie świeżo po studiach, jednym kursie z minimalnym doświadczeniem. Nauczył mnie wszystkiego. Bardzo w porządku człowiek, mało się takich ostało. Zarówno wypłata jak i prowizja zawsze były na czas. Widzę że ktoś się uwziął i obsmarowuje porządnego człowieka. Nie ładnie panie "były agencie".
jasiek 2016-05-20 21:30:50
zgadzam się z Tobą @majot słyszałem, że są kompetentni i można na nich liczyć jeśli chodzi o solidnoć
Zostaw swoją opinię o Buro Nieruchomości Feniks - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buro Nieruchomości Feniks