Opinie o BRENEN POLSKA w Sieradz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRENEN POLSKA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BRENEN POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRENEN POLSKA w Sieradz

Zuzanna

@snikers, rozumiem Twoje zdanie o firmie. Mógłbyś napisać, czy nowo przyjęci pracownicy mogą liczyć na szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje zawodowe? Czy są obecnie przyjęcia do firmy, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Firma daje stabilne zatrudnienie i umowy długoterminowe? Czekam na Twoją opinię, będzie bardzo cenna dla osób szukających zatrudnienia.

unijne wałki
@Zuzanna

Nie mogą liczyć na szkolenia, przyjęcia są ale nie polecam! Firma nie daje stabilnego zatrudnienia bo odeszło bardzo dużo osób w ostatnim czasie. Zresztą poczytajcie komentarze - łatwo zauważyć które są pisane przez pracodawce. Nara

snikers

Za bardzo cukrujecie sobie bo podwyżki to pracownicy wymusili a tylko są obiecane nikt nie dostał tego na piśmie. Ludzie którzy wrócili to tylko dlatego że pensje mają być porównywalne na okolice ale bez szału. Socjalu nadal brak i innych dodatków. Woda kranówka w śmierdzących kubka na hali (oczywiście ten sam drogi filtr) a synuś schłodzona cola z tatusia lodóweczki. Warunki pracy bez zmian i bez nowych pracowników, a miało tylu ich pracować. Lab podobno na wylocie i po kolei reszta. Z prace w chemii i w warunkach niebezpiecznych to i tak szału niema. 3 tys to powinien pracownik produkcji dostać i wszelki inne dodatki. Wystarczy zasięgnąć języka ile płacą w tej branży .

Mars
@snikers

Zjedz snickersa, bo zaczynasz gwiazdorzyć...

Heniek i ukryta sauna

Cały czas ludzie odchodzą , a jak im to mówiliśmy to się młody ze starym śmiali tylko. I co mordeczki kto miał racje? Jest robota w okolicy lepsza tak wiec nara. Nie polecam!

Były handel
@Heniek i ukryta sauna

Cała prawda. Śmieją to się teraz wszyscy ale z nich (usunięte przez administratora) Tak się sytuacja zmieniła. Jak przez lata traktowali pracowników tak teraz działa w drugą stronę. Młody nie ma pojęcia o handlu ani zarządzaniu firmą.(usunięte przez administratora) To przez jego wymysły i słabe zarobki prawie wszyscy odeszli. Pozdrawiam z konkurencji.

Bąbel
@Heniek i ukryta sauna

Masz nieaktualne info. Większość już wróciła po podwyżkach. I jak mordko? Nara!

Super mati
@Bąbel

Masz na myśli te 3 osoby z produkcji ?? A gdzie te 80 % osób co odeszło w ostatnim czasie ?

Jeremiasz
@Super mati

80 % to chyba wypiłeś. Visto górą !!! Jak ci nie pasowało to twoja sprawa.

Gargamel
@Super mati

Jesteś żałosny. Sam nie masz lepszej roboty a podpuszczasz... Widziałem jak zbierasz puszki.

Super mati
@Gargamel

(usunięte przez administratora) To ma przyciagnąc pracowników do tego waszego(usunięte przez administratora) ? Puszki i beczki to ty zbierasz i wywodzisz na złom, co nie?

Hobok1

Jestem pracownikiem firmy. Pamiętam jak się na produkcji obijaleś. To teraz nie psiocz. Nie ładnie gardzić kolegami z pracy.

Golub Dobrzyń
@Hobok1

To źle pamietasz. Ja nie pracowałem na produkcji.

Warciański harpagan

Pracownicy czekają na podwyżki, bo na razie są one wirtualne i znowu kilka osób szykuję się do wylotu z Visto od września. Bo to co nas podnieca, to się nazywa kasa, a kiedy w kasie forsa, to sukces pierwsza klasa!

Niepocieszony Ignac
@Warciański harpagan

Tak jak piszesz prawie wszyscy są już jedną nogą w nowej lepiej płatnej robocie. Szef tylko gada o ewentualnych podwyżkach, ale brak czynów. Nie ma konkretów, a czas leci.

Tomcio Paluch
@Niepocieszony Ignac

Już nie. Po podwyżkach zrezygnowali z odejścia. Sam dostałem sporą podwyżkę. Jestem mega zadowolony!!!!!!

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BRENEN POLSKA rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Polaczek

Henio i synek mistrzowie handlu i zarządzania. Taki zakładzik nie ma szans w dzisiejszych realiach. Visto to nie utarta marka cena z wyjadaczami nie wygracie a do nietypowych projektów nie macie zapału. Pozatym handlowcy też sie wymieniają

Bąbel
@Polaczek

Bardzo dobrze zarządzają. Ciekawe jak ty byś rządził. Łatwo oceniać i krytykować szefa. Karawana idzie do przodu a to najważniejsze.

Od tego miesiąca nastąpiła znaczna poprawa warunków płacowych. Teraz ok.

brzydki cygan
@pracownik

A przez dwa lata waliliście ludzi w rogi??? Teraz to pocałujcie mnie wiecie gdzie.

Gumiś
@brzydki cygan

Też Cię kochamy... ????

nie wolno narzekać
@brzydki cygan

Przecież każdy może robić gdzie chce to wolny kraj. Wiedziałeś ile uzgodniłeś wypłaty.Tak więc sam się dałeś walić w rogi!

zarąbisty Sam

Teraz mogę polecić pracę w Brenen każdemu kto ma chęć do roboty...

Nikos

Robota na miejscu i po podwyżkach nie jest źle. Na dojazdy chociaż nie tracę. Polecam

Rolników sam w dolinie

Płaca jest teraz w normie. Morale załogi wzrosły po sporych podwyżkach wypłat.

Piękny Krzysiu
@Rolników sam w dolinie

Teraz jestem zadowolony z roboty w Visto. Warto było czekać. Kasa gra.

Firma rozwojowa / inwestycje...+i- jak w każdej ... - największym - to pakiety socjalne/ premie /bonusy-ubezpieczenia...itp -chleb powszedni w innych firmach.

głupi
@pracownik

ciekawe gdzie te bonusy i socjale pracowałem wiem co i jak

kamilo

Pracowałem u nich i mogę powiedzieć, że kasowo słabiutko. Muszą się ogarnąć, bo to nie czasy gdy właściciel stawia warunki płacowe tylko pracownik. Jak chcą utrzymać zakład i produkcję to muszą bulić znacznie więcej.

byłem robiłem i uciekłem

Słuchy chodzą po całej okolicy, że w Visto robi na produkcji tylko kilka osób na produkcji. Reszta zwiała do lepiej opłacanych robót. Teraz ponoć na wylocie laboratorium, ostatni handlowcy i z biura wieją gdzie pieprz rośnie.....

Niezadowolony
@byłem robiłem i uciekłem

Są słuchy że firma jest zadluzona i klienci też uciekają bo produkty poszły w górę. Na produkcji masz dwóch ludzi. Trzech na mieszalni kolorów. Nikt za te pieniądze w tych warunkach nie chce robić.

chętny do roboty

Witam. Chciałem się dowiedzieć ile płacą na produkcji, bo widzę, że potrzebują ludzi? Myślę, że min. 2500 zł na łapę płacą jak przy chemii a może więcej? Jakie dodatki do wypłaty i socjale. Proszę o odpowiedzi, bo nie wiem czy składać papiery. Opinie widzę raczej słabe. Czy tak to słabo wygląda w Visto na prawdę. Fabryka ładna się wydaje.

były produkcja
@chętny do roboty

To prawda jako obiekt robi wrażenie, ale reszta to nieporozumienie. Brak inwestycji w pracownika, przede wszystkim słabiutkie pensje jak na warunki w chemii i wykorzystywanie pracowników do prac ogrodniczych i porządkowych na posesji pracodawcy. Na produkcji latem gorączka i brak picia (filtrowana kranówka którą sanepid powinien sprawdzić), zimą zimno bo ogrzewanie kosztuje. Brak ze strony pracodawcy aby przyciągnąć pracowników: socjal, premie, paczki świąteczne, imprez integracyjnych , multisportu, nie mówiąc o szkoleniach doszkalających i uprawnieniach na obsługę sprzętu. Nikt na produkcji nie wie jak jest rozliczany bo żadnego dokumentu nie chcą dawać . Odradzam są lepsi.

cała prawda
@były produkcja

Popieram wypowiedź. Odradzam składania CV bo to co tam zastaniesz to kpina jest tylko. Zniszczysz zdrowie tylko przy tej chemii. BHP leży i kwiczy na całej długości.

Zuzanna

@odejdę gdzieś daleko stąd..., dlaczego masz taką opinię? Czy firma zapowiedziała redukcję personelu? Aktualnie firma szuka przedstawiciela handlowego. Oferuje samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia do pracy, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju. @były produkcja, Ty nie jesteś zadowolony z atmosfery w pracy. Czy spokojna rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić i poprawić warunki zatrudnienia? Napisz jakiego rodzaju umowy podpisuje z pracownikiem pracodawca? Można liczyć na solidne zatrudnienie i kontrakty długoterminowe?

Visto_nick
@Zuzanna

Zuzia, daj już spokój, widzę że sie mocno proukujesz, ale nic z tego nie wyciśniesz! Podpowiem Ci: pakietu socjalnego - nie ma, premie - nie ma szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe - nie ma, atmosfery - nie ma, dodatków do wynagrodzenie - nie ma pakietów - nie ma premii - nie ma, wody - okazuje się że też nie ma:) itd itd. Co do przedstawicieli - uważajcie, za auto trzeba zapłacić 1000zł m-c, kilometr prywatny za 0,8 zł, sprzęt elektroniczny stary, po wielu poprzednikach! Nie warto...

były robol, teraz Pan

Pracodawca (Visto) cały czas potrzebuję przedstawicieli i pracowników produkcji, ale nie wynika to z rozwoju tylko z tego, że wszyscy pracownicy cały czas się zwalniają (b. małe zarobki, brak możliwości awansu, bo wszyscy wszystko robią, brak socjalu, smród itd.) Kursów i szkoleń brak. Wody z kranu nikt nie pije, bo jakość jej słaba. Jak robiłem to każdy kupował sobie wodę w butelkach. Rozmowa z szefem nie ma sensu, bo i tak wie lepiej a płacić godnie nie chce. Zarobki ok. min. 500 zł niższe od rynku pracy w okolicy.!!!!!! Z tego co gadali mi kumple co jeszcze robią od września dużo ludzi spada z Visto. Zresztą Zuzanna to właściciel pisze. .

Chemical guy
@były robol, teraz Pan

Pytanie jak wynagradzani są przedstawiciele? Pensja stała + premia? I czy od sprzedaży czy za realizację planu? Z tym samochodem płatny to nie problem byle było z czego zapłacić :) takie przepisy są i tego nie przeskoczy. No i jeszcze pytanie czy firma bardziej nastawiona na przemysł czy mieszalnie lakierów i sklepy z farbami?

odejdę gdzieś daleko stąd...

Lawina odejść z pracy w Visto ruszy już niedlugo. Już pół zakadu ma nagraną robotę... Żegnajcie...

Zuzanna

@Zaufany, piszesz, że nie ma pakietu socjalnego. A czy pracodawca przewiduje premie lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Uważasz, że dobrą atmosferę tworzą pracownicy. Masz rację. Praca w przyjaznym otoczeniu dobrze wpływa na pracownika i go motywuje. Czy poleciłbyś tą pracę innym użytkownikom forum szukającym zatrudnienia?

Suchotnik
@Zuzanna

Nie żartujecie o premiach i o jakim socjalu mówimy jak nawet wody do picia za parę złotych nie kupują a taki upał..

Heniek i tajemniczy disolfer
@Suchotnik

Ale zapewnia wode pitna z kranu i nic nie zrobisz.. 10zl zaoszczędził ? Zaoszczędził! To są tak chytrzy ludzie ze g.w.o by zpod siebie zjadli - brak słów. Mnóstwo ludzi odejszło co i reszcie polecam.

były produkcja

Jesteście żałośni, u chłopa lepiej traktują pracownika. Czy ilość wypitej wody jest sprawdzana i potrącana przy wypłacie? Przecież to woda filtrowana, a filtry kosztują przede wszystkim węglowy. To wszystko co się dzieje z pracownikami do tylko do inspekcji pracy się nadaje, a behapowca to w kieszeni mają. Firma tylko z wyglądu robi wrażenie, a reszta to żenada. Nie dajcie się nabrać zanosząc CV . Ludzie miejcie trochę godności i pracujcie w ludzkich warunkach za godne pieniądze.

Zuzanna

@Tyrek, wiesz coś na temat rekrutacji w firmie? Na jakie stanowiska szukają pracowników? Wypowiadasz się w tym wątku, więc zakładam, że pracujesz w firmie. Mógłbyś dodać więcej informacji na temat zatrudnienia? Czy pracodawca oferuje jakieś dodatki do wynagrodzenia takie jak pakiet socjalny lub premie? Atmosfera w pracy Ci odpowiada? Jakie masz relacje ze współpracownikami i przełożonym? Podziel się swoim doświadczeniami. Pomoże to osobom poszukującym pracy.

Zaufany
@Zuzanna

Mogę potwierdzić, że nie ma żadnych socjali. Atmosfera dobra ale raczej my ją tworzymy :)

Zuzanna

@Heniek i skarb templariuszy, a jak wyglądała atmosfera w pracy? Byłeś z niej zadowolony? Miałeś dobre relacje z przełożonym? Jakiego rodzaju umowy pracodawca podpisywał z pracownikiem? Zlecenie, czy na czas określony? Często umowa jest ważnym elementem przy podejmowaniu zatrudnienia. Zachęcam Cię do dodania opinii o pracodawcy.

Wesoły Romek
@Zuzanna

Widzę że znowu poszukują PH i to w dodatku na wszystkich województwach. Ktoś wie o co chodzi? Ludzie sami pouciekali, masowe zwolnienia czy po prostu zagęszczają rejony? No i piszą że umowa o pracę. Ktoś zdradzi jak warunki teraz wyglądają bo otrzymałem propozycje współpracy. Dodam że moje oczekiwane zarobki miesiecznie to 3500-4500 netto (słabszy miesiąc 3000 akceptowalne) Jest to tutaj osiągalne?

Tyrek
@Wesoły Romek

Cały czas szukają jeleni a twój koment to chyba dubel?

Zuzanna

Czy jakiś pracownik firmy Brenen Polska mógłby dodać solidną opinię o pracodawcy? Opinia kogoś kto tam pracuje byłaby bezcenna dla osób które rozważają aplikację do firmy. Zainteresowani odwiedzający ten wątek potrzebują jakichś konkretów dotyczących zatrudnienia. @ Heniek i leniek, piszesz, że warto aplikować. Mógłbyś napisać więcej na temat obecnych rekrutacji i warunków pracy jakie oferuje pracodawca?

Sylwek 13
@Zuzanna

Solidnie słabo to wygląda. Licha kasa jak za pracę w chemii.

Elvis
@Zuzanna

Wypłata ok. 2 tys netto na produkcji, do tego zero premii i socjalu, zero na święta. Raz w roku impreza firmowa. Tak to wygląda. Robiłem to wiem. Dla mnie i wielu innych to było za mało. Tak więc spa..liśmy.

Heniek i skarb templariuszy
@Elvis

uuu jak miałeś dwójke to niezle, ja i kumpel mielismy po 1700. A reszta sie zgadza. Żadnych premi i socjalu. Tylko wódka na tzw. wigilie.

Director Di Mateo

Dokładnie tak Dyzio - tutaj trzeba zapieprzac za małe pieniądze. Nie ma narzekania ze śmierdzi , ze nie ma socjalu, ze ludzie odchodzą. Jak się nie podoba to wypierdzielać, nie ma sentymentów - dla nas liczy się zysk a pracowników mamy gdzieś. Zrozumiano?!? To do roboty!!

Pytanko
@Director Di Mateo

Co to za dyrektor w Visto Di Mateo? Czym się zajmuje?

Heniek i Bieniek
@Pytanko

Nie wiem dokładnie, chyba castingiem na stanowisko sprzątaczki czy cus takiego.

Zostaw merytoryczną opinię o BRENEN POLSKA - Sieradz

• Jak się pracuje w BRENEN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy BRENEN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRENEN POLSKA?

BRENEN POLSKA
3.4/5 Na podstawie 208 ocen.

BRENEN POLSKA